Eko kosmētika. Atrasts Drogās. 2.daļa

02.02.2018

Turpinot rakstu sērijas pirmajā daļā iesākto, šodien esmu gatava pastāstīt vēl par eko un dabisko kosmētiku, kuru var atrast veikalu Drogas plauktos.

Man par lielu prieku, kamēr rakstīju pirmo daļu un meklēju produktus otrajai daļai, veikalos Drogas ir uzradušies jaunumi eko kosmētikas lauciņā. šodien būs daudz labumu, bet par to visu es pastāstīšu, tādēļ lasi tālāk.

Šoreiz produktu ir daudz un arī daudz ir atrasti labumi ar eko vai dabiskās kosmētikas sertifikātiem, tāpat arī ir jaunumi. Bet nu sākšu no viena gala, un sākšu ar pašmāju zīmoliem.

Pašmāju ražotāja Spodrība Seal zīmolam ir eko līnija, nu, lūk, sākšu ar to.

Seal Eco līnijā ietilpst dažādi ķermeņa kopšanas produkti - šampūns, kondicioneiris, 'dušas želeja, vates plāksnītes un arī attēlā redzamie - roku ziepes un roku  krēms. Ražotāja mājas lapā var atrast informāciju, ka, lai produkti būtu atpazīstami visā Eiropas Savienībā, AS „SPODRĪBA” pieņēma lēmumu ECO SEAL FOR NATURE produktu līnijas izstrādē vadīties pēc ES oficiālā ekomarķējuma „EU Ecolabel” izvirzītajiem ekoloģiskajiem kritērijiem. Tie apliecina preču atbilstību augstākajiem vides standartiem. Produkti ir videi draudzīgi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos. Tomēr ne visi produkti ir saņēmuši EU Ecolabel marķējumu. Tā kā ikdienā Seal Eco lietoju ļoti daudz, no savas pieredzes varu teikt, ka Seal kosmētika ir gana kvalitatīva un ne tikai kosmētika, jo Eco līnijā ietilpst arī tīrīšanas līdzekļi un sadzīves ķīmija. Mazliet novirzoties no tēmas - varu teikt, ka trauku mašīnas tabletes ir vienas no labākajām kādas ir atrastas. Un vēl viens milzīgs pluss ir Seal Eco līnijas cenas, kas ir ļoti draudzīgas, ja salīdzina ar citiem eko produktiem.

Arī šoreiz manā groziņā iekrita Madara Cosmetics, ekskluzīvi Drogas veikaliem radītā zīmola - Mossa kosmētika. Precīzāk - jaunumi no Mossa.

Attiecīgi arī šis ir pašmāju kosmētikas zīmols. Mossa ir dabīgās kosmētikas zīmols, kura sejas un ķermeņa kopšanas produkti radīti, balstoties uz unikālām, dabīgām, ECOCERT sertificētām Ziemeļu ogu vitamīnu formulām. Mossa produkti tiek pilnībā izstrādāti un ražoti Latvijā. It visi zīmola Mossa produkti ir sertificēti.
Šoreiz izmēģinu Mossa jaunumus - poras attīrošo skrubi ar ogli un attīrošo sejas toniku problemātiskai ādai. Piebildīšu vēl, ka šī kosmētika ir pieejama tikai veikalos Drogas un arī šī ietilpst patīkamā cenu kategorijā. Arī Mossa ir viens no zīmoliem, kuru labprāt lietoju ikdienā, jo sastāvs ir fantastisks, ir eko EcoCert marķējums un cenas - draudzīgas.

Turpināšu ar EcoLabotatorie kosmētiku.

šis ir viens no zīmoliem, uz kuru nekad neesmu metusi acis un es pat īsti nezinu kāpēc. Kosmētika ir ražota Krievijā, uz iepakojuma atrodami gan "natural" gan "organic" apzīmējumi, tači eko marķējumu vai eko sertifikātu kosmētikai nav.
Informācija, ko varu atrast ir ražotāja sniegta un pats ražotājs saka, ka kosmētika ražota izmantojot jaunākās tehnoloģijas un balstīta uz dabisko eļļu un ekstraktu bāzes. Kosmētika nesatur SLS, parabēnus un silikonus un kā konservanti vai krāsvielas tiek izmantotas tikai dabiskas sastāvdaļas. Kosmētika satur organiskas izcelsmes eļļas (vismaz ražotājs pie sastāvdaļām tās norādījis kā organiskas). Sastāvs ir tiešām vienkāršs un pamatā ir ūdens, ziedūdeņi un dažādas augu eļļas un ekstrakti. Pašās beigās ir atrodami arī ķīmiskie savienojumu nosaukumi (daļa var būt arī augu izcelsmes). Manā rīcībā ir divi produkti no visa plašā klāsta, acu krēms liekas pat ļoti foršs, serums ir mitrinošs, taču satur smaržvielas. Pilnas atsauksmes sekos :)

Šoreiz arī man ir kas atrādāms no Natura Siberica kosmētikas klāsta.

No iepriekšējā raksta atkārtošos par pašu zīmolu - Natura Siberica ir Krievijas zīmola kosmētika, kas pamatā sevi pozicionē kā dabisko kosmētiku (principā kā Krievija organisko kosmētiku), taču ir produkti, kuri ir saņēmuši arī kādu no sertifikātiem. Daļa kosmētikas ir ražota arī Eiropas valstīs. Tā, piemēram, šis šampūns, ir ražots Igaunijā EuroBio Lab, zem Natura Siberica licences.
Šampūnam ir COSMOS Natural sertifikāts un atzīme par 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu. Vienīgi, žēl, ka šajā sērijā nav kondicioniera (vismaz veikalos Drogas nav).

Turpināšu ar manu lielāko atklājumu - NAOBAY kosmētiku.

NAOBAY kosmētika veikalos Drogas parādījās pagājušā gada pašās beigās un šķiet Latvijā nopērkama tikai veikalos Drogas (labojiet, ja kļūdos). Kosmētika ražota Spānijā un ir ieguvusi EcoCert sertifikātu, un pilnīgi visa kosmētika ir sertificēta. Kosmētika ir eko viscaur, jo ražotājs ir padomājis ne vien par sastāvdaļām, kuras visas ir bioloģiski noārdāmas, bet arī par iepakojumu, kur koks mijas ar PET un viss ir pārstrādājams. Interesanti, ka kosmētikas ražotājs ir reģistrējis kosmētikas dizainu, un jāatzīst, tas ir patiesi gaumīgs. Ražotājs ir norādījis strīpu vielu, kuras nesatur, ka man gandrīz radās jautājums, kas tad vispār ir kosmētikā. Bet papētot sastāvus - tur atrodami ārkārtīgi daudz augu ekstrakti, eļļas, ziedūdens, alveja un citas vērtīgas sastāvdaļas. Šī ir kosmētika, kas patiesi ir pārsteigusi un ar nepacietību gaidu, kad jums par to varēšu pastāstīt plašāk. 

Šoreiz zīmoli un eko marķējumi tiešām daudz un dažādi - turpināšu ar Unilever grupas ziemeļu gulbi rotājošo zīmolu - NEUTRAL.

Vispār Neutral zīmols man asociējas ar mazgāšanas līdzekļiem, jo tie ir daudz populārāki kā kosmētika. Taču, izrādās, ka Neutral ir vesela strīpa dažādu kosmētikas līdzekļu, par kuriem, lielāko daļu, man nebija vispār nojausmas. Tomēr veikalos Drogas pieejamais klāsts ir salīdzinoši neliels (man šķiet, ka Neutral ārzemēs vispār ir krietni plašāks klāsts). Bet kosmētika mani uzrunāja, jo tā ir hipoalerģiska, un, pats galvenais, tai ir Skandivānu eko marķējums - ziemeļu gulbis. Kosmētikai ir ne vien ziemeļu gulbja eko marķējums, bet arī daudz dažādi astmas un alerģijas biedrību marķējumi, kuri rekomendē šo kosmētiku kā hipoalerģisku. Šo iesaka arī Latvijas astmas un alerģijas biedrība. Kosmētikai nav klāt smaržvielu, krāsvielu un citu nevajadzīgu piedevu. Kosmētikas misija un vīzija ir pret alerģijām.

Visbeidzot - pēdējais zīmols, par ko runāšu šodien - Live Clean.

Live Clean ir man kaut kas jauns un, jo šo zīmolu veikalu plauktos nebiju manījusi. Tik apaļas un piemīlīgs pudelītes es nebūtu palaidusi garām. Vai tas ir kaut kas jauns veikalos Drogas? Kāds man var pateikt? Veikalos pieejami trīs veidu šampūni, kondicionieri un roku ziepes un bērnu līnija (šķiet pilnā klāstā).
Kosmētika ceļojusi pamatīgu gabalu, jo tā ražota Kanādā. Tā tiek pozicionēta kā dabīgā kosmētika. Ražotājs norādījis, ka 97% kosmētikas ir augu izcelsmes un pie tam ar daļu sertificētām organiskām sastāvdaļām, pie sastāvdaļām ir norādīts kuras no vielām ir organiskas izcelsmes. Kosmētikas ražotāja vīzija ir ļoti pievilcīga - pamata ideja ir nekā lieka, jo kosmētika tiek ražota pamatā uz augu bāzes ar organiskām sastāvdaļām, bez kodīgām un kaitīgām ķīmiskām vielām, kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem un tā ir vērtējama kā 100% veģetāra un vegāna (tātad netiek izmantotas dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas), tā ir biodegradabla un iepakojums pārstrādājams. Pamata ideja - gluži kā jebkurai eko kosmētikai.
To izmēģināšu arī savā vannas istabā un pēc kāda laiciņa stāstīšu savas domas par to.

Un šeit parādīšu, cik daudz dažādu ekomarķējumu šajā reizē.

 

Lasi šo un citus Zanes blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/zane_manapasakupasaule.jpg Eksperts: Zane Ragaine

Eko kosmētika. Atrasts Drogās. 2.daļa

Pētījuma 2. daļa: kādu dabisko un eko kosmētiku var atrast veikala Drogas plauktos?

02.02.2018 Atvērt

Atsauksme par Ekel Grape Natural Clean Peeling Gel

23.01.2018

Savulaik, pirmsākumos rakstīju daudz atsauksmes par individuāliem produktiem, bet, laikam ejot, esmu sapratusi, ka tas vairs nav mans stils, tāpēc veidoju apkopojošos rakstus, jo tie sniedz daudz vairāk informācijas un iespējas vienā rakstā sameklēt vairākus produktus, kam pievērst uzmanību. Tomēr ik pa laikam parādās tādi produkti, par kuriem nevar uzrakstīt vien tikai vienā rindkopā. Un tāds ir stāsts par EKEL zīmola pīlingu, kurā iemīlējos jau pirmajā lietošanas reizē. Esmu gatava dalīties savā sajūsmā, lai arī jūs varētu uzmeklēt šo produktu.

Sāksim ar to, ka mans stāsts ar pīlingiem nav bijis tas vieglākais. Tas ir pat dokumentēts šeit. Savulaik es lietoju tikai raupjos ādas pīlingus un tas pamatīgi sabojāja manu ādu, bet bija tāda laiki, mazāk zināšanas, tāpēc arī ķēru un lietoju Čistaja Ļiņija aprikožu skrubi, kas vairāk noderēja maniem gurniem, ne maigajai sejas ādai. Zināšanas nāk darot, tāpēc tagad zinu, ka tas nebija pareizi.

Pēc nejaukajiem piedzīvojumiem ar pārāk sabeigtu ādas virskārtu un sajauktu ādas mikrofloru, pārstāju lietot visus fiziskos skrubjus, tāpēc pārgāju uz augļskābju bāzes pīlingiem. Visu laiku favorīts bija Planeta Organica AHA Papajas pīlings. Vēl pēc tam atklāju Artdeco pīlingu, kas saudzīgā veidā ņēma nost visas atmirušās šūnas. Dievināju Artdeco pīlingu un toreiz vēl tieši domāju, kāpēc vēl nav citiem zīmoliem tāda produkta?

Un tad es decembrī vēlreiz atradu tāda tipa produktu, bet šoreiz tieši no The Body Shop. Kad jau gatavojos rakstīt priekpilno atsauksmi par to, cik man ļoti patīk TBS pīlings, uzņēmuma Mimiko pārstāvji, kas izplata ādas kopšanas produkciju no Korejas, man atsūtīja Ekel zīmola pīlingu, un, izmēģinot šo, es bija sajūsmā: tas ir vislabākais, kas lietots no visiem maigajiem pīlingiem. Maigajiem es saku ne efekta ziņā, bet tieši lietošanas dēļ.

Korejas zīmola Ekel Grape Natural Clean Peeling Gel Attīrošs pīlings-gēls ar vīnogu ekstraktu ir speciāli radīts, lai saudzīgā, bet efektīvā veida noņemtu atmirušās ādas šūnas, attīrītu poras un sniegtu ādai dziļu attīrīšanu bez jebkādām drastiskās metodēm.

Gels pēc formulas ir ļoti viegls, gandrīz ūdeņains un sākumā, uzliekot uz ādas, nevar saprast tā īsto burvību. Bet, līdz ko sāk dikti aromātisko želeju (smaržo pēc Cido vīnogu sulas) iemasēt ādā, sākās brīnumlietas: veidojas baltas bumbiņas, kas ir produkts sajaucies kopā ar atmirušām ādas šūnām un netīrumiem, radot mazas, baltas bumbiņas. Liekas, ka visa seja ir pilnīgi netīra.

Pīlinga pārpalikumi un viss liekais ļoti viegli mazgājas nost, kas mani ļoti priecē, jo, salīdzinot ar TBS pīlingu, mazgājot nost, tā daļiņas mēdz ielipt sejas pūciņās un nācās vairāk pacīnīties, bet Ekel pīlings neatstāj nekādas pēdas uz sejas.

Es biju kapitālā sajūsmā par efektu pēc lietošanas. Mana āda palika nenormāli maiga, perfekti gluda, manāmi starojoša, tīra un tik patīkama pieskārienam. Ražotājs min arī to, ka maska palīdz arī atjaunot ādas epidermas šūnas, uzlabo asinsriti un uzlabo tauku dziedzeru darbību, kas man liekas vēl papildu lieliskas ekstras, ko var saņemt no viena tāda produkta.

Kad sāku domāt, cik tad varētu maksāt tāds superīgs produkts, kas 1) der pašai jūtīgākajai un maigākajai ādai, 2) padara ādu zīdaini maigu, tīru un starojošu, 3) absolūti nekādā veidā nekairina ādu, 4) ir ražots Korejā, kur visi ādas kopšanas produkti ir ar pārdomātām sastāvdaļām, 5) 180ml tilpumā. 

Kad atvēru mājas lapu un ieraudzīju cenu, es biju šokā: tikai 9.90 €! Pat TBS skrubis man likās lēts, maksājot 23€, jo šāda veida produkti ir salīdzinoši dārgi, bet Ekel pīlings pārspēja visu. Ne jau cena to padara lieliskāku, bet gan tas, ka tik lielisks produkts ir pieejams katra cilvēka budžetam.
Lūdzu, nelietojiet visus raupjos un skrāpējošos produktus, tie ļoti traumē ādu un sausumus noņem tikai uz mirkli nost, jo ādas kārta atjaunojas un atkal būs sausa. Tāpēc šis ir lielisks alternatīvs veids kā kvalitatīvi, bet saudzīgi izturēties pret savu ādu.

Ekel Grape Natural Clean Peeling pīlings perfekti derēs visām vecuma grupām, sākot ar pusaudžiem līdz vecvecākiem, kā sievietēm, tā arī vīriešiem, dažādas jūtības pakāpes sejas ādām, tāpēc es ļoti, ļoti gribu, lai par šo superīgo līdzekli uzzina maksimāli daudz cilvēku!

 

Produkts ir pieejams tikai šajos Drogas veikalos:
Rīgā, A.Saharova ielā 21
Rīgā, Audēju ielā 16
Rīgā, Brīvības gatvē 372
Rīgā, Brīvības ielā 58
Rīgā, Kaļķu ielā 5
Rīgā, Kr.Barona ielā 4
Rīgā, Krasta ielā 46
Rīgā, Lielirbes ielā 29
Rīgā, Rencēnu ielā 1a
Rīgā, Stacijas laukumā 2
Daugavpilī, Rīgas ielā 9
Liepājā, Lielajā ielā 12
Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141a

 

Lasi Zandas blogu arī te. 

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/_1234809.jpg Eksperts: Zanda Mileiko

Atsauksme par Ekel Grape Natural Clean Peeling Gel

Blogere Zanda stāsta par Ekel attīrošu pilingu-gēlu ar vīnogu ekstraktu piemērotu jutīgāi ādāi.

23.01.2018 Atvērt

Eko kosmētika. Atrasts Drogās. 1.daļa

27.12.2017

Kopš savas dienas vairs nevadu galvaspilsētā, ir mainījušies mani iepirkšanās paradumi - vairs nevaru, skrienot mājās, izlaipot caur iepirkšanās centru un paķert sīkumus, kad vien tas ir nepieciešams. Tāda braukšana uz tirdzniecības centru tiek rūpīgi plānota un pārdomāta. Tomēr lielākoties mans maciņš tukšojas piemājas veikalos Drogas, mazpilsētas iepirkšanās centros un interneta veikalos. Tā nu kādu dienu krustu šķērsu izstaigāju tuvējo Drogas veikalu, meklējot sev nepieciešamās lietas, un pamanīju, ka veikala klāsts ir palicis krietni plašāks. Par izbrīnu - tur atradu arī vairākus eko kosmētikas zīmolus. Tad nu man radās interese un nolēmu, ka jautājums ir jāpapēta tuvāk un jānoskaidro, kādu dabisko un eko kosmētiku var atrast veikala plauktos. Man par prieku, zīmoli un kosmētika ir gana plašā klāstā, tā kā šī būs vesela rakstu sērija :) Nu, lūk, un ar šo arī atklāju pirmo daļu.

Šis noteikti ir viens no maniem garākajiem un laikietilpīgākajiem projektiem. Un noteikti, arī viens no interesantākajiem. Esmu neskaitāmas reizes caurstaigājusi vairākus veikalus Drogas, salīdzinot, vai veikalu klāsts atšķiras un mēģinot atrast maksimāli daudz dažādus dabiskās/eko kosmētikas zīmolus, kas veikalos pieejami. Tāpat esmu nofotogrāfējusi neskaitāmas bildes ar veikalā pieejamo klāstu, un pēc tam tik uzzināju, ka veikalos kategoriski aizliegts fotografēt. Mājās esmu meklējusi informāciju par zīmoliem - vai tie sevi pozicionē kā dabisko/eko kosmētiku. Meklējusi informāciju par sertifikātiem un atzīmēm uz tūbiņām. Īsumā sakot - esmu nedaudz iedziļinājusies šajā tēmā :D

Pirmajā daļā būs par 10 produktiem, kurus ievietoju eko un dabiskās kosmētikas kategorijās un kopā mēs varēsim apskatītes, vai kosmētikai ir sertifikāti un kādi tie ir.

Pirmajā reizē apskatīšu Madara Cosmetics zīmolus Mádara un Mossa, Bio2You, Natura Siberica, R.O.C.S. un Himalaya.

Sākšu no viena gala - ar ļoti labi zināmo un iemīļoto zīmolu Mádara.

Lai gan Madara Cosmetics ir pašmāju ražotājs, tā ir sanācis, ka manos plauktiņos Mádara zīmola kosmētika nav bijusi visai biežs viesis. Bet tagad, kad šis tas no kosmētikas pieejams arī veikalos Drogas, un pie tam ar jaukām atlaidēm (nezinu gan vai vēl ir - bet mēneša sākumā bija), grēks neņemt :D
Mádara ideja ir dabīgas sastāvdaļas, rūpīgi izmeklētas un izstrādātas, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti. Zīmols kosmētikā izmanto tikai izmeklētas dabīgās un organiskās sastāvdaļas, kas padara ādu veselīgu un tik starojošu, ka tā atspoguļo tavu iekšējo skaistumu. Kosmētikā neizmanto parabēnus un citas sintētiskas un nevajadzīgas vielas. 
Manās rokās ir mirdzumu pastiprinošs šampūns un kondicionieris un mitrinošās ziepes ar kosu timiānu un citronmērtas ekstraktiem. Biju domājusi, ka pilnīgi visa Mádara kosmētika ir ar ECOCERT sertifikātu, taču uz kondicioniera iepakojuma neatradu sertifikātu. Kāds zinātājs varbūt var pakomentēt? Šampūns un ziepes ir ECOCERT sertificētas.


Turpināšu ar Madara Cosmetics, ekskluzīvi Drogas veikaliem radīto zīmolu - Mossa.

Attiecīgi arī šis ir pašmāju kosmētikas zīmols. Es teikšu, ka tik pat labs kā lielā māsa Mádara. Vienīgā atšķirība - šis zīmols ir pieejams tikai veikalos Drogas.
Mossa ir dabīgās kosmētikas zīmols, kura sejas un ķermeņa kopšanas produkti radīti, balstoties uz unikālām, dabīgām, ECOCERT sertificētām Ziemeļu ogu vitamīnu formulām. Mossa produkti tiek pilnībā izstrādāti un ražoti Latvijā. It visi zīmola Mossa produkti ir sertificēti.
Pagaidām manā rīcībā ir nostiprinošs ķermeņa krēms, bet noteikti vēl izmēģināšu vēl Mossa jaunumus - poras attīrošo skrubi ar ogli un attīrošo sejas toniku problemātiskai ādai. Tad jau arī sekos pilnas atsauksmes par visiem.
Piebildīšu vēl, ka šī kosmētika ir patiesi patīkamā cenu kategorijā.

Šodien trešais un pēdējais pašmāju zīmols - Bio2You.

Bio2You ir Latvijā ražota dabiskā kosmētika, kur kosmētikā izmantots smiltsērkšķu ogas spēks.
Bio2You moto ir "apvienot dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību." Lai gan internetā atrodu informāciju, ka Bio2You ir bijusi arī eko kosmētikas līnija, pēc šobrīd pieejamās informācijas un tūbiņām, zīmola kosmētika nav sertificēta. Un tā kā Latvijā dabiskās kosmētikas ražošana netiek reglamentēta, tad tas, cik kosmētika ir dabiska, paliek ražotāja ziņā. Tomēr papētot kosmētikas sastāvu, pāris nevēlamo vielu (piemēram silikons), atrodams sastāvdaļu saraksta pašās beigās, un tas nozīmē, ka dabiskās sastāvdaļas ir kosmētikas pamatā.

Turpināšu ar importa zīmolu - Natura Siberica kosmētiku.

Natura Siberica ir Krievijas zīmola kosmētika, kas pamatā sevi pozicionē kā dabisko kosmētiku (principā kā Krievija organisko kosmētiku), taču ir produkti, kuri ir saņēmuši arī kādu no sertifikātiem. Daļa kosmētikas ir ražota arī Eiropas valstīs. Tā, piemēram, šis pīlings, kas stāv manās rokās, ir ar ICEA sertifikātu. Pīlings ir ražots Igaunijā EuroBio Lab, zem Natura Siberica licences. Papētot EuroBio Lab piešķirto ICEA sertifikātu, noskaidroju, ka uzņēmums ražo 18 ICEA sertificētus produktus pēc Natura Siberica pasūtījuma. Tiesa gan visus produktus nemanīju Drogas veikalu plauktos.
Runājot par ICEA sertifikātu (The Ethical and Environmental Certification Institute), tas ir Itālijas eko sertifikāts, kuru šobrīd ir atzinušas visas patērētāju aizsardzības institūcijas. Jāsaka, ka ICEA sertifikāts ir gana stings un pielīdzināms populārajam ECOCert. Lai saņemtu ICEA ORGANIC sertifikāciju ne mazāk kā 95% sastāvdaļu jābūt bioloģiskas izcelsmes un pārstrādātas izmantojot vienkāršas fizikālas metodes (ne ķīmiskas un abrazīvas), un ne mazāk kā 20% no kopējā produkta svara, bet, lai saņemtu NATURAL sertifikāciju ne vairāk kā 2% produkta drīkst saturēt sintētiskus savienojumus.

Turpināšu un pabeigšu pirmo daļu ar trim dažādām zobu pastām.

R.O.C.S. Bionica Whitening baltinošā zobu pasta. Uz R.O.C.S. Bionica Whitening zobu pastas iepakojuma atrodama atzīme 94% dabisko sastāvdaļu. Nekādus dabiskās vai eko kosmētikas sertifikātu produkts nav saņēmis.
R.O.C.S. Bionica Whitening ir Krievijā ražota zobu pasta, kas sevi pozicionē kā dabisko zobu pastu visai ģimenei. Papētot sastāvu - tas izskatās gana pieklājīgs, nekādas īpaši izslēdzamās sastāvdaļas neatradu. R.O.C.S. Bionika zobu pastas (trīs dažādas) ir vienīgie dabiskie zīmola produkti.

Natura Siberica Natural Siberian zobu pasta Arctic Protection. Uz iepakojuma atzīme: "Made With Certified Organic Ingredients" (no angļu. ražota no sertificētām organiskām sastāvdaļām). Natura Siberica uzsver, ka savu kosmētiku ražo no ECOCert sertificētām sastāvdaļām. Pie sastāva norādītas, kuras no sastāvdaļām ir no organiskās lauksaimniecības (saskatīju tādus veselus 3 augu ekstraktus :D ). Tā kā tas tomēr būs vairāk reklāmas triks. Blakus uzrakstam par organiskām sastāvdaļām ir arī atzīme par to, ka zobu pasta nesatur SLS, parabēnus un fluorīdus. Un kopumā papētot sastāvu, to var nosaukt par dabisku. Arī zobu pasta ir ražota Igaunijā EuroBio Lab, zem Natura Siberica licences.

Pēdējais šodien ir mans lielākais pārsteigums - Himalaya Neem & Pomegranate zobu pasta. Varētu rasties jautājums, kāpēc lielākais pārsteigums? Atbilde ir pavisam vienkārša, jo zobu pasta ir saņēmusi EcoCert sertifikātu. Izrādās, ka Himalaya ir vesela organiskās kosmētikas līnija - Himalaya Organique. Neesmu gan droša, ka Latvijā ir pieejams vēl kāds produkts no šīs līnijas, bet labojiet, ja kļūdos. Toties Himalaya Herbals kosmētika tiek pozicionēta kā dabiskā kosmētika. Un, cik tā lietota, lai gan mazliet īpatnēja, toties gana dabiska sastāva.


Nu, lūk! Šeit arī visi sertifikātus ieguvušie produkti.

Mádara Gloss and Vibrancy šampūns (ECOCERT), Mossa nostiprinošs ķermeņa krēms (ECOCERT), Mádara Infusion Vert mitrinošās ziepes (ECOCERT), Himalaya Organique Neem & Pomegranate zobu pasta (ECOCERT), Natura Siberica pīlings (ICEA).

Tāds izskatās mans pētījums. šoreiz mazliet savādāks raksta koncepts, bet būs arī atsauksmes par pašiem produktiem :)

 

Lasi šo un citus Zanes blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/zane_manapasakupasaule.jpg Eksperts: Zane Ragaine

Eko kosmētika. Atrasts Drogās. 1.daļa

Pētījums: kādu dabisko un eko kosmētiku var atrast veikala Drogas plauktos?

27.12.2017 Atvērt

Lumene Nordic Chic

03.11.2017

Šogad Lumene nomainīja savas dekoratīvās kosmētikas imidžu, radot vairākas kosmētikas kolekcijas - Nordic Chic, Nodric Luxe un Nordic Girl. Teikšu godīgi, make-up tūbiņas ir kļuvušas pavisam lakoniskas, gaišas un man ļoti pievilcīgas.

Lai gan blogā gan nav bijuši ļoti daudz rakstu par Lumene kosmētiku, tas nenozīmē, ka kosmētikas zīmols man ir svešs. Esmu šo to lietojusi un gana labi zinu Somu kvalitāti. Un teikšu godīgi, imidža maiņa zīmolam noteikti nāks par labu, jo vienkāršībā ir spēks.

Nu, lūk! Un šodien pastāstīšu par četriem no Nordic Chic kolekcijas.

Manās rokās stāv CC praimeris (jeb krāsu koriģējoša kosmētikas bāze), CC krēms 6-in-1, lūpu krāsa un oil fusion lūpu spīdums. Īsumā pastāstīšu par tiem un vai ir vērts tos iegādāties.

Sākšu ar abiem krāsu koriģējošajiem (CC) produktiem.
CC praimeris ir paredzēts ādas toņa koriģēšanai, nepilnību maskēšanai un krunciņu izlīdzināšanai. Tam ir miesas krāsas bāzes tonis un matēts finišs, kur tiešām ir tāda sajūta, ka ir riktīgs blur effekts. Jau uz tausti krēms ir biezs un mazliet pūderīgs un uzklāts uz ādas piedod tādu samtainu finišu, tiešām matējot un izlīdzinot sīkās krunciņas. Tāda sajūta, ka praimeris pilnīgi aizpilda katru sīko krunciņu, bet nav jābaidās - maskas efekta nebūs, un droši var klāt pa virsu kosmētiku - tas neveļas, nesasēžas un uzvedas pieklājīgi.

Otrs ir CC pūderkrēms, kas arī ir paredzēts ādas toņa izlīdzināšanai un nepilnību maskēšanai. Pūderkrēms ir vidēji sedzošs, tas nozīmē, ka nelielas pumpas un defektiņus paslēps teicami, taču ar lielākiem laukumiem vai izteiktām nepilnībām galā netiks. Es teikšu, ka tas ir tāds diezgan viegls, normālam ādas stāvoklim pietiekami sedzošs, un gana noturīgs ikdienas lietošanai. Patīk, ka finišs ir tāds pusmatēts. Manā gadījumā, tas ir tonī Fair, bet vēl ir pieejami toņi Medium un Deep. Iepriecina arī pūderkrēma saules aizsardzība SPF 20, kas nozīmē, ka arī vasarai tas būs gana labs palīgs.

Turpināšu ar abiem lūpu produktiem.
Mitrinoša lūpu krāsa, kas pieejama 16 skaistos toņos. Manā gadījumā tas ir tonis Nr.8 Midsummer - tāds maigs tonis, kas uz lūpām izskatās kā lūpu spīdums, mazliet pastiprinot dabisko lūpu toni. Nemācēšu īsti teikt par pārējo lūpu krāsu pigmegmentāciju, jo šis tonis ir diezgan viegls un vairāk kā lūpu spīdums, taču daži toņi izskatās gana pigmentēti (padalāties, lūdzu, komentāros, ja kāda ir lietojusi kaut ko no tumšākajiem toņiem). Manā gadījumā šī ir dienas nude lūpu krāsa, mazliet maigākām un meitenīgākām lūpām, normālu noturību un pats galvenais - patīkamu mitrināšanu.

Visbeidzot mazliet par neierastāko lūpu spīduma formātu - oil fusion. Par spīti tam, ka lūpu spīdums ir veidots uz eļļu bāzes, pēc sajūtām tas ir diezgan klasiska formāta spīdums, ar ļoti glancētu finišu. Kā jau lūpu spīdums - tas ir pilnīgi caurspīdīgs, lūpām piešķirs vien teju nojaušamu toni, toties teicami mitrinās tās. Patīkami, ka lūpu spīdums tik pat kā nav lipīgs, bet nav arī eļļains.Tiesa gan ir lipīgāks kā lūpu krāsa, taču nebūs tā, ka, pie pirmās izdevības, mati ieķeps lūpās. Šis pilnīgi noteikti ir lielisks dienas variants lūpu spīdumu un lūpu balzāmu mīļotājām.

Te arī visi swatch-ā.
No kreisās - praimeris, pūderkrēms, lūpu krāsa, lūpu spīdums.

Lasi šo un citus Zanes blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/lumene_nordic_chic.jpg Eksperts: Zane Ragaine

Lumene Nordic Chic

Blogere Zane dalās ar iespaidu par Lumene Nordic Chic dekoratīvo kosmētiku.

03.11.2017 Atvērt

L'Oreal Paris True Match Minerals (krievu valodā)

02.11.2017

У меня наконец появилось немного свободного времени, чтобы написать пост о довольно недавних новинках от L'Oreal Paris. Этот пост о минеральном тональном средстве, прозрачной пудре и новых консилерах бренда. Все у нас появились в продаже еще в начале ноября.

Вообще, когда я в одном из местных буклетов увидела эти баночки с тональным средством, я была уверена, что это просто пудры. Да что уж там, я была уверена в том, что это пудры до момента, пока прочитала названия на баночках! Всего доступно 5 оттенков. По моим ощущениям, это средство можно использовать как самостоятельное средство, оно дает легкое покрытие и его можно наслоить. Можно использовать на жидкое тональное средство как обычную пудру, чтобы получить более плотное покрытие. Но как самостоятельное средство, в жаркое время года, оно идеально! Я его оставлю на лето и буду пользоваться ежедневно!

L'Oreal Paris True Match Minerals Skin-Improving Foundation 1.R/1.C Rose Ivory - минеральное тональное средство с розовым подтоном. Самый светлый оттенок из линейки.

L'Oreal Paris True Match Minerals Skin-Improving Foundation 4.D/4.W Golden Natural - более темный оттенок с желтым подтоном. Для меня он темный.

У бренда вышла еще и специальная кисть, которую у нас я в продаже не видела. Я использовала кисть дуо-фибра и тон лег идеально. У него удобный дозатор, сеточка очень мелкая, поэтому кисть набирает средство ровно столько, сколько нужно! В общем, я им осталась довольна.

.

Итак, видно, что тон тонирует (простите за тавтологию!). Перекрывает ли оно покраснения - нет! Но результат на лицо! Кстати, консилера на мне нет вообще.. На лице только тон. В реальности результат намного заметнее.
 

Объем: 10g
Цена: €15.99
Оценка: 5 of 5


L'Oreal Paris Minerals Mattifying Powder - рассыпчатая бесцветная пудра для фиксации макияжа. Она подходит для всех оттенков кожи. Пудра очень мелкого помола и не заметна на коже.

Про себя скажу, что не люблю рассыпушки, но эта пудра не тот вариант. Здесь очень удобный дозатор. Пудра не летит в разные стороны. Она очень мелкого помола и ее не видно на коже вообще, при этом она фиксирует макияж идеально.

 

Объем: 10g
Цена: €15.99
Оценка: 5 of 5


Минус этих двух средств - массивность упаковки! Крышка огромна и они занимают не мало места, но видимо бренд так и задумывал.

Далее консилеры! Мне оба оттенка темноваты. Я могла приобрести более светлый, но не сложилось. Хотя консилеры оба очень приятны! У них очень легкая текстура, они очень жидкие, но наслаиваются! Несмотря на то, что оттенки под глаза мне не подошли, я все равно с ними поиграла. Стойкость их великолепна! Аппликатор удобен для нанесения консилера. В общем, я обязательно попробую консилер в более светлом оттенке, потому что я под впечатлением. У нас они представлены в четырех оттенках. У меня оттенки из серединки. Самый светлый, который подойдет мне 1.N IVORY.

L'Oreal Paris True Match Concealer 3R/C
L'Oreal Paris True Match Concealer 4N

Объем: 6.8ml
Цена: €11.99
Оценка: 5 of 5
 

Lasi šo un citus Ļubovas blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/loreal_paris_true_match_minerals.jpg Eksperts: Ļubova Krilova

L'Oreal Paris True Match Minerals (krievu valodā)

Blogere Ļubova stāsta par Minerālo pūderi un konsīleru True Match no L'Oreal Paris.

02.11.2017 Atvērt

Atsauksme par vaigu sārtumu paleti Maybelline New York Master Blush Color & Highlight Kit (krievu valodā)

26.10.2017

Еще в сентябре в продаже у нас появилась палетка румян и хайлайтеров Maybelline New York Master Blush Color & Highlight Kit.

Палетка состоит из четырех оттенков - одного хайлайтера и трех оттенков румян. Объем продуктов очень большой, их хватит надолго. Оформление оттенков очень приятное, рисунок стирается не сразу, более того, у меня до сих пор он не стерся.

Оттенки очень хорошо пигментированные, два из которых настолько ярко неоновые, что я на себе в качестве румян их не вижу, а вот в качестве теней вполне! Хайлайтер в палетке кажется темноватым, на деле он ложится полупрозрачным слоем, но в его составе большое количество шиммера, при нанесении он сыпется. Румяна супер пигментированные и их набирается на кисть очень много, приходится кисть стряхивать несколько раз и даже после этого очень большой шанс нанести больше чем надо.  Румяна тушуются очень хорошо, при желании их можно растушевать и получить дымку.

Стойкость отличная! Они держатся с момента нанесения, до снятия. Я использую оттенки из палетки и в качестве теней. На глазах тоже держатся отлично.

Палетка пластиковая и немного хлипкая, по дизайну очень сильно напоминает палетки с помадами, но более тяжелая.

В общем, если ищите бюджетную палетку румян, стоит обратить внимание на эту.

На мне в качестве румян второй оттенок из палетки. Хайлайтер, который правда не сильно заметный. Хайлайтер также использован в качестве теней на все веко, а уголок затемнен четвертым оттенком из палетки.

Объем: 14g
Цена: €15.80
Оценка: 4.5 of 5
 

Lasi šo un citus Ļubovas blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/maybelline_new_york_master_blush_color__highlight_kit.jpg Eksperts: Ļubova Krilova

Atsauksme par vaigu sārtumu paleti Maybelline New York Master Blush Color & Highlight Kit (krievu valodā)

Ļubova raksta par vaigu sārtumu paleti Maybelline Master Blush Color & Highlight Kit

26.10.2017 Atvērt

Ražots Latvijā | EKOhouse

19.10.2017

Vasarā veikalu tīklā Drogas parādījās jaunumi no Latvijā ražota kosmētika no zīmola EKOhouse - sejas kopšanas kosmētikas līnija. Ilgu laiku jaunumi stāvēja manos plauktos un gaidīja savu kārtu - un nu ir kārtīgi iemēģināti, tāpēc varu ar tiem padalīties.
Un šodien būs par šiem diviem - hidrofīlo eļļu un micelāro ūdeni.

Interesanti, ka EKOhouse zīmols man ir paslīdējis garām nepamanīts, lai gan savu produkciju tirgū piedāvā jau vairāk kā četrus gadus.
Kā jau minēju, kosmētika ir ražotā Latvijā, precīzāk - Iecavā. Ražotājs piedāvā dabisku kosmētiku sejai, ķermenim un matiem, diezgan plašā klāstā. Kosmētika nesatur SLS, SELS, silikonus, glicerīnu, PEG, parabēnus, sintētiskās krāsvielas. Toties ir roku darbs. Tas ir tas, ko varu atrast par zīmolu. Bet būtu interesanti palasīt ko vairāk - vīziju, misiju, vēsturi, nākotnes plānus. Taču ražotājam nav mājas lapa, tikai konti sociālajos tīklos.
Lūk, tik tālu iepazinos ar ražotāju, manai bloga sadaļai "Ražots Latvijā!" ir kā radīts :) Un kā izrādās, tur kādu laiciņu nekas nav bijis. Tad nu ir īstais laiks.

Kā jau minēju - esmu iepazinusies ar dieviem no kosmētikas klāsta - hidrofīlo eļļu un micerlāro ūdeni. Lūk, arī mazliet vairāk par katru no tiem.

Hidrofīlā eļļa.

Hidrofīlā eļļa ir eļļa kosmētikas noņemšanai un dziļai ādas attīrīšanai. Tā ir dabīgo augu eļļu maisījums, kas saskarē ar ūdeni pārtop par pieniņu (jeb emulsiju) un tādā veidā ir ērti nomazgājama. Pateicoties īpašajam sastāvam eļļa teicami tiek galā ar noturīgajiem kosmētikas līdzekļiem (ūdensnoturīgās tušas, matētās un ilgnoturīgās lūpu krāsas tai ir nieks) un viegli nomazgājas ar tīru ūdeni, lai gan man pēc tam prasās ādu attīrīt ar putojošo līdzekli. Bet tik tiešām - eļļa brīnišķīgi tiek galā ar saviem pienākumiem - perfekti nomazgā jebkura veida kosmētiku. Tā kā manā kolekcijā ir pulciņš lūpu produkti, kurus nevar noņemt ne ar micelāro ūdeni, ne putojošajiem līdzekļiem, tad nu bez eļļām neiztikt un šāda hidrofīlā eļļa man patīk vislabāk, jo to ir ne vien ērti lietot, bet arī noskalot. Vienīgais mīnuss eļļām - jā tā iekļūst acīs - ir jārēķinās ar nedaudz nepatīkamu sajūtu un aizmiglotām acīm. Bet savādāk - nekāda vaina.
Šiem ir pieejami ir divi veidi - kokosrieksta sausai ādai un rozā greipfrūts taukainai, esmu izvēlējusies otro un smarža ir ļoti forša, ja vien patīk citrusi.

Micelārais ūdens.

Jāsaka, ka sākumā biju nedaudz skeptiska, jo šķita, ka tāds mazs Latvijas ražotājs jau nevar samiksēt foršu micelāro ūdeni, kas tiek galā ar ikdienas kosmētiku. Bet, redz, ka var gan! Par to man bija liels pārsteigums un vienlaicīgi arī prieks, jo tiešām, micelārais ūdens teicami paveic savu darbiņu. Bez problēmām noņem ikdienas kosmētiku gan no acīm, gan sejas, gan arī lūpām, bet netiek galā ar noturīgo kosmētiku. Ražotājs piedāvā piecus veidus, esmu izvēlējusies rozā greipfrūtu (jūs jau nojaušat, ka esmu citrusu cienītājs).

Kopumā varu teikt, ka esmu patīkami pārsteigta, jo izmēģinātie kosmētikas noņēmēji ir gana kvalitatīvi, tiešām darbojas un lietošana ir patīkama. Ko es iesaku ražotājam - pārdomāt iepakojumus, jo īpaši etiķetes. Papētīju kopējo piedāvājuma klāstu un tas ir tik raibs, ka man grūti sazīmēt, ka tas viss nāk no viena ražotāja. Personīgi man, prasītos etiķetes mazliet piezemētākas un vienveidīgākas, kur ar nelieliem akcentiem var norādīt uz produktu atšķirībām. Jo mūsdienās, šajā milzu izvēlē ir tik svarīgs tāds sīkums kā iepakojums, lai patērētājs vispār ieraudzītu produktu. Šoreiz var nospēlēt ikona "Ražots Latvijā", taču ne visiem.
Tas ir mans ieteikums, ja nu ražotājs izlasa :)

Bet lielākais pluss - cenas. Un tās tiešām draudzīgas:
Hidrofīlā eļļa - 6,19 EUR | 125 ml
Micelārais ūdens - 4,49 EUR | 200 ml (vai nav patīkami?)

 

Lasi šo un citus Zanes blogus arī te

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/ekohouse_1.jpg Eksperts: Zane Ragaine

Ražots Latvijā | EKOhouse

Latvijā ražota kosmētika no zīmola EKOhouse - sejas kopšanas kosmētikas līnija. Zane dalās ar iespaidu par pašmāju skaistumkopšanas produktiem.

19.10.2017 Atvērt

Korejiešu labumi: Missha sejas maskas

27.09.2017

Tāda sajūta, ka pēdējā laikā rakstu par maskām vien. Un nav jau brīnums, ja šajā jomā ir tik daudz interesantu jaunumu! Jau dalījos iespaidos par saviem trim mīļākajiem sejas masku veidiem (tostarp slaveno melno masku), Skin Republic burbuļu masku, Garnier drāniņu maskām, The Ordinary augļskābju masku – un tas viss šajā vasarā vien! Šoreiz pastāstīšu par korejiešu zīmola Missha sejas maskām, kas ir nosacītas jaunpienācējas Drogas veikalu plauktos un nopērkamas arī mimiko.lv interneta veikalā.

Par šo masku parādīšanos Latvijā ļoti nopriecājos, jo man patīk drāniņu maskas un man patīk arī Missha (sen, sen esmu mēģinājusi Missha Perfect Cover BB krēmu), tāpēc gaidīju labus iespaidus. Un tādi tie arī bija.

Pure Source ir vienkāršākais un lētākais Missha masku veids, kas nopērkams Drogas veikalos. Tās ir klasiskas drāniņu maskas – ar slīdīgu, nedaudz lipīgu esenci piesūcināta kokvilnas lupatiņa ar caurumiem acīm, mutei un degunam. Viena lieta, kas man Missha maskās uzreiz iepatikās – sejas proporcijas šķiet reālistiskākas nekā Rietumu zīmolu maskām, līdz ar to uz sejas turas labāk, tik daudz neslidinās apkārt un nav maska vairākās vietās jāsavelk, jo izgrieztais caurums īsti nesaskan ar to, kur realitātē atrodas mana mute vai acis.

Pure Source maskām ir dažādi veidi. Es izmēģināju ar lotosa un bambusa ekstraktiem, taču ir vēl vairāki citi. Man gan šķita, ka vienīgā atšķirība ir smarža. Sastāvdaļas varbūt atšķiras, taču efekts ir ļoti līdzīgs – mirdzošāka, labāk mitrināta āda. Izmaiņas nav acīmredzamas. Šīs maskas palīdzēs atsvaidzināt ādu – vienkārši tāpat, sevis palutināšanai, vai pirms ballītes – tomēr “uz aci” pamanāmākas funkcijas (attīrīšana, melno punktu likvidēšana utt.) tā neveic. Pieminu to vienkārši tāpēc, ka no sejas maskām bieži vien gribam sagaidīt visu uzreiz, taču katrs veids un maska dara kaut ko citu, un drāniņu masku uzdevums ir palutināt ādu, atsvaidzināt un mitrināt to. Tā nav smagā artilērija.

Nākamā ir Skin Essential maska ar sarkano žeņšeņu un filtrētām gliemežu gļotām, ja var paļauties uz Missha mājaslapā pieejamo informāciju. Labu apetīti tiem, kas šobrīd pie datora ēd!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/annija_vai_ragas_metro.jpg Eksperts: Rīgas Metro

Korejiešu labumi: Missha sejas maskas

Blogeres Rīgas Metro atsauksme par korejiešu sejas maskām Missha.
 

27.09.2017 Atvērt

Iepazīsti jaunos Catrice produktus!

16.09.2017

Veikalos Drogas pieejami jauni produkti no zīmola Catrice.

Lasi blogeres JarOfSweeets atsauksmi par daļu no tiem un uzzini, kā no tiem izveidot skaistu ikdienas grimu!

Pirms kāda laiciņa man bija iespēja izmēģināt un notestē firmas Catrice kosmētiku un paskatīties, kā strādā šie produkti un vai tie man patīk. Ja vēlies zināt, kā tad bija, tad noteikti noskaties šo video! Lai patīkama skatīšanās!

-JarOfSweeets-

 

 

Catrice produkti pieejami šādos veikalos Drogas:

A. Deglava iela 100
A. Saharova iela 21, T/C Tālava
Anniņmuižas bulvāris 40a
Antonijas iela 9
Audēju iela 16, T/C Galerija Centrs (veikals slēgts līdz 31.10.2017)
Avotu iela 26
Brīvības gatve 372, T/P Alfa
Brīvības gatve 432
Brīvības iela 58
Biķernieku 163
Dzelzavas iela 51
Gaiļezera iela 8
Ieriķu iela 3, T/C Domina
K. Barona iela 4
K. Valdemāra iela 14
K. Valdemāra iela 145
K. Ulmaņa gatve 88a
Kaļķu iela 5
Krasta iela 46, T/C Mols
Kurzemes prospekts 1, T/C Damme
Kurzemes prospekts 141
Lielirbes iela 29, T/C Spice
Marijas iela 9
Maskavas iela 250
Maskavas iela 357, T/C Dole
Mārupes iela 15a
Melnsila iela 22
Mūkusalas iela 71, T/C Rīga Plaza
Mūkusalas iela 73
Nīcgales iela 2, T/C Minska
Slokas 115
Stacijas laukums 2, T/C Origo
Tērbatas iela 9/11
Ulbrokas iela 22A, T/C Supernetto
Vienības gatve 111
Zolitūdes iela 34

Reģionos:

Aizkraukle, Āboliņi, T/C IGA
Alūksne, Pils iela 9b
Ādaži, Rīgas gatve 5, T/C Apelsīns
Cēsis, Uzvaras bulvāris 3
Cēsis, Raiņa iela 26/28, T/C Globuss
Daugavpils, Raipoles iela 11a, T/C Aveņu Centrs
Daugavpils, Rīgas iela 9, T/C Solo
Dobele, Baznīcas iela 14
Gulbene, Rīgas iela 46a
Jelgava, Pasta iela 51/8
Jēkabpils, Pasta iela 10
Jēkabpils, Vienības iela 7, T/C Sēlija
Jūrmala, Jomas iela 36
Kauguri, Talsu šoseja 29
Krāslava, Rīgas iela 34
Kuldīga, Liepajas iela 44
Ķekava, Rīgas iela 22
Ķekavas novads, Džutas, Krustkalni, T/C A7
Liepāja, Jauna Ostmala 3/5
Liepāja, Klaipēdas iela 62, T/C Sala XL
Liepāja, Lielā iela 12
Limbaži, Rīgas iela 7
Līvāni, Domes iela 4
Madona, Saules iela 4a
Ogre, Mālkalnes iela 2b
Ogre, Rīgas iela 23, T/C Daugava
Olaine, Zemgales iela 27a
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 101
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 141a
Salaspils, Skolas iela 4b
Saldus, Striķu iela 10c
Sigulda, Strēlnieku iela 2, T/C Šokolāde
Sigulda, Vidzemes šoseja 16, T/C Raibais Suns
Smiltene, Baznīcas laukums 2
Talsi, Lielā iela 1
Tukums, Pasta iela 14
Valmiera, Meža iela 7
Ventspils, Kuldīgas iela 21
Ventspils, Lielais prospekts 3/5, T/C Tobago

Rakstīt komentāru 1
Jautājumi un komentāri:
Ieva - 2017-09-25 10:58:29
Labdien. Kādai ādai paredzēts Catrice izgaismojošais praimeris? Vai der visām? Es domāju par to ar pipeti. Un, kāda ~ ir cena?
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/jarofsweeets_titulbilde.jpg Eksperts: JarOfSweeets

Iepazīsti jaunos Catrice produktus!

Lasi blogeres JarOfSweeets atsauksmi par Catrice produktiem un uzzini, kā no tiem izveidot skaistu ikdienas grimu!

16.09.2017 Atvērt

Zanda par krāsu korekciju sejas ādai

11.09.2017

Kad āda ir tīra [no nepilnībām], tai nav globāli nekādu problēmu, ja neskaita minimālu apsārtumu, tad var pavisam vieglas sedzamības produktus. Bet ko darīt situācijās, kad sejas āda nav tuvu ideālam, jo ir pamatīgi izsitumi un citas problēmas?

Internets rāda un māca, ka jālieto stipras sedzamības tonālais krēms, stipras sedzamības konsīleris, bieza kārta pūdera, un tad beigās pie foto apstrādes labākais draugs ir blur rīks. Bet tā patiesībā nav, un tas ko tur "māca" ir sviests, tāpēc šis raksts kalpos kā piemērs tam, ka ar minimālu kosmētikas daudzumu, neradot maskas efektu var sasniegt tiešām veselīga izskata, starojošas ādu, ka pat cilvēki ar problemātisku ādu var lietot maz kosmētikas un izskatīties tikpat labi kā citi.

Es savulaik nelietoju neko plānāku kā tonālais krēms, bet kad pamēģināju Lumene Nordic Chic kolekcijas CC (color correcting) bāzi un tonējošo krēmu, sapratu, ka tas atvēra jaunu pasauli, un es atcerējos par tādu vienu būtisku grima uzklāšanas teoriju - krāsu korekcija.

Pirms sākas nopūtas un bažas par to, kas tas par monstru un kāpēc tādu vajag, ar mierīgu sirdi varu apgalvot, apgūstot krāsu korekciju visi biezās tekstūras tonālie var sākt krāt putekļus. Šeit nebūs Instagram un Youtube tipa krāsu korekcija, kur bezjēgā uz sejas krāmē dažādas krāsas, bet pa virsu to visu noslēpj ar augstas sedzamības tonālo krēmu. Tā nav krāsu korekcija.

Krāsu korekcija ir spēle ar pretkrāsām. Uzliekot problēmzonas krāsai pretkrāsu, tā uzreiz neitralizēsies. Atradu mazu tabuliņu angļu valodā, kur apraksta kāda krāsa palīdz neitralizēt ko:

 

 

Šie būs gaišai ādai. Ja ādas tonis ir tumšāks, tad persiku toņa vietā būs oranžs vai sarkans, atkarīgs tumšs ādas tonis, savukārt rozā vietā - violetais.

Tā kā man mērķis šodien ir iegūt dabisku, minimālā izskata grimu, tad es nelietošu pūderi. Ja ikdienā bez pūdera nevar, tad pūderis jālieto. Manā gadījumā es uzklāju Lumene Nordic Chic Color Correcting Primer bāzi, kas palīdz izlīdzināt ādas virsmu, lai produkti vieglāk klātos un ilgāk turētos. Uzklājot āda uzreiz palika kā iztušēta apstrādes programmā, kas mani patīkami šokēja. Pirms tam jau biju lietojusi vairākas reizes pārbaudot gan tās noturību ilgtermiņā, gan momentāno efektu. Uzklājot bāzi izskatās, ka visas poras ir pazudušas.

Kā var redzēt "pirms" attēlā, man ir uzmetušies diezgan daudz izsitumi un sejas centrā ir manām izteikts ādas apsārtums. Talkā ņēmu L'Oreal Infaillible Total Cover korektoru paleti. Izsitumu neitralizēšanai izmantoju zaļo korektoru, pa virsu liku gaišāko dzelteno un nedaudz zem acīm uzklāju violeto toni.

Kad nepilnības tiek neitralizētas, āda izskatās teju balta un blāva, tāpēc lai atgrieztu veselīgu mirdzumu un izlīdzinātu visu vienā tonī, plānā kārtā uzklāju Lumene Nordic Chic kolekcijas CC krēmu, tonī Light. Dievinu šajā krēmā to, ka uzklājot uz ādas, tas atstāj vidēji matētu efektu, kad pieskaroties sejai es nejutu kaitinoši mitrinošo vai lipīgo sajūtu, kas mani parasti traucē šāda tipa produktos. CC krēms ādai sniedz vidēju sedzamību. Man ļoti patīk, ka Lumene CC krēms ādu saglabā starojošu, mitrināta izskata un veselīgu. Pietam, sastāvā ir SPF20,kas produktu padara vēl izcilāku ikdienas lietošanai, jo nav jālauza galva par ādas aizsardzību. Pati skatoties šo "pirms" un "pēc" biju šokā par to cik patiesībā maz vajag, lai iegūtu veselīgu un starojošu ādu, bez biezām un smagām tekstūrām. Šis ir mans favorīts!

Raksta turpinājums Zandas blogā.

 

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/zanda_mileiko_-_copy.jpg Eksperts: Zanda Mileiko

Zanda par krāsu korekciju sejas ādai

Blogere Zanda apkopojusi padomus par krāsu korekciju un kā uzklāt minimālu grimu problemātiskai ādai.

11.09.2017 Atvērt