Kā iegūt pilnīgākas un biezākas uzacis?

20.01.2018

Ikviena no mums ir pieredzējusi neveiksmīgu uzacu korekciju, ko esam veikušas sev pašas vai ļaujoties speciālista prasmēm, un pēc tam mokošo uzacu “ataudzēšanas” posmu, kad roka tā vien sniedzas pēc pincetes, lai izretinātu nevēlamos matiņus. Process līdz šobrīd modīgajām kuplajām un skaistas formas uzacīm ir raižu pilns, tādēļ iesakām, kā to padarīt vieglāku.

Nepieskaries pincetei vismaz divus mēnešus

Pirmais solis, lai iegūtu pilnīgas uzacis, ir ļaut tām augt. Vismaz uz diviem mēnešiem noslēp palielinošo spoguli un jebkuru instrumentu, ar kura palīdzību tev ir iespējams atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem. Grūtākais posms ir pats sākums, kamēr pieradums ir spēcīgāks par vēlmēm. Lai maskētu ataugušos matiņus, izmanto gaišāku pūderi vai miesas krāsas acu zīmuli, savukārt uzacis šajā laikā iekrāso pilnīgāk.

“Lēnām!” – atgādinājums pēc diviem mēnešiem

Pēc astoņu nedēļu gaidām, ir pienācis mirklis ķerties klāt uzacu korekcijai. Sāc lēnām un pamazītēm, izprotot to, ka koriģēt nevajag tos matiņus, kuri ir sākuši augt uz uzacu kaula, jo tieši tā ir vieta, kas ir tavas jaunās uzacu formas robeža. Iespējams, starp iepriekšējo uzacu formu un ataugušajiem matiņiem būs vērojama gaišāka līnija, taču varam nomierināt – laika gaitā tā piepildīsies. Tagad galvenais uzdevums ir iegūt pilnīgu uzacu formu.

Kontrolē uzacu augšanas virzienu

Pēc četriem rūpīgas uzacu kopšanas mēnešiem, tavas uzacis iegūs pilnību un būs tieši tādas, kādas vēlējies. Kas jāņem vērā? Labāk mazāk, nekā vairāk. Katru korekcijas reizi esi savaldīga un atbrīvojies tikai no tiem matiņiem, kas patiesi ir nevietā, jo zini, cik uzacu ataudzēšanas process bija ilgs. Un varbūt tomēr korekciju nodot uzticama speciālista rokās?

Visu procesa laiku izmanto gaišu konsīleri, miesas krāsas acu zīmuli un izgaismotāju, lai maskētu ataugušos matiņus, kā arī pastiprinātāk iekrāso uzacis, lai maskētu neglīto robežlīniju. Lai veicinātu augšanas procesu, izmanto uzacu vai matu serumus, kurus var lietot uz nakti vai dienās, kad nelieto kosmētiku. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/uzacis_-_titulbilde.jpg Eksperts: Drogas

Kā iegūt pilnīgākas un biezākas uzacis?

Process līdz šobrīd modīgajām kuplajām un skaistas formas uzacīm ir raižu pilns, tādēļ iesakām, kā to padarīt vieglāku.

20.01.2018 Atvērt

Ādas kopšana ziemā

13.01.2018

Ziemas laikapstākļi nav paši labākie mūsu sejas ādai. Aukstais vējš ārā un zemais gaisa mitruma līmenis iekštelpās rada sausu gaisu, kas mūsu ādai zog tik nepieciešamo mitruma līmeni. Ja par ādu laicīgi neparūpējas, tā kļūst arvien sausāka, sāk sprēgāt un kņudināt. Tāpēc ziemas periodā, kad termometra stabiņš noslīd zem +5 grādu temperatūras, papildu ādas mitrināšana būs labākais veids, kā ādai justies mīkstai, maigai un pasargātai.

Lai mazinātu sezonālo ādas apsārtumu, niezi, kņudināšanu un vispārējo sausumu, izmēģini šos padomus:

Remdens ūdens – labākais draugs

Karsta rīta duša vai karsta vanna vakarā ir labākās baudas ziemas laikā, kad aiz loga ir drēgns, bet, ja vien iespējams, sejas ādas un roku mazgāšanai izvēlies remdenu ūdens temperatūru. Karsts ūdens ādu kairina un nomazgā ādas dabisko aizargkārtu.

Tūlītēja mitrināšana

Ne vien dubulta mitrināšana ir galvenais atslēgvārds, bet arī tūlītēja mitrināšana. Turi mitrinošā krēma iepakojumu netālu no vannas, dušas, izlietnes, lai sejas un roku ādu varētu lutināt pēc ikvienas mazgāšanas reizes. Pa krēma tūbiņai jābūt arī atvilktnē darbā, guļamistabā un virtuvē.

Izvēlies mitrinošo krēmu prātīgi

Ziemas periodā ir svarīgi izvēlēties mitrinošo krēmu, kura sastāvā ir dabīgas un barojošas izejvielas, kā arī pamatā ir eļļas, nevis ūdens bāze.

Aizsardzība

Cilvēks, kurš rūpējas par savu labsajūtu un skaistumu, ziemā izmanto cimdus, cepuri un šalli, tādējādi pasargājot ādu no aukstā vēja, lietus un sniega. Tāpat nevar aizmirst par saules aizsargkrēmu, jo ziemas laikā saule var būt tik pat ietekmējoša kā vasarā.

Mitruma līmeņa līdzsvars nakts laikā

Sildīšanas sistēmas apkures sezonā veido sausu gaisu iekštelpās, tāpēc apsver iespēju par gaisa mitrināšanu vai temperatūras samazināšanu (īpaši guļamistabā), lai ļautu ādai atgūt zaudēto mitruma līmeni nakts laikā, kad ādas šūnas atjaunojas.

Ūdens, ūdens, ūdens

Aukstajā laikā mēs mēdzam dzert mazāk ūdens, dodot priekšroku siltajiem dzērieniem, piemēram, tējai vai karstajai šokolādei. Taču šis likums nemainās – mūsu organismam un ādai ir nepieciešams ūdens. Daudz ūdens!

Maiga ādas attīrīšana

Ziemā nez kādēļ tiek aizmirsts par rūpīgu ādas attīrīšanu. Tā ne vien radīs koptāku sejas ādas izskatu, bet arī ļaus mitrinošajam krēmam vieglāk iesūkties dziļajos ādas slāņos.

Viss sākas jau no uztura

Ar ūdeni bagāta pārtika palīdz mitrināt ādu no iekšpuses, kas ir īpaši nozīmīgi, jo uzturam ir jābūt līdzsvarā ar kopšanas aktivitātēm, kuras esi radusi veikt. Ieteicamie augļi ir āboli, apelsīni, mandarīni, kivi, kā arī sulīgie dārzeņi – selerija, tomāti, gurķi, cukīnī, burkāni. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_238255498_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Ādas kopšana ziemā

Ziemas laikapstākļi nav paši labākie mūsu sejas ādai. Lai mazinātu sezonālo ādas apsārtumu, niezi, kņudināšanu un vispārējo sausumu, izmēģini šos padomus.

13.01.2018 Atvērt

Kas ir sporta uzturs un kādēļ to lietot?

10.01.2018

Sporta uzturs ir koncentrēts papildinājums ikdienas uzturam gan sportistiem, gan visiem aktīva dzīvesveida cienītajiem. Tas palīdz atvieglot steidzīgo dienas ritmu, padarīt treniņus maksimāli efektīvus un īsākā laikā sasniegt vēlamos rezultātus ķermeņa formu koriģēšanā, izvairoties no negatīviem efektiem. Pamatā sporta uzturā ir dabīgas sastāvdaļas – olbaltumvielas, tauki, ogļhidrāti, vitamīni un minerālvielas.

Mūsu ikdienas ritms ir spiests pielāgoties dinamiskajai pasaulei. Bieži vien tā ietekmē cieš arī mūsu veselība. Mazkustīgs dzīvesveids, pusfabrikātu, ātrās ēdināšanas un neveselīgas pārtikas lietošana uzturā, uzkodas ar augstu cukura saturu – tas viss mūsu organismam un veselībai liek samazināt savu funkcionalitāti un darbības kvalitāti.

Turklāt, ja sporta aktivitātes ir ikdienas sastāvdaļa, tad ir būtiski rūpēties par savu ķermeni un palīdzēt tam tikt galā ar slodzi arī pēc treniņa. Intensīvas fiziskās slodzes laikā ķermenis piedzīvo stresu un zaudē nepieciešamās aminoskābes. Ierastais ēdiens pēc termiskās apstrādes zaudē daļu savu barības vielu un ir grūti izveidot nepaciešamos krājumus, tādēļ sporta uzturs palīdz ķermenim atjaunoties ātrāk un atjaunot aminoskābes pietiekamā daudzumā.

Veikalos Drogas pieejami šādi VPLAB sporta uztura produkti:

 • VPLAB Energy Gel sniedz papildu ogļhidrātus pirms treniņa un augstas intensitātes treniņa laikā, tādējādi uzlabojot sniegumu un aizkavējot noguruma iestāšanos. Enerģijas gēls ir visērtākais un praktiskākais risinājums izturības treniņiem, jo ogļhidrāti tiek uzņemti ātri. Specializētā ogļhidrātu matrica, kas izveidota no maltodekstrīna un fruktozes, ir ātri un viegli sagremojama un sniedz ilgstošu enerģijas lādiņu, uzturot augstu glikozes līmeni. Augsts nātrija līmenis veicina ūdens uzsūkšanos ķermenī ilgstošu treniņu laikā. Dabīgas izcelsmes kofeīns no guaranas ekstrakta tonizē ķermeni un prātu, tādējādi paaugstina koncentrēšanās spējas un treniņu intensitāti.
 • VPLAB Liquid Joint Formula. Glikozamīns kombinācijā ar hondroitīnu cilvēka ķermenī ir dabīgā veidā. Hondroitīns ir viena no locītavu skrimšļa šūnu pamatsastāvdaļām. Savukārt glikozamīns piedalās locītavu virsmu, cīpslu, saišu, sinoviālā šķidruma, ādas, nagu, sirds vārstuļu, asinsvadu, kuņģa un zarnu trakta, elpceļu un urīnceļu gļotaino sekrētu veidošanā. Atšķirībā no mūsu ķermeņa iekšējiem orgāniem, locītavas netiek barotas caur asinsvadiem, bet ar locītavu šķidruma palīdzību, kas kalpo par smērvielu starp skrimšļiem. Pilnvērtīga uztura gadījumā cilvēka organisms pats spēj sintezēt saistaudu komponentus, bet  palielinoties vecumam, svaram, fiziskai slodzei, kā arī vielmaiņas traucējumu gadījumā, skrimšļu atjaunošanās notiek nepilnīgi.
 • VPLAB Lean Protein Shake ir olbaltumvielu maisījums, kurš sastāv no sūkalu proteīna koncentrāta un izolāta, bagātināts ar vielmaiņu uzlabojošu kompleksu, šķiedrvielām un vitamīniem. Katra porcija sevī ietver unikālu sastāvdaļu kompleksu un 13 vitamīnus.
 • VPLAB Platinum Whey 100% – sūkalu proteīns mikrofiltrētā izolāta un ultrafiltrētā koncentrāta kombinācijā, kas papildināts ar zemu tauku un ogļhidrātu saturu. Sūkalu proteīnam piemīt visaugstākā bioloģiskā vērtība, tam ir visaugstākais neaizstājamo aminoskābju un BCAA saturs, tas ļoti ātri aktivizē un paātrina muskuļu metabolismu, palīdz uzturēt lieso muskuļu masu.
 • VPLAB proteīna batoniņi, atrodoties kustībā, ir viena no labākajām uzkodām, ja pietūkst laika normālai ēdienreizei. Tos vienmēr ir ērti paņemt līdzi, kā arī tie ir vērtīgs olbaltumvielu, šķiedrvielu un vitamīnu avots, kas tik ļoti nepieciešams veselīgam un aktīvam ikdienas ritmam. 
 • VPLAB High Protein batoniņš satur piena proteīnu, kā arī sojas proteīnu izolāta veidā. Piena olbaltums apgādā organismu ar proteīnu ilgā laika posmā, kas ir sevišķi svarīgi ievērojot diētu. Atšķirībā no koncentrātiem, izolāts praktiski nesatur ogļhidrātus un taukus. Pētījumi liecina, ka diētas laikā sojas olbaltuma izolāts ļoti labvēlīgi ietekmē muskulatūru.
 • VPLAB Low Carb mazkaloriju batoniņš ar augstu proteīna saturu un šķiedrvielām. Tā sastāvā ir tikai 1g ātras uzsūktspējas ogļhidrātu, līdz ar to batoniņā ir augsts lēno ogļhidrātu saturs, kuri nodrošina pakāpenisku ogļhidrātu uzsūkšanos organismā, tādā veidā nodrošinot organismu ar enerģiju un barības vielām uz ilgu laiku.
 • VPLAB L-Carnitine 1500 MG (L-karnitīns kapsulās). L-karnitīnu bieži vien dēvē par vitamīnu, taču tāds tas nemaz nav. L-karnitīns transportē taukskābes uz speciālajām šūnu struktūrām – mitohondrijiem. Mitohondrijos notiek šo taukskābju noārdīšana un rezultātā izdalās enerģija. Bieži vien L-karnitīnu iesaka lietot sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem. L-karnitīns ir pieejams arī šķidrā veidā VPLAB L-Carnitine koncentrāta veidā, kurš paredzēts sajaukšanai ar ūdeni .
 • VPLAB L-Carnitine Fitness Bar batoniņš ir optimāla izvēle visiem, kuri nodarbojas ar sportu, piekopj aktīvu dzīvesveidu vai ievēro diētu. Tā svarīgākā sastāvdaļa ir L-karnitīns un šķiedrvielas, sastāvā ir arī piena proteīns un 9 vitamīnu komplekss. Pateicoties sabalansētajam sastāvam, tas maksimāli ātri nodrošina vajadzīgajās uzturvielas, dod ilglaicīgu enerģijas lādiņu un palīdz novērst bada sajūtu. 
 • VPLAB BCAA Shot – sazaroto ķēžu aminoskābju komplekss (L-leicīns, L-izoleicīns, L-valīns) šķidrā veidā ar papildus pievienotu L-glutamīnu un vitamīniem B6 un B12. Ir pierādīts, ka BCAA aminoskābes ir neaizstājamas (tās nesintezējas organismā) un sastāda 1/3 no visām aminoskābēm, kas veido muskuļaudus.  Katra porcija satur 4g BCAA aminoskābju un 1g L-glutamīna, kurš pastiprina BCAA efektivitāti, veicinot ātrāku un efektīvāku atjaunošanos pēc smagiem treniņiem. Vitamīns B6 palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu, bet vitamīns B12 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Lietojot BCAA Shot pirms treniņa, tās pasargās muskuļus no katabolisma fiziskas slodzes laikā. 
 • VPLAB LipoJets ietver zinātniski izstrādātu sastāvdaļu kompleksu no augsti efektīvām sastāvdaļām, lai nodrošinātu cīņu ar lieko svaru. LipoJets būtiski paaugstina termoģenēzi un uzlabo vielmaiņu, palīdzot iznīcināt taukus, regulēt ķermeņa svaru un vielmaiņu, kā arī sniedz enerģijas lādiņu.
 • VPLAB Ultra Women’s izstrādāts aktīva dzīvesveida sievietēm  – dabīgu vitamīnu, minerālu un citu uzturvielu komplekss. Tas ietver plašu spektru ar vitamīniem un minerālvielām, kā arī tieši sievietes veselībai radītus uzturvielu un augu maisījumus. Satur vairāk nekā piecdesmit aktīvās sastāvdaļas, kas ir vērstas uz vispārējās veselības uzturēšanu, enerģijas metabolisma un nervu sistēmas funkcionēšanu, ādas, matu, nagu un saistaudu veselību.
 • VPLAB magnijs ar C vitamīnu. Magnijs ir viens no svarīgākajiem elementiem veselīgai organisma funkcionēšanai. Tas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, uztur normālu nervu un muskuļu darbību, nodrošina olbaltumvielu sintēzi, kā arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, kaulu un zobu veselību. Magnijs ir arī ļoti nepieciešams šūnu dalīšanās procesiem. Tā trūkums var izraisīt muskuļu vājumu, sāpes un krampjus. Vitamīns C pastiprina magnija darbību, papildinot to ar labvēlīgo ietekmi uz imūnsistēmu.
 • VPLAB Daily 1 vitamīnu un minerālvielu komplekss, kura sastāvā ir 25 vitamīni un minerālvielas. Būtiski ir neaizmirst par vitamīnu un minerālvielu papildu lietošanu, kas bieži vien mūsu organismā un pat vissabalansētākajā diētā nav pietiekamā daudzumā. Vitamīni un minerālvielu kompleksi ietekmē mūsu vispārējo imūnsistēmu un aizsargā no ārējās negatīvās ietekmes.

Kur nopirkt?

VPLAB L-Carnitine  1500 MG (L-karnitīns kapsulās) un VPLAB magnijs ar C vitamīnu pieejams visos veikalos Drogas, izņemot Rīgā, K.Barona 4, Rīgā, Slokas ielā 115, Valmierā, Rīgas ielā 20, Siguldā, Strēlnieku ielā 2.

Šajos veikalos Drogas pieejami arī pārējie produkti:

Rīga, Audēju iela 16, t/c Galerija Centrs
Rīga, Brīvības gatve 372, t/p Alfa
Rīga, Lielirbes iela 29, t/c Spice
Rīga, Anniņmuižas bulvāris 40a
Rīga, Ieriķu iela 3, t/c Domina
Rīga, Mazā Rencēnu iela 1, t/c Azur
Liepāja, Jaunā Ostmala 3/5
Ventspils, Lielais prospekts 3/5

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/vplab_-_copy.png Eksperts: VPLAB

Kas ir sporta uzturs un kādēļ to lietot?

Sporta uzturs ir koncentrēts papildinājums ikdienas uzturam gan sportistiem, gan visiem aktīva dzīvesveida cienītajiem. Tas palīdz padarīt treniņus maksimāli efektīvus un īsākā laikā sasniegt vēlamos rezultātus.

10.01.2018 Atvērt

Ko izsitumi uz sejas ādas saka par tavu veselību?

05.01.2018

Vai esi aizdomājusies par to, kāpēc laiku pa laikam uz sejas ādas parādās izsitumi, turklāt atkārtoti tajā pašā vietā? Tava āda ir īsts reklāmas ziņojumu dēlis, kas veidojot dažādu veidu pūtītes un pinnes, ātri parāda, ka ir problēma. Tāpēc pievērs uzmanību pūtītes atrašanās vietai, jo tā var ziņot par nepietiekamu ādas higiēnu vai pat iekšējo veselību.

 1. Izsitumi uz zoda, zoda līnijas un kakla

Zona ap zodu un kakls ir saistīts ar sieviešu intīmo teritoriju, īpašajām dienām un hormoniem, liecinot, ka drīzumā gaidāmas kādas izmaiņas. Samazini izsitumu daudzumu nedēļu pirms mēnešreizēm aktīvi attīrot sejas ādu no liekā sebuma un dabīgajām eļļām ar skrubi, attīrošajām sejas ādas maskām un ikdienas tīrīšanas līdzekļiem.

 1. Izsitumi uz deguna un pieres

Deguna un pieres zona jeb T zona ir saistīta ar nervu sistēmas traucējumiem un ikdienas stresu, ko rada adrenalīna pieaugums. Attiecīgi vairāk izdalās arī dabīgās ādas eļļas. Kad stresa pilnākais laiks tuvojas vai jau ir pārņēmis, velti ādas kopšanai katru vakaru. Ādas zonas, kuras klāj izsitumi vai uz kurām tiem ir tendence veidoties, tīri ar pūtītēm paredzētiem līdzekļiem, kā arī velti laiku sev – atelpai un mieram.

 1. Izsitumi gar matu līniju

Matu līnija ir tavs matu kopšanas paradumu spogulis. Jo vairāk lietosi matu kopšanas līdzekļus, kas nepatīk tavai galvas ādai, jo izteiktāki būs izsitumi. Risinājums ir vienkāršs – mainīt pret citiem produktiem, izvairīties uzklāt tos tuvu matu līnijai, kā arī izmantot attīrošos līdzekļus.

 1. Izsitumi uz vaigiem

Netīras rokas, netīri produkti, kuri pieskaras sejai – tie visi ir vaininieki, kāpēc izsitumi rodas uz vaigiem. Arī te risinājums ir vienkāršs – atturēties no netīru priekšmetu un netīru roku turēšanas pie sejas ādas, kā arī bieži un kārtīgi mazgāt rokas.

 1. Izsitumi mutes zonā

Tava ikdienas ēdienkarte ir galvenais cēlonis izsitumiem ap muti. Skābi pārtikas produkti kairina sejas ādu, savukārt taukaini ēdieni bloķē ādas poras. Lai mazinātu izsitumus, lieto sejas ādas tīrīšanas salvetes uzreiz pēc ēšanas, notīrot sejas ādu ap mutes zonu un tādējādi izvairoties no izsitumu riska.

Ķermeņa īpatnības, aktivitātes un uzturs ir tas, kas tevi veido. Tava veselība ir tavu paradumu spogulis, atainojot to, ko dari un kā jūties ikdienā. Tāpēc iesakām dzīvot saskaņā ar sevi, izvairīties no darbībām, kas nerada prieku, un nepārspīlēt ar pārtiku, kosmētiku vai kopšanas līdzekļiem, jo, kā mēs zinām, “kas par daudz, tas par skādi!”.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/izsitumi_-_copy.png Eksperts: Drogas

Ko izsitumi uz sejas ādas saka par tavu veselību?

Vai esi aizdomājusies par to, kāpēc laiku pa laikam uz sejas ādas parādās izsitumi, turklāt atkārtoti tajā pašā vietā? Pievērs uzmanību pūtītes atrašanās vietai!

05.01.2018 Atvērt

Kas jāzina par matu krāsošanu un krāsas noturību?

03.01.2018

Ja nekad neesi krāsojusi matus, pirmā reize var šķist mazliet biedējoša, jo māc neziņa par to, vai viss izdosies. Iegaumē dažus pamatsoļus un svarīgus noteikumus, lai matu krāsošanas pieredze būtu pozitīva un ar patīkamu rezultātu!

Krāsas atšķirība

Ir vairāki iemesli, kāpēc, izmantojot vienu un to pašu matu krāsu diviem cilvēkiem, krāsa atšķirsies. To var izskaidrot ar matu tipu, matu dabīgo nokrāsu, matu kopšanas paradumiem attiecībā uz šampūna un kondicioniera izvēli un to, cik bieži tiek mazgāti mati. Piemēram, karstuma bojāti mati ne vienmēr pieņems jauno matu krāsu tik labi, kā to paveiks veseli mati.

Atceries par saknēm!

Neraugoties uz pastiprinātajām rūpēm par matu kopšanu pēc krāsošanas, tu nevari ietekmēt matu augšanas ātrumu. Tāpēc apzinies, ka pēc matu krāsošanas, tie būs atkārtoti jākrāso pēc aptuveni 6-8 nedēļām. Izvēloties matu krāsu, piemēro to maksimāli tuvu savai dabīgajai matu nokrāsai, lai ataugušās matu saknes ir harmonijā ar krāsoto matu toni.

Rūpīga matu krāsas izvēle

Neveic matu krāsas izvēli impulsīvi. Vispirms iedvesmojies no kādas slavenības vai zināma cilvēka matu toņa, pēc tam apdomā, vai tas būtu piemērots tev. Tālāk dodies ar izvēlētā matu toņa fotogrāfiju uz veikalu Drogas, lai izvēlētos maksimāli pietuvinātāko matu krāsu.

 

 

Violetā krāsa pret dzeltenās nokrāsas pārsvaru

Vai esi dzirdējusi par violeto šampūnu? Tas neitralizē matu krāsu no dzeltēšanas un ir piemērots ikvienai blondu matu īpašniecei un brunetēm, kurām ir gaišāk iekrāsotas matu šķipsnas. Pirms ķerties pie balināšanas apdomā, vai nepietiks ar to? Šampūnu nav nepieciešams lietot katru mazgāšanas reizi, bet pēc vajadzības.

Attīrošais šampūns – kad un kā?

Attīrošais šampūns jālieto pirms matu krāsošanas, nevis pēc matu krāsošanas, lai izvairītos no pāragras matu krāsas balēšanas. Pirms matu krāsošanas tas novērsīs galvas ādas taukošanos, kas savukārt nodrošinās krāsas ilgnoturību.

Sargies no saules!

Aizsargā savus matus no saules staru ietekmes tāpat, kā aizsargā ādu. Saule veicina matu bojāšanos, var apdedzināt galvas ādu plānu matu īpašniecēm, kā arī balina matu krāsu. Aizsardzībai no saules var līdzēt dažādas galvassegas, kā arī īpaši veidotie saules aizsarglīdzekļi matiem.

Matu un ādas krāsas saskaņa

Ja tava āda ir ar rozā nokrāsu, matu krāsas tonis jāizvēlas vēsāks, savukārt, ja ādas nokrāsa ir dzeltenīga, tev piemērotāki būs zeltaināki un siltāki matu krāsas toņi.

Pirmās reizes neveiksme nav neveiksme

Tumšmatēm nevajadzētu lolot lielas cerības, ka ar pirmo reizi iegūs piesātināti blondu matu krāsu, kā arī atgādinām, ka krasas toņu izmaiņas var stipri bojāt mata sktruktūru. Ja ar pirmo reizi nav izdevies iegūt vēlamo toni, nogaidi vismaz 2 nedēļas un mēģini atkārtoti, sniedzot matiem mirkli atelpai.

Sarkanā viltniece

Sarkanā un oranži rudā matu krāsa ir pati viltīgākā! Kāpēc? Tāpēc, ka to ir visgrūtāk “pieradināt” pie matiem, lai tā izskatītos piesātināti un, kad tas ir izdarīts, no tās ir visgrūtāk atbrīvoties.  

Ceram, ka ieskats padomos, ļaus tev noticēt saviem spēkiem un ļauties matu krāsu vilinājumam, jo nelielas pārmaiņas ārējā izskatā noteikti ir pozitīvas un vajadzīgas!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_392752810.jpg Eksperts: Drogas

Kas jāzina par matu krāsošanu un krāsas noturību?

Ja nekad neesi krāsojusi matus, pirmā reize var šķist mazliet biedējoša. Iegaumē dažus pamatsoļus un svarīgus noteikumus, lai matu krāsošanas pieredze būtu pozitīva un ar patīkamu rezultātu!

03.01.2018 Atvērt

Jaunā gada ballītes make-up

28.12.2017

Klasiski sarkanas lūpas un elegantas kaķacis – sarkanā paklāja cienīgs grims neaizmirstamai Jaunā gada ballītei! Blogere un TV šova „Ievas pārvērtības” vizāžiste Krista Zvirgzdiņa sagatavojusi šī grima tēla video pamācību soli pa solim. 

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/krista_zvirgzdina_titulbilde.jpg Eksperts: Krista Zvirgzdiņa

Jaunā gada ballītes make-up

Klasiski sarkanas lūpas un elegantas kaķacis – sarkanā paklāja cienīgs grims neaizmirstamai Jaunā gada ballītei! Blogere un TV šova „Ievas pārvērtības” vizāžiste Krista Zvirgzdiņa sagatavojusi šī grima tēla video pamācību soli pa solim. 

28.12.2017 Atvērt

Svētku make-up ar Kristu Zvirgzdiņu

22.12.2017

Ja vēl neesi izlēmusi kādu make-up izveidot Ziemassvētku vakarā, iesakām noskatīties šo blogeres un TV šova „Ievas pārvērtības” vizāžistes video pamācību soli pa solim!

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/krista_zvirgzdina_titulbilde.jpg Eksperts: Krista Zvirgzdiņa

Svētku make-up ar Kristu Zvirgzdiņu

Ja vēl neesi izlēmusi kādu make-up izveidot Ziemassvētku vakarā, iesakām noskatīties šo blogeres un TV šova „Ievas pārvērtības” vizāžistes video pamācību soli pa solim!

22.12.2017 Atvērt

Lieliskas dāvanas par 10 EUR!

21.12.2017

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/xmas_titulbilde_2.jpg Eksperts: Drogas

Lieliskas dāvanas par 10 EUR!

Skaistas, praktiskas un iedvesmojošas! Idejas, ko dāvināt daudzenei, mammai, vīrietim, bērniem un, protams, sev!

21.12.2017 Atvērt

7 iedrošinošas frāzes, ko sev atgādināt katru dienu

18.12.2017

Atzīsti, ka vismaz reizi dienas laikā, prātā iešaujas kāds nepārāk pozitīvs monologs pašai ar sevi, stāstot, cik nogurusi esi, cik haotiski uzvedies, cik daudz darāmā un kā lai visu paspēj? Kas notiktu tad, ja tu šo teiktu apgrieztā veidā?

Zinātnieki ir izpētījuši, ka apspriede ar sevi veicina emocionālo un garīgo veselību, palielina pašapziņu un uzlabo stresa noturību. Te būs 7 frāzes, kuras būtu nepieciešams sev atgādināt, lai vairotu pozitīvās emocijas:

 1. “Tas nešķita tik grūti, kā biju domājusi”

Vairākas reizes ir pierādījies, ka lietas, no kurām mēs baidāmies, nemaz nav tik biedējošas, kad tām stājas pretī! Galvenais ir uzsākt, saprast, kāpēc mēs veicam konkrēto darbību un viss atrisināsies pats no sevis.

 1. “Man nerūp, ko citi par mani domā!”

Patiesība ir tāda, ka apkārtēji domā par tevi daudz mazāk, nekā tev šķiet. Ļoti bieži mēs rīkojamies, domādāmi par apkārtējiem un to viedokli. Esi patiesa pret sevi, dari tā, kā vēlies, jo nekas slikts nenotiks!

 1. “Paveicu to, ko neviens cits neuzņēmās izdarīt”

Nav nozīmes, – nozīmīgs vai maznozīmīgs darbs – ja tu to paveici, jo citi nevēlējās to izdarīt, tikai tu esi uzvarētāja šajā situācijā. Vairo padarītos darbus, izkāpjot no savas komforta zonas un vairojot pašaizliedzīgu rīcību.

 1. “Es šo jau reiz paveicu lieliski!”

Atgādinot par saviem gandarījuma mirkļiem un sasniegumiem, cilvēks spēj paaugstināt pašpārliecinātības līmeni, noticot saviem spēkiem tad, kad šķietami nekas neizdodas tā, kā nepieciešams.

 1. “Es māku cīnīties ar savām bailēm!”

Apzinoties savas bailes un spējot atzīt, ka ar tām spēsi tikt galā, tu nonāc tiešā kontaktā ar savu pārliecību un garīgo spēku. Atceries – bailēm ir spēks tikai tad, ja tu ļauj tām pienākt sev pavisam tuvu!

 1. “Tas nav mans uzdevums, bet es to paveikšu!”

Ja nākas izkāpt no sava darbības lauka, tā ir lieliska iespēja sevi pierādīt un gūt atzinību gan darbā, gan privātajā dzīvē. Un, ja arī neviens nezina, ka konkrēto lietu izdarīji tu, tu pati zināsi, ka veici pozitīvas pārmaiņas.

 1. “Mēs visi esam līdzīgi!”

Kad nosodi kādu par šķietami nepareizu rīcību, atceries, ka sāc veidot ap sevi neredzamu barjeru. Atzīsti, ka visi pārējie ir ļoti līdzīgi tev gan pēc rīcības, gan uzvedības un atklāsi, ka nejutīsies vairs tik izolēta.

Runāšanās un apspriešanās ar sevi var šķist jokaina un savdabīga rīcība, taču tici – tā ir ļoti efektīva! Vairums cilvēku veido monologus ar sevi – nekautrējies rīkoties arī tu, jo atgādinot ikdienā vien šīs 7 frāzes, tu uzsāksi ceļu uz izdošanos, mērķu sasniegšanu un ticību sev. Ikkatrs vārds, kuru izsaki vai nodomā, norāda daudz par to, kā jūties un kas esi! 

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/pexels-photo-595747_1.jpeg Eksperts: Drogas

7 iedrošinošas frāzes, ko sev atgādināt katru dienu

Atzīsti, ka vismaz reizi dienas laikā, prātā iešaujas monologs pašai ar sevi, stāstot, cik nogurusi esi, cik haotiski uzvedies, cik daudz darāmā un kā lai visu paspēj? Kas notiktu tad, ja tu šo teiktu apgrieztā veidā?

18.12.2017 Atvērt

2018.gada krāsa apģērbā, dizainā un skaistumā – ultravioletā!

14.12.2017

Šodien ideja, rīt jau īstenota darbība! Mūsdienu spraigajā dienas ritmā, vislielākā māksla ir būt radošiem, inovatīviem un ar plašu fantāziju. Visas šīs īpašības apvienojas vienā krāsā – ultravioletajā jeb pantonī 18-3838, kas ir pasludināta par 2018.gada trenda krāsu! Ultravioletais tonis ir maģisks. Tas simbolizē mistiskumu, kosmosa spēku pār mūsu ikdienu, un sniedz iedvesmu rīkoties, lai radītu pasauli tādu, kādu mēs to vēlamies redzēt. Ne velti ultravioletais tonis jau vēsturiski ir saistīts ar garīgo pasauli un mītiskiem procesiem.

Modē ultravioletais tonis prasa nedaudz teatrālu, uzspēlētu un provakatīvu rīcību, kas labi apvienojas ar sarkano vai zilo krāsu. Apvienojumā ar zelta vai sudraba krāsu, ultravioletais tonis kļūst kā greznības akcents, radot žilbinošu tēlu. Aksesuāru izvēlē ultravioletā būs īstā krāsa bižutērijā un briļļu vai saulesbriļļu klāstā.

Skaistumkopšanā ultravioletais tonis ir radīts akcentiem, lai veidotu izteiksmīgu koptēlu, jo tonis viegli kombinējas ar citiem, papildinot viens otru. Matēts ultravioletais tonis uz lūpām vai nagiem simbolizē nepakļaušanos vispārējiem noteikumiem, savukārt metāliska spīduma ultravioletas acu ēnas veido kosmisku un maģisku skatienu.  Ultravioletā matu krāsa turpina slavas gājienu, disharmonējot ar vispārpieņemot un simbolizējot cilvēka radošās izpausmes.  

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt