Izveido unikālu vasaras festivāla tēlu!

08.07.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/colorista_model_banner_600x600.jpg

Izveido unikālu vasaras festivāla tēlu!

Radi plīvojošas apjomīgas pludmales lokas ar Stylista spreju un piešķir matiem toni no viskošākā līdz maigākam pasteļtonim ar īslaicīgu Colorista matu krāsu.

08.07.2019 Atvērt

Ieteikumi, kas palīdzēs atkopties pēc svētkiem!

24.06.2019

Tā nogurt var tikai no svētkiem! Kā atgūties pēc negulētas nakts un atkal sajusties labi, lai nākamajā dienā ar jaunu sparu dotos darba gaitās? Turpini lasīt un uzzini ieteikumus zemāk.

1. Dzer daudz šķidruma

Tikko kā esi pamodusies izdzer vismaz pus litru ūdens, tas palīdzēs atgūt zaudēto šķidrumu. Lai pilnībā atbrīvotos no nepatīkamajām sajūtām, jāizdzer līdz pat pusotram litram ūdens. Tāpat labsajūtu uzlabos vēsa, svaigi spiesta apelsīnu vai greipfrūtu sula, tomātu, skābētu kāpostu sula, piens un kefīrs. Izvairies lietot stipru tēju vai kafiju, jo šie dzērieni veicina ūdens izvadīšanu no organisma.

2. Kārtīgi izgulies

Ja iespējams, kārtīgi izgulies. Pēc svētkiem tavam organismam ir nepieciešams līdz 3 stundām vairāk miega, kā ikdienā. Lai nākamajā dienā, dodoties uz darbu, justos labi, dodies gulēt laicīgi.

3. Paēd

Lai gan pirmais, kas kārojas nākamajā dienā pēc svētkiem, ir taukainas ātrās uzkodas, labākas alternatīvas, kas patiešām uzlabos pašsajūtu, būs auzu pārslu putra ar ievārījumu un medu, svaigi augļi un dārzeņi (jo īpaši tomāti), olas vai zupa.

4. Mitrini savu ķermeņa un sejas ādu

Iespējams būsi pamanījusi, ka pēc ballītes tava sejas un ķermeņa āda šķiet īpaši sausa. Šis ir īstais laiks, lai izmantotu dažādus skrubjus, maskas un mitrinošus krēmus. Izbaudi vēsu dušu vai siltu vannu un pēc tam, kad āda kļuvusi nedaudz mīkstāka, izmanto skrubi, piemēram kādu no šiem – Naturals by Watsons Marula skrubi, BIO2YOU SPA greipfrūta skrubi vai  FA Island Vibes dušas želeju-skrubi, lai atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām. Neaizmirsti palutināt arī savu sejas ādu ar kādu mitrinošu masku. Mēs iesakām – GARNIER Hyaluron Fresh-Mix drāniņu masku, ESFOLIO Black Pearl Hydrogel masku ādai ap acīm un ISANA Hydro Booster mitrinošo masku sejai.

5. Izkusties

Iespējams šis ir pēdējais, ko vēlies darīt pēc garas nakts, un kārdinājums visu dienu pavadīt gultā ir patiešām liels. Taču pastaiga svaigā gaisā vai vieglas fiziskas aktivitātes dara brīnumus, uzlabojot asins cirkulāciju un līdz ar to arī palielinot skābekļa piekļuvi uz ķermeņa zonu, kur pēc svētkiem tas nepieciešams visvairāk – tavām smadzenēm.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_141520798.jpg

Ieteikumi, kas palīdzēs atkopties pēc svētkiem!

Tā nogurt var tikai no svētkiem! Kā atgūties pēc negulētas nakts un atkal sajusties labi, lai nākamajā dienā ar jaunu sparu dotos darba gaitās? 

24.06.2019 Atvērt

8 padomi, ka izaudzēt garus koptus matus

07.06.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/lumadreamlenghth-600x600.jpg

8 padomi, ka izaudzēt garus koptus matus

Uzzini kā kopt matus, lai tie būtu garāki un stiprāki ar Elvital Dream Length matu kopšanas līdzekļiem.

07.06.2019 Atvērt

No sapņiem pie mērķiem!

05.06.2019

Es gribu notievēt, bet nespēju atteikties no kūciņām. Sapņoju iemācīties franču valodu, bet nav laika iet uz nodarbībām. Lai uzlabotu formu, iegādājos sporta zāles abonementu, bet tas jau mēnesi stāv neizmantots… Kā pareizi uzstādīt un realizēt mērķus, lai tie no sapņiem kļūtu par reāliem sasniegumiem – padomus sniedz psiholoģe Anna Kašina.

 

Vai tiešām Tavs?

Mērķi sasniegt būs vieglāk, ja izvirzīsi to no sirds, nevis, piemēram, vecāku vai draugu iespaidā. Godīgi jāatbild sev uz jautājumu, vai tas ir Tavs mērķis? Vai Tev tas patiešām nepieciešams un kādēļ? Dažkārt ļoti iedvesmojamies no kino un TV varoņiem vai citiem harizmātiskiem cilvēkiem, kuri daudz sasnieguši. No vienas puses, tas ir apsveicami, bet, no otras puses, tādā veidā varam apmaldīties mērķos – sākt būvēt māju tādēļ, ka citiem ir, un tad saprast, ka negūstam no tā prieku un daudz ērtāks patiesībā būtu dzīvoklis.

 

Vēl viens piemērs – sieviete grib apprecēties ar bagātu vīru:

 • Kāpēc Tev tas vajadzīgs?
 • Viņš man uzdāvinās skaistas drēbes un briljantus, ar kuriem varēšu staigāt kā pa sarkano paklāju!
 • Kāpēc Tev tas vajadzīgs?
 • Visi mani apskaudīs, apbrīnos un slavēs!
 • Kāpēc Tev tas vajadzīgs?
 • Bērnībā mamma bieži teica, ka neko nevaru, neesmu ne uz ko spējīga. Šādi pierādīšu viņai, ka varu.

 

Vairākkārt godīgi atbildot sev uz jautājumu “Kāpēc Tev to vajag?”, nonākam pie patiesā mērķa. Tas transformējas. Un varbūt pašapziņu labāk celt kādā citā veidā, nevis uz bagāta vīra rēķina?

 

Precīzi formulē mērķi!

Mērķis jānoformulē skaidri un precīzi. Es gribu labi zināt angļu valodu! Bet ko nozīmē “labi” – sarunvalodas līmenī, lai kafejnīcā pasūtītu dzērienu, vai arī, lai brīvi uzstātos zinātniskajā konferencē? No šī formulējuma būs atkarīgi soļi, kas jāsper mērķa virzienā, tādēļ skaidram definējumam ir liela nozīme.

Vai cits piemērs: es gribu būt laimīga! Tas ir pārāk izplūdis mērķis. Vispirms jāsaprot, kas konkrēti Tevi padara laimīgu, un jāsastāda plāns, kas palīdzēs uz to virzīties. Lai cik sausi tas neskanētu, mērķim jābūt izmērāmam.

 

Esi reāla!

Ir mērķi, kurus mēs vēlētos sasniegt, bet tie nav reāli. Piemēram, es gribu vienu miljonu eiro. Tas ir lielisks mērķis, bet tuvākajā laikā – nereāls. Labāk sākt ar mērķiem, kurus iespējams sasniegt īsākā periodā – dažu mēnešu vai pusgada laikā. Piemēram, uzstādīt mērķi pēc pusgada pelnīt par 30% vairāk nekā tagad un izplānot soļus, kas jāsper šī mērķa virzienā (vairāk strādāt, izglītoties, lūgt algas pielikumu, mainīt darbu…). Šādi pēc vairākiem gadiem, iespējams, tiksi līdz miljonam.

 

Mazo soļu plāns

Maziem solīšiem uz priekšu! Kad mērķis ir izvirzīts un noformulēts, jāsastāda soļu saraksts jeb rīcības plāns. Tas var būt divu veidu – atkarībā no mērķa. Pirmais, kad soļus veicam secīgi citu pēc cita. Piemēram, ja gribam iegūt doktora grādu, vispirms jātiek pie bakalaura un maģistra grāda. Otrs, kad vairākus soļus varam veikt vienlaikus. Piemēram, ja mērķis ir savest kārtībā māju, varam ielikt mazgāties veļu un tajā pašā laikā slaucīt grīdu. Galvenais, nesajaukt kopā abu veidu soļu sarakstus, lai plāns nepārvērstos haosā.

 

Ieplāno šķēršļus!

Nākamais – jāapzinās savi resursi, kā arī šķēršļi, kas var traucēt mērķa sasniegšanā. Arī tos ir iespējams plānot. Piemēram, es gribu pilnībā atteikties no gaļas, bet mans vīrs bez tās nevar dzīvot. Kā mēs tagad gatavosim vakariņas? Apgūsim jaunas receptes, kurās gaļa viegli nošķirama no pārējām sastāvdaļām! Un ko es ēdīšu, aizbraucot pie draugiem, kuri grilēs gaļu? Ņemšu līdzi pašgatavotus salātus! Būs grūtāk, bet nav neiespējami, ja mans mērķis ir patiess un jēgpilns.

 

Papildtriki mērķu sasniegšanai:

 • Izveido atbalsta grupu!

Ja, piemēram, gribi nomest svaru, noteikti palīdzēs, ja atradīsi vēl trīs draudzenes, kurām ir tāds pats mērķis. Sāksiet kopā un regulāri interesēsieties, kā klājas citām. Ja nu pēkšņi salūzīsi ceļā uz mērķi, pārējās motivēs un palīdzēs.

 • Publiskais izaicinājums

Ievieto savā sociālo tīklu profilā paziņojumu par apņemšanos, piemēram: “No šodienas ievērošu diētu. Ja turpmāk kāds mani redzēs ar bulciņu rokās, tad…” Publisks solījums palīdzēs turēties pie mērķa.

 • Apbalvojums

Izdomā, ko sev uzdāvināsi pēc mērķa sasniegšanas. Piemēram, ja šovasar zaudēsi 5 kilogramus svara, uzdāvināsi sev fotosesiju. Ja pabeigsi angļu valodas kursus, apbalvosi sevi ar ceļojumu.

 • Sods

Apbalvošanai pretējs, bet dažkārt tikpat iedarbīgs līdzeklis – sods. Piemēram, ja šogad nepabeigsi augstskolu, nākamgad nedrīkstēsi iet uz ballītēm vai aizliegsi sev tērēt naudu modes aksesuāriem.

 • Draugi – “policisti”

Palūdz, lai tuvinieki vai draugi regulāri apvaicājas par to, kā Tev veicas ar mērķa sasniegšanu un atgādina par nepaveiktajiem soļiem.

 • Turi roku uz pulsa!

Vēl viens veids, kā kontrolēt pašam savu solījumu izpildi, ir ieplānot konkrētu laiku, kad atskatīties uz paveikto. Piemēram, katru svētdienas rītu atvēli tam 10 minūtes pie kafijas tases, izejot cauri soļu sarakstam un pārbaudot, vai viss notiek pēc plāna. Ko šonedēļ izdarīji sava mērķa sasniegšanai?

Varbūt jau šovasar ir īstais laiks kādu sen lolotu sapni pārvērst mērķī un realizēt! Iemācīties dejot tango, izremontēt dzīvokli, apceļot Latvijas neiepazītās vietas, iegūt autovadītāja tiesības... Lai kas tas būtu, sastādi plānu un uz priekšu!

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/girl-3551832_1920.jpg

No sapņiem pie mērķiem!

Kā pareizi uzstādīt un realizēt mērķus, lai tie no sapņiem kļūtu par reāliem sasniegumiem – padomus sniedz psiholoģe Anna Kašina.

05.06.2019 Atvērt

Gludi #Silvergrey mati!

03.06.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/colorista-drogas-banner-drogas-600x600-3.jpg

Gludi #Silvergrey mati!

Esi trendā un izmēģini šīs sezonasstilīgāko tēlu - 

gludus #Silvergrey matus! Izbaudi jauno matu toni, pateicoties Colorista matu krāsai, bet gludus matus - pateicoties Stylista matu serumam!

03.06.2019 Atvērt

Aizpildi brīvo laiku ar sevis pilnveidošanu

23.05.2019

Brīvdienas ir mūsu mīļākās dienas, taču ko darīt, lai tās nepārvērstos vienkāršā laika izniekošanā? Vai arī Tev ir gadījies piedzīvot tādu reizi, kad dienas beigās saproti, ka esi izniekojusi veselu dienu, pārbaudot vienus un tos pašus sociālos tīklus, cerot ieraudzīt kaut ko jaunu. Lasi un uzzini, kā atpūsties no dienas darbiem, tajā pašā laikā pilnveidojot sevi.

Pastaiga bez galamērķa

Kad pēdējo reizi devies pastaigā, kas neved Tevi uz vietu, kur obligāti jābūt? Izrādās, ka arī pastaigāšanās ir viens no meditēšanas veidiem, jo ļauj Tev pilnībā iegrimt savās domās un saskatīt to, kas notiek apkārt un ko, iespējams, ikdienā neievēro.

Izglīto sevi

Ja Tu tā labi padomātu, tad noteikti atcerētos, ka ir kāda tēma, kas Tev vienmēr likusies interesanta, taču nekad neesi atvēlējusi laiku tās izpētei. Tas var būt kas tik mazs kā, piemēram, jautājums “kas izveidoja pirmo lūpu krāsu”. Beidz meklēt attaisnojumus un ķeries klāt sev interesējoša jautājuma vai tēmas izpētei, sameklē par to kādu filmu, grāmatu vai vienkārši rakstu internetā un ļaujies savai zinātkārei. Var izrādīties, ka tēma būs lielisks sarunu temats, kas interesēs arī Taviem draugiem.

Nedari neko

Lai arī cik dīvaini tas izklausītos, brīžiem lielākās atklāsmes un idejas ienāk prātā tajos brīžos, kad noliec malā visas lietas, kas novērš Tavu uzmanību. Ne velti veiksmīgākie cilvēki pasaulē regulāri nodarbojas ar meditāciju. Apsēdies ērtā pozā un nedari neko. Meditācija ir ne tikai ceļš uz sevis iepazīšanu, bet arī lieliski rosina radošumu, tādēļ ļauj savam prātam uz brītiņu atpūsties, ļaujot domām aizklīst līdz kādai radošai nodarbei vai idejai.

Ļaujies radošumam

Vai atceries, kad kā bērns varēji stundām ilgi zīmēt, rotaļāties, dejot un ļaut savai fantāzijai vaļu? Pieaugot un ieslīgstot ikdienas rutīnā, mēs bieži aizmirstam par hobijiem un lietām, kas mums mēdza sagādāt prieku. Zīmēšana, rakstīšana, dejošana, gleznošana un citas radošas nodarbes nav paredzētas tikai bērniem vai māksliniekiem. Tu vari nebūt vislabākā gleznotāja un tai pašā laikā izbaudīt gleznošanu, tāpēc centies tik daudz nekoncentrēties uz gala rezultātu, bet izbaudīt pašu procesu.

Sakārto savus sociālos profilus

Lai gan raksta sākumā centāmies Tevi atturēt no telefona izmantošanas, zinām, ka mūsdienās to ir grūti izdarīt, taču Tu vari parūpēties, lai Tavs sociālajos tīklos pavadītais laiks būtu jēgpilns. Atrodi kontus Facebook, Instagram un citos sociālajos tīklos, kas Tevi iedvesmo vai no kuriem vari uzzināt ko jaunu un noderīgu, tādejādi laikam, ko pavadi telefonā, būs zināma vērtība.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_401652406.jpg

Aizpildi brīvo laiku ar sevis pilnveidošanu

Brīvdienas ir mūsu mīļākās dienas, taču ko darīt, lai tās nepārvērstos vienkāršā laika izniekošanā?

23.05.2019 Atvērt

Kā ceļot tikai ar vienu somu!

15.05.2019

Tuvojas vasara, kas nozīmē, ka vēlme apskatīt pasauli un pagulēt pie kādas siltākas jūras krastiem kļūst arvien lielāka. Taču pirms atpūtas baudīšanas nepieciešams tikt galā ar ne pārāk patīkamu uzdevumu – jāsakrāmē ceļojuma soma. Ja vēlies ceļot tikai ar vienu somu, tādejādi ietaupot līdzekļus un atvieglojot ceļojumu, turpini lasīt. 

 

Apģērbs

Daudzām no mums grūtākais solis, pakojot ceļojuma somu, ir apģērbu izvēle, jo ir taču jāpiedomā pie tā, kā izskatīsimies fotogrāfijās. Ja vēl neesi dzirdējusi par kapsulas garderobi, tad pirms ceļojuma šī metode Tev varētu noderēt. Lai katrai dienai nav jāņem atsevišķas bikses, apavi un augšdaļa, ņem līdzi apģērbus, kurus ir viegli kombinēt savā starpā. Liekot drēbes somā, sarullē tās “rullīšos”. Tas aizņems ievērojami mazāk vietas, turklāt starp drēbēm paliks vieta vēl daudz kam citam. Pašā ceļojuma dienā velc mugurā biezākās un smagākās drēbes, kas somā aizņemtu visvairāk vietas – tā ne vien ietaupīsi vietu, bet arī paglābsies no vēsā lidmašīnas gaisa.

Higiēnas lietas

Lielākās iepirkšanās entuziastes jau zina, kuros veikalos ir iespējams saņemt produktu paraudziņus, kā arī ir iekrājušas pamatīgu kaudzīti ar tiem. Laiks tos likt lietā, jo paraudziņi ne tikai aizņems mazāk vietas Tavā somā, bet arī svērs ievērojami mazāk nekā pilnie iepakojumi. Taču, ja paraudziņu Tev nav, neuztraucies – Drogas veikalos ir pieejams plašs ceļojumu produktu klāsts, kurā varēsi atrast visu, sākot ar zobu pastu un beidzot ar micelāro ūdeni. Ja tomēr vēlies izmantot savus iecienītos produktus, izmanto speciālus ceļošanai paredzētus konteinerus, kuros tos varēsi iepildīt.

Telefons

Lai arī cik ļoti Tu vēlētos paņemt to milzīgo kameru vai grāmatu, kas kavēs laiku lidmašīnā, atceries, ka ir ierīce, kurā tas viss ir apvienots – telefons. Nav nepieciešams sevi apgrūtināt ar liekām mantām, ja tas viss ir pieejams ierīcē, kas tāpat Tev vienmēr ir līdzās. Būsim godīgi, visticamāk, tāpat nevēlēsies staipīt līdzi kameru un arī kartes jau sen vairs nav aktuālas – visu atradīsi telefonā.

Uzdod sev jautājumu par katru lietu

Kad šķiet, ka visu jau esi sakrāmējusi, tad vēl vienu, divas, trīs un, ja nepieciešams, četras reizes pārskati somu un par katru lietu sev pajautā “vai es to tiešām izmantošu šī ceļojuma laikā?”. Nesteidzies ar atbildi un kārtīgi padomā, cik praktiska būs izvēlētā lieta.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/1.jpg

Kā ceļot tikai ar vienu somu!

Tuvojas vasara, kas nozīmē, ka vēlme apskatīt pasauli un pagulēt pie kādas siltākas jūras krastiem kļūst arvien lielāka. Taču pirms atpūtas baudīšanas - kā sagatvoties, lai nepaņemtu par daudz lietu līdzi?

15.05.2019 Atvērt

Ka pareizi kontūrēt seju!

07.05.2019

Lai arī grima uzklāšana vairs nav iedomājama bez sejas kontūrēšanas, ne vienmēr darām to pareizi. Kontūrēšana Tavu seju padarīs ne tikai “dzīvāku”, bet arī piešķirs tai izteiktākus vaibstus, ko nav iespējams panākt, izmantojot tikai tonālo krēmu, jo viens pats tas veido maskas efektu.

 

Pirms kontūrēšanas

Lai pats ēnošanas un izgaismošanas process būtu vieglāks un dabiskāks, ir svarīgi seju tam sagatavot. Visas jau zinām, ka pirms tonālā krēma uzklāšanas ir nepieciešams sejas ādu sagatavot, uzklājot krēmu vai praimeri, taču tikpat svarīgi ir rūpīgi piemeklēt produktus, kas atbilst Tavam sejas tonim, lai iegūtais koptēls nebūtu pārāk kontrastējošs.

Ēnošana

Ēnošanai izvēlies matētu pūderi, tonālo krēmu, konsīleri vai krēmveida produktu, kas ir pāris toņus tumšāks par Tavu sejas krāsu. Princips ir vienkāršs – uzklāj produktu vietās, kuras vēlies vizuāli izcelt vai mainīt to izskatu, piemēram, uz deguna, deniņiem, pieres, zoda un vaigu kauliem. Lai sašaurinātu pieri, uzklāj kontūru gar matu līniju, bet izteiksmīgākiem vaigu kauliem, uzklāj kontūru vietā tieši zem tiem, kur vaigā sajūti nelielu iedobīti. Lai padarītu degunu šaurāku, uzvelc nelielu strīpiņu katrā pusē un kārtīgi izpludini, savukārt, lai padarītu degunu vizuāli īsāku, uzklāj kontūru arī zem degungala. Izteiksmīgākai zoda līnijai uzklāj kontūru tieši zem tās.

Izgaismošana

Pretēji kontūrēšanai, izgaismotājs vizuāli izceļ tās sejas daļas, kas piesaista gaismu, tieši tāpēc īpaši skaisti izskatīsies produkti, kas satur spīdumu un nelielas izgaismojošas daļiņas. Izgaismošanai izvēlies produktu, kas ir pāris toņus gaišāks par Tavu sejas ādās toni. Izmanto to, lai izceltu sejas augstākos punktus: vaigu kaulu augšējo daļu, deguna vidusdaļu un degungalu, kā arī spīdumu nedaudz vari uzklāt uz zoda un zem uzacs kauliņa. Savukārt, lai izceltu zonu zem acīm un izskatītos možāka, vienmēr izmanto matētu izgaismotāju un uzklāj to apgriezta trijstūra formā zonā zem acīm līdz pat vaigiem.

Izpludināšana

Kad sejas vaibsti ir iezīmēti, laiks visu sapludināt. Tam vari izmantot gan sūklīti, gan grima otiņu. Sāc ar vietām, kur esi uzklājusi izgaismojošos produktus, un tikai pēc tam ķeries klāt vietām, kur esi uzklājusi kontūru (sāc ar gaišākā produkta izpludināšanu un beidz ar vistumšāko produktu). Ar maigām kustībām produktus kārtīgi izlīdzini, kamēr tie neatstāj izteiktas strīpas, lai iegūtu dabisku efektu. Lai grims saglabātos visas dienas garumā, neaizmirsti to pārklāt ar vieglu pūderi bez toņa.

 

Biežāk pieļautās kļūdas

 • Atceries, ka kontūrēšanas mērķis ir piešķirt sejai dabisku efektu, ko nesniedz tonālā krēma uzklāšana, tādēļ neaizraujies, lai nepanāktu pretēju efektu
 •  Bieži vien, kad šķiet, ka viss produkts jau ir izpludināts, citā gaismā un leņķī var redzēt, ka tas vēl joprojām ir pārāk izteikts, tāpēc pārliecinies vairākas reizes, pirms izej no mājas!
 • Lai gan iepriekš aprakstītais modelis ir izplatīts, tas ne vienmēr derēs visām sejas formām, tādēļ izpēti, vai sniegtais efekts nāk par labu Tavu sejai
 • Ja Tev no dabas ir izteikti sejas vaibsti, ar kontūrēšanu nevajadzētu aizrauties, jo tā nesniegs dabisku efektu

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/v.jpg

Ka pareizi kontūrēt seju!

Lai arī grima uzklāšana vairs nav iedomājama bez sejas kontūrēšanas, ne vienmēr darām to pareizi. 

07.05.2019 Atvērt

Ieteikumi stiprākiem un veselīgākiem nagiem

30.04.2019

Kopti nagi ir tikpat svarīgi kā skaists matu sakārtojums vai labi uzklāts grims. Tā ir Tava vizītkarte, tādēļ nepieciešams par nagiem parūpēties, lai atstātais iespaids būtu pozitīvs. Lasi tālāk, lai uzzinātu pāris elementārus ieteikumus, kas būtiski uzlabos Tavu nagu veselību.

 

Pareiza nagu kopšanas produktu izvēle

Pievērs uzmanību tam, kādus nagu kopšanas produktus izvēlies! Nagu lakas noņēmēji, kuru sastāvā nav acetona, pret Taviem nagiem būs daudz saudzīgāki un nesausinās tos. Protams, visefektīvākais veids būtu izvairīties no visa veida nagu lakām, lai atpūtinātu nagu, nenoslogojot to ar toksiskajām vielām, kas ir nagu laku sastāvā. Ja krāso nagus regulāri, tad atceries, ka nagiem nav iespējas atpūsties, tādēļ reizi pa reizei atstāj nagus bez lakas, lai atļautu tiem atkopties.

Rūpējies par kutikulām

Lai gan lielai daļai sieviešu ir vēlme atbrīvoties no kutikulām brīdī, kad tās sāk parādīties, ir svarīgi apzināties, ka tā ir naga daļa, kas veido barjeru starp nagu un ārējo vidi, un tai ir svarīga aizsargfunkcija. Šī iemesla dēļ atceries, ka kutikulu nevajadzētu apgriezt līdz pašai pamatnei, jo tādejādi atvērsi vārtus infekcijai. Ja Tev tomēr nepatīk, kā tās izskatās, var kutikulas atbīdīt, taču, ja izvēlies tās apgriezt, neaizmirsti parūpēties par šo zonu, uzklājot tai kutikulu eļļu, kas ne tikai pasargās ādu, bet arī baros un stiprinās nagus.

Vīlē nagus pareizi!

Izvēlies nagu vīli, kura nebojās Tavus nagus – vidēji smalkas vīlītes ar 180 gritu nebūs pārāk raupjas, taču būs pietiekami stipras, lai paveiktu nepieciešamo darbu! Atceries, ka daudz vairāk saudzēsi nagu, ja veidosi tā formu, vīlējot vienā virzienā.

Vitamīni

Vāji nagi ir diezgan izplatīta problēma, ar ko saskaras daudzas sievietes, tieši tādēļ to stiprināšanai var atrast ļoti daudz dažādus vitamīnus un uztura bagātinātājus. Bieži vien vitamīni, kas palīdz nagu stiprināšanai, ir domāti arī stiprākiem matiem un zobiem, līdz ar to šāds variants sniegs Tev vairākus plusus! Tāpat nagu veselībai noderīga būs zivju eļļa.

Rūpējies par ādu un veselību kopumā

Ir grūti iegūt veselīgus un stiprus nagus, ja nerūpējies par pašām rokām! Atceries lietot roku krēmu, lai mitrinātu gan roku ādu, gan nagus. Tāpat neaizmirsti ikdienā uzņemt pietiekami daudz ūdens un lietot pareizu uzturu, kas sniedz Tavam organismam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_550902187.jpg

Ieteikumi stiprākiem un veselīgākiem nagiem

Kopti nagi ir tikpat svarīgi kā skaists matu sakārtojums vai labi uzklāts grims. Tā ir Tava vizītkarte, tādēļ nepieciešams par nagiem parūpēties, lai atstātais iespaids būtu pozitīvs. 

30.04.2019 Atvērt

PMS – kā vislabāk šo laiku pārdzīvot

23.04.2019

Garastāvokļa maiņas, nebeidzama vēlme palutināt sevi ar kaut ko garšīgu, sejas ādas problēmas, milzīgs nogurums un pēkšņa enerģijas pieplūde – izklausās pazīstami? Šie ir tikai daži no mēnešreižu izraisītajiem faktoriem, kurus piedzīvojam pirms īpašajām dienām. Lasi zemāk, lai uzzinātu, kā atvieglot šo laiku.

 

No kā jāizvairās

Ja esi viena no tām sievietēm, kura PMS laikā ķeras pie tuvākās šokolādes tāfelītes, tad nāksies Tevi apbēdināt. Augsts cukura daudzums organismā tikai pasliktinās Tavu pašsajūtu, tādēļ šajā laikā centies izvairīties no izteikti saldiem ēdieniem. Arī ļoti sāļš ēdiens nav ieteicams. Tas radīs smaguma sajūtu, un slāpes izjutīsi vēl izteiktāk nekā parasti. Ja esi liela kafijas mīle, mēģini šajā laikā uzņemt iespējami maz kofeīna, tas palīdzēs samazināt stresa, baiļu un nomākta garastāvokļa sajūtu.

Pareiza pārtika

Produkti, kuri ne tikai palīdzēs Tavam organismam, bet arī uzlabos pašsajūtu un sejas ādu šajā laikā, ir avokado un spināti. Ja vēlies mazināt krampju sajūtu, izvēlies sezama eļļu vai ananāsu. Lai izvairītos no pēkšņa cukura pieplūduma, ieplāno biežākas, taču mazākas ēdienreizes. Tādejādi samazināsies arī lielā vēlme visu laiku kaut ko apēst.

Vitamīni

Dažādu veidu vitamīni ir lielisks palīgs populārākajiem PMS simptomiem. Piemēram, vitamīni B un D palīdzēs cīnīties ar krampju sajūtu. Savukārt, ja problēmas sagādā aizmigšana, pamēģini magniju, bet, ja gribi samazināt hormonu svārstīšanos – vitamīnu A.

Kusties!

Lai gan PMS laikā nomāktā garastāvokļa dēļ lielākā daļa no mums labprātāk izvēlētos šokolādes tāfelīti, atceries, ka sportošana veicina laimes hormonu izdalīšanos. Joga, skriešana, zumba – mums katrai ir kāda fiziska aktivitāte, kas sagādā prieku un patīk. PMS laikā izvēlies savu mīļāko fizisko aktivitāti, bet ja galīgi nevari saņemties sportošanai, tad dodies ārpus mājas – arī staigāšana ir fiziska aktivitāte, turklāt svaigais gaiss ir papildu bonuss!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1241953705.jpg

PMS – kā vislabāk šo laiku pārdzīvot

Garastāvokļa maiņas, nebeidzama vēlme palutināt sevi ar kaut ko garšīgu, sejas ādas problēmas, milzīgs nogurums un pēkšņa enerģijas pieplūde – izklausās pazīstami?

23.04.2019 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 18