Kā pavadīt nedēļas nogali, lai jauno nedēļu iesāktu ar jaunu sparu

12.04.2019

Ir grūti mesties atpakaļ darba dienu ritmā, ja brīvdienās neesi kārtīgi atpūties. Daudziem no mums pirmdienas ir kā milzīgs izaicinājums, taču Tu vari tās padarīt vienkāršākas, ja brīvdienās veltīsi nedaudz laika, lai sagatavotos produktīvai un vienkāršākai nedēļai.

 

Ēdienreižu plānošana

Ziedo nedaudz laiciņa no savas svētdienas, lai sagatavotu ēdienu nākamajai nedēļai vai vismaz nedēļas sākumam – tas ļaus Tev vairāk atpūsties darba dienās. Sagatavojot ēdienu laikus, Tev nebūs katru vakaru jāiet uz veikalu, jādomā, ko varētu pagatavot, kā arī iespēja, ka ēdīsi veselīgāk, būs lielāka, jo nebūs kārdinājuma noslinkot un aiziet uz kādu ēstuvi.

Ievies kārtību

Kārtības ieviešana nenozīmē visas mājas lielo tīrīšanu. Ja nevēlies visu svētdienu pavadīt uzkopjot, tad izlem, kurš mājas stūrītis visvairāk sauc pēc palīdzības! Sakārto kaut savu rakstāmgaldu, drēbju skapi vai rokassomiņu, tam nav jābūt kaut kam grandiozam. Tāpat pietiks ar to, ja saliksi vietās mantas, kas nedēļas laikā izklīdušas pa visu mājokli – drēbes, kas sakrājušās kaudzē uz krēsla (vai zemes), kosmētika, kas pārņēmusi visas vannas istabas virsmas vai kafijas krūzītes, kas izkaisītas pa visu mājokli. Pēc uzkopšanas jutīsies produktīvāka, kā arī varēsi uzsākt jauno darba nedēļu bez nekārtības radītā stresa, jo ne velti saka: nekārtīga apkārtne = nekārtīgs prāts.

Piedomā pie mērķiem, kurus nedēļas laikā vēlies sasniegt

Dzert vairāk ūdens, paskriet vai satikties ar labāko draudzeni. Izplāno savu nedēļu, visu kārtīgi pierakstot plānotājā, taču, ja plānotāja Tev nav, pieraksti svarīgākos notikumus telefonā. Tas neļaus aizmirst galvenās lietas. Turklāt pētījumi pierāda, ka mērķiem, kas tiek pierakstīti, ir lielāka iespēja realizēties.

Atpūtini savu ķermeni

Protams, brīvdienās nevar iztikt bez atpūtas! Tas ir īstais laiks, lai palutinātu savu ķermeni un prātu ar karstu vannu, sejas masku un mīļāko grāmatu vai seriālu. Ja nedēļas laikā esi izjutusi īpaši lielu saspringumu, izmēģini brīvdienās pilnībā atslēgties no sociālajiem tīkliem un interneta. Tas palīdzēs atslēgties no darba un informācijas burzmas, kas savukārt sniegs Tev enerģiju jaunai nedēļai.  

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1117082342.jpg

Kā pavadīt nedēļas nogali, lai jauno nedēļu iesāktu ar jaunu sparu

Daudziem no mums pirmdienas ir kā milzīgs izaicinājums, taču Tu vari tās padarīt vienkāršākas, ja brīvdienās veltīsi nedaudz laika, lai sagatavotos produktīvai un vienkāršākai nedēļai.

12.04.2019 Atvērt

Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad!

22.03.2019

Šobrīd cilvēki pievērš uzmanību veselīgam dzīvesveidam vairāk nekā jebkad agrāk. Speciālisti uzsver profilakses nozīmi vēl pirms slimību iespējamā sākuma - iesakot regulāri nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, veselīgi ēst, kā arī rūpēties par savu garīgo veselību, bet viena ķermeņa daļa aizvien tiek atstāta novārtā - mutes dobums. Tas nepaliek bez sekām un nozīmē, ka daudzi turpina ciest no mutes veselības problēmām, jo kariess ir izplatītākā hroniskā saslimšana* Nr. 1 pasaulē, un 10% pieaugušo cieš no nopietnas smaganu saslimšanas, kas ir sestā izplatītākā hroniskā saslimšana pasaulē.

Ja tu rūpējies par to, lai ķermenis būtu stiprs un vesels, kāpēc neparūpēties arī par mutes veselību?

Zinātniskās organizācijas, tostarp PVO, piekrīt, ka mūsu mutes dobumu nevajadzētu aplūkot izolēti no pārējā ķermeņa. Ir daudz pierādījumu, kas saista mutes veselību ar vispārējo veselību. Mutes dobuma slimības, piemēram, smaganu problēmas, tiek saistītas ar tādām slimībām kā diabētu, sirds un asinsvadu saslimšanām, elpošanas ceļu slimībām un pat demenci. Tātad, lai saglabātu veselīgu ķermeni, ir jārūpējas par mutes veselību.

Visbiežāk sastopamās mutes dobuma problēmas var pilnībā novērst, ja mēs mainām savu izpratni par mutes dobuma kopšanu. Parasti mēs domājam tikai par zobiem, kas veido vien 20% mūsu mutes dobuma. Atlikušie 80% ir mēle, vaigi un smaganas.  Baktērijas atrodas uz visām šīm virsmām, ne tikai zobiem. Ja 80% mutes paliek neaizsargāta, baktērijas var vairoties un veidot kolonijas, tās nokļūst uz zobiem un smaganu līnijas uzreiz pēc zobu tīrīšanas, tādējādi palielinot kariesa vai smaganu problēmu iespējamību.

RISINĀJUMS ir zobu pasta, kas nodrošina visaptverošu mutes dobuma aizsardzību.

Tomēr ir dažas labas ziņas. Ja izmantosi pareizo zobu pastu, tev nebūs jādara nekas vairāk kā tikai jātīra zobi. Parastās fluoru saturošās zobu pastas** aizsargā tikai zobus – tātad vien 20% no visa mutes dobuma. Tu taču negribētu šampūnu, kas izmazgā tikai 20% matu. Tāpat tu nevēlies zobu pastu, kas attīra tikai piekto daļu mutes.

Jaunā Colgate Total izmanto progresīvas tehnoloģijas, lai proaktīvi aizsargātu visu mutes dobumu, cīnoties pret baktērijām ne tikai uz zobiem, bet arī uz mēles, vaigiem un smaganām, aizsargājot visu mutes dobumu 12 stundas***. Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad.

 

 

* FDI (Pasaules zobārstu federācijas) 2015. gada mutes veselības karte

**raksturotas kā neantibakteriālas zobu pastas ar fluoru

***lietojot četras nedēļas pēc kārtas   

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/colgate_advertorial_960x_lv_ru_1_1.jpg

Sāc rūpēties par visu mutes veselību jau tagad!

Tu rūpējies, lai ķermenis būtu vingrs, stiprs un vesels? Bet, kā ir ar mutes veselību?

22.03.2019 Atvērt

Kā kļūt par “rīta cilvēku”

18.03.2019

Ir pierādīts, ka cilvēki, kas ceļas agri no rīta, bieži vien ir produktīvāki. Vai iespējams no nakts pūces kļūt par rīta cīruli? Ja esi gatava pamainīt savu dienas gaitu, tad atbilde ir  - jā!

Dodies gulēt laicīgi

Varbūt šis padoms liekas pašsaprotams, bet nevar nepieminēt, ka no rīta būs daudz vieglāk pamosties, ja būsi gulējusi vismaz 7-9 stundas. Ja ir grūti uzreiz izmainīt laiku, kad dodies gulēt, tad sāc pamazām, aizejot gulēt vismaz 20 minūtes ātrāk kā iepriekšējā dienā. Atkārto šo katru vakaru un drīz vien gulēt iesi jau par stundu vai divām ātrāk. Tu būsi pārsteigta, cik ļoti tas maina tavu garastāvokli un produktivitāti no rīta.

Ielaid istabā gaismu

Gaisma ir pirmais, kas mūsu ķermenim signalizē, ka pienācis rīts, tādēļ nekavējies ar aizkaru atvēršanu vai gaismas ieslēgšanu istabā agri no rīta, jo tas būs labākais veids, kā ieskaidrot sev un savam ķermenim, ka ir laiks celties. Tumšajos gada mēnešos vari izmantot īpašu modinātāju/ lampu, kas noteiktā laikā pakāpeniski ieslēgsies, atdarinot saules uzlēkšanu no rīta.

Izveido to par ieradumu

Bieži vien kā attaisnojumu, lai ilgāk paliktu gultā, cilvēki min to, ka viņiem vienkārši trūkst gribasspēka, lai pieceltos. Taču nav vajadzīgs gribasspēks, lai celtos agri no rīta! Lai to panāktu, tev ir jāapzinās, ka vienkārši vajag celties.  Jautājot rīta cīruļiem, kā viņi to spēj panākt, atbilde ir - es par to nedomāju, es vienkārši ceļos!

Novieto modinātāju tālāk no gultas

Lai arī cik liela vēlme no rītiem ir atlikt modinātāju, atkal un atkal, to būs daudz grūtāk izdarīt, ja novietosi modinātāju tālāk no gultas, tā lai tas nebūtu rokas stiepiena attālumā. Tas piespiedīs tevi izlīst no gultas, kā arī iespēja, ka pēc modinātāja atlikšanas ielīdīsi atpakaļ gultā, ir daudz mazāka.

Vingrošana

Ja vēlies pamēģināt ko jaunu, kas tev noteikti palīdzēs no rīta pamosties, tad izmēģini izpildīt pāris vingrinājumus uzreiz pēc izkāpšanas no gultas. Tas ne tikai tevi padarīs možu, bet arī palīdzēs ķermenim pamosties. Ja šis ieradums tev iepatiksies, tad varbūt pat būsi gatava celties agrāk, lai dotos uz sporta zāli. Starpcitu, ir zinātniski pierādīts, ka sportošana no rīta uzlabo omu visai dienai.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1265354482.jpg

Kā kļūt par “rīta cilvēku”

Ir pierādīts, ka cilvēki, kas ceļas agri no rīta, bieži vien ir produktīvāki. Vai iespējams no nakts pūces kļūt par rīta cīruli?

18.03.2019 Atvērt

Perfekts draudzeņu vakars

11.03.2019

Ja nespēj atcerēties, cik ilgs laiks pagājis kopš pēdējās reizes, kad tikies ar draudzenēm, lai vienkārši atpūstos, tad noteikti ir pienācis laiks uzaicināt viņas ciemos un sarīkot lielisku meiteņu vakaru. Mums ir pāris idejas, lai tas izdotos perfekts!

Sagatavojies vakaram

Lai arī draudzeņu vakari ir paredzēti, lai relaksētos, pirms atpūtas nepieciešams nedaudz sagatavoties, lai ne par ko nebūtu jāsatraucas.  Dienu pirms paredzētās tikšanās atgādini draudzenēm par ieplānoto vakaru, lai zini, vai kāda nav mainījusi plānus. Atceries sameklēt arī  segas, spilvenus, sveces, lampiņas un citas  lietas, kas atmosfēru padarīs pēc iespējas mājīgāku. Sagatavo nelielas uzkodas un dzērienus, bet ja tev padodas gatavošana, iepriecini draudzenes ar kādem pašas gatavotiem gardumiem! Vai arī pašu draudzeņu vakaru varat sākt virtuvē un pagatavot gardumus visas kopā! Jautrība garantēta!

Mantu maiņa

Mums katrai skapī ir kāds apģērbs, kas savu iznācienu tā arī nav sagaidījis. Laiks pārkārtot savu skapi un dot šīm drēbēm otru iespēju. Sarunājat,  ka paņemat līdzi šīs drēbes, un iespējams, ka kleita, kuru tā arī nekad neuzvilki, lieliski piestāvēs tavai draudzenei!

Filma

Būsim atklātas - neviens draudzeņu vakars nevar iztikt bez kādas romantiskās filmas vai komēdijas. Iekārtojaties ērtāk, sadedzat sveces, paņemat klēpī našķus, uzvelkat ērtākas drēbes un vienkārši izbaudat komfortu un mājīgumu, kuru jums nespētu sniegt neviens kinoteātris.

Mājas SPA

Lieliski piemērota nodarbe relaksējošam draudzeņu vakaram. Ir divas iespējas - sarunājat ar meitenēm, ka katra paņemsiet līdzi savu mīļāko sejas masku vai arī, ka tās pagatavosiet visas kopā. Internetā atradīsiet dažādas idejas un receptes, kā pagatavot sejas maskas mājās, turklāt tā var izvērsties par visai jautru vakara aktivitāti.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_615028817.jpg

Perfekts draudzeņu vakars

Ja nespēj atcerēties, cik ilgs laiks pagājis kopš pēdējās reizes, kad tikies ar draudzenēm, lai vienkārši atpūstos, tad noteikti ir pienācis laiks uzaicināt viņas ciemos un sarīkot lielisku meiteņu vakaru. 

11.03.2019 Atvērt

Kā cīnīties ar akni

04.03.2019

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lai gan tā ir populāra tēma sabiedrības vidū, ne vienmēr cilvēki zina iemslus, kādēļ šī problēma viņus piemeklē un kā vislabāk ar to cīnīties. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

Kas izraisa aknes veidošanos?

Galvenokārt aknes rašanos stimulē hormoni, taču ir vēl trīs plaši izplatīti faktori, kas to var veicināt - stress, iedzimtība un menstruācijas. Šo faktoru ietekmē uz ādas sāk parādīties nevēlamas aknes izpausmes, kuras nav pilnībā izārstējamas, bet tās var mazināt un kontrolēt.

1.Regulāri attīri seju

Ja vēlies, lai ādas stāvoklis uzlabotos, tev ir jārūpējas par to, lai sejas poras netiktu aizsprostotas. To panākt ir pavisam vienkārši- attīri seju no rīta un vakarā. Lai attīrīšana būtu vēl iedarbīgāka, izmanto dermotoloģiskās ziepes vai micelāro ūdeni. Kā arī neaizmirsti pēc tam ādu palutināt ar kādu mitrinošu krēmu, jo sejas attīrīšanas līdzekļi un ziepes sausina ādu.

2. Iegādājies sejas kopšanas līdzekļus, kas pieejami aptiekā

Dažkārt pat neiedomājamies, ka akne ir problēma, kas jārisina ar produktiem, kas meklējami aptiekas plauktos. Izskaidro farmaceitei savu problēmu, un viņa ieteikts tavam sejas ādas tipam piemērotāko līdzekli.

3. Ļauj ādai atpūsties

Saprotams, ka ir grūti atteikties no ikdienas grima, ja uz sejas parādījies kas tāds, ko labprāt vēlies maskēt, taču labāk risināt problēmu, nevis mēģināt to apslēpt. Ļauj sejas ādai pāris dienas atpūsties no kosmētikas (īpaši tonālā krēma un pūdera). Ja no ikdienas grima nekādīgi nespēj atteikties, tad atceries noņemt kosmētiku uzreiz pēc ierašanās mājās.

4. Parstāj aiztikt seju!

Bieži vien pat neapzināmies, cik bieži dienas laikā pieskaramies savai sejai. Liela daļa baktēriju no mūsu rokām nonāk uz sejas. Mēģini izvairīties no galvas atstutēšanas pret roku vai plaukstas likšanas zem vaiga, kad dodies gulēt.

5. Izvēlies pareizu uzturu

Tas, ko mēs ēdam atspoguļojas mūsos. Lai gan uzturs nav aknes rašanās cēlonis, tas jebkurā gadījumā ietekmē mūsu sejas ādu. Sabalensēts uzturs ir ļoti nepieciešams veselai ādai. Izvairies no piena produktiem, īpaši taukainas pārtikas, kā arī produktiem ar augstu cukura līmeni.

6. Uztraucies mazāk

Stress ir viens no iemesliem, kas izraisa sejas problēmu rašanos. Mēģini saprast, kas tevi satrauc un kā to vari atrisināt. Ja esi no cilvēkiem, kas atstāj visu uz pēdējo brīdi, un tad satraucies kā visu paspēsi laikā, mēģini no ši ieraduma atbrīvoties. Saplāno visu laicīgi un uztraukumam nebūs pamata.

Atceries, ka akni nav iespējams izārstēt vienas dienas laikā, tam ir nepieciešams laiks un regulāra kopšana, kā arī viens risinājums nepalīdzēs visiem.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_206658529.jpg

Kā cīnīties ar akni

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

04.03.2019 Atvērt

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

28.02.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/cover.png

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

Uzzini kā efektīvi kopt savu sejas ādu pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas ar L’Oréal Paris sejas kopšanas līdzekļiem.

28.02.2019 Atvērt

KonMari kārtošanas metode

26.02.2019

Runā, ka atslēga uz sakārtotu prātu slēpjas kārtīgā apkārtējā vidē, tādēļ pirms lielās pavasara tīrīšanas vēlamies jūs iepazīstināt ar efektīvu un šobrīd pasaulē populāru kārtošanas metodi – KonMari. Ja tev ir grūti šķirties no lietām, jo galvā vienmēr ir doma “iespējams man nākotnē tas noderēs?”, tad tev noteikti ir jāizmēģina šī metode!

 

Kas ir KonMari metode?

Vienkārši sakot, KonMari metode māca, kā efektīvi atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām, kā arī sniedz padomus, lai pēc iespējas labāk sakārtotu to, kas palicis pēc lielās tīrīšanas. Ja šo lasi ar domu, ka māja tāpat ir kārtīga un bez sentimenta spēj atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām, tad būsi pārsteigta par mantu skaitu, kas tomēr lieki aizņem tava skapja plauktus.

 

Kur šī metode radusies?

Pirmo reizi ar šo metodi pasaule iepazinās japāņu autores un organizēšanas speciālistes Marijas Kondo grāmatā “Kārtības maģija” (“The Life-Changing Magic of Tidying Up: The Japanese Art of Decluttering and Organizing”). Šobrīd šī “kārtošanas rokasgrāmata” ir kļuvusi par pasaules bestselleri un, pateicoties TV šovam “Tidying Up with Marie Kondo”, kļūst arvien zināmāka visā pasaulē. Ar vien vairāk cilvēku pārliecinās, ka metode, par kuru ziņo grāmata, ir pārsteidzoši efektīva un sniedz rezultātu.

Kā veikt šo metodi?

Jāsāk ar to, ka metode vēsta par mājas kārtošanu vienu reizi mūžā, jo pēc mājas sakārtošanas izmantojot KonMari metodi, būs mainījusies tava attieksme pret lietām un to nepieciešamību, kā arī neliela mājas uzkopšana katru dienu nespēs sniegt tādu pašu rezultātu. Lai metode strādātu, tev būs nepieciešams pieturēties pie principiem, kurus izvirzījusi autore:

  1. princips – mājas kārtošana jāveic pa kategorijām nevis istabām. Apģērbs, dokumenti, grāmatas, komono jeb viss, kas neietilpst kādā no iepriekšējām kategorijām, un visbeidzot sentimentālas lietas. Sākot organizēt kādu no kategorijām, pirmais, kas jāizdara – visas lietas, kas ietilpst šajā kategorijā ir jāizņem no skapjiem, atvilktnēm un plauktiņiem un jāsaliek vienu viet. Pamatojums tam ir pavisam vienkāršs – šķirojot mantas pa kategorijām, uzmanība uzreiz tiek vērsta uz to, cik daudz šo lietu tev reāli ir, kas liek aizdomāties, vai tik daudz lietas patiešām ir nepieciešamas.
  2. princips – atbrīvojies no visa liekā. Šajā posmā svarīgākais ir sev pajautāt “vai šī lieta man sagādā prieku?”. Lai gan  jautājums liekas dīvains, tas tiešām strādā, jo, ja jautāsi sev “vai šī lieta man ir vajadzīga?” , atbilde visticamāk būs apstiprinoša. Svarīgi arī neaizrauties ar “mājas drēbju” krāšanu, jo mēs taču labi zinām, ka pa māju tāpat staigājam tika dažos ērtākajos džemperos un sporta biksēs.
  3. princips – atrodi savu vietu, lietām, kas izturējušas atlasi. Savā grāmatā Marija Kondo ir aprakstījusi vairākas tehnikas, kuras izmantot, lai lietas aizņemtu pēc iespējas mazāk vietu, bet tāpat būtu ērti pieejamas. Piemēram, drēbes vislabāk atvilktnes likt stāvus, lai, atverot to, viss būtu pārredzams un neveidotos bardaks. Dažādas drēbju locīšanas metodes, kuras iesaka autore, vari atrast arī youtube.com

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_501146185.jpg

KonMari kārtošanas metode

Runā, ka atslēga uz sakārtotu prātu slēpjas kārtīgā apkārtējā vidē, tādēļ pirms lielās pavasara tīrīšanas vēlamies jūs iepazīstināt ar efektīvu un šobrīd pasaulē populāru kārtošanas metodi – KonMari. 

26.02.2019 Atvērt

Rituāli saldākam miedziņam

15.02.2019

Nav noslēpums, ka labs miegs ir ļoti svarīgs gan garīgajai, gan fiziskajai veselībai, taču dažkārt, lai cik ļoti mēs censtos, aizmigšana liekas kā vissarežģītākais uzdevums. Lasi un uzzini, kā sevi sagatavot mierīgam nakts miegam.

Atstāj telefonu tālākajā istabas stūrī!

Vai arī tu esi viens no cilvēkiem, kuriem par neatņemamu vakara sastāvdaļu ir kļuvusi sociālo tīklu pārbaude pirms miega? Tu neesi vienīgā! Lai arī paņem rokās telefonu ar domu, ka tikai ātri paskatīsies, kas jauns Facebook vai Instagram, galu galā telefons tavās rokās paliek vēl ilgi pēc pirmo dažu ziņu apskatīšanas. Zilā gaisma, kas nāk no telefona ekrāna traucē miega hormona melatonīna ražošanu, kas regulē organisma miega ciklu, kā arī samazina dziļās miega fāzes jeb REM miega laiku. Lai uzlabotu sava miega kvalitāti un vieglāk iemigtu, uzliec modinātāju un atstāj telefonu vietā, kas nav rokas stiepiena attālumā.

Silta vanna pirms miega

Kuram no mums gan nepatīk relaksēties pēc nogurdinošas darba dienas, dodoties siltā vannā. Bet vai zināji, ka silta vanna var palīdzēt arī tavam miegam? Ir grūti aizmigt, ja muskuļi ir saspringuši, tāpēc nomierinoša vanna ir tieši tas, kas nepieciešams, lai atslābinātos un sagatavotu sevi dziļam miegam, kā arī justos labi uzreiz pēc pamošanās.

Dienas plāns

Nākamās dienas plāni, darba uzdevumi un pat iepirkumu saraksts – tas viss bieži vien sāk nodarbināt mūsu prātu tieši tad, kad cenšamies iemigt. Lai no tā izvairītos, pamēģini pirms gulētiešanas izveidot sarakstu ar lietām, kuras nepieciešams atcerēties nākamajā dienā. Tas tevi nomierinās un ļaus neuztraukties par to, ka nākamajā rītā kaut ko būsi aizmirsusi!

Relaksējošas skaņas

Noteikti esi bijusi situācijā, kad aizmigt pilnīgā klusumā škiet daudz grūtāk, kā troksnī. Iespējams, tas šķitīs nedaudz dīvaini, taču katram no mums ir kāda skaņa, kas mūs nomierina ( ja tev tāda nav, tad noteikti vēl neesi to atklājusi!). Tā var būt meža šalkoņa, negaiss, putnu čivināšana vai pat pilsētas troksnis. Variantu ir daudz. Atrodi skaņu, kas nomierina tevi un ļauj tai ieaijāt tevi pirms miega gluži kā bērnībā.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_522291646.jpg

Rituāli saldākam miedziņam

Nav noslēpums, ka labs miegs ir ļoti svarīgs gan garīgajai, gan fiziskajai veselībai, taču dažkārt, lai cik ļoti mēs censtos, aizmigšana liekas kā vissarežģītākais uzdevums. 

15.02.2019 Atvērt

5 manikīra idejas, kas tev noteikti jāizmēģina

13.02.2019

Bieži vien šķiet, ka viss interesantais jau ir izmēģināts. Ja tev aptrūkušās idejas manikīram, lūk, 5 varianti starp kuriem noteikti atradīsi ko tādu, kas iepatiksies arī tev! Uzdrīksties izmēģināt ko jaunu!

 

Marmors

Pēdējos gados marmora raksts ir ieguvis īpašu popularitāti un tik drīz negrasās iziet no modes. Lai gan visbiežāk šis raksts tiek izmantots interjera dizainā, tas izskatīsies lieliski arī uz taviem nadziņiem. Neitrāls, taču tai pašā laikā piesaistošs un elegants – tas lieliski piestāvēs teju ikvienam apģērbam.

Koši

Kā gan labāk atdzīvināt pelēko apģērbu, ja ne ar košas nagu lakas palīdzību! Šeit vari ļaut vaļu fantāzijai – sarkani, rozā, dzelteni vai zili, vienādi vai katrs citā krāsā. Galu galā vari būt droša, lai kādu spilgtu krāsu tu izvēlētos, tā noteikti piešķirs īpašu rozīnīti tavam koptēlam.

Metālisks efekts

Šī metode noteikti būs priekš tevis, ja vēlies izmēģināt ko neierastu. Gaismai atspīdot uz nagiem, tie iegūs īpašu mirdzumu un mainīs nokrāsu, tādejādi radot patiesi hipnotizējošu manikīru. Neesi pārsteigta, ja nespēsi atraut acis no tā!

“Kaķa acs”

Lai gan sākotnēji šis dizains izskatās pavisam vienkāršs, palūkojoties tuvāk, varēsi pamanīt, ka uz nagiem ir izveidota spīdīga “galaktika”. Šo interesanto efektu iegūst ar magnētiskas nagu lakas un speciāla magnēta palīdzību.

Velveta nagi

Ja esi matētu nagu laku cienītāja, tevi noteikti ieintriģēs šis nagu dizains – velveta nagi. No attāluma tie izskatās matēti, taču ieskatoties kļūst redzams, ka nagiem pa virsu uzklāts kas līdzīgs velveta kārtiņai. Šis būs īstais nagu dizains, ja vēlies pārsteigt draudzenes ar ko jaunu!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1052008970.jpg

5 manikīra idejas, kas tev noteikti jāizmēģina

Bieži vien šķiet, ka viss interesantais jau ir izmēģināts. Ja tev aptrūkušās idejas manikīram, lūk, 5 varianti starp kuriem noteikti atradīsi ko tādu, kas iepatiksies arī tev!

13.02.2019 Atvērt

Kā nezaudēt motivāciju un izpildīt savas jaunā gada apņemšanās?

04.02.2019

Izdomāt, ko vēlies sasniegt ir viens, bet kā nezaudēt apņemšanos šīs vēlmes īstenot? Lai nezaudētu motivāciju gadam tikai iesākoties, esam apkopojuši piecus vērtīgus padomus, kas tev noteikti palīdzēs īstenot savas šī gada apņemšanās ilgtermiņā.

Kādu dienu tas kļūs par pieradumu

Cilvēka smadzenes spēj atcerēties noteiktu notikumu kārtību, tāpēc ,darot kādu darbību regulāri, ar laiku tā kļūst par ieradumu. Pēc pāris nedēļām vairs nespēsi iedomāties savu ikdienu bez sportošanas, deju nodarbībām vai kā cita, ko esi apņēmusies darīt. Iespējams sākumā var nākties mazliet piespiesties, taču vēlāk būsi sev ļoti pateicīga. Izveido konkrētu plānu, kad darīsi konkrētas lietas. Tas palīdzēs pieturēties pie pašdisciplīnas un kārtības, kā arī būsi jau morāli sagatavojusi sevi, ka tev tas ir jāizdara.

Neļaujies slinkumam

Visas labi zinām, ka slinkums šad un tad var patraucēt. Viens no slinkuma cēloņiem ir nepietiekama pārliecība par to, ka konkrētā lieta tavā dzīvē ir vajadzīga. Ja skaidri nezināsi, kāds būs gala rezultāts, vai kāda iemesla dēļ vēlies to uzsākt, un ko sagaidi, tad ātri vien pazaudēsi motivāciju turpināt. Pirms ķeries pie darba, saproti un pieraksti, kāds ir tavs mērķis, ko tu vēlies ar to sasniegt un kāpēc. Lai ikdienā sev atgādinātu par tiem, izveido kolāžu vai iedvesmu dēli. Katru reizi uz to palūkojoties, atgādināsi sev uz ko tiecies.

Pajautā draudzenei

Kopā vienmēr ir jautrāk! Varbūt arī tava draudzene ir apņēmusies darīt ko ļoti līdzīgu vai tieši to pašu, ko tu. Viņa tevi lieliski motivēs sākt un turpināt virzīties pretī saviem mērķiem, kā arī jūsu starpā radīsies draudzīga konkurence, jo atzīsti, ka katrai jau tomēr gribās būt labākajai. Papildus, tu ne tikai piepildīsi apņemšanos, bet arī pavadīsi vairāk laika kopā ar savu labāko draudzeni. Lieliska kombinācija!

Jauni domubiedri

Ja esi apņēmusies apgūt kādu jaunu prasmi kursos vai nodarbībās, kas ietver vairākus cilvēkus, tad noteikti izmanto iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kam ir līdzīgas intereses un mērķi, kā tev. Jums uzreiz būs par ko parunāt, varēsiet dalīties iespaidos un pieredzē. Turklāt, vēlme satikt šos cilvēkus motivēs tevi doties uz nodarbībām atkal un atkal.

Vairāki mazie mērķi ceļā uz lielo

Ja esi sev uzstādījusi apņemšanos, kuras sasniegšanai nepieciešams lielāks darbs un laika periods, tad noteikti sadali lielo mērķi, vairākos mazākos mērķos/ uzdevumos, kas motivēs tevi nenolaist rokas, jo katra mazā mērķa sasniegšana tevi par soli pietuvinās galamērķim. Padomā, kas ir tās lietas, kas tev jādara, lai īstenotu lielo gala rezultātu un sāc ar tām.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_708436087.jpg

Kā nezaudēt motivāciju un izpildīt savas jaunā gada apņemšanās?

Izdomāt, ko vēlies sasniegt ir viens, bet kā nezaudēt apņemšanos šīs vēlmes īstenot? 

04.02.2019 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 18