Karstākie festivāla grima ieteikumi

20.07.2018

Izcel savu acu krāsu un izvēlies krāsainu skropstu tušu.

Nomaini ierasto melno skropstu tušu pret krāsainu – rozā, zilu vai dzeltenu. Krāsaina skropstu tuša palīdzēs izcelt arī acu krāsu. Zilām acīm liks mirdzēt siltās krāsas – izvēlies oranžu, dzeltenu vai sarkanu tušu. Brūnas acis- ir neitrālas, tām piestāv viss, bet izcelt tās vari ar oranžu, zilu vai violetu krāsu. Zaļas acis īpaši izcelsies, ja izmantosi violetas vai sarkanas krāsas tušu.

Ja baidies no krāsainas tušas – izvēlies košu acu zīmuli.

Līdzīgi kā ar melnu skropstu tušu, arī melns acu zīmulis ir kļuvis pārāk garlaicīgs, tāpēc festivāla laikā parādi savu radošo pusi un ņem lietā krāsainu acu zīmuli. Jo košāk, jo labāk! Lai izceltu skatienu, vari vilkt krāsainas līnijas gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.

Neviens festivāls nav iedomājams bez mirdzumiem un gliteriem.

Gliteri ir viena no aktuālākajām grima tendencēm, it īpaši festivāla laikā. Izmanto tos visur, kur vien iedomājies – matu saknēs, uz acu plakstiņiem, uzacīs, zem acīm uz ķermeņa un pat drēbēm. Jebkur, un jo vairāk, jo labāk! Kad tad vēl, ja ne festivāla laikā?

Staro ne tikai iekšēji, bet arī ārēji.

Ja nevēlies pārspīlēt ar gliteriem un krāsainām skropstām, tad izgaismotājs ir tieši priekš tevis! Izgaismotāja sniegtais mirdzums, piešķirs tavai ādai īpaši veselīgu un pievilcīgu izskatu. Klāj izgaismotāju uz vaigu kaulu augstākās vietas, virs lūpas un sejas centrā. Ja nelieto ēnas, izgaismotāju vari uzklāt arī uz acs plakstiņa kustīgās daļas.

Īslaicīgie tetovējumi

Īslaicīgie tetovējumi ir lieliski piemēroti festivāla apmeklējumam. Tos var izmantot gan uz ķermeņa, gan arī uz sejas, lai papildinātu grimu. Piemēram, mazas zvaigznītes vai mazas spīdīgas bumbiņas var tikt izmantotas kā viltus vasarraibumiņi.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/abc.jpg

Karstākie festivāla grima ieteikumi

Dodoties uz festivāliem, meitenes plāno ne vien to, kādus koncertus vēlas redzēt, bet īpaši piedomā arī par ārējo izskatu - frizūru, tērpu un grimu. Lasi Drogas sagatavoto rakstu un uzzini kas šobrīd ir modē un kā piešķirt savam tēlam odziņu.

20.07.2018 Atvērt

Manikīrs mājas apstākļos

11.07.2018

Lai cik ļoti mēs to vēlētos, ne katrai no mums ir iespējas un laiks katru mēnesi veikt manikīru salonā. Atvēlot tam nedaudz laika un līdzekļus, izveidot skaistu manikīru ir iespējams arī mājas apstākļos.

Pirms sāc manikīra veidošanu, pārliecinies, ka tavā rīcībā ir šādi līdzekļi – vates plāksnītes, neliela bļoda, dvielis, nagu lakas noņēmējs, stikla vai smilšpapīra vīlīte, kutikulu eļļa, kutikulu atbīdītājs, skrubis, sejas mazgāšanas līdzeklis vai šampūns, mitrinošs krēms, ja plāno lakot nagus – nagu lakas bāze, nagu laka, nagu lakas virskārta.

1.solis. Ja nagus jau klāj laka, sāc ar tās noņemšanu. Līdzekļi, kas satur acetonu, ātrāk noņems nagu laku, savukārt bez acetona – nedaudz ilgāk, bet būs saudzīgāki ādai un nagiem.

2.solis. Izveido vēlamo nagu formu ar nagu vīlītes palīdzību. Vislabāk šī uzdevuma veikšanai izvēlies smilšpapīra vīlītes. Izvairies lietot metāla vīlītes, jo tās nagus var traumēt un padarīt trauslākus. Pašlaik vispopulārākie ir noapaļoti vai kvadrāta formas nagi ar noapaļotiem stūriem, bet strikti likumi neeksistē. Nagu formas izveidē vari būt tik kreatīva, cik vien vēlies.

3.solis. Iemērc rokas vanniņā ar siltu ūdeni, kuram pievienots maigs mazgāšanas līdzeklis (piemēram, sejas mazgāšanas līdzeklis vai šampūns), un paturi līdz 3 minūtēm, lai mīkstinātu roku ādu un kutikulas. Lai atbrīvotos no atmirušās ādas, izmanto maigu skrubi. Tikai neaizraujies – pārāk ilga roku mērcēšana nagus padarīs mīkstus un līdz ar to arī trauslākus. Ja nepatīk „mitrais” manikīrs, kutikulas mīkstināšanai var izmantot speciālus līdzekļus, kas pieejami arī Drogas.

4.solis. Pēc roku mērcēšanas vanniņā, noslauki rokas tīrā dvielī un uzklāj uz nagiem eļļu, kas paredzēta, lai atvieglotu kutikulu atbīdīšanu.

5.solis. Kad eļļa ir iesūkusies un mitrinājusi kutikulas, maigi atbīdi tās ar tam paredzētu, dezinficētu lāpstiņu vai speciālu kociņu. Tikai nepārspīlē - pārāk spēcīgi un dziļi atbīdot kutikulas, tu vari tās bojāt un kavēt nagu augšanu. Kutikulai ir būtiska nozīme nagu aizsargāšanā no dažādām baktērijām, tāpēc izvairies no kutikulu griešanas. Tās nepareizi nogriežot, ir iespēja traumēt ādu ap nagiem un palielināt infekciju iekļūšanas risku.

6.solis. Kad esi beigusi kutikulu atbīdīšanu, laiks mitrināt roku ādu. Bagātīgi iemasē rokās dziļi mitrinošu krēmu vai eļļu, lai atjaunotu roku ādu.

7.solis. Lai pārliecinātos, ka uz nagiem nav palikuši krēma vai eļļas nospiedumi, attīri nagus vēlreiz, izmantojot vates plāksnīti un nagu lakas noņēmēju. Šis solis palīdzēs nodrošināt nagu lakas noturību.

8. solis. Nagu lakas uzklāšana. Ja tev trausli un vāji nagi, noteikti izmanto nagu lakas bāzi. To nepieciešams lietot arī tādēļ, lai nagu laka būtu noturīgāka un gadījumos, ja izmantosi tumšas vai izteiksmīgas krāsas nagu laku. Pretējā gadījumā, pēc lakas noņemšanas, šādi toņi atstās nepievilcīgi dzeltenu vai sārtu toni uz taviem nagiem. Pēc bāzes uzklāšanas, klāj nagu laku divās kārtās, katrai kārtai ļaujot pilnībā nožūt. Nostiprini nagu laku ar pēdējo kārtu - nagu lakas virskārtu, kas piešķirs nagiem spīdumu un paildzinās lakas noturību.

9.solis. Visbeidzot, atkārtoti mitrini roku ādu, un lielisks manikīrs mājas apstākļos ir gatavs!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_360714464.jpg

Manikīrs mājas apstākļos

Rūpīgi koptas rokas un skaisti veidoti nagi ir kopta tēla neatņemama sastāvdaļa. Atvēlot tam nedaudz laika un līdzekļus, izveidot skaistu manikīru ir iespējams arī mājas apstākļos. Lasi un uzzini kā iegūtu salona cienīgu manikīru soli pa solim.

11.07.2018 Atvērt

Saudzē un mitrini acis, lai pasargātu tās no iekaisuma un redzes pasliktināšanās!

04.07.2018

Vai esi ievērojis, ka acs virsma ir pārklāta ar caurspīdīgu asaru slānīti? Daba ir izveidojusi speciālu aizsargsistēmu, kas pasargā acs virsmu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes un to mitrina. Taču arvien biežāk ārējās vides faktori bojā šo aizsargsistēmu, pakļaujot riskam mūsu acu veselību.

Kas ir šie nelabvēlīgie faktori?

Sauss, kondicionēts gaiss, putekļaina, netīra vide, kontaktlēcu lietošana, ilgstoša redzes koncentrēšana un reta mirkšķināšana, piemēram, strādājot pie datora.

Kas šādās situācijās notiek ar mūsu acīm?

Asaru plēvīte paliek nestabila, ātrāk izžūst, kļūst nekvalitatīva, pārlieku sāļa un nespēj pilnvērtīgi veikt savas funkcijas. Acs virsma paliek sausa, var parādīties mikroplaisiņas, kas rada iekaisuma risku.

Kādas ir pirmās sausu acu pazīmes?

Mēs jūtam acu diskomfortu–acis ir jutīgas, apsārtušas, ir sausa, velkoša sajūta, kļūst jutīgas pret gaismu, vēju, aukstumu, tās pastiprināti asaro. Vai zināji, ka sausu acu dēļ redze var pasliktināties pat par 1,25 dioptrijām?

Ko vari darīt, lai saudzētu un pasargātu acis?

Ja mums slāpst, jādzer daudz šķidruma. Ja ir sausa āda vai mati, tie jāmitrina. Tāpat jāmitrina acis un tam ir izstrādāti speciāli mitrinoši pilieni. Tie ir veidoti līdzīgi asaru plēvītei, kas pārklāj acs virsmu, tādēļ šos pilienus nereti sauc par mākslīgajām asarām. Pilieni samitrina acs virsmu, atjauno asaru plēvīti, padara to biezāku. Pilieni jālieto tik bieži, cik nepieciešams – jo sausākas acis, jo biežāk jālieto pilieni, kas var būt no 2 līdz pat 6 reizēm dienā. Protams, nedrīkst aizmirst par veselīgu uzturu, kas satur omega-3, pietiekamu uzturēšanos svaigā gaisā un acu atpūtināšanu ilgstoši strādājot pie datora.

Kas jāzina par mitrinošiem pilieniem?

Tiem jābūt ērti, droši lietojamiem, bez konservantiem, hipotoniskiem, lai neitralizētu sāļo vidi, viskoelastīgiem, lai būtu noturīgi uz acs virsmas. Pievērs uzmanību derīguma termiņam pēc pilienu atvēršanas un uzglabāšanas nosacījumiem.

Raksts tapis sadarbībā ar Hyabak pilieniem: tie ir mitrinoši bez konservantu pilieni, kas satur nātrija hialuronātu, lieliski mitrina acs virsmu, mazina sausās acs simptomātiku. Ideāli piemēroti apkārtējo apstākļu izraisītam acu sausumam. Ar vienu pilienu pietiek, lai pārklātu acs virsmu ar noturīgu, stabilu asaru plēvīti. Pilieni ir hipotoniski. Jālieto pēc nepieciešamības 2-6 reizes dienā. Derīgums pēc pirmās pudelītes atvēršanas 3 mēneši.

Produktu var iegādāties ŠEIT. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_541755337_1.jpg

Saudzē un mitrini acis, lai pasargātu tās no iekaisuma un redzes pasliktināšanās!

Ko vari darīt, lai saudzētu un pasargātu acis? Kas jāzina par mitrinošiem pilieniem? Lasi rakstu un uzzi, kā pasargāt savas acis.

04.07.2018 Atvērt

Leģendāru sieviešu grims un skaistuma noslēpumi!

28.06.2018

Ir sievietes, kuru tēls un grims ir tik ikonisks, ka paliek mūsu atmiņā vēl paaudzēm ilgi. Odrija Hepberna, Merilina Monro, Greisa Kellija – tās ir tikai dažas no sievietēm, kuru skaistums mūs apbur vēl šodien. Lasi tālāk un uzzini, šo leģendāro sieviešu skaistuma noslēpumus.

Odrija Hepberna ir izcils klasiskā skaistuma piemērs. Tā kā aktrises sejas āda bija teju nevainojama, savu grimu Odrija bija iecienījusi veidot neitrālu, izvairoties no ļoti sedzošām pūderu kārtām. Lai uzturētu sejas ādu mirdzošu un gludu, aktrise to attīrīja izmantojot ūdens tvaikus. Viena no Odrijas raksturīgākajām izskata iezīmēm viennozīmīgi bija viņas izteiksmīgais acu skatiens. Biezas, labi veidotas uzacis un skropstas, kuras tika krāsotas uzklājot vairākas kārtas, un pēc tam, izmantojot adatu, rūpīgi atdalītas viena no otras – tā radās Odrijas, par Bembiju sauktais, acu skatiens. Tāpat aktrises izskats šķistu nepabeigts bez melna lainera kaķacs formā. Lai izceltu savas lūpas un padarītu tās pilnīgākas, veidojot lūpu formu, aktrise tas apvilka ārpus to dabīgās lūpu līnijas. Reiz, kad aktrisei tika uzdots jautājums par to, kāds ir viņas skaistuma noslēpums, Odrija atbildēja: „Pievilcīgam lūpām – runā laipni, skaistām acīm – meklē citos labo..."


Foto avots 

Merilina Monro ir pasaules slavenākā blondīne, seksapīla ikona un iedvesmas avots daudzām sievietēm. Sarkanās lūpas nenoliedzami ir raksturīgākā aktrises grima iezīme. Pateicoties tieši Merilinai Monro, sarkanā lūpu krāsa ieguva milzu popularitāti un kļuva iemīļota daudzu sieviešu vidū. Lai padarītu lūpas pilnīgākas, Merilinas grima meistars izmantoja piecas dažādu toņu sarkanās lupu krāsas un spīdumus, radot dimensiju – tumšākās krāsojot uz lūpu ārējiem kaktiņiem, gaišākās vidū. Merilinai patika izcelt acis. Kaķacis un mākslīgās skropstas veidoja aktrisei raksturīgo vilinošo acu skatienu. Lai izceltu acu krāsu un padarītu tās lielākas, Merilina vienmēr izmantoja baltu acu zīmuli uz apakšējās acu līnijas. Aktrise regulāri un bagātīgi mitrināja ķermeņa adu izmantojot olīveļļu. Lai iegūtu mirdzošu izskatu, Merilina pirms grima uzklāšanas sejas ādu iesmērēja ar vazelīnu. Aktrise neuzskatīja, ka nosauļota ada ir pievilcīga un priekšroku deva gaišai ādas krāsai. Nav noslēpums – uz jautājumu par to, ko aktrise velk ejot gulēt, Merilina esot atbildējusi – piecus pilienus Chanel Nr.5.

Foto avots 

Greisa Kellija asociējas ar šarmantas un skaistas sievietes tēlu – neapšaubāmi Monako princeses cienīgu. Iespējams, aktrises graciozo tēlu palīdzējusi veidot baleta dejošana jaunībā. Savu grimu Monako princese veidoja pēc principa – mazāk ir labāk. Princeses raksturīgākā grima iezīme bija tā, ka Greisa bija iecienījusi izcelt sejas vaibstus, izmantojot divu toņu vaigu sārtumus. Gaišāko klājot uz vaigu kauliem, ar tumšāko, ietonējot zem tiem (šodien šādu tehniku sauc par sejas konturēšanu). Aktrise uzskatīja, ka rokas ir tās, kas nodod sievietes patieso vecumu, tādēļ ļoti rūpējās tieši par roku ādu un lietoja mitrinošus krēmus vairākas reizes dienā. Lai uzturētu sevi formā, Greisa bija iecienījusi peldēšanu un došanos garās pastaigās. Aktrise reiz teikusi: „Man patīk pastaigas mežā, gar pludmalēm, man patīk būt daļai no dabas. Tā ir terapija. Laiku pa laikam ir nepieciešams būt vienai, lai uzlādētu savas baterijas”.

Foto avots

Sofija Lorena – itāliešu kinodīva, kura joprojām izskatās lieliski, un kā vienu no saviem galvenajiem skaistuma noslēpumiem vairakkārt ir minējusi olīveļļu, kas lieliski mitrina un baro ķermeņa ādu. Aktrise uzsver, ka tieši olīveļļa saglabā ādu gludu un mirdzošu. Atšķirībā no Merilinas Monro, Sofija labprāt gozējās saules staros, uzskatot, ka neliels, veselīgs iedegums izceļ dabīgo skaistumu un samazina nepieciešamību pēc grima lietošanas. Lai uzturētu sevi formā, aktrise ievēroja īpašus ēšanas paradumus – ēst mazas porcijas un ievērot Vidusjūras diētu. Tā ir pazīstama ar dažādiem veselīgiem pārtikas produktiem, piemēram, augļiem, dārzeņiem, pākšaugiem, pilngraudiem, jūras veltēm un, protams, olīveļļu. Sofijas auguma noslēpums – pasta. Aktrise uzsver, ka tieši pasta palīdz iegūt sievišķīgas formas. Aktrise iecienījusi arī pastaigas dabā, kas nāk par labu gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai.

Foto avots

Bridžitas Bordo skaistums ir ikonisks, rotaļīgs un juteklisks, un kā jau visām skaistuma ikonām, arī Bridžitai bija savas raksturīgākās izskata iezīmes – pilnīgas lūpas, izteiksmīgas kaķacis un blondas matu cirtas. Bridžitas sejas āda bija nevainojamā stāvoklī, un franču skaistule izskatījās lieliski arī bez grima, nepieciešamības gadījumā izmantojot vien viegli sedzošu krēmu matētam ādas izskatam. Aktrise bija dabīga brunete, kura vairāk par visu velējusies būt blondīne, un nav šaubu, blondās, brīvi krītošās, šķietami nevērīgi veidotās matu cirtas tikai paspilgtināja aktrises seksapīlo tēlu. Lai iegūtu perfektu pludmales meitenes tēlu, Bridžita sev mēdza uzzīmēt vasaras raibumus. Lūpas aktrise visbiežāk krāsoja bēšos vai persiku rozā toņos. Bez raksturīgajām kaķacim, Bridžitas tēls nebūtu pilnīgs. Gara, bieza, melna lainera līnija un dūmakaini veidots acu grims bija Bridžitas grima pamatā.

Foto avots

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/beautiful_audrey_hepburn_wallpapers-1024x768-1.jpg

Leģendāru sieviešu grims un skaistuma noslēpumi!

Ir sievietes, kuru tēls un grims ir tik ikonisks, ka paliek mūsu atmiņā vēl paaudzēm ilgi. Lasi tālāk un uzzini, šo leģendāro sieviešu skaistuma noslēpumus.

28.06.2018 Atvērt

Paulas Rozes mājsaimniecības paradumi

26.06.2018

Veikalos Drogas no 26.06. līdz 15.07. norisinās akcija, kuras ietvaros saimniecības precēm un sadzīves ķīmijai ir atlaides līdz 40%. Tās ietvaros sadarbībā ar blogeri Paulu Rozi tapis raksts par viņas mājas uzkopšanas paradumiem un dažādiem padomiem. Lasi tālāk viņas ieteikumus un dalies ar saviem ieradumiem tīrot māju.

Esmu jau neskaitāmas reizes iepriekš stāstījusi, ka man patīk visu plānot, galvenokārt tāpēc, ka mana ikdiena sastāv ne vien no mammas pienākumiem, bet arī no daudziem interesantiem projektiem ārpus mājas sienām un bez efektīvas plānošanas es visticamāk ātri vien iebrauktu kādā grāvī. Kas interesanti, tieši mājas dzīves saimniecisko darbu organizēšana ir tas, kas no manis prasa vislielāko koncentrēšanos, jo teikšu, kā ir, es nepiederu pie tiem cilvēkiem, kurus nomierina grīdas mazgāšana, iepriecina logu tīrīšana vai sajūsmina veļas gludināšana. Man drīzāk ir tā, ka es iedalu šos mājas darbus nepatīkamajos un mazāk nepatīkamajos, tāpēc esmu sev izstrādājusi dažus darbības punktus, ko cenšos nekad, nekad nepārkāpt, lai māja tomēr vienmēr būtu tādā kondīcijā, lai man nebūtu kauns ielaist ciemiņus. Protams, mēs neesam perfekta ģimene, arī mums mēdz uzrasties tas slavenais drēbju krēsls (nu tas, uz kura pēkšņi attopas teju visa garderobe, jo ir bijis slinkums, vai vienkārši nav atradies laiks visas nedēļas garumā to sagludināt un salikt skapī) vai mēdz pazust lietas (bieži), vai putekļi vairojas ātrāk nekā truši, vai netīrās veļas kalns pietuvojas tādai stadijai, ka katrā kājā ir citādāka zeķe, bet, protams, tomēr ir nelieli knifiņi, kas palīdz ikdienu padarīt vieglāku, koordinētāku un galu galā arī vidi sakārtotāku, jo es tiešām ticu, ka no haosa brīvā telpā, arī domas, darbi un attiecības ir tīrākas, nu vismaz ir telpa, kurā var darīt jebko, kas sagādā patiesu prieku, jo nav jādomā par to, ka varētu aizrīties ar putekli. Šajos punktos labprāt padalīšos ar jums, jo iespējams kaut kas no šī visa var noderēt arī citiem.

Katru pirmdienu cenšos sev izkārtot brīvu, lai varu tā pamatīgāk uzkopt māju. Mans dzīves ritms vēl pagaidām man ļauj plānot savu laiku relatīvi brīvi, tāpēc arī to izmantoju pēc pilnas programmas. Pirmdienas man patīk iekārtot tā, lai es tās varu veltīt savas telpas, domu, darbu un ideju sakārtošanai pēc brīvdienām. Katru pirmdienu es sāku ar vīra un dēla pavadīšanu dienas darbos, tad seko brokastis un tad kopā ar meitu uzkopjam māju. Šādi pirmdienas ir neapzināti kļuvušas par apzināti iekārtotām spodrības dienām. Šai dienai nav obligāti jābūt pirmdienai, protams, bet mana ideja ir tajā, ka lielo mājas uzkopšanu ir jāieplāno, kā jebkuru citu svarīgu darbu, jo tad nebūs iemesla to atlikt – tam būs ieplānots laiks un tā tam būs būt. Kamēr mums ar vīru vēl nebija bērni, tad parasti lielo spodrības dienu rīkojām sestdien no paša rīta, lai nedēļas nogali var iesākt forši, tīri balti un nekad nav jādomā, ka varētu būt nepatīkami atgriezties nesakoptā mājā. Man arī ir iegājies, ka pirms braukšanas atvaļinājumā, piemēram, uz ārzemēm, es vienmēr uzkopju māju, pārklāju visās gultās svaigu gultasveļu un vienkārši padaru māju tādu, kādā būs patīkami atgriezties, lai pēc atpakaļceļa var vienkārši atpūsties savā miera ostā.

Man ir svarīgi mājas darbus veikt, kā pirmos no rīta, jo, atstājot tos uz vakaru, varu gluži vienkārši būt pietiekami nogurusi no dienas, lai to vairs negribētu darīt. Padaru visu no rīta un atlikušo dienu varu darīt, kas nu man vien ir padomā un ieplānots.

Neatlikt mazās lietas, jo pēc tam lielā mājas tīrīšana nemaz nebūs tik liela. Piemēram, traukus nomazgāt uzreiz, veļu novākt no žāvētāja un salikt skapī uzreiz, uztaisot kafiju, iztīrīt kafijas automātu uzreiz, drupačas no grīdas saslaucīt uzreiz, bērna barošanas krēsliņu sakopt uzreiz pēc ēšanas, izlejot uzvārīto ūdeni no tējkannas, uzpildīt un uzvārīt jaunu uzreiz, ja ir izbeidzies tualetes papīra rullis, tad jaunu uzlikt uzreiz, pat ja traukus uzreiz nemazgāju vai nelieku trauku mašīnā, tad tos vienmēr vismaz noskaloju, lai ēdiens nepiekalst un to pēc tam ir vieglāk nomazgāt un tā tālāk. Beigās pamanīsi, ka tie kļūst par ieradumiem un mazie sīkumi ir sakopojušies lielās lietās un lielā mājas uzkopšana aprobežojas vien ar pamatīgāku putekļu uzslaucīšanu, grīdas mazgāšanu un vannas istabu un tualešu uzkopšanu. Šīs divas pēdējās pieminētās telpas tīru gan tikai tad, kad bērni vai nu guļ, vai viņi speciāli kaut kur tiek izvesti uz to brīdi, jo šajās telpās lietoju mazāk draudzīgus tīrīšanas līdzekļus un es nevēlos, lai bērniem nāktos elpot to smaku. Pēc mūsu rudens tikšanās ar Baltijas Vides foruma ekspertiem, es cenšos izvēlēties tādus tīrīšanas līdzekļus, kam sastāvā nav hlors, bet ir arī ķimikālijas, kuras jau ir pierādījušas savu efektivitāti un neko labāk tīrošu neesmu atradusi. Tieši tas pats attiecas uz logu un spoguļu tīrīšanu. Vēl man patīk lietas darīt pa ceļam. Ja, piemēram, vienā rokā nesu kādu netīru drēbi uz veļas grozu, bet pa ceļam pamanu, ka ir izlijusi bērna ūdens krūzīte, tad noteikti pa ceļam to arī uzslauku, lai neaizmirstu, tā daru ar visu, ko vien varu izdarīt pa ceļam.

Bērnu rotaļlietas revidēju vismaz reizi mēnesī un saplīsušās rotaļlietas, grāmatas un citas nederīgas vai pat potenciāli bīstamas lietas, bez žēlastības uzreiz izmetu ārā. Tādējādi mums izdodas uzturēt rotaļlietu daudzumu salīdzinoši sakarīgu, lai gan man tik un tā vienmēr šķiet, ka ir par daudz un es paredzu, ka drīzumā parūpēšos par vēl kādu metodi, lai vēl samazinātu apjomu, piemēram, aktīvāk atgādināt draugiem un radiem, lai mīlestību izrāda ar biežāku klātbūtni, nevis rotaļlietu kalniem.

Savu apģērbu revidēju reizi sezonā un, ja gadu neesmu attiecīgo apģērba gabalu uzvilkusi, tad bez ierunām to izmetu, pārdodu, atdodu, ziedoju un tamlīdzīgi. Man vairs nav ne mazākās intereses krāt skapī apģērbu relikvijas, jo man tiešām gribas atvērt skapi un patiesi arī lietot to, kas tur atrodas.

Kad mainu gultasveļu, tad segu vienmēr ielieku pārvalkā pēc vienas vienīgas metodes un man vairs neriebjas pārklāt gultu. Īsumā tas ir apmēram tā – izgriežu pārvalku uz kreiso pusi un iebāžu tajā abas rokas līdz esmu saķērusi abus galējos pārvalka stūrus un, kā ar zeķu lellēm, satveru segas stūrus un vienkārši izvelku segu cauri visam pārvalkam. Gatavs! Zemāk video attēlojums trīs etapos ar mazu sedziņu, bet tieši tāpat daru arī ar lielajām segām.

Mainot gultas veļu, vienmēr pamatīgi izvēdinu gan spilvenus, gan segu. Noteikti vienmēr izsūcu ar putekļsūcēju matraci pirms svaigās veļas klāšanas virsū. Es vēlos, lai tīra un svaiga sajūta ir ne vien pārvalkos, bet arī segā un spilvenos.

Grīdu uzkopšanai izmantoju tvaika slotu, tādējādi man vairs nav jāstaipa smags ūdens spainis pa māju un nav jāriskē, ka man nemanot kāds no maniem mazajiem aktīvistiem izdomātu ūdens spaini izliet pa visu māju.

Maksimāli daudz un bieži vēdinu māju. Mēs nedrīkstētu aizmirst par svaiga gaisa nepieciešamību mājoklī. Mūsu šī brīža mājvieta ir viena no tām, kurā galvenā problēma ir vājprātīgi sauss gaiss, tāpēc svaigs gaiss jebkurā gadalaikā ir absolūta vajadzība. Lai gan vēdināšana ir ļoti svarīga arī pārmērīgi augsta mitruma dzīvokļos. Mēs pavisam drīz pārvāksimies uz savu jauno mājvietu, tomēr es zinu, ka arī tur sauss gaiss varētu būt problēma, tāpēc ieradumi noteikti nemainīsies.

Gatavojot kaut ko blenderī, ko vasarā daru ļoti bieži (augļu kokteiļi, augļu saldējumi, biezzupas), to vienmēr ir drusku kaitinoši pēc tam mazgāt, tomēr tas ir ļoti viegli, ja pēc lietošanas un gardumu iztukšošanas, blenderī ielej lielu krūzi tīra, silta ūdens un kārtīgi uzblenderē, tad jau lielākā daļa netīrumu paši notek nost no sieniņām un arī nažiem. Atliek tikai netīro ūdeni izliet un ēdiena atliekas var viegli nomazgāt.

Cenšos iesaistīt uzkopšanas darbos bērnus, ar cerību, ka man neizaugs pusaudži, kuri pat savu zeķi neprot aiznest līdz veļas grozam vai vēl sliktāk – pieaugušie, kuri aizaug ar mēsliem pirmajās piecās minūtēs, kā ir pametuši vecāku silto ligzdu. Mazi bērni ir lieliski palīgi, jo viņiem ļoti patīk palīdzēt un tas nekas, ka vairumā gadījumu viss ir jāpārtīra un jāpārdara, bet neredzu citu veidu, kā iemācīties, tikai darot. Turklāt pavisam mazi bērni lieliski saprot, ka pēc paspēlēšanās savas mantiņas ir jāsaliek atpakaļ kastēs un tamlīdzīgi, par tīro trauku krāmēšanu no trauku mašīnas vai veļas nešanu no veļas mašīnas un izkāršanu pat nerunājot. Tās viņiem ir jautras lietas, kāpēc gan sabojāt to prieku jau pašā saknē, neļaujot palīdzēt? Protams, protams, ir reizes, kad ir steiga un ilgā palīdzēšana neder, bet tāda noteikti nav katra reize un bērnam vienmēr var izdomāt kādu darbiņu. Turklāt esmu pārliecināta, ka acis nepamirkšķinot, pienāks tas brīdis, kad bērni sadumposies un katra telpas uzkopšana būs mērena katastrofa pusaudžu uzkarsētajiem prātiem, tomēr es izvēlos sajūtu, ka vismaz viņi to prot, nevis nedara, jo nesaprot, kā.

Vienmēr visu daru vienādā vai līdzīgā secībā, lai neko nepalaistu garām un darbi ritētu raitāk. Vienmēr sāku ar virtuves zonas uzkopšanu, tad atbrīvoju visas virsmas no putekļiem, tad uzkopju vannas istabu un tualešu telpas, tad izsūcu grīdas visās telpās un tad tās mazgāju. Īsumā darbojos šādā secībā.

 

Vairāk info par akciju https://www.drogas.lv/lv/akcijas/mili-savu-maju/c/Mili_savu_maju

Lasi šo un citus Paulas Rozes blogus arī te.

* Rakstā publicētie attēli oriģināli pieejami blogā un to izmantošana saskaņota ar autori.

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/20180618_112703_-_copy.jpg

Paulas Rozes mājsaimniecības paradumi

Sadarbībā ar blogeri Paulu Rozi tapis raksts par viņas mājas uzkopšanas paradumiem un dažādiem padomiem. Lasi tālāk viņas ieteikumus un dalies ar saviem ieradumiem tīrot māju. 

26.06.2018 Atvērt

Kapsulas garderobes plānošana un izveidošana

21.06.2018

Katra no mums ir dzirdējusi par sievieti, kuras skapis ir pilns no augšas līdz apakšai, taču ko vilkt mugurā nav. Katra no mums arī kaut reizi dzīvē ir bijusi šī sieviete. Ja atpazīsti šajā scenārijā sevi – kapsulas garderobe ir tieši tas, kas tev nepieciešams. Ķeries pie darba un kapsulas garderobes izveidošanā ņem vērā stilistes Indras Salcēvičas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus.

Kapsulas garderobe – kas tā ir?

Pēc savas definīcijas kapsulas garderobe sastāv no dažiem kvalitatīviem pamatelementiem, kas savstarpēji papildina viens otru, ir komplektējami un ļauj izveidot vairākus saderīgus tērpus. Klasiski kapsulas garderobes kodols ir 7 pamatelementi – klasiska stila žakete, blūze, bikses, mazā melnā vakarkleita, svārki un viegls trikotāžas džemperītis. Šie septiņi pamatelementi, kombinēti ar dažādiem aksesuāriem, paver daudz dažādu tērpu iespējas. Papildus tiek veidota garderobe hobijiem un aktīvai atpūtai.

Stiliste Indra Salcēviča uzsver, ka šis ir klasiskais variants, taču mūsdienās, veidojot kapsulas garderobi, svarīgāk ir veidot to, domājot par sevi un savu dzīvesstilu, nevis censties pieturēties pie šīs klasiskās formulas.

Kapsulas garderobes galvenais uzdevums  – atvieglot tērpu komplektēšanu un ģērbšanos ikdienā. Tā kā visi apģērba gabali ir savstarpēji saderīgi, tad vairs nav jāpavada laiks meklējot drēbes, kas kopā izskatās lieliski. Kā arī, izveidojot kapsulas garderobi, zūd nepieciešamība visu laiku iegādāties arvien jaunas lietas. Tādējādi tiek ietaupīti līdzekļi un tu vari atļauties iegādāties kvalitatīvākas lietas, kas kalpos ilgāku laiku. Ne mazāk svarīgs ir arī ekoloģiskais aspekts – patērējot mazāk un iepērkoties apdomīgi, tu saudzē resursus un dabu.

Lai izveidotu kapsulas garderobi, seko šādiem ieteikumiem:

  1. Indra Salcēviča iesaka sākt ar garderobes salikšanu pa plauktiņiem. Veic savas garderobes inventarizāciju un atbrīvojies no liekā savā skapī – apģērba, ko pēc iegādes tā arī neesi vilkusi, apģērba, kas tev neder vai ir nonēsāts, un apģērba, ko neesi valkājusi vienu, divus vai pat veselus desmit gadus. Tam visam skapī nav vietas.
  2. Pēc tam, kad esi veikusi sava skapja revīziju, nodod labdarībai vai pārdod nevajadzīgās lietas. Iespējams, kāds cits par tām būs sajūsmā.
  3. Kā Dāmu skolas semināra laikā uzsvēra Indra Salcēviča – modē ir personība. Paturi to prātā, veidojot savu kapsulas garderobi, un nebaidies būt pati! Kādas krāsas, piegriezumi un stils tev patīk? Kāds ir tavs dzīvesstils? Vai tavs darbs prasa ieturēt formālu ģērbšanās stilu vai vari atļauties ko brīvāku? Šie visi ir jautājumi, par kuriem vērts padomāt, veidojot savu kapsulas garderobi.
  4. Iespējams, pēc skapja tīrīšanas būs elementi, kas tavā garderobē iztrūks. Tādā gadījumā – sastādi sarakstu, ņem to līdzi, dodoties iepirkties, un pieturies pie tā. Domā par to, vai lietas, ko iegādāsies, saderēs ar tām, kas jau gaida skapī.

KLASISKAM STILAM

SPORTISKAM STILAM

MODES DĀMAI

PIEMĒRI

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/indra_salcevica.png

Kapsulas garderobes plānošana un izveidošana

Tavs skapis ir pilns no augšas līdz apakšai, taču nav ko vilkt? Ņem vērā stilistes Indras Salcēvičas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus un ķeries pie kapsulas garderobes veidošanas!

21.06.2018 Atvērt

Kāpēc veidojas strijas un kā no tām atbrīvoties?

18.06.2018

Strijas ir izplatīta problēma ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un pusaudžiem, un var radīt emocionālu diskomfortu, īpaši pludmales sezonas laikā.

Strijas ir kosmētisks defekts, kas nav kaitīgs veselībai un veidojas, kad āda tiek pārāk strauji izstaipīta. Āda izstiepjas tik ātri, ka ādas vidējais slānis tiek bojāts, kā rezultātā rodas ādas plīsumi. Strijas no pārējās ādas atšķiras ar savu krāsu un faktūru. Agrīnā stadijā tās parasti ir sarkanā vai purpura krāsā un laika gaitā kļūst gaišākas.

Striju veidošanās iemesli ir dažādi. Visbiežāk tās parādās topošajām māmiņām grūtniecības laikā, kad āda strauji izstiepjas, lai pielāgotos augošajam vēderam. Tāpat strijas var veidoties strauji palielinoties vai samazinoties ķermeņa svaram vai muskuļu masai, kā arī pubertātes laikā – straujas ķermeņa augšanas rezultātā. Arī ģenētika un hormoni var būt par iemeslu, kāpēc citām no mums ir strijas, bet citām nav.

Lai gan pats striju ārstēšanas process var būt sarežģīts un to pilnīga izzušana var šķist neiespējama, striju izskatu ir iespējams uzlabot. Atceries, jo ātrāk strijas uzsāksi ārstēt, jo labāks būs rezultāts. Kosmētikas ražotāju piedāvāto produktu klāsts cīņai ar strijām ir ļoti plašs – losjoni, krēmi, gēli, serumi un eļļas. Lietojot šādus līdzekļus, vēlamais efekts būs vislabākais, ja lietosi tos striju veidošanās agrīnajā stadijā – velti laiku krēma uzklāšanai, ar masējošām kustībām iemasējot līdzekli ādā. Lai sasniegtu vēlamo efektu, ļoti svarīgi ir ievērot regularitāti – lieto izvēlēto produktu katru dienu.

Gadījumos, kad striju ārstēšana pašas spēkiem neizdodas un nenes vēlamos rezultātus, nevairies meklēt speciālista palīdzību. Dermatologs noteiks, kāda procedūra vai procedūru kopums ir piemērots katram gadījumam, ņemot vērā veselības stāvokli, vecumu un striju stadiju.

Profilaktiski, lai samazinātu striju veidošanās risku, svarīgas ir rūpes par sevi – uzturēt augumam piemērotu, nemainīgu svaru, regulāri mitrināt ķermeņa ādu, veikt ķermeņa masāžas, pirts procedūras, kontrastdušas ādas tvirtumam, veikt fiziskas aktivitātes, kā arī lietot veselīgu, vitamīniem un minerālvielām bagātu uzturu.

Veikalos Drogas pieejami šādi līdzekļi: RE-GEN OIL eļļa ādas kopšanai, BIO-OIL eļļa, EKOHOUSE pretcelulīta / pretstriju eļļa, BABYDREAM ķermeņa eļļa grūtniecēm.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/pk3sjxs.jpg

Kāpēc veidojas strijas un kā no tām atbrīvoties?

Strijas ir izplatīta problēma ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un pusaudžiem, un var radīt emocionālu diskomfortu, īpaši pludmales sezonas laikā.

18.06.2018 Atvērt

Mājas uzkopšanas pamatkomplekts

04.06.2018

Lai uzpostu māju un uzkopšanas darbu rezultāts būtu efektīvāks, svarīgi katrai virsmai piemeklēt atbilstošus tīrīšanas līdzekļus.

Pamatkomplektā būtu jāiekļauj slota un netīrumu savākšanas lāpstiņa, slota mazgāšanai, lupatiņas virsmu tīrīšanai, mikro šķiedras lupatiņas (tās ir paredzētas dažādām virsmām), noderēs arī raupjāka materiāla lupatiņa vai birstīte noturīgāku traipu noņemšanai, stikla virsmu tīrīšanai paredzētas birstes vai papīrs, cimdi abrazīvāku vai skābi saturošu tīrīšanas līdzekļu izmantošanai.

Putekļu slaucīšanai pietiek vien ar mitru lupatiņu, bet taukainas virsmas tīrīšanai var būt nepieciešams izmantot speciālus mazgāšanas līdzekļus. Atceries, ka grīdas un virsmu tīrīšanas lupatas labi jāskalo un bieži jāmaina.

Uzkopjot grīdas, izmanto līdzekļus, kas paredzēti konkrētajam grīdas seguma veidam. Tomēr ne vienmēr grīdas uzkopšanai nepieciešams pirkt speciālus līdzekļus – ikdienas tīrīšanai pietiek ar siltu ūdeni un nedaudz etiķa. Lai grīdas mazgāšanai paredzētais ūdens būtu aromātiskāks, tam var pievienot dažus pilienus ēterisko eļļu, kas telpām piešķirs ēteriskās eļļas aromātu.

Logus un spoguļu virsmas no netīrumiem vislabāk notīrīs tiem speciāli paredzētie logu mazgāšanas šķidrumi, kas efektīvi notīra stikla virsmas. Ja logi ir īpaši netīri, pirms speciālo līdzekļu lietošanas tos var nomazgāt ar siltu etiķūdeni vai ziepjūdeni.

Ja mājās ir mājdzīvnieki, spalvas no mīkstajām mēbelēm var viegli un ātri noņemt ar speciālām sukām, drēbju rullīti vai samitrinātu gumijas cimdu, kas labi pieķer dzīvnieku spalvas. No mēbeļu virsmām spalvas var noņemt ar lupatiņu, kas apsmidzināta ar līdzekli pret statisko elektrību.

Flīžu tīrīšanu atvieglos tiem paredzētie līdzekļi. Tualetes podu un miskastes vislabāk tīrīt ar dezinficējošu līdzekli. Virtuves un vannas istabas izlietnes un kanalizācijas caurules nepieciešams tīrīt regulāri, lai nerastos aizsprostojumi.

Ja uz paklājiem parādījušies traipi, notīri tos pēc iespējas ātrāk, samitrinot ar ūdeni un notīrot. Ilgāk esošus traipus nāksies tīrīt ar paklājiem paredzētiem līdzekļiem. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/titulbilde.jpg

Mājas uzkopšanas pamatkomplekts

Cik un kādus tīrīšanas līdzekļus vajag, lai uzpostu māju?

04.06.2018 Atvērt

Izcel skatienu: acu ēnas atbilstoši acu krāsai!

28.05.2018

Lai gan grimā un modē strikti noteikumi neeksistē, nenoliedzami katrai acu krāsai ir toņi un krāsas, kas padara to īpaši piesātinātu un mirdzošu. Lasi Drogas sagatavoto rakstu un uzzini, kuri toņi liks izcelties tavai acu krāsai!

Tavai zilajai acu krāsai lielisks kontrasts ir siltie toņi. Zilās krāsas pretkrāsa – oranžā krāsa – īpaši izcels tavu acu skaistumu, piešķirot hipnotizējošu mirdzumu. Ja tomēr oranžas acu ēnas ir pārāk tālu no tavas komforta zonas, izvēlies ēnas, kurām oranžais ir apakštonī, piemēram, vara vai terakotas. Tāpat tev lieliski piestāvēs koraļļu, persiku, zelta, bronzas vai mirdzošie šampanieša toņi. Atceries, ka zila krāsa ir delikāta – tumšas, ļoti pigmentētas krāsas, piemēram, melna vai tumši brūna, būs pārāk nomācošas.

Pelēka acu krāsa tiek uzskatīta par retu un unikālu. Tās īpašniecēm vislabāk piestāvēs metāliskie toņi, tādi kā sudrabs, dažādu toņu pelēkie un violetie, visi vēsi zilie un zaļie toņi. Izvēloties violetas vai zilas acu ēnas, pelēkas acis absorbēs acu ēnas toņus un izskatīsies ar zilu vai violetu nokrāsu. Grimā droši vari izmantot melno krāsu, piemēram, veidojot dūmakainu acu grimu jeb smokey eyes.

Tā kā zaļās krāsas pretkrāsa ir sarkana, tad zaļu acu izcelšanai iesaka izmantot ēnas ar sarkanu apakštoni. Jebkuras acu ēnas ar sarkanīgu pigmentu – rozā, purpura, plūmju, bronzas, rūsas, burgundijas un baklažāna – lieliski izcels tavas zaļās acis. Tāpat lielisku efektu iegūsi, izmantojot violetos toņus, jo tie acu krāsu padarīs īpaši piesātinātu. Neitrālākam, ikdienas grimam izvēlies acu ēnas ar maigi rozā vai rose gold toni.

Zaļganbrūnu acu īpašniecēm derēs daudzi toņi – veidojot grimu, atliek vien izlemt, kuru krāsu vēlies izcelt. Sarkanīgie, purpura un lavandas toņi izcels zaļo acu krāsu, savukārt zelta, bronzas un zaļie toņi tavās acīs izcels zeltaini brūno toni. Neitrālākam grimam izvēlies krēmkrāsas toņus vai joprojām aktuālo toni taupe – maigi pelēkbrūno toni ar ceriņkrāsas apakštoni, kas ir lieliski piemērots ikdienas grimam.

Ja esi brūnu acu īpašniece, tev ir laimējies! Tā kā brūna krāsa ir neitrāla, tev piestāvēs gluži vai viss! Violetie un zilie toņi, arī šobrīd aktuālais ultravioletais vai kobaltzilais tonis – tie visi padarīs skatienu apburošu. Lai piešķirtu acīm mirdzumu, izvēlies zaļos un zelta toņus. Ja nu tomēr spilgtas krāsas nav priekš tevis, arī zelta, bronzas un vara toņi ļaus acīm izskatīties lieliski.

Rakstīt komentāru 1
Jautājumi un komentāri:
Evelīna R - 2018-05-31 21:16:35

Un ja acu krāsa ir pelēkzila, pie zīlītēm pāriet uz brūnu.?

Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/acis_titulbilde.jpg

Izcel skatienu: acu ēnas atbilstoši acu krāsai!

Lasi Drogas sagatavoto rakstu un uzzini, kuri toņi liks izcelties tavai acu krāsai!

28.05.2018 Atvērt

Atsauksme par kopšanas līdzekļiem vīriešiem

10.05.2018

Gada sākumā Drogas klients Artūrs pārsteidza Drogas ar plašu vēstuli un savu atsauksmi par dažādiem bārdas kopšanas līdzekļiem. Izmantojot iespēju uzzināt vairāk, ko par kopšanu domā vīrieši un kas viņiem patīk, Artūram nosūtījām vēl dažus produktus.

Ar viņa atļauju publicējam atsauksmes un aicinām arī citus dalīties ar viedokli par mūsu veikalos izmēģināto.

Dear Beard citrusa bārdas eļļa – produkta iepakojums ir ērts un visai praktisks, jo tas nav pārāk liels (tilpums 50 ml), kas atvieglo tā lietošanu, taču ir grūti kontrolēt produkta lietojuma daudzumu, eļļa ir jāpilina. Priekšroku dotu eļļām ar pipeti, lai kontrolētu, cik daudz produkta nepieciešams.

Sajūtas: eļļai ir patīkams, viegls citronzāļu aromāts, kurš asociējas ar siltu, vasarīgu laiku un ir ilgstoši jūtams, taču nav pārlieku uzbāzīgs – salīdzinot ar citiem produktu aromātiem, no tā nereibst galva. Neilgi pēc uzklāšanas tas ir jūtams arī citiem – daiļajam dzimumam šis aromāts izraisa sajūsmu. Pats šo eļļu lietoju katru dienu līdz pat divām reizēm dienā – no rīta, pirms izeju no mājas, un vakarā pēc dušas, lai padarītu bārdu mīkstāku un patīkamāku.

Rezultāts: eļļa sākotnēji ir jūtama uz sejas, taču tā visai ātri iesūcas. Ražotājs sola, ka eļļa samazina ādas sausumu, taču īsti piekrist tam nevar – āda šķitīs mitrināta un barota, bet tas nedos ilgtermiņa rezultātus – ādas sausums netiek „ārstēts”. Neskatoties uz to, eļļa ir pietiekami laba, lai to iegādātos atkārtoti.

Vērtējums: 8/10

B.Barber balzams bārdai – produkts ir kompaktā iepakojumā (50 ml stikla tarā ar vāciņu), kas ļauj nepieciešamo produkta daudzumu viegli paņemt pirkstos un ieklāt to visā bārdas garumā. Lietojams katru dienu pēc nepieciešamības.

Sajūtas: balzamam ir īpatnēja konsistence ar vieglu, patīkamu aromātu, kurš uzklājot izgaist. Neatstāj lipīgu vai taukainu seju / bārdu, nejūt uz sejas, ātri iesūcas.

Rezultāts: ražotājs apgalvo, ka ar balzama palīdzību var kontrolēt bārdas spurošanos un pūkošanos. Realitātē produkts dara to īslaicīgi, bārda no produkta paliek mīkstāka. Lietoju gadījumos, kad bārda „elektrizējās” un pūkojās, kā arī gadījumos, kad nepieciešams to ieveidot, dodoties uz kādu saviesīgu pasākumu. Fiksācija ir viegla, tāpēc nevar gaidīt vairāku stundu noturību. Par bārdas fiksāciju gan nav ko sūdzēties, tomēr ūsu fiksāciju tas nenodrošina – tam paredzēts speciālais vasks. Bārda neizskatās saķepusi vai taukaina – balzams nodrošina dabisku izskatu ar vieglu fiksāciju. Salīdzinot ar citiem bārdas balzamiem, tam nav visefektīvākā iedarbība, tomēr tā kā man nav izteikti bieza bārda, produkts veic savus uzdevumus.

Vērtējums: 6/10

B.Barber bārdas un sejas mazgāšanas līdzeklis – tas ir ērtā iepakojumā, taču pats produkts ir ļoti šķidrs, līdz ar to grūti kontrolēt nepieciešamo produkta daudzumu – šādam produktam būtu nepieciešams dozators. Pirmajā reizē izgāzu ļoti daudz produkta, jo biju gaidījis želejveidīgu konsistenci. Tas ļoti bagātīgi puto un saudzīgi attīra sejas ādu un bārdu.

Sajūtas: līdzeklis nekairina un nesausina ādu, kā arī tam nav izteikta aromāta. Lietojot līdzekli, bija jūtama atvēsinoša sajūta, kas mani īpaši neuzrunā. Ziemas periodā nešķita baigais pluss, bet iestājoties vasarīgākam laikam – šķiet arvien patīkamāk. 

Rezultāts: līdzeklis ir visai universāls – ar to var mazgāt gan seju, gan bārdu. Tas attīrīs seju un bārdu no visiem produktiem un netīrumiem, un padarīs to svaigu. Pats to lietoju vairākas reizes nedēļā, esot dušā. Pēc lietošanas lietoju mitrinošu līdzekli. 

Vērtējums: 7/10

MOSSA pīlinga maska – ērta, ātras iedarbības maska abiem dzimumiem. Viegli lietojama, nav bieza. Jāatstāj uz 5-15 minūtēm uz attīrītas sejas ādas, pēc tam seja jānoskalo. Lietojams 1-2 reizes nedēļā. Es noteikti neesmu sejas masku mīlis, tomēr šī maska uzrunāja. Tā kā uzklājot to, tā praktiski iesūcas ādā un tās pārpalikumi ir vienkārši jānoskalo, tas nerada nekādas grūtības lietošanā. Citiem vārdiem sakot – nav liekas ķēpas.

Sajūtas: ražotājs brīdina, ka produkts var izraisīt īslaicīgu ādas apsārtumu un kairinājumu, taču neko tādu neizjutu. Produktam ļāvu iedarboties visas 15 (un pat vairāk) minūtes. Masku lietoju aptuveni divas reizes nedēļā. Aromāts liekas visai salds un vasarīgs, kas man it nemaz netraucē.

Rezultāts: manāms uzreiz – sejas āda  kļūst maiga, tīra un, gribētos teikt, pievilcīgāka. Poras kļūst mazāk redzamas, sejas tonis vienmērīgāks. Lai arī līdzeklis ir stipras iedarbības, manai sejas ādai pat varētu lietot katru dienu, jo rezultāti nav ilgstoši. Kopumā rezultāta iedarbība ir teicama, ja ādas izskatu, vajag tūlītēji uzlabot.

Vērtējums: 8.5/10

L’Oreal Men Expert mitrinošs krēms sejai un bārdai – pagaidām mans favorīts no bārdu kopšanas līdzekļiem. Produkts paredzēts 3 dienu bārdai, tomēr ir teicams arī trīs mēnešu bārdai. Tas ir ļoti ērts un parocīgs lietošanai – gēla konsistences līdzeklis ar dozatoru – viegli kontrolējams nepieciešamais daudzums. Lietoju katru dienu – vakaros pēc dušas.

Sajūtas: lietojot produktu, sejas āda tiek mitrināta acumirklī, tā neliekas saspringta vai raupja, kā arī bārda kļūst mīksta. Produktam ir šķidra un viegla konsistence, kas ļoti ātri iesūcas ādā,  neatstājot lipīguma sajūtu, tomēr uz mirkli jūtams alkohola / spirta aromāts.

Rezultāts: mitrināta, elastīga un maiga sejas āda, kā arī mīksta bārda – garantēta. Iedarbīgs līdzeklis, kas uzlabo sejas stāvokli (piemēram, sausumu) un ir maksimāli ērts lietošanai. Produkts, ko ir vērts iegādāties atkārtoti.

Vērtējums: 9/10

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/arturs_-_copy.jpg

Atsauksme par kopšanas līdzekļiem vīriešiem

Drogas klients Artūrs dalās pieredzē par Dear Beard, B.Barber un L’Oreal Men Expert bārdas un sejas kopšanas līdzekļiem.

10.05.2018 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18