Kā cīnīties ar taukainiem matiem?

08.05.2018

Ar taukainiem matiem ir tāpat, kā ar taukainu sejas ādu – dažreiz tie vienkārši ir gēni, citreiz svarīgu lomu spēlē arī matu kopšanas paradumi. Ja arī tu esi saskārusies ar šo problēmu, uzzini kādas izmaiņas ieviest savā matu kopšanas rutīnā, lai uzvarētu cīņā ar taukainiem matiem! 

Matu taukainumu ietekmē galvas ādas tauku jeb sebuma izdalīšanās. Sebuma galvenais uzdevums ir saglabāt normālu galvas ādas virskārtas pH līmeni un pasargāt to no baktērijām. Tauku dziedzeriem strādājot pastiprinātā režīmā, sebums tiek saražots par daudz, līdz ar ko mats absorbē vairāk mitruma, kā būtu nepieciešams, un kļūst taukains.

Mazgā matus no rīta. Ja tev ir taukaini mati, visticamāk esi saskārusies ar problēmu, ka iepriekšējā vakarā mazgāti mati no rīta jau atkal izskatās taukaini. Tauku dziedzeri visaktīvākie ir naktī, tāpēc centies matu mazgāšanu ieviest savā rīta rutīnā.

Mazgā matus remdenā ūdenī. Ziemas aukstajos mēnešos, tā vien gribas sasildīties karstā dušā, taču karsts ūdens var atstāt sliktu iespaidu gan uz tavu ādu, gan matiem. Karstais ūdens kairina galvas ādu un paaugstina tauku dziedzeru darbību, līdz ar ko mati kļūst taukaināki.

 

Pabeidz matu mazgāšanu ar vēsāku ūdeni. Ja karsts ūdens atver matu kutikulu, tad auksts ūdens to aizver, ieslēdzot mitrumu mata iekšpusē. Beidzot mazgāt matus, kārtīgi izskalo tos ar vēsāku ūdeni. Tas pats attiecas uz matu žāvēšanu – arī to vienmēr nobeidz ar vēsa gaisa plūsmu.

Lieto atbilstošu šampūnu. Izvēlies šampūnu, kas paredzēts taukainu matu īpašniecēm un nesatur kairinošas vielas. Mazgāšanu ar pārāk intensīviem vai nepiemērotiem līdzekļiem, tauku dziedzeri uztvers kā signālu, lai strādātu ar vēl lielāku jaudu un atkal padarot matus taukainākus. Meklē šampūnus, kas maz puto un kuru sastāvā ietilpst lipoproteīni, alfahidroksiskābes vai augu ekstrakti un proteīni.

Izmanto kondicionieri tikai matu galiem – tā kā matu saknes jau ir pastiprinātā kontaktā ar ādas dabīgo eļļu, tad kondicionieri pietaupi tikai matu galiņiem. 

Centies pēc iespējas mazāk aiztikt vai spēlēties ar saviem matiem. Tādejādi tu izvairīsies, ka eļļas, roku krēms un netīrumi no tavām rokām nonāk uz matiem.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_488713816_-_copy.jpg

Kā cīnīties ar taukainiem matiem?

Uzzini kādas izmaiņas ieviest savā matu kopšanas rutīnā, lai uzvarētu cīņā ar taukainiem matiem! 

08.05.2018 Atvērt

5 ikdienas skaistumkopšanas kļūdas

26.04.2018

Kļūdīties ir tikai cilvēcīgi, un citreiz mēs pieļaujam vienas un tās pašas kļūdas vairākkārt, pat nepazinoties, ka tās pieļaujam. Iepazīsties ar 5 populārām skaistumkopšanas kļūdām, ko, iespējams, pieļauj katru dienu un uzzini, kā tās novērst.

Kļūda nr. 1 – tev ir pārāk ciešas attiecības ar skrubi. Pārāk bieža skrubja izmantošana atstāj negatīvu ietekmi uz ādu – tā zaudē mitrumu, kļūst apsārtusi un uzņēmīgāka pret baktērijām, kas var radīt jaunas pūtītes. Mehāniskā pīlinga vietā (skrubis/ sejas tīrīšanas birste), reizi nedēļā izmanto ķīmisko pīlingu, kura sastāvā esošās skābes vai enzīmi palīdzēs maigi atbrīvoties no atmirušās ādas virskārtas. Īpaši izvairies no skrubjiem, kuru sastāvā ir augļu kauliņu daļiņas, jo to asās malas var radīt mikroskopiskus ādas bojājumus.

Kļūda nr. 2 – tavs sejas kopšanas rituāls beidzas līdz ar zoda līniju. Bieži vien esam tik aizrāvušas ar sejas kopšanu, ka aizmirstam, ka vecums un apkārtējā vide ietekmē ne tikai sejas ādu. Kakls un dekoltē ir tās ķermeņa zonas, par kurām bieži tiek aizmirsts, lai gan šajās zonās āda ir daudz plānāka, neaizsargātāka un ātrāk zaudē elastību. Nenodod savu vecumu un, veicot sejas attīrīšanu un kopšanu, neaizmirsti uzklāt produktus arī uz kakla un dekoltē zonas.

Kļūda nr. 3 – tu berzē matus ar dvieli. Lielākā daļa no mums izmanto dvieli, lai nosusinātu matus pēc mazgāšanas, bet, darot to nepareizi, matiem var nodarīt bojājumus. Sašķelti gali un nelieli, pūkaini matiņi – tās ir pārāk agresīvas berzēšanas sekas. Tā vietā, lai izlecot no dušas uzreiz kārtīgi izberzētu un izgrieztu matus ar dvieli, izmanto savas rokas, lai maigi izspiestu papildu ūdeni un tad atkārto to pašu ar dvieli. Likums – spied un nosusini.

Kļūda nr. 4 – tu neievēro produktu derīguma termiņus. Arī kosmētikai ir derīguma termiņi, kuri jāievēro! Pārvari vēlmi saglabāt lūpu krāsu, ko uzklāji pirmajā randiņā, vai produktus, kuru iegādei esi iztērējusi lielas naudas summas. To lietošana pēc derīguma termiņa beigām var nodarīt kaitējumu tavai ādai, izraisot izsitumus un iekaisumu. Ievēro – pūderveida produkti jāizmet pēc 2 gadu lietošanas, skropstu tušu pēc 3 mēnešiem, lūpu krāsas un spīdumus vari lietot līdz 1 gadam, savukārt konsīleri, tonālo krēmu un acu laineri sūti pelnītā atvaļinājumā pēc 6 mēnešu lietošanas.

Kļūda nr. 5 – uzacis neietilpst tavā ikdienas grimā. Uzacis vienā mirklī var palīdzēt ierāmēt seju un izcelt tās vaibstus. Dabīgam rezultātam izvēlies uzacu želeju. Tā piešķirs ne tikai krāsu, bet arī nofiksēs uzacis. Intensīvākai krāsai izmanto matētas acu ēnas, kuru tonis atbilst tavu uzacu vai matu sakņu krāsai. Lai radītu pilnīgāku uzacu ilūziju, velc īsas, matiņiem līdzīgas līnijas un gatavo rezultātu nofiksē ar uzacu želeju.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/titulbilde_skaistumkopsanas_kludas.jpg

5 ikdienas skaistumkopšanas kļūdas

Iepazīsties ar 5 populārām skaistumkopšanas kļūdām, ko, iespējams, pieļauj katru dienu un uzzini, kā tās novērst.

26.04.2018 Atvērt

Aromterapija ikdienā – kuras smaržas uzmundrina, bet kuras nomierina?

09.04.2018

Ēterisko eļļu dziedinošais spēks un ietekme uz cilvēka veselību ir zināma jau gadsimtiem ilgi. Tās tika izmantotas senajās kultūrās Indijā, Ēģiptē, Ķīnā un Dienvideiropā. Mūsdienās, izvēloties aizvien dabiskākus līdzekļus veselības uzlabošanai, ēteriskās eļļas piedzīvo jaunu popularitātes vilni.

Aromterapijas pamatā ir ēterisko eļļu izmantošana, lai līdzsvarotu un dziedinātu cilvēka fizisko un garīgo ķermeni. Kopumā pasaulē ir vairāk nekā 200 dažādas ēteriskās eļļas un katrai no tām piemīt dažādas spējas, kas var sniegt enerģiju, relaksāciju, veselību un labsajūtu. Pareizi lietotas tās var pozitīvi ietekmēt garastāvokli un arī fizisko veselību. Lai iegūtu vislabāko efektu, vienu un to pašu ēterisko eļļu nav ieteicams lietot ilgāk par 10 dienām pēc kārtas.

Vispirms būtu jāiegaumē, ka ēteriskās eļļas netiek lietotas iekšķīgi. Tās cilvēka ķermenī nonāk caur masāžu, inhalāciju, ierīvēšanu, aromātiskām peldēm vai kompresēm, kā arī izmantojot kosmētiskos līdzekļus, kuru sastāvā ir ēteriskās eļļas.

Ja viena no pirmajām domām pamostoties ir „kaut vēl dažas stundiņas varētu pagulēt”, nogurums un bezspēks ir tev pazīstams. Tā vietā, lai paļautos uz rīta kafijas krūzi, izmēģini ēteriskās eļļas, kas palīdzēs justies svaigai, enerģiskai un paaugstinās produktivitāti. Citrusaugļu eļļas, piemēram, apelsīnu, citronu un greipfrūtu eļļa, vienmēr ir bijušas lielisks tūlītējas enerģijas lādiņš. Svaigie citrusaugļu aromāti lieliski palīdz pret depresiju un stresu, kas var būt arī noguruma un nespēka cēloņi.

Tāpat tūlītēju enerģiju saņemsi izmantojot piparmētru un krūzmētru eļļu. Bazilika eļļa palīdzēs stimulēt virsnieru dziedzerus, kas ir nozīmīgi garīgā noguruma samazināšanā. Cīņā pret stresu un satraukumu izmanto rozmarīna eļļu, kas palīdzēs uzlabot garastāvokli un enerģijas daudzumu.

Turpretī, ja radušās problēmas iemigt, izmanto nomierinošo lavandas eļļu. Ne velti šī eļļa tiek uzskatīta par visnomierinošāko un ieguvusi milzu popularitāti. Tā ne vien palīdz atbrīvoties, bet arī mazina galvassāpes. Cīņā ar bezmiegu izmanto arī vaniļas, anīsa un ilang-ilang eļļu, kas radīs līdzsvaru, harmoniju un eiforiskas sajūtas.

Relaksējošam efektam izmanto kumelīšu eļļu, kas palīdz mazināt trauksmi, panikas sajūtu un ļaus atbrīvoties no aizvainojuma un dusmām. Nomierinošas īpašības piemīt arī ciedru koka eļļai. Tās siltais meža aromāts iedarbojas uz dziedzeri, kas atbildīgs par miega hormona – melatonīna, izdalīšanos organismā.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_687658822.jpg Eksperts: Drogas

Aromterapija ikdienā – kuras smaržas uzmundrina, bet kuras nomierina?

Mūsdienās, izvēloties aizvien dabiskākus līdzekļus veselības uzlabošanai, ēteriskās eļļas piedzīvo jaunu popularitātes vilni.

09.04.2018 Atvērt

Pavasara grima tendences

09.04.2018

Kāds šajā pavasarī ir modīgs grims, manikīrs vai matu sakārtojums? Lasi tālāk dzīvesstila blogeres Maijas Armaņevas un Drogas pavasara akcijas "Piedzīvo košumu!" vēstneses ieteikumus!

Lūpu krāsas

Šajā sezonā mūsu lūpas pārklās metālisks spīdums – sākot ar neitrāliem un maigiem toņiem, kas saturēs tūkstošiem mirdzošu metālisku daļiņu, līdz pat koši sarkanām un tumšām lūpu krāsām, kas būs izteikti glancētas. Lielisks veids, kā padarīt lūpas vēl pilnīgākas, ir neizmantot lūpu zīmuli, bet ļaut lūpu krāsai vai lūpu spīdumam dabiski noslīdēt pāri lūpu kontūrai. Vēl valdzinošākām lūpām var izmantot savu iemīļoto izgaismotāju, tādējādi izceļot līniju virs paša amora loka.

Arī matētie lūpu toņi nezaudē savas līdera pozīcijas. Šeit gan noderēs noturīgs lūpu zīmulis, kuru jāizpludina ar otiņu, lai matētais efekts turētos maksimāli ilgi.

Acu ēnas

Zaļā gaisma tiek dota visa veida krāsainajām acu ēnām – spilgtām, metāliskām un pat pasteļkrāsas. Kad vēl, ja ne pavasarī spēlēties ar krāsu paletēm un ļauties jaunām idejām! Daudz interesantāk būs tad, ja izmantosi un eksperimentēsi ar vairākām krāsu gammām. 

Lai kādu acu ēnu toni padarītu vēl spilgtāku un košāku, vispirms uzliec baltas ēnas un tad zilās, zaļās vai dzeltenās. Tādā veidā iegūsi 2018. gada aktuālo spilgtumu!

Nagu lakas

Nagi šajā sezonā runās tavā vietā – burtiskā nozīmē. Uz tiem varēs zīmēt ne tikai ziedlapiņas, punktus un līnijas, bet arī burtus, tādējādi pasakot nepasacīto. Galvenais atcerēties zelta likumu – jo mazāk, jo labāk. Jo vienkāršāks zīmējums, jo vēl labāk. Ideāli piemērotas būs nagu lakas ar tievām otiņām, lai precīzāk un skaistāk izpildītu visvienkāršāko zīmējumu. 

Tāpat ļoti aktuāla tendence ir izmantot vienas krāsas dažādu toņu lakas un katru nagu krāsot tās gaišākā un tumšākā niansē. Droši iedvesmojies no makarūnu skaistajiem toņiem, kas lieliski iederēsies jaunajā pavasara / vasaras sezonā.

Make-up aksesuāri

Dūmakaino acu efektu var viegli un ātri izveidot ar labu un ērtu otiņu, kas lieliski izpludinās acu ēnas virs plakstiņa. Vislabāk izvēlēties mīkstu un apaļīgu otiņu (ne plakanu) ar vidēji gariem sariņiem, lai acu ēnu robeža pludinātos kvalitatīvāk.

Tonālā krēma uzklāšanai noderēs speciāls apaļais sūklītis ar spicāku galu. Pirms lietošanas to ieteicams nedaudz samitrināt – tad tonālais krēms klāsies labāk un vienmērīgāk, kā arī izskatīsies ļoti dabiski. Ar to var ne tikai uzklāt tonālo krēmu, bet arī izpludināt kontūras ar tumšāku toni un izgaismot gaišākas vietas.

 Acu līnijas (laineri)

Šovasar noteikti pievērs uzmanību citas krāsas laineriem, ne tikai melniem. Gandrīz katram zīmolam ir brūnas krāsas acu lainers, kas drošo līniju padarīs maigāku un vieglāku. Sezonas must-have ir arī pamanāmāks laineris, piemēram, spilgti zils, oranžs, rozā un zaļš. Viena līnija ar spilgtās krāsas laineri un tu būsi šīs sezonas aktuālāko grima tendenču virsotnē! Ja tomēr tādas krāsas nav pa rokai, esi radoša – sajauc vēlamā toņa lūpu krāsu ar gaišām acu ēnām.

Skropstu tušas

Brūnas krāsas tuša padarīs skatienu maigāku un vieglāku, kas dienas grimam ir visatbilstošākais risinājums. Izvēloties sev jaunu tušu, pievērs uzmanību tās birstītei – izmēram jābūt tādam, lai būtu ērti to uzklāt. Jo smalkākas un īsākas skropstas, jo tievākiem jābūt tušas sariņiem.

Uzacis

Uzacīm vislabāk izmantot speciālu otiņu, kurai ir īsi, stingri un diagonāli nošķelti sariņi. Izmantojot uzacu zīmuli vai ēnas, ar šādu otiņu var iegūt visprecīzāko un visdabiskāko efektu. Tām noteikti nav jāizskatās kā ar vienu līniju iezīmētām, bet gan jārada efekts, ka katra skropsta ir redzama atsevišķi.

Tonālie krēmi, korektori

Tonālo krēmu klāsts ir tik plašs, ka aizvien svarīgāk ir atrast sev vispiemērotāko. Tas ir jāpiemeklē pēc sava ādas tipa – ja āda ir taukaina, izvēlies oil-free tonālo krēmu jeb ar matējošo efektu. Ja āda ir sausa, tad var droši izvēlēties mitrinošu tonālo krēmu. Tāpat starp tonālajiem krēmiem ir tādi, kas satur atstarojošās daļiņas, lai ādu padarītu mirdzošāku, kā arī vieglas konsistences, lai tikai viegli atsvaidzinātu sejas toni.

Modelēšana

Kaut arī modē vairs nav Kimas Kardašjanas izteiktā sejas modelēšana, tomēr viegli iezīmējot sejas kontūru pareizajās vietās, rezultāts viennozīmīgi būs perfekts! Modelēšanai var izmantot gan konturēšanas zīmuļus (stick), ko vienmērīgi izpludināt ar sūklīti, gan arī kompakto pūderi un šim nolūkam paredzētu otu. 

Izgaismotāji  

Izgaismotāji (highlighter) joprojām nezaudē savas pozīcijas un tuvojoties pavasara / vasaras sezonai, kļūst arvien pieprasītāki. Arī šie līdzekļi ir pieejami gan pūderveidīgie, gan krēmveidīgie. Galvenais nosacījums ir nepārcensties – ja būs par maz, vienmēr varēs uzlikt vēl nedaudz. 

Pūderi, vaigu sārtumi vai bronzeri

Bronzeri

Ļoti aktuāli ir bronzeri visai sejai, kas radīs viegli iesauļotu efektu. Tāpat bronzerus var izmantot arī atsevišķu sejas daļu izcelšanai, piemēram, uz vaigu kauliem un pieres sānos. 

Vaigu sārtums

Vaigu sārtums vienmēr piešķir jauneklīgāku izskatu un svaiguma efektu, bet esi uzmanīga to lietojot kopā ar bronzeri – tādā gadījumā vaigu sārtums ir jāuzliek pavisam nedaudz un tikai uz pašiem vaigu „āboliem”. 

Matu krāsas

Šajā sezonā visaktuālākais matu tonis ir sarkanais un visi rozā zemtoņi, piemēram, zemeņu blondais (strawberry blonde). Īslaicīgiem eksperimentiem ir pieejamas izsmidzināmās tonējošās krāsas, lai varētu paspēlēties ar krāsu niansēm uz matu galiem, kas pēc dažām mazgāšanas reizēm pazudīs. 

Matu veidošana

Mēs katra sapņojam par kupliem matiem, taču kā tādus iegūt mājas apstākļos? Manai „receptei” ir 2 soļi – vispirms pie saknēm izmantoju izsmidzināmu apjoma līdzekli vai putas un žāvēju matus ar fēnu un apaļo suku. Kad mati ir izžāvēti, paceļu tos uz augšu un uz kādu brīdi ar lielu matu sprādzi („krabi” vai „knaģi”) piespraužu pie saknēm. Tas ļauj nofiksēt matus pie paša galvaskausa un palīdz ilgāk saglabāt apjomu. 

Aromāti

Tuvojoties siltākam laikam, visaktuālākie būs svaigie aromāti ar saldām notīm. Galvenajās notīs varēs sajust citrusu, muskatu, baltos ziedus un pat vīģes. Svarīgi zināt, ka pēc pirmajām 20 minūtēm aromāts mainās un kļūst jau daudz individuālāks, tādā veidā pastiprinās otrās notis, kuras var just vēl 2-3 stundas.

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/maija.jpg Eksperts: Maija Armaņeva

Pavasara grima tendences

Kas modē šajā pavasarī? Lasi tālāk dzīvesstila blogeres Maijas Armaņevas ieteikumus!

09.04.2018 Atvērt

Atsauksme par jauno Rival de Loop dekoratīvo kosmētiku

03.04.2018

Marts ir tas mēnesis, kuru visvairāk sajūtam kā pavasari un kad vēlamies atjaunot garderobi vai kosmētikas maciņa saturu. Līdz ar šo mēnesi pavasara vēsmas ienākušas arī veikalos Drogas, kur pieejams jauns dekoratīvās kosmētikas zīmols no Vācijas – Rival de Loop.

Dažus jaunumus paspējusi iepazīt arī grima māksliniece Linda Liepiņa, tādēļ aicinām lasīt tālāk viņas pārdomas.

Rival de Loop lūpu produkti

Visi trīs lūpu krāsu toņi mani patīkami pārsteidza! Nude tonis nr.12 ir tiešām izsmalcināts un lielisks tādiem gaišajiem, vēsajiem tipiem kā es. Nav par bālu, nav par rudu, nav par rozā. Vīrs uz jautājumu, kā viņam patīk šis tonis atbildēja: „tā ir tā Marc Jacobs lūpu krāsa?” Noteikti pirkšu vēl!

Tonis nr.06 matt ir lielisks ikdienas putekļaini dabiski sārtais, bet ar odziņu. Šos es dēvēju par mammu neitrālajiem toņiem un, starp citu, saņēmu komplimentu par lūpu toni no neviena cita kā savas mammas! Atkal negaidīti jāuzslavē Rival de Loop, jo tādi netverami toņi šajā cenu kategorijā parasti nav atrodami. Vienīgi mulsināja neliela graudainība klājot to uz lūpām. Kad lūpu krāsa ir uzklāta un ar lūpu dabisko siltumu sasilusi, tā kļūst gluda un vizuāli nekādu graudainību neredz, tomēr par krēmīgāko to nenosaukt. Bet komfortabla un nerada sausinošu sajūtu.

Burvīgais, burvīgais tonis nr.05! Vasaras sarkanais. Košs, pigmentēts un atkal tiešām lielisks un netverams tonis. Dažās gaismās rada aizdomas par koralli, citās nedaudz šķiet ka rozīgi sarkans! Noteikti ir jāpamēģina visiem, ļoti forša ir arī konsistence.

Tā kā man ir izteikti taukaina sejas T zona un lūpu krāsas turas slikti, biedēja, ka šīs lūpu krāsas būs treknas un „aizpeldēs” pirmajā stundā, bet visas trīs ir noturīgas, diezgan stingras, ļoti pigmentētas un sedzošas, neskatoties uz to, ka matēta skaitās tikai viena no tām.

LLLL jeb Rival de Loop Long Lasting Lip Liner

Par lūpu zīmuļiem man arī ir pozitīvas sajūtas – tekstūra ir nedaudz pastingra un vaskaina, bet ne tik traki, lai tas īpaši sarežģītu uzklāšanu. Līdzīgi kā ar lūpu krāsām – milzu ovācijas par toņiem! Neviens nav plakans, primitīvs un banāls.

Cherry Red ir viegla plūmju pieskaņa, Watermelon rozā neizskatīsies muļķīgi arī uz nobriedušākas kundzes lūpām, bet mans vislielākais atradums visā šajā kolekcijā ir zīmulis Rosewood, kas ir tiešām lielisks dabiskais tonis, ar kura palīdzību lūpu apjomu var padarīt lielāku tā, ka nevienam neradīsies aizdomas par šo sievišķīgo viltību. Uzklāju zīmuli pa visu lūpu līniju, pa virsu spīdumu ar faktiski jebkādu toni un voila! – lūpu palielinoša procedūra par grašiem.

Tas, kas gaišādainiem, vēsiem tipiem ir Rosewood, nedaudz tumšākiem un siltākiem būs tonis Biscuit. Rosewood zīmulis no testējamā maisa pirmais iekāpa manā kosmētikas maciņā!

Rival de Loop acu produkti

Acu zīmuļi Rival de Loop Automatic Eyeliner košos toņos ir piemēroti tiem vecākiem, kuri vēlas apmierināt desmitgadīgās meitas lūgumu pēc krāsainiem acu zīmuļiem, bet nevēlas lai viņa izskatās pēc klauna, kas izlidojis cauri varavīksnei :) Sedzamība un toņu intensitāte ir vāja.

Rival de Loop skropstu tuša excEYEting Lashes mascara 01 black

Patīkams pārsteigums! Man ir garas, bet smalkas skropstas, ko ir ļoti viegli saķepināt, un šī bija lieliska, LIELISKA tuša, lai panāktu vieglu, pūkainu efektu. Izskatās, ka man ir tūkstotis skropstu! Tiem, kuri mīl dramatismu un apjomu, ir jāiet garām, bet tiem, kuri grib dabiski izteiktu efektu, šo tušu noteikti ir vērts patestēt. Atgādina kādu cita zīmola tušu, bet desmit reizes lētāk. Nemanīju, ka smērējas un noteikti nebirst, bet viegli nāk nost, kas liek domāt, ka romantiska pastaiga lietainā vasaras vakarā ar šo tušu varētu būt slikta ideja.

Acu ēnu palete Rival de Loop Nude Bronze 03

Ja jūs esat ikdienas neitrālo toņu paletes meklējumos un negribat atstāt nelielu bagātību par citu zīmolu paletēm, šī ir tiešām laba alternatīva! Toņi ir ļoti mierīgi un darba videi piemēroti, un arī pigmentācija ir laba. Ēnas ir mīkstas, sedzošas un turas samērā labi pat bez acu ēnu bāzes. Patīkams pārsteigums! Labprāt pamēģināšu arī citas.

Rival de Loop produkti sejai

Rival de Loop Concealer & Brightener

Es gribēju Tevi mīlēt, dārgais konsīleri, un sākotnēji, kad ieraudzīju Tavu aplikatoru un to, cik jauki klikšķinot var dabūt ārā produktu, man likās, ka iespējams mums viss sanāks. Bet tad es sapratu, ka mēs vienkārši neesam viens otram piemēroti. Es gribēju augstu sedzamību, Tu man devi vidēju. Es gribēju, lai Tu nokalsti jeb nofiksējies, bet Tu turpināji būt krēmīgs. Es laižu Tevi brīvībā un ticu, ka atradīsies kāda lēdija, kurai gribēsies šo nemanāmo efektu un Tavas mitrinošās īpašības. Mums vienkārši nav pa ceļam :)

Rival de Loop Natural Lift Makeup 01

Tonālā krēma tonis labs, kas jau ir milzīgs kompliments, tomēr kaut kas konsistencē nepatika, jo it kā produkts skaitās ar liftinga efektu un ir diezgan plūstošs, taču manai ādai lika izskatīties vecākai un porainākai nekā tā ir.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/rdl.jpg Eksperts: Linda Liepiņa

Atsauksme par jauno Rival de Loop dekoratīvo kosmētiku

Marts ir tas mēnesis, kuru visvairāk sajūtam kā pavasari un kad vēlamies atjaunot garderobi vai kosmētikas maciņa saturu. Līdz ar šo mēnesi pavasara vēsmas ienā

03.04.2018 Atvērt

Piedzīvo košumu!

29.03.2018

Līdz ar pirmajām pavasarīgajām dienām mostas ne vien daba, bet arī mūsu dzīvesprieks un enerģija. Apkārt virmo tik daudz iedvesmojošu krāsu un jaunumu, ka vēlme visu izmēģināt ir pašsaprotama! Tādēļ tieši tagad mūsu veikalos iepriecinošas cenas ir gan košai un elegantai dekoratīvajai kosmētikai, matu kopšanas un veidošanas produktiem, gan pacilājošiem aromātiem dāmām un kungiem.

Novēlam būt skaistām un iedvesmas pilnām!

Sadarbībā ar profesionālu radošo komandu ir tapusi Drogas pavasara kampaņa „Piedzīvo košumu!”, kuru šoreiz iemieso dzīvestila blogere Maija Armaņeva. Komandā ir arī stiliste Žanna Dubska, stilistes asistente Katrīna Dzērve, grima māksliniece Linda Liepiņa, frizieris Dāvids Zaķis un fotogrāfs Jānis Deinats.

Aicinām lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā tapa Maijas grims soli pa solim.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/linda_liepina_cmyk.jpg Eksperts: Linda Liepiņa

Piedzīvo košumu!

Drogas pavasara kampaņas „Piedzīvo košumu!” modele šoreiz ir dzīvestila blogere Maija Armaņeva. Aicinām lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā tapa Maijas grims soli pa solim.

29.03.2018 Atvērt

Laimīga sieviete ir skaista sieviete

27.03.2018

Sievietes skaistums veidojas no iekšējās harmonijas un mīlestības pret sevi. Laimīga sieviete ir skaista sieviete”. Mēs katra it kā to saprotam, bet vai izdodas ievērot un pietuvoties mērķim? Drogas Dāmu skolas eksperte – psiholoģe Elita Keiša – atgādina dažus padomus iekšējās harmonijas sasniegšanai.

Elita Keiša: „Mēs katra varam sevi veidot, mācīt, uzburt par to, ko vien vēlamies – viss atkarīgs tikai no pašas. Kā to izdarīt? Iepazīsti sevi – savas sajūtas un emocijas, savas labās un sliktās īpašības, izskatu un ķermeni, ieklausies savās bailēs, arī skumjās, izzini savas patiesās vajadzības un apmierini tās. Svarīgi – pieņem sevi tāda, kāda esi! Bet esi arī patiesa un sevis mīloša! Jo Sieviete, kas mīl sevi, ir sieviete, kas pazīst sevi, pārzina savas jūtas, resursus, iespēju robežas un prot tos izmantot. Ja vēlamies, lai mūsu personība izstarotu īpašu dvēseles skaistumu, mums pastāvīgi jāstrādā ar sevi. Jāattīsta pozitīvās īpašības – godīgums, labestība, cieņa, līdzjūtība, gatavība palīdzēt u.tml. Pati lielākā dzīves vērtība ir ne jau tas, kas tev pieder, bet tas, kas tu esi.”

Iekšējā skaistuma audzēšana sevī ir ilgstošs un smalks darbs, kā arī viens no svarīgākajiem pakāpieniem personības pilnīgošanas procesā. Pozitīvu īpašību attīstība sevī sniedz vairāk apmierinātības un laimes sajūtas nekā fiziski taustāmu vērtību iegūšana. Rezultātā dvēselē iemājo miers.

Psihologi iesaka vairākus katram pieejamus paņēmienus, kā pietuvoties šim mērķim, un katra paša spēkos ir ievērot vienu vai vairākus.

 1. Esiet pateicīgi. Piezvaniet vai apciemojiet cilvēku, kurš jūsu labā ir paveicis kaut ko labu (kaut arī tas ir bijis jau sen). Izsakiet savu atzinību, kaut arī cilvēks to pavisam negaida.
 2. Noskaņojieties optimistiski. Vienus un tos pašus apstākļus var uztvert ļoti atšķirīgi un dažkārt pat traģēdija mūs dara stiprākus.
 3. Nesalīdziniet sevi ar citiem. Laimīgi cilvēki neseko līdzi citu veiksmēm un neveiksmēm, bet salīdzina sevi ar to cilvēku, kāds pats bijis pirms laika. Viņi uzticas savai izjūtai par to, kā virzās lietas.
 4. Izrādiet labsirdību. Labas, nesavtīgas lietas (kaut vai pašas nenozīmīgākās), kā nekas cits ļauj izjust dzīves garšu un piesātināties ar pozitīvu enerģiju.
 5. Pielieciet pūles attiecību veidošanā ar citiem cilvēkiem. Tiecieties ar citiem cilvēkiem bez īpaša iemesla, nežēlojiet laiku, vārdus un jūtas, lai paustu savu siltumu un pieķeršanos un mācieties ieklausīties.
 6. Izdomājiet grūtību pārvarēšanas veidus. Problēmas risinājums ne vienmēr slēpjas attiecību skaidrošanā. Gūstiet mācību no neveiksmēm.
 7. Mācieties piedot. Pat, ja vairs nesazināties ar savu pāridarītāju, uzrakstiet viņam „piedošanas vēstuli” (nosūtīt nav obligāti). Laimīgi cilvēki spēj pacelties pāri jebkuram aizvainojumam.
 8. Tiecieties pēc izjūtas, ko var salīdzināt ar „straumi”. Meklējiet nodarbošanos, kas ļaus pilnībā izpaust pašaizliedzīgo spēku un likt lietā savas spējas. „Straumi” var atrast pat ar rutīnu apaugušās lietās, ja vien tajās spēsiet saskatīt jēgu un savu prasmju pielietojumu.
 9. Izjūtiet dzīves garšu. Pievērsiet uzmanību sīkiem prieka brīžiem, labām ziņām, apbrīnojiet to, kā iekārtota pasaule, nepalaidiet garām ikdienišķas baudas.
 10. Izraugieties pienācīgus mērķus. Lai tie būtu elastīgi, sasniedzami un noved pie kaut kā, nevis aizved no kaut kā.
 11. Attīstiet garīgumu. Tas sniedz atbildes uz daudziem ikdienišķiem jautājumiem.
 12. Rūpējieties par savu ķermeni. Atvēliet pietiekamu laiku miegam un ķermeņa vingrinājumiem. Meditējiet – tas palīdzēs uztvert organisma vajadzības. Ieklausieties savā ķermenī.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_476340778.jpg Eksperts: Elita Keiša

Laimīga sieviete ir skaista sieviete

Drogas Dāmu skolas eksperte – psiholoģe Elita Keiša – atgādina dažus padomus iekšējās harmonijas sasniegšanai.

27.03.2018 Atvērt

Padomi, kā ilgāk mājās saglabāt kārtību un tīrību

20.03.2018

Nenoliedzami, daudzi no mums mājas uzkopšanu uzskata par apgrūtinošu un nepatīkamu uzdevumu, kas aizņem daudz laika un kļūst par brīvdienu galveno aktivitāti. Tā tam nav jābūt, tādēļ lasi šos piecus padomus, lai atvieglotu mājas soli.

Velti mājas uzkopšanai 20 minūtes katru dienu. Kurš teicis, ka jādara viss un uzreiz, lai māja izskatītos tīra un kārtīga? Pat ja dienā izpildīsi tikai vienu darbiņu, piemēram, aši izsūksi grīdu vai noslaucīsi viesistabā putekļus, tu būsi pārsteigta, ka pamazām lietas šķietami sāks nokārtoties pašas no sevis. Uzliec taimeri uz 20 minūtēm un ķeries pie darba!

Vienmēr saklāj gultu. Tādejādi ne tikai tava guļamistaba acumirklī izskatīsies kārtīgāka, bet arī tu pati jutīsies možāka un gatava uzsākt jaunu dienu.

Ievēro principu – ja kaut ko paņem, noliec to vietā. Izklausās tik pašsaprotami, taču ikdienas steigā var piemirsties. Garantējam, ka vienu lietu nolikt vietā ir daudz ātrāk un vieglāk, kā veselu lērumu.

Uzkop gatavošanas laikā. Kad pēc garšīgām vakariņām tā vien gribas ieritināties dīvānā un atpūsties, uzkopt nekārtību, kas izveidojusies gatavošanas laikā, droši vien ir pēdējais, ko vēlies darīt. Izdari sev pakalpojumu un satīri uzreiz! Pēc tam atliks tikai nomazgāt dažus netīrus šķīvjus un galda piederumus.

Nomazgā traukus pēc katras maltītes. Trauku mazgāšana var būt īsts bieds. Tas ir darbs, ko tā vien gribas atlikt uz kādu vēlāku reizi. Turklāt trauku mazgāšana neaizņem tik daudz laika, kā iedomājies – it īpaši, ja mājās pieejama trauku mazgājamā mašīna. Centies ieviest paradumu nomazgāt traukus vai salikt tos trauku mazgājamā mašīnā pēc katras maltītes. Nākamajā rītā pamostoties un visapkārt neredzot trauku kalnus, tu būsi sev pateicīga!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_konkura_bilde_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Padomi, kā ilgāk mājās saglabāt kārtību un tīrību

Daudzi no mums mājas uzkopšanu uzskata par apgrūtinošu un nepatīkamu uzdevumu, taču tā tam nav jābūt. Lasi šos piecus padomus, lai atvieglotu mājas soli.

20.03.2018 Atvērt

5 sezonas grima tendences, kas tev noteikti jāizmēģina!

14.03.2018

Modes un grima pasaulē viss nemitīgi mainās un izsekot līdzi jaunākajām tendencēm var būt grūti, turklāt ne visas dizaineru izsapņotās vīzijas iespējams realizēt arī dzīvē. Neapjūc plašajā modes pasaulē un iepazīsties ar šīs sezonas top trendiem! Izmēģini tos un veidojot grimu izmanto meistarīgās L’Oreal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas Drogas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus.

Spilgtas lūpas ir atgriezušās modē ar jaunu spēku! Ļaujies krāsu valdzinājumam un uzdrīksties izmēģināt šīs sezonas aktuālāko krāsu – ultravioleto. Maģija, kosmisks spēks un iztēle – tas viss apvienojies šajā spilgtajā tonī! L’Oreal Paris grima māksliniece Una Bernatoviča atgādina, ka spilgta krāsa uzliek savus pienākumus – neaizmirsti par lūpu sagatavošanu pirms krāsošanas. Izmantojot speciālu skrubi vai cukuru, maigi iemasē to lūpās un noskalo ar ūdeni vai noņem ar mitru drāniņu, atsedzot perfekti gludas lūpas – gatavas krāsošanai! Īpaši perfektam koptēlam grima māksliniece iesaka apkārt lūpām uzklāt konsīleri, kas lūpas vizuāli izcels vēl vairāk.

Joprojām aktuāla ir make-up klasika – acu laineris. Šogad tas ieguvis jaunas, netradicionālas formas, krāsas un pielietošanas veidus. Noteikti uzdrīksties un izmēģini „apgriezto laineri” – tā vietā, lai veidotu izteiksmīgu līniju uz acs plakstiņa, izveido to zem acs, tādejādi iegūstot spēcīgu un košu koptēlu.

Mirdzi! Izgaismota, mirdzoša āda ir šeit uz palikšanu. Sen pagātnē palikuši laiki, kad izgaismotājs bija paredzēts tikai vaigu kauliņiem. Šogad izgaismotājs ir kļuvis vēl spilgtāks, mirdzošāks un koncentrētāks. Izgaismotāju toņu ziņā īpaši dominē zelts, kas lieliski izskatīsies iesauļotas ādas īpašniecēm, kamēr gaišākai ādas krāsai vēlams izvēlēties vēsākus toņus. Una Bernatoviča iesaka izgaismotāju uzklāt uz atsevišķām sejas vietām, ko vēlies izcelt – vaigu kauliem, pieres, deguna centra, virslūpas un zoda.

Viens no mazajiem grima trikiem ir izgaismoti acu kaktiņi, kas acumirklī atver acis un padara tās dzidrākas. Šajā sezonā izmēģini ne vien ierastos baltos un šampanieša toņus, bet arī metāliski oranžus, rozā vai pat gaiši zilus, kas piešķirs tavam grimam jautrus krāsas pieskārienus.

Kuplinoša skropstu tuša šosezon būs tava labākā draudzene! Kuplas, nedaudz saķepušas skropstas un perfekta āda ir šīs sezonas top kombinācija. Lai noslēptu ādas nepilnības, seko Unas Bernatovičas padomam un pirms tonālā krēma uzklāšanas izmanto grima bazi. Izvēlies grima bāzes ar zaļu toni, ja nepieciešams nosegt sarkanus vaigus, kapilārus vai pumpiņas. Savukārt izlīdzinošās grima bāzes noderēs, ja nepieciešams izlīdzināt sejas reljefu un padarīt to gludāku.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/dsc_5946-e1507292303884-241x300.jpg Eksperts: Una Bernatoviča

5 sezonas grima tendences, kas tev noteikti jāizmēģina!

Iepazīsti šīs sezonas grima trendus! Izmēģini tos un izmanto meistarīgās L’Oreal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas Drogas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus.

14.03.2018 Atvērt

Ko par dzīves baudīšanu mācīties no francūžiem?

10.03.2018

Eifeļa tornis, šauras ieliņas, tikko ceptu kruasānu smarža, nesteidzīgas pastaigas... Dzīve Francijā šķiet īsta idille! Ja arī tu kādreiz esi ilgojusies pēc franču dzīvesstila, bet vēl neesi gatava sakrāmēt koferus un iegādāties vienvirziena biļeti, iepazīsties ar četriem vienkāršiem pamatprinciem, kā izbaudīt franču dzīves šarmu tepat.

Pārvietojies kājām

Garas, nesteidzīgas pastaigas brīvdienās ir lieliskas, taču neaizmirsti, ka pārvietoties kājām var arī ikdienā. Ne velti franču sievietes ir slavenas ar savu slaido figūru. Viņām jau sen zināms, ka pārvietošanās kājām ir ne vien izdevīga, bet var aizstāt sporta zāles apmeklējumu. Galvenais nesteidzies un pacel acis no trotuāra, lai pavērotu, kas notiek visapkārt.

Atslēdzies

Būt aizņemtai nenozīmē būt produktīvākai vai labākai par kādu citu. Varbūt gluži pretēji – tas norāda, ka tava dzīve varētu būt labāk plānota un organizēta. Mācies no francūžiem – izvērtē un atrodi, kas tavā dzīvē ir patiešām svarīgs, un atsakies no visa liekā, tādējādi atrodot vairāk laika laiskiem brīžiem un mazajiem dzīves prieciņiem.

 

Ēdiens un tā baudīšana ir māksla

Kuram gan nav pazīstama situācija, kad, pārnākot mājās, tā vien gribas aši kaut ko apēst un ieslīgt dīvāna maigajās skavās. Diemžēl šīs nav tās veselīgākās maltītes, kā arī jau atkal steidzies – ātrāk paēst, ātrāk atpūsties. Arī ēdiena gatavošana var būt atpūtas veids. Tas, ko varam aizgūt no francūžiem, ir gatavot mājās, gatavot kopā un vakariņot kopā, izbaudot citam cita kompāniju pie gardas maltītes.

Svini dažādību gan cilvēkos, gan lietās

Debates, viedokļu apmaiņa un sarunas, tas viss franču kultūrā tiek svinēts. Nebaidies iesaistīties sarunā ar kādu, ar kuru tev ir atšķirīgi viedokļi! Tā vietā uzklausi, pieņem un svini to, ka šie atšķirīgie viedokļi spēj pastāvēt cits citam blakus. Līdzīgi ar lietām un mēbelēm. Citādāks nenozīmē sliktāks. Lietotām un vecām lietām piemīt savs šarms. Nākamreiz, kad vēlies atjaunot dzīvokļa interjeru, dodies uz kādu no lietoto krāmu bodītēm un varbūt atradīsi īstu pērli.

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_203715250_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Ko par dzīves baudīšanu mācīties no francūžiem?

Ja arī tu kādreiz esi ilgojusies pēc franču dzīvesstila, iepazīsties ar četriem vienkāršiem pamatprinciem, kā izbaudīt franču dzīves šarmu tepat.

10.03.2018 Atvērt