Dāmu skolas seminārs 20.06.2019.

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 20. jūnijā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas muzeja restorānā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?

Vasarā viss atdzīvojas – sākot ar dabu un beidzot ar mums pašām. Esam aktīvākas, spilgtākas, laimīgākas un svinam dzīvi, dodoties uz festivāliem. Vai zināji – lai kļūtu par vasaras festivālu zvaigzni, pietiek vien ar prasmīgi veidotu un efektīvu grimu? Tieši to apgūsim šajā Dāmu skolā – kopā ar Artdeco zīmola pārstāvjiem iepazīsim aktuālākos produktus un imidža skolas-studijas Unastyle vadītājas Unas Bernatovičas vadībā izzināsim jaunākās dekoratīvās kosmētikas tendences, kā arī burvju knifiņus, kas palīdzēs krāšņi uzmirdzēt vasarā un jebkurā festivālā.

Pasākuma otrā daļa būs veltīta iedvesmai un praktisku iemaņu apgūšanai. Influencere, stila speciāliste un grima māksliniece Laura Valuta iedrošinās būt spilgtām un baudīt vasaru, daloties savā festivālu pieredzē, bet noslēgumā visām dāmām pašām būs iespēja izmēģināt festivāla grima uzklāšanu.

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas seminārs 23.05.2019

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 23. maijā, 18.00-21.00

Kur?

"Birojnīcā" Rīgā, Dzirnavu ielā 84 k-2 (Berga bazārs)

Kas?

Uzkāpt Everestā, iegūt doktora grādu vai saglabāt starojošu ādu līdz pat vecumdienām? Lai kāds būtu mērķis, kuru vēlies sasniegt, šī Dāmu skola atklās noslēpumus, kas palīdzēs tam pietuvoties.

Pasākuma pirmajā daļā dermatoloģe Anda Apine stāstīs par ādas vajadzībām un kopšanas pamatprincipiem dažādos vecumposmos. Kas ir kopējais un atšķirīgais jaunas un jau pieredzējušas sievietes ādas kopšanas ikdienas rituālos? Kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, rūpējoties par ādu vasarā dažādos vecumos?

Savukārt L'Oreal Paris pārstāve Sandra Kajaka iepazīstinās ar zīmola filozofiju un produktiem, kas sievietēm dažādos dzīves periodos ir svarīgākie "ceļabiedri", palīdzot saglabāt jaunības starojumu.

Dāmu skolas otrajā daļā veselības psiholoģe Anna Kašina mācīs uzstādīt un sasniegt mērķus tā, lai tie nepaliktu vien idejas vai fantāzijas līmenī, bet gan priecētu Tevi un apkārtējos ar iedvesmojošu rezultātu. Un pačukstēsim - arī mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai tāpat kā rūpēm par izskatu nav vecuma ierobežojumu!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Jeļena Lāce
Rīga
Iepirkumu speciāliste

Pieteikums

Ādas kopšana vienmēr man ir bijis aktuāls jautājums, jo pašai ir problemātiska sejas āda, kas ir ļoti jūtīga gan pret dažādiem kopšanas līdzekļiem, gan no uzņemtās pārtikas un gadalaika. Šobrīd labprāt uzklausītu kā vislabāk atkopties pēc ziemas un sagatavot ādu vasarai, kā arī gūt personīgus ieteikumus sev no profesionāļa viedokļa - ko, kad un kā labāk lietot un no kā labāk izvairīties. Esmu pārliecināta, ka šāds pasākums ne tikai sniegtu atbildes uz maniem jautājumiem, bet arī garantētu pozitīvas emocijas un lieliski pavadītu vakaru!
 

Atsauksme

Lieliski organizēts pasākums - paldies par iespēju gūt padomus ādas kopšanā un iespēju izmēģināt jaunākos Loreal produktus!
Liene Štoka
Rīga
Biroja vadītāja

Pieteikums

L'Oreal man ir iecienīts zīmols, tāpēc labprāt piedalītos pasākumā. Iespēja dzirdēt kā sasniegt savu mērķi būs lielisks pamudinājums sasniegt savus izvirzītos mērķus.
 

Atsauksme

Seminārā bija iespēja dzirdēt Dr.Andas Apines prezentāciju par ādas kopšanu. L'Oreal pārstāve Sandra pastāstīja par zīmola vērtībām - šie lieliskie produkti var uzlabot ikvienas sievietes ikdienu. Mērķu darbnīca kopā ar Annu Kašina palīdzēja izprast mērķu izvirzīšanas nozīmi.
Evita Reinsone
Mūzikas skolotāja

Pieteikums

Izklausās ļoti interesanti :)
 
 
Laura Dombrovska
Rīga
Studente

Pieteikums

Labdien, vēlos piedalīties Drogu skolā, lai iegūtu pieredzi un jaunas zināšanas, kuras man noderētu turpmāk dzīvē! Tā būtu fantastiska iespēja!
 
 
Diāna Hofmane
Jūrmala
Bezdarbnieks

Pieteikums

Vēlos kaut neilgu laiku veltīt sev, domāt tikai par sevi un par to, ka pirmāmkārtām esmu sieviete un tikai pēc tam mamma un sieva. Vēlos jaunajā darba vietā atstāt pozitīvu iespaidu uz kolēģiem un vienkārši atkal sajusties skaistai.
 
 
Arta Stradiņa
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Arvien vairāk sāku pievērst uzmanību, kādus kosmētikas līdzekļus ikdienā lietoju, tādēļ ļoti noderīgi būtu uzzināt, kas tieši ir piemērots manai sejas ādai un vairāk izglītoties šajā jomā.
 

Atsauksme

Pavadīts lielisks vakars, jaukā atmosfērā un iegūta noderīga informācija gan par ādas kopšanu, īpaši saules ietekmi, kā arī uzzināju par jaunākajiem Loreal produktiem, kas arī ieinteresēja (ļoti patīkami arī, ka dažu no tiem varēju jau arī uzreiz izmēģināt). Arī seminārs par mērķu īstenošu bija iedvesmojošs. Paldies par foršo vakaru.
Linda Vabulniece
Rīga
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo man ir svarīgi zināt, kā rūpēties par sevi. Āda ir mūsu veselības spogulis. Produkti, ko lietojam, apģērbs, ko izvēlamies, un dzīves veids, ko piekopjam, tas viss ietekmē mūsu ādu. Bet tas nav tikai izskats, bet arī sajūta, kam ir nozīme.
 

Atsauksme

Paldies par vērtīgajiem padomiem un interesantajām prezentācijām! Šis seminārs sniedza ļoti vērtīgu informāciju. Bija ļoti patīkama atmosfēra un lieliska iespēja uzzināt ko jaunu par savu ādu, kā arī iepazīt dažādus L'Oreal produktus un to vērtīgās īpašības. Mērķu sasniegšanas meistarklases bija patīkams papildinājums, un noteikti veicināja jaunas idejas.
Juliāna Bērziņa
Rīga
dekrēts

Pieteikums

Esmu māmiņa dekrētā, labprāt piedalītos jūsu semināra par skaistumkopšanas tēmu. Katrai sievietei vienmēr gribas izskatīties skaistai, bet ikdienas rutīnā kopā ar maziem bērniem dažreiz nav tik daudz laika lai veltīt tieši sev. Ja jau pastāv tāda iespēja uzzināt kaut ko jaunu un interesantu, tātad jāizmanto to un tēma pat skaistumu būtu ideāla tai piemērota.
 
 
Santa Raita
Rīga
Žurnāliste

Pieteikums

Jo īstai dāmai vienmēr interesē iegūt jaunas zināšanas par skaistumkopšanu
 
 
Marika Elizabete Voldina
Upeslejas
bērna kopšanas atvaļinājumā

Pieteikums

Pēc otrā bērniņa piedzimšanas ir pasliktinājies sejas ādas stāvoklis un gribētos uzzināt, kā uzlabot sejas ādu
 

Atsauksme

Uzzināju cik svarīgi kopt ne tikai sejas ādu, bet visu ķermeni. Un dāvanas vienkārši bija lieliskas!!
Līga Seržante
Rīga
Farmaceite

Pieteikums

Šajā laikā, kad viss zied un zaļo, labprāt piedalītos Dāmu skolas seminārā. Vēlos smelt jaunas idejas un zināšanas par ādas kopšanu, lai tā izskatītos starojoši un skaisti.
 
 
Ilona Kauce
Rīga
Bibliotekāre

Pieteikums

labdien!
Vēlos uzzināt vairāk par man piemērotu ādas kopšanas veidu, kā arī uzzināt vairāk par zīmolu LorealParis

Ilona
 
 
Sigita Liepiņa
Rīga
Vizāžiste

Pieteikums

Vēlos gūt iedvesmu. Šobrīd šķiet, ka esmu nedaudz iestrēgusi kādā posmā, un dzirdēt psiholoģes lekciju varētu būt tieši tas, kas man ir nepieciešams lai atgūtu dzīvesprieku un virzītos tālāk. :)
 
 
Liene Kazaka
Rīga
Apdrošināšanas speciāliste

Pieteikums

Zināšanu nekad nevar būt par daudz, īpaši par ādas kopšanu!
 

Atsauksme

Burvīgs pasākums! Vakars, kas veltīts sev un jaunām zināšanām! Paldies!
Inna Dudko
RIGA
Lietvedība

Pieteikums

Esmu nesen pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, atsāku darbu jaunajā vietā. Nu bērns jau arī palika patstavīgāks un iet uz dārziņu. Ir paradījies laiks priekš sevīm, taču bišķin piemirsas aiz ikdienas rūpem, kā sevi kopt pareizi. Jo pēc grūtniecības un krūts ēdināšanas ir notikušas izmaiņas gan ar ādu, gan ar matiem. Vecums arī vairs nav 25. Taču gribas tādu pašu smuku starojošo un jaunu izskatu. Jo pati nemaz nejūtos uz savu vecumu.
Paldies par iespēju.
Inna.
 
 
Iveta Stīpniece
Rīga
personāla vadītāja

Pieteikums

Kad apkārt viss ir tik smaržigs un ziedošs, ari pašai gribas plaukt un ziedēt. Ceru, ka seminārs palīdzēs uzmirdzēt pavasara ziedonī kā skaistam ziedam.
 
 
Agnese Pelše
Rīga
IT specialiste

Pieteikums

Vēlos piedalīties Drogas Dāmu skolā, lai uzzinātu par ādas kopšanas līdzekļiem, kas piemēroti tieši manai vecuma grupai, un iepazītu L'Oreal zīmola piedāvājumu.
 
 
Tatjana Makarova
Ogre
bezdarbnieks

Pieteikums

Labdien!
Dāmu skolas seminārā gribu uzzināt kāda kosmetika ir piemērotāka tieši manai ādai, izklausīt padomus un labi pavadīt laiku tādā lieliskā kompanijā.
 
 
Elīza Bula
Rīga
Restaurators

Pieteikums

Man dzīves mērķis ir būt laimīgai un veselai. Labprāt uzzinu jaunas lietas dažādās jomās. Sevis kopšana ir daļa no sievietes pašsajūtas noteicošajiem faktoriem. Vēlos uzzināt dažādus viedokļus par to, kā likt justies sev skaistai gan šodien, gan turpmāk.
 
 
Inga Avetisjana
Rīga
HR

Pieteikums

Man vienmēr ir patikuši L'oreal produkti, bet to izvēles klāsts ir tik plašs, ka grūti saprast kuri no tiem būtu jālieto tieši manam sejas ādas tipam. Tāpēc gribētos uzklausīt eksperta padomus un ieteikumus sejas ādas kopšanas kdienas rituālā.
 
 
Sandra Tutāne
Lietvede

Pieteikums

Mans mērķis ir šogad iestāties augstskolā. Tāpēc cenšos izmantot iespējas un piedāvājumus, kas palīdzētu un motivētu mani sasniegt šo mērķi. Vēlos piedalīties Dāmu skolas seminārā.
 
 
Viktorija Golubeva
Rīga
Mārketinga asistente

Pieteikums

Pavasaris ir brīnišķīgs gadalaiks, kura laikā rodas vēlme attīstīties, uzzināt ko jaunu un izskatīties lieliski! Vēlos iegūt jaunas zināšanas ādas kopšanas jomā un pielietot tās dzīvē!
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.03.2019 CĒSĪS

 

Kad?
Ceturtdienā, 2019.gada 28.martā 18:00-21:00

Kur?
Restorānā "H.E.Vanadziņš Ziemeļu restorāns" Cēsīs, Rīgas ielā 15

Kas?
Šajā ceturtdienā iepazīsimies ar ķermeņa kopšanas zīmolu Dove un tā filozofiju par skaistumu, pārliecinoties, cik ļoti ārējais skaistums ir saistīts ar mūsu iekšējo pasauli.

“Veselības centrs 4” Dermatoloģijas klīnikas ārste-dermatoloģe Jūlija Melkoņane dos vērtīgus padomus, kā rūpēties par savas ādas mikrobiomu, lai padarītu to maigu, gludu un starojošu.

Pasākuma otrajā daļā iedvesmas deva no Rūtas Dvinskas par to, kā noticēt sev un apzināties savu potenciālu, kā justies laimīgai, esot tāda, kā esi!?
Katra pasākuma noslēgumā visām dalībniecēm arī jaukas dāvanas un labs noskaņojums!

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Anna Dikelsone
Liepa
klientu apkalpošanas speciāliste

Pieteikums

Esmu sevis meklējumos - gan fiziski,gan morāli! Kāpju ārā no savas komforta zonas maziem solīšiem,lai pierādītu sev uz ko esmu spējīga. Lai noticētu sev. Vēlos būt labs piemērs savai meitiņai!
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā foršajā un pozitīvijā pasākumā! :) Ļoti iedvesmojosi un ar patīkamu pēcgaršu. :)
Līva Umane
Cēsis
Klientu konsultants

Pieteikums

Vienmēr esmu vēlējusies piedalīties šāda veida pasākumā, jo man tas liekas tik brīnišķīgi - runāt, darīt, un būt skaistām. Visām kopā un katrai pa savam. Vēlos no šī pasākuma gūt iedvesmas pilnu ieelpu iesoļojot pavasarī!
 

Atsauksme

Lieliska iespēja pavadīt vakaru zinošu un burvīgu dāmu sabiedrībā, uzzinot ko jaunu par Dove zīmolu, iegūstot noderīgu informāciju par ķermeņa kopšanu, un iedvesmojoties arī no vakara viešņām. Šādi pasākumi par godu sievišķībai ar pārdomātām niansēm visa vakara garumā tiešām uzlādē un iedvesmo. Lai Drogām veicas un izdodas arī turpmāk veidot tik lieliskus pasākumus, kur ieguvēji ir abas puses - kopā noteikti var paveikt vairāk! Paldies, vakars bija izdevies!
Justīne Jaunkalne
Cēsis
Studente

Pieteikums

Pavasarim tuvojoties, man ir svarīgi justies laimīgai un komfortabli savā ķermenī, pievēršot īpašu uzmanību ādas kopšanai, kā arī savas pašapziņas celšanai. Tāpēc piedalīšanās Dāmu skolā sniegtu iedvesmu un iespēju paplašināt zināšanas.
 
 
Kristiāna Dzenža
Cēsis
mājsaimniece

Pieteikums

Esmu jaunā māmiņa un piedalīšanās Dāmu skolas seminārā būs laiks sev, jo laimīgām mammām ir laimīgi bērni. Šaja seminārā vēlos vairāk uzzinātu par ādas kopšanu un uzlādēt savas baterijas - gūstot iedvesmu no Rūtas Dvinskas, kas arī ir jaunā un topošā māmiņa!!!!!!
 
 
Inga Drevinska
Priekuļi
Biroja vadītāja

Pieteikums

Vajadzīga iedvesma... pavasaris klāt un šobrīd varu lepoties ar savu "aristokrātisko bālumu" un vajag sapurināties... :)
 
 
Daniela Veipāne
Priekuļi
Skolotāja

Pieteikums

Par semināru uzzināju pavisam nejauši, caur instagram storijiem. Jau pirmajā mirklī par to izlasot zināju, ka tas ir tieši tas, ko pavasarī vēlētos. Uzmundrinājumu un iedvesmu sev, sevis kopšanai, sevis palutināšanai. Dove man ir mīļš zīmols, jau šī produkta reklāmas vien liek pasmaidīt, ka mēs katra esam skaistas, tādas kādas esam.
Ikdienā strādāju desmit stundas dienā, ceļos sešos no rīta, bet nesūdzos, man ļoti patīk mans darbs, tomēr brīžiem nogurums ņem virsroku un sevis plutinšana piemirstas. Ticu, ja man būtu iespēja nokļūt šajā seminārā, tas būtu mans pavasara uzmundrinājums un iedvesma priekš sevis.
 

Atsauksme

Paldies par mierpilno un harmonisko vakaru, patīkamā, skaistā atmosfērā. Priecājos, ka man bija iespēja uzzināt vairāk par Dove zīmola filozofiju, veikt ādas testu un saņemt ieteikumus no dermatoloģes tieši manai ādai. Smaidīt lika Rūtas uzstāšanās, tik brīva un iedvesmojoša, jau tagad zinu, ka ir frāzes un idejas, kuras atcerēšos vēl ilgi, tās būs tās, kas palīdzēs saņemtiem, kad visa liekas par daudz. Liels paldies smaidīgajiem un atsaucīgajiem organizatoriem :)
Marina Eglīte
Cēsis
Pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Ļoti vēlētos atrast kosmētiku, kad der tieši man. Nekad īpaši neesmu tam pievērsusi uzmanību, bet ļoti reizēm gribas uzposties un zināt, kādas krāsas, kādus produktus izvēlēties. Esmu trešā bērniņa gaidībās, ļoooti labprāt sevi sapostu skaistajam notikumam!
 
 
Iveta Runce
Cesis
Strādāju algotu darbu, studēju uzņēmēja darbības vadību

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā,jo esmu smaidošs, jautrs cilvēks kurš katru semināru uztver kā jaunas informācijas iegūšanu, kura uzlādē manu dienu un turpmāko dzīvi.
 

Atsauksme

Seminārs bija ļoti jauks un sirsnīgs.Paldies par to. Labprāt apskatītos foto no šī semināra,ko bildēja pārstāvji ko Drogas bija pieaicinājušas.
Sanita Cekula
Cēsis
Grāmatvede

Pieteikums

Labprāt dzirdētu speciālista viedokli par ādas kopšanu.
 
 
Jūlija Podļipska
Umurga
pašnodarbināta, sports, adīšana

Pieteikums

Nekad nav bijusi šāda iespēja. Drogas ir mīļš veikals bijis vienmēr, tāpēc šī tēma man ir neapnīkstošana un vienmēr vēlos uzzināt kaut ko jaunu :)
 

Atsauksme

Neiedomājami labi pavadīts vakars. Ļoti priecājos par šādu iespēju. Līdz šim dove jau bija mans favorīts, bet pēc dove prezentācijas, noteikti uzticos šim zīmolam vēl jo vairāk. Paldies drogām par silto un mīļo uzņemšanu. Viss bija skaisti saplānots. . Paldies arī par iespēju, izteikt savus viedokļus,un par uzmundrināju no pēdējās viešņas... Lieliski.. Cerībā ar iespēju tik vēl uz kādu dāmu skolu :)
Inese Ozoliņa
Drabeši
medmāsa

Pieteikums

Neesmu nekad piedalijusies.patik uzzināt jaunumus par kosmētikas zimoliem to pielietojumu un noderigus padomus.
 

Atsauksme

Uzzināju jaunumus pār ādas kopšanu,daudz jaunu produktu no Doves klāsta,ar iespēju pasmaržot,un uzklāt uz savas ādas,kā ari veikt ādas stāvokļa testu.Šajā darba dienas vakarā tā bija unikāla iespēja atpūsties,iepazities un jauki pavadit vakaru ar vīna glāzi un garšigām uzkodām jaukā gaisotnē Vanadziņa restorānā.Paldies Drogas komandai par doto iespēju.Man ļoti patika!
Ingūna Briede
Priekuli
Dizainere

Pieteikums

Vajag ko jaunu
 
 
Anda Kuļezņova
Cēsis
Pakotāja,iesaiñotāja.

Pieteikums

Labdien.Vēlos piedalīties šajā seminārā,jo vēlos uzdrīkstēties vairāk,vēlos atrast sevi un sagaidīt pavasari ar jaunām zināśanām par to,kā būt skaistai un harmonijā ar sevi.Jo vajag taču tikai tādu mazu “grūdieniñu” no malas,lai sieviete atvērtos un dotos pretī jaunām iespējām.
 
 
Dace Kļaviņa
Cēsis
saimnieciskās darbības veicēja

Pieteikums

Vēlos piedalīties Dāmu skolā lai uzlabotu savas zināšanas par sevis kopšanu, uzzinātu kādas jaunas lietas kas man varētu palīdzēt nākotnē kā parūpēties par sevi un satikt pozitīvi domājošus cilvēkus
 

Atsauksme

Paldies Drogas par sniegto iespēju piedalīties Dāmu skolā un pavadīt jauku vakaru kopā ar citām dāmām un gūt jaunu interesantu informāciju par daudzām tēmām, kā arī par iepazīstināšanu ar Dove produktiem, kas arī kļūs par daļu no manas ikdienas. Vakars bija iedvesmojošs un pacilāts. Paldies
Ginta Ezeriņa
Rauna
Daudz

Pieteikums

Vārda dienā gribu darīt kaut ko citu.
 
 
Ārija MIŠKINA
Drabešu pagasts
Pensionāre

Pieteikums

Vēlos vairāk pievērsties savam izskatam un gūt jaunas ierosmes.
 
 
BAIBA ULMANE
Cēsis
grāmatvede

Pieteikums

Saista viss, kad runa iet par skaistumu un rūpēm par savu ķermeni.
 
 
Sintija Aleksandrova
Agra
Strādāju

Pieteikums

Tā kā ikdiena palido vēja spārniem starp mājām un darbu, bērniem un pienākumiem, tad sievišķīgs pasākums būtu tieši laikā pavasara restartam :)
 

Atsauksme

Paldies par jauko, interesanto un saturīgo vakaru! Vienmēr patīkami satikt gudrus un aizrautīgus cilvēkus, kas dalās ar savām zināšanām, palīdz un atbalsta :)
Dace Bērziņa
Cesis
Bārmene

Pieteikums

Looti vēlos satikt dermatologi!
Esmu ceļā uz màkslīgo apaugļošanu,lidz ar hormonu svarstibam uz sejas izitas dažadas pumpas un pleki,varbut viņa varetu man atgūt skaistumu
 
 
Estera Valeine
Sigulda
Aģents

Pieteikums

Esmu ieinteresēta uzzināt vairāk par PAREIZU ikdienas ādas kopšanu. Kā arī, lai esmu zinoša to iemācīt 12 gadīgais meitai. Uzzināt kā neapjukt ikdienā plašajā piedāvājumu kosmētikas klāstā. DOVE iemīlēju 2000. Gadā, kad dzīvoju Dānijā.
 
 
Ilze Kalniete
Cēsis
sekretāre

Pieteikums

Vēlos piedzīvot brīnišķīgu piedzīvojumu un gan ārēji, gan iekšēji sagatavoties pavasarim.
 
 
Elīna Andersone
Cēsis
Projektu vadītāja

Pieteikums

Man šī šķistu lieliska iespēja, pavasarim iesākoties, palutināt sevi ar jaunām zināšanām jauku dāmu kompānijā.
Tāpēc cerēšu, ka fortūnā izlozes laikā būs manā pusē!
Lai izdodas!
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.02.2019

Kad?

Ceturtdienā, 2019.gada 28.februārī 18:30-21:30

 

Kur?

Restorānā "C.U.T." Rīgā, Elizabetes ielā 73

 

Kas?

Šajā ceturtdienā restorānā C.U.T. pie kafijas tasītes uzzināsim labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim bagātīgas L'Oréal Paris dāvanas!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Līga Mivreniece
Rīga
Algots darbinieks

Pieteikums

Vēlos apgūt pareiza grima uzklāšanas iemaņas sev un uzzināt, kāds grims man vislabāk piestāv. Uzzināt, kā pareizi uzklāt grimu. Ikdienā izmantoju tikai acu tušu un uzacu zīmuli.
 
 
Anna Marija Reidzāne
Rīga
Skaistumkopšanas blogere, administratore

Pieteikums

Semināra laikā iegūtās zināšanas man palīdzētu gan ikdienā, gan ,lai tālāk ar tām dalītos savā hobijā - skaistumkopšanas blogā annmaryjane.blogspot.com, ikdienas skrējienā esmu mazliet piekususi, tāpēc jaukā gaisotnē pavadīts vakars man būtu kā jauka dāvana sev.
 

Atsauksme

Liels paldies! Es tiešām lieliski pavadīju laiku, uzzināju daudz ko jaunu un atgriezos mājās pilna iedvesmas! :)
Gita Cīrule
Zelmeņi
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties dāmu skolā, lai paplašinātu savas zināšanas skaistumkopšanas pasaulē.
 
 
Iluta Štrāla
Rīga
Banku menedžeris

Pieteikums

Vēlos iemācīties kaut ko jaunu, jo mans krāsošanās stils ir drusciņ iesūnojis, Gribu kardināli mainīt savu izskatu, uzkrāsojoties pilnīgi savādāk, kā parasti,
 
 
Signija Ķibilde-Jurkšta
Aizkraukle
Studente-mamma-mājsaimniece-praktikante

Pieteikums

Esmu divu brīnišķigu bērnu mamma un šobrīd manā dzīvē notiek pārmaiņas- šķiršanās. Pēdējā laikā esmu piedzīvojusi salīdzinoši daudz nepatīkamas emocijas un esmu sākusi meklēt pozitīvas, iedvesmojošas un skaistas lietas savā dzīvē. Šāds pasākums skaistu, pozitīvu un iedvesmojošo cilvēku sabiedrībā būtu lielisks papildinājums manā ceļā uz lieliskāku nākotni. Iemācītos atkal būt pārliecinātākā par sevi.
 
 
Kristine Rubene
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Labdien!
Pavisam nesen ezmu aizsākusi padziļinātāku sejas kopšanu mājas apstākļos,kā arī pašmācības ceļā apgūstu mekup mini pamatus. Visos savos mini spa sejai izmantoju Drogās iegādājamos produktus. Lai arī tas rada tikai ārē skaistumu,tomēr rūpes par savu ārējo palīdz sakārtot iekšējo pasauli. Ļoti vēlos kļūt pašapzinātāja un pārliecinātāka par savām spējām,tieši tāpēc vēlos pieteikties Dāmu skolai,lai uzzinātu daudz jauna,kā palutināt sevi vēl vairāk!
 
 
Anete Briede
Rīga
Asistents

Pieteikums

Arvien biežāk dzīvē parādās īpaši notikumi/pasākumi, uz kuriem ir vēlēšanās ierasties ar perfektu makeup, bet pilnvērtīgas zināšanas par to nav. Esmu vairākkārt gribējusi apmeklēt izglītojošus kursus, kā arī pabeigt profesionālā līmenī, bet diemžēl, lieku līdzekļu pagaidām nav. Tādēļ, ļoti priecātos par šādu iespēju, kaut saprast kā pareizi un atbilstoši lietot katru no kostmētikas līdzekļiem, lai gala rezūltāts būtu lielisks.
 
 
Ivanda Vilka
Rīga
lietvedis

Pieteikums

Beidzot jāpgūst, kas jauns...
Laiks iepazīt un iemācīties kosmētikas burvestību :)
 
 
Diana Vidberga
Darijumu nodrosinas specialiste

Pieteikums

Katra diena ir pildita ar rutinu - darbs, majas, darbs, majas. Esi ka neibeidzama vaveres riteni. Sac aizmirst par sevi. Mazak rupeties par to, ka izskaties. Bet es ta vairs nevelos! Tuvojas pavasaris un lidz ar ziediem, ari es velos uzplaukt un sis seminars butu lieliska iespeja uzzinat daudz jauna un uzplaukt.
 
 
Nadīna Bērziņa
Volejbols

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, jo mācos par vizuāla tēla stilisti un vēlētos uzzināt par jaunākajam tendencēm .
 
 
Nora Džeriņa-Jaseviča
Rīga
Māksliniece

Pieteikums

Mīlu kosmētiku
 
 
Indra Šķirus
Jūrmala
grāmatvede

Pieteikums

Labprāt uzzinātu jaunākās tendences pavasarim, tikties ar patiesi lielu profesionāli sava jomā. Un, protams, izmēģināt jaunākos produktus. Šis pasākums būtu jauks ziemas nobeigums!
 
 
Dace Čupova
Katlakalns
direktora palīdze

Pieteikums

Katrā vecuma posmā sievietei ir jāpārzin dekoratīvās kosmētikas lietošanas nosacījumi, kas dažreiz rada bažas vai nav par spilgtu, vai piestāv man. Gribu pieteiktis šim semināram, jo man ļoti patīk eksperimentāt ar spilgtām matu krāsām, līdz ar to, man ir grūti atrast piemērotu lūpu krāsu ikdienai, un protams, gribas kaut ko spilgtu arī svētku reizēs. Ļoti aktuāls jautājums - uzacu forma. Šobrīd ir tik daudz informācijas par šo tēmu, bet nevaru atrast, to kas man piestāvētu. Esmu gājus pie dažiem meistariem, lai izveido man piemērotu uzacu formu, bet rezultāts, nevienmēr ir sanācis harmonisks. Ļoti ceru, ka mana kanditarūra Jūs ieintersēs.
 
 
Signe Tupiņa
Vecumnieki
pašvaldības darbiniece

Pieteikums

Vienmēr ir jauki papildināt savas zināšanas un justies sievišķīgi!
 
 
Aija Stikāne-Vaivode
Ogre
Pārdevēja-konsultante juvelierizstrādājumu salonā. Papidus make-up artist.

Pieteikums

Labdien! Ļoti labprāt dotos uzklausīt vērtīgo informāciju šajā seminārā, jo ikdienā veicu arī make-up mākslinieka darbus - radu mierīgos ikdienas un radošos svētku grimmus savām klientēm un visiem tuvajiem cilvēkiem. Ļoti daudz sev nepieciešamo dekoratīvo kosmētiku iegādājos tieši DROGĀS, jo to var ērti izmēģināt, iepazīties ar jaunāko, kas tiek piedāvāts. Savām klientēm iesaku konkrētās dekoratīvās kosmētikas vienības, ko esmu izmēģinājusi personīgi un tās tiek arī iegādātas. Šis seminārs būtu ļoti noderīgs tieši man, jo tuvākajā laikā plānoju arī vadīt dekoratīvās kosmētikas kursus, kā klientēm pašām radīt savu ikdienas make-up. Paldies! Cerot uz tikšanos, Aija.
 
 
Jeļena Pečerska
Rīga
pasniedzēja

Pieteikums

novecošana. Bet vēl pieci gadi jāstrādā
 
 
Ligita Puzāka
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

vēlos saprast kā diemžēl apaļu seju (ar liekiem kg) :) var uztaisīt skaistu un mazliet smalkāku...
 
 
Svetlana Lubgāne
Tēraudi
Sales administrators

Pieteikums

Sievietes skaistums, jaunas tendences, jauni brendi, kopta un veselīga āda, gatavība apgūt jaunu, tieksme uz perfekcionismu, gatavība komunicēt un pilnveidoties jaukā kompānijā - tas īsumā kas mani motivē. Ir vel 100 iemesli, bet tas būtu ilgāks stāsts. ☺
 
 
Vineta Konrade
Rīga
Speciāliste birojā

Pieteikums

Labdien! Vēlos iemācīties pareizi krāsoties, jo ikdienā nekrāsojos gandrīz nemaz. Vēlos būt skaista.
 
 
Santa Mazjāne
Rīga
Speciāliste

Pieteikums

Kā teikusi Coco Chanel:
"A girl should be two things: classy and fabulous."

Man vēl mazliet pietrūkst "Fabulous", domāju, ka Dāmu skaola ir īstā vieta, lai iemācītos tādai būt!
 
 
Jeļena Trektere
Rīga
piegādātāju vadītāja

Pieteikums

Labprāt uzzinātu vairāk par dekoratīvas kosmētikas pareizo lietošanu un protams pavadīt laiku kopā ar citām dalībniecēm lieliskās atmosfēras gaisotnē.
 
 
Jolanta Kalniņa-Levina
Rīga
Audzinu bērnu ar īpašām vajadzībām

Pieteikums

Nekad nav par vēlu iemācīties ko jaunu. Arī 50 gados gribas izskatīties skaistai.
 
 

Dāmu skolas seminārs 15.11.2018 JELGAVĀ

 

Kad?

Ceturtdienā, 2018.gada 15.novembrī 18:30-21:30

 

Kur?

Restorānā "Pilsētas Elpa", Jelgavā, Pasta salā 1

 

Kas?

Šajā ceturtdienā kopā ar populārā bloga mrspaularoze.com autori Paulu Rozi un AS Spodrība mēģināsim paraudzīties uz savu ikdienu un mājas uzkopšanu mazliet citādi!

Parunāsim par to, kā 24 stundās visu paspēt un saglabāt priecīgu noskaņojumu, kā padarīt savu ikdienu efektīvāku un kā tam var palīdzēt zaļākas izvēles!

Lai Tev izdotos, Dāmu skolā iedosim visus nepieciešamos “instrumentus”:
#idejas, kā sakārtot gan domas, gan vidi sev apkārt;
#iedvesmu ķerties klāt un sākt darīt jau šodien;
#un, protams – Latvijas ražotāja AS Spodrība ekoloģisko produktu līnijas ECO SEAL FOR NATURE produktu izlasi!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.