Dāmu skolas seminārs 30.08.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 30.augustā 18:30-21:30

 

Kur?
Viesnīcas Radisson BLU telpas Rīgas centrā

 

Kas?
Šī ceturtdiena tiks veltīta jutīgas ādas īpašniecēm. Kopā ar Veselības centra 4 dermatoloģi Andu Apini noskaidrosim, kā pareizi parūpēties par jutīgu ādu katrā sezonā, lai atvieglotu piemērotu līdzekļu izvēli, kā arī, lai padarītu Tavu ikdienu veselīgāku, harmoniskāku un skaistāku!

Par ikdienas uzlabošanu, veselīgu dzīvesveidu un labsajūtu pilsētvidē vairāk pastāstīs happywhispers.lv bloga autore Līga Andžāne.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces saņems ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī individuālu ādas diagnostiku + konsultāciju un dāvanas no Mixa!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas seminārs 26.07.2018 VALMIERĀ

 

Kad?

Ceturtdienā, 2018.gada 26.jūlijā 18:00-21:30

 

Kur?

Restorānā "Vecpuisis" Valmierā, Leona Paegles ielā 10

 

Kas?

Šajā ceturtdienā skaistajās restorāna “Vecpuisis” telpās pie kafijas tasītes uzzināsim labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim bagātīgas L'Oréal Paris dāvanas!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Baiba Kļaviņa
Valmiermuiža
Grāmatvede

Pieteikums

Ejot gadiem, mainās ādas tips, mainās toņi, kuri piestāv un atbilst nevis 18, bet 34 gadiem. Tāpēc šobrīd esmu galīgi apjukusi par toņiem, kādus pienāktos lietot un tiem, kas varētu piestāvēt, jo, kā izrādās, tas, kas labi izskatījās pirms 10 gadiem, šobrīd nemaz tik labi neizskatās
 

Atsauksme

Liels paldies par iespēju piedalīties Dāmu skolā! Uzzināju daudz jauna gan priekš sevis, gan savas pusaudžu meitas, atradu krāsas, kas man piestāv, atradu spilgti sarkanu lūpu krāsu, kas, izrādās, arī man piestāv! Uzdrīkstējos vairāk nekā būtu uzdrīkstējusies mājās. Un no tā es ieguvu ļoti daudz - pārliecību par sevi, apmierinātību ar sevi, dzirkstelīti acīs un košu ikdienu. Paldies!
Simona Viļena Semjonova
Valmiera
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties Dāmu skolas seminārā,lai iemācītos un uzzinātu ko jaunu par L’Oreal kosmētiku,jo tas ir viens no iecienītākājiem kosmētikas zīmoliem. Kā arī būtu interesanti iepazīties ar citām meitenēm/sievietēm,kuras arī piedalīsies seminārā.
 
 
Žanete Kleina
Strenči
Lietvedības sekretāre

Pieteikums

Es nekad neesmu mācējusi tā skaisti un pareizi krāsoties. Tad nu beidzot gribētu iemācīties, kā arī saprast, kas man der. Turklāt gribu arī savai 14-gadīgajai meitai sniegt padomus.
 
 
Vika Anna Zaše
Valmiera
Loģistikas menedžeris

Pieteikums

Labdien, mani sauc Anna, es būtu ļoti priecīga un pateicīga izmantot šo iespēju. Esmu košu matu īpašniece, kura ļoti vēlas saprast kādas krāsiņas un grimmu lietot. Kā arī ļoti interesē kā pareizi lietot konsīleri, lai nomaskētu sejas “nesmukumiņus”. 26. Jūlija vakars dāmu skoliņā būtu ļoti labs Vārda dienas noslēgums un iespēja iemācīties būt sievišķīgākai ! Ar cerībām par drīzu tikšanos, Anna Vika.
 
 
Aiga Urbāne
Valmiera
administratore

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo tā būtu lieliska iespēja uzzināt, kādas ir jaunākās tendences, kas tieši man piestāv un, protams, vēlētos apgūt kādu make up knifiņu no burvīgās grima mākslinieces Unas Bernatovičas!
 
 
Liene Kazerosvka
Valmiera
Mārketinga projektu vadītāja

Pieteikums

Drogas dāmu skolas seminārs man būtu lielisks atspēriena punkts, lai ikdienā uzdrošinātos ko vairāk par skropstu tušu un BB krēmu. Un nešaubos, ka grimma mākslinieces Unas profesionālie padomi iedotu kārtīgu motovācija devu ;)
 
 
Dana Ukasa
Valmiera
skolotāja

Pieteikums

Ikdienā kosmētiku lietoju minimāli. Vasarā iztieku tikai ar sejas krēmu un saules aizsargkrēmu. Tomēr būtu interesanti uzzināt dažādus knifus un ieteikumus, uzzināt kā uzklāt neuzkrītošu grimu,lai apgūto pielietotu ikdienā.
 
 
Ija Pilde
Valmiera
pārdevēja

Pieteikums

Tā kā šogad kļuvu 49 gadus jauna, tad uzskatu, ka ir īstais laiks padomāt par to kā izskatīties lieliski nākošgad sagaidot savu apaļo jubileju.
 
 
Agnese Podniece
Valmiera
Personālvadība

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo līdz šim Esmu maz lietojusi kosmētiku līdz šim, bet gadi sāk likt apgūt zinības par to un pielietot dzīvē, taču gribas to darīt pēc iespējas neuzkrītošāk un dabiskāk.
 
 
Džūlija Madara Streiba
Fotogrāfe

Pieteikums

Vēlos pilnveidot sevi uzzinot par jaunākajiem produktiem veikalos Drogas,kā arī patīkami pavadīt laiku Dāmu kompānijā.
 
 
Marta Svile
Valmiera
Skaistumnica.lv

Pieteikums

Nekad neesmu bijusi Drogas Dāmu skolas pasākumā. Interesē pasākuma tēma ;)
 
 
Inguna Lapere
Valmiera
grāmatvede

Pieteikums

Vēlos atrast sev piemērotākos toņus un uzzināt par jaunumiem un aktualitātēm kosmētikā
 
 
Kristīne Elīza Pazāne
Valmera
Taku uzraudze

Pieteikums

Vēlos iemācīties dažādus jaunus paņēmienus, kā padarīt sevi skaistāku.
 
 
Lāsma Tumova
Brenguļi
Mājsaimniece

Pieteikums

Interesē viss kas saistīts ar skaistumu ,izskatu.
 
 
Inga Rinkus
Valmiera
Grāmatvede

Pieteikums

Esmu bērniņa gaidībās un vēlos pati saposties grūtnieču fotosesijai.
 
 
Baiba Riba
Valmiera
Lietvede

Pieteikums

Lai labāk saprastu, kādas krāsas labāk piestāv, kādas nē. Kā pareizāk krāsoties, lai izceltu savus dotumus un noslēptu trūkumus.
 
 
Anita Šomase
Valmiera
Sia "Valmieras ūdens" dabaszinātņu laborante

Pieteikums

Vēlētos piedalīties, lai iepazītos ar jauniem produktiem un apgūtu zināšanas, ko ar tiem darīt.
 
 
INESE ALEKSĀNE
KOCĒNU
Dispečere

Pieteikums

Labdien. Mans datbs ir saitīts ar agru celšanos un vēlu gulētiešanu. Skats no rītiem ir diezgan bēdīgs. Vai ir kādi knifiņi lai to uzlabotu. Labprāt uzzinātu. Paldies -Inese.
 
 
Jolanta Kavīte
Valmiera
Mājsaimniece

Pieteikums

Vēlos atkal iepatikties vīram, kā pirms15 gadiem.
 
 
INGA EŅĢELE
Valmiera
Jurists

Pieteikums

Līdz šim neesmu ikdienā lietojusi dekoratīvo kosmētiku,neprotu to izmantot,bet vēlos to apgūt!
 
 
Guna Nāzare
Valmiera
Bērnu kopšanas atvaļinājumā

Pieteikums

Kādu laiku dzīvoju pa māju, jo audzinu mazo. Esmu nomainījusi savu frizūru un nedaudz ģērbšanās stilu. Dāmu skolas zināšanas ļautu sevi atkal parādīt no jauna atsākot darba gaitas.
 
 
Marita Laukenberga
Valmiera
Mediķis

Pieteikums

Vēlos nedaudz apgūt un uegūt informāciju par dekoratīvo kosmētiku un to izmantošanu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 14.06.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 14.jūnijā 18:30-21:30

 


Kur?
BOLD Concept Store telpās Rīgā, Tērbatas ielā 45a

 


Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par apģērbu mazgāšanu un kopšanu, turklāt stiliste un modes māksliniece Indra Salcēviča pastāstīs par garderobes plānošanu, jaunākajām modes tendencēm un labāko apģērbu izvēli katram ķermeņa tipam. Tās būs ļoti vērtīgas zināšanas, kas noderēs ikdienā.


Tā kā ir sācies skaistais izlaidumu un kāzu laiks, tad modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atklās, kā vislabāk saposties svinīgiem pasākumiem! Pasākuma noslēgumā dalībnieces saņems ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī individuālu konsultāciju un dāvanas no Perwoll!

 

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts, materiāli būs pieejami 2 gadus kopš pasākuma norises.

 

Dalībnieces

Lolita Žurova
Rīga
algots darbs birojā

Pieteikums

iestrēgusi stereotipā ka mūsdienīgā mode man neder un ka viss "jaunais" labi aizmirstais vecais
 

Atsauksme

Liels paldies par lielisku iespēju nedēļas nogalē atpūsties un gūt jaunas zināšanas. Pasākums bija ļoti skaisti noformēts: gan telpa, gan izsmalcināts ēdiens (varbūt pat par daudz), gan meitenes. Sagaidīšana bija pārdomāta, jutos gaidīta. Ļoti patika Salcēvičas un Pavlova draudzīgums un atvērtība. Īpašs paldies fotogrāfam, kurš ļāva justies kā zvaigznēm.
Marika Elizabete Voldina
Upeslejas
Prokurora palīdze

Pieteikums

Labdien! Šobrīd esmu otrā bērniņa gaidībās, ir mainījušās mana ķermeņa aprises un vēlētos stilista padomus garderobes izvēlē.
 

Atsauksme

Super pasākums un ideju pērles!!!
Irina Eglīte
Rīga
Augstākās matemātikas katedras docente

Pieteikums

Vēlētos uzzināt jaunumus apģērbu mazgāšana un kopšana. Īpaši interese apģērbu izvēle katram ķermeņa tipam.
 

Atsauksme

Paldies visiem - Baibai, Rasmai, Indrai, Ilzei un Aleksandram par ļoti informatīvu semināru. Man tās iedeva vēlmi atbrīvot savu dzīvokli no gadu gadiem neizmantotām mantām, izmēģināt kaut ko jaunu apģērba mazgāšanā, kā arī dažas interesantās idejas svētku apģērbu izvēlei.
Inese Frīde
Rīga
tirdzniecības vadītāja

Pieteikums

Šovasar jāiet uz kāzām, tā kā ļoti aktuāla tēma
 

Atsauksme

Liels paldies par iespēju apmeklēt šo jauko un ļoti noderīgo pasākumu!
Kristīna Novikova
Rīga
Bankas darbinieks

Pieteikums

Vēlos pieteikties semināram,  lai gūtu ieskatu jaunākajās modes tendencēs, kā arī ļoti aktuālā tēma ir – apģērba izvēle ķermeņa tipam. Pēc dabas esmu smalkais tips un gribētos dzirdēt ekspertu ieteikumus kā labāk ģērbties.
 
 
Nora Dravante
Rīga
speciālists finanšu jomā

Pieteikums

Sveicināti!Kolēģe apmeklēja vienu no rīkotajiem semināriem un bijaļoti labas atsauksmes. Arī vēlos piedalīties.
 
 
Valerija Lacinova
Riga
dekrets

Pieteikums

Vēlos piedalīties, jo vasara ir īsts laiks pārmaiņām, it ipaši ja tu esi jauna mammiņa :)
 
 
Velta Kašs
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Ikddienas steigā nesanāk apstāties un nopietni padomāt par savu garderobi, bet ārējais izskats taču nosaka tik daudz, kad tiekamies ar citiem cilvēkiem!
 
 
Tatjana Klaipa
Ikšķile
Finanšu vadītāja

Pieteikums

Labdien, pēdējā pusgada laikā esmu ievērojami pastrādājusi - zaudējusi 16 kg, tāpēc vēlos iemācīties sapost jaunu sevi. Turklāt meitai šomēnes ir izlaidums skolā - arī tur ir skaisti jāizskatās. Paldies par uzmanību un iespēju!
 
 
LILITA EGLĪTE
MĀRUPE
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iepazīt jaunākās tendeces un atklāt savu mainīgo es atbilstoši patreizējām sava ķermeņa izmaiņām.
 
 
Maija Balode
Rīga
Assoc. profesore

Pieteikums

Labprāt ieklausītos modes mākslinieku Indras Salcēvičas un Aleksandra Pavlova ieteikumos, kā arī pavadītu vakaru jaukā gaisotnē!
 
 
Laura Arele
Rīga
Strādā

Pieteikums

Vienmēr ir šķitis, ka protu veiksmīgi iepirkties, bet kad klāt kāds pasākums, skapī neko neizdodās sakombinēt. Ceru uz daudz jaunām idejām un padomiem, kuri turēsies galvā.
 

Atsauksme

Šis bija mans pirmais Drogas organizētais seminārs un biju ļoti patīkami pārsteigta par to, ko no šī vakara ieguvu. Iespējams, tāpēc, ka nebija pārāk lielas cerības, taču rezultāts bija fantastisks. Seminārs tika noorganizēts ļoti profesionāli un katram dalībniekam lika justies gaidīti. Pozitīvi cilvēki un atmosfēra. Ieguvu ļoti daudz vērtīgu padomu apģērbu kopšanā ar kuriem jau esmu dalījusies ar ļoti daudz cilvēkiem. Vakars izvērtās pat mazliet jau personiskāks, jo no apģērba kopšanas beigās jau sākām runāt par dzīvi kopumā. Super! Paldies, Drogām un organizatoriem.
Ruta Lešinska
Rīga
Konstruktore

Pieteikums

Labdien ! Vienmer sekoju līdz televīzijā pārraidēm ar Salcevičas un Pavlova piedalīšanos. Domāju, ka varētu gūt daudz labu padomu, jo tie man tiešām ir vajadzīgi .
 
 
Ilze Antonova
darba meklējumos

Pieteikums

Labdien, esmu trīs mazu, burvīgu bērnu mamma un šobrīd man ir iespēja vairāk padomāt par sevi, jo jaunākais bērns ir uzsācis bērnu dārza gaitas, tā kā pēc 4 gadiem pavadītiem mājās ar bērniem, vēlos atrast gan jaunu darbu un arī uzzināt aktualitātes modes pasaulē.
 
 
Marina Segejeva
inženieris

Pieteikums

Gribu dekrētā būt arī skaistai un sakārtot skāpi, lai tur būtu tikai forši tērpi
 
 
Judīte Senkāne
Jaunākā grāmatvede

Pieteikums

Tagad, kad ir pēdējie mēneši bērnu gaidīšanas posmā un esmu dekrētā, īpaši pievēršu uzmanību sevis un sava režīma sakārtošanā. Jauna garderobes izvēle ir viena no lietām kuru vēlos mainīt un savest kārtībā.
 
 
Inguna Laima Balode
Mācos

Pieteikums

Es vēlētos piedalīties šajā seminārā tāpēc ,ka skapī ir ļoti daudz dažādas drēbes ,ko ir grūti sakombinēt ,vai arī neuzdrošinos iedomātajās kombinācijās iziet sabiedrībā
 
 
Ilze Caune
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos iegūt zināšanas kā izskatīties atbilstoši modes tendencēm uz savam vecumam
 
 
Anželika Treimane
Grobiņa
Grāmatvedība, finanses

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai atvaidzinātu savas zināšanas un arī uzzinātu daudz ko jaunu, jo šajā vasarā kā jau parasti, ir daudz izlaidumu, dažādu pasākumu un ballīšu, taču šogad ir arī ļoti īpašs notikums - labākās draudzenes kāzas, kurās būšu vedēja, tapēc noderētu dažādi padomi un ieteikumi :)
 
 
Evija Augustāne
Rīga
Skolotāja

Pieteikums

Meitiņai tuvojas 9.klases izlaidums, gribas iemācīties dažādus sievišķīgus knifiņus, lai izskatītos labi!
 
 
Samanta Stafecka
Lautere
Mācos

Pieteikums

Vēlos iepazīt modernās lietas, kas tiek stāstīts meitenēm. Uzzināt ko jaunu un iegūt jaunas zināšanas. Manuprāt,tas noderētu ikvienai dāmai! Katra meitene ir pelnījusi būt skaistai un rūpēties par savu skaistumu.
 
 
Jevgenija Maršalova
Olaine
Vizāžiste, pasniedzēja, Instagram blogere

Pieteikums

Loti interesejos par stilu un modi :)
 
 

Dāmu skolas seminārs 28.03.2018 RĒZEKNĒ

Kad?
Trešdienā, 2018.gada 28.martā 18:30-21:30


Kur?
Latgales vēstniecība "GORS" Rēzeknē, Pils ielā 4


Kas?
Šajā trešdienā iepazīsimies ar ķermeņa kopšanas zīmolu Dove un tā filozofiju par skaistumu. 
Kopā ar psiholoģi pārliecināsimies, cik ļoti ārējais skaistums ir saistīts ar mūsu iekšējo pasauli, un uzzināsim:
#kā rast iekšējo līdzsvaru un harmoniju?  
#kā sevi rosināt pozitīvai dzīvei?
#kādi ir mūsu resursi un spēks?
#kā noticēt sev un savam skaistumam!!!
Pasākumā noslēgumā saņemsim dāvanas, kas ļaus kļūt vēl skaistākām!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Margarita Romančenko
Rēzekne
datorspēļu māksliniece

Pieteikums

Man ir tuva Dove zīmola filozofija, ka arī ir tikai pozitīva pieredze, lietojot tā produktus, tāpēc vēlos piedalīties seminārā. Turklāt, Drogas Dāmu skola manā pilsētā nemaz tik bieži nenotiek, tāpēc pasākums interesē vēl vairāk.
 

Atsauksme

Jau labu laiku cerēju, ka šis pasākums izies ārpus Rīgas robežām un nonāks līdz Rēzeknei - sapņi piepildās! Dāmu skolas norises vieta pārsteidza, nekur citur, ka Latgales vēstniecībā GORS, ar skaistiem ziediem pavasarīgi izrotātā telpā . Paveicas arī ar seminārā pārstāvēto zīmolu - Dove - kura filozofija un reklāmas, kas reizē ir sociālie projekti, tiešām liek aizdomāties par skaistuma koncepciju mūsdienu skaistumkopšanas industrijā. Lielākais pārsteigums bija Dove sarūpētās dāvanas, tagad būs iespēja tuvāk iepazīt un iemīlēt šī zīmola sortimentu. Atsevišķi vēlos atzīmēt pasākuma daļu, kuras laikā mūs iepazīstināja ar Drogas vēsturi, koncepciju un nākotnes plāniem. Bija ļoti patīkami satikt cilvēkus, kuri jau ilgus gadus strādā pie tā, lai Drogas ir pircējam draudzīga un ērta vide. Veiksmi un tā tik turēt!
Jūlija Kirillova
Rēzekne
Pasniedzēja

Pieteikums

Šajā ziemā saskāros ar sausas ādas problēmām, tādēļ pievērsos jautājumam par pareizu ādas kopšanu, par ādas veselību. Izmēģināju daudz produktu, kas dziļi mitrina un baro ādu. Vēlos paklausīties Dāmu skolas speciālistus, uzzināt par jaunumiem Dove produkcijā ko varētu lietot ikdienā. Ticu, ka sievietes skaistums ir atkarīgs no pareizajiem kopšananas līdzekļiem.
 
 
Agita Piterāne
Rēzekne
Lietvede

Pieteikums

Mans hobijs ir make up, tādēļ sejas un ķermeņa kopšana arī ir svarīga, lai make up būtu ideāls. Man ir svarīgi, lai mana un manu klientu seja ir sakopta, tāpēc es ar lielāko prieku apmeklētu šo semināru, lai iegūtu jaunas zināšanas!
 
 
Rita Šteinberga
Ludza
mamma

Pieteikums

vēlos laiku sev. kādu skaistuma pieredzi, padomus :)
 
 
Agnese Čodare
Rézekne
Robežsargs

Pieteikums

Šo gadu vélos veltīt attiecībám pašai ar sevi, atrast savu ísto ES un apzináties savu patieso vèrtíbu. Uzskatu, ka dalība Drogas Dámu skolá bùtu lietderīga.
 
 
Inga Dūre
Rēzekne
Klientu apkalpošanas speciālists

Pieteikums

Labdien!
Šis gads man sācies ne tā, kā vēlētos, tāpēc meklēju pozitīvo sev apkārt un sevī. Vēlos tikt vaļā no iekšējās sajūtas, ks esmu iestigusi, tāpēc instinktīvi tiecos izrauties, izmēģināt ko jaunu, nepalaist garām savu iespēju.
 
 
Inese Upeniece
Rēzekne
Nodaļas vadīttāja

Pieteikums

paplašināt pieredzi ''Dove" produkcijas izmantošanā
 
 
Inese Cimermane
Rēzekne
Inspektore

Pieteikums

Vēlos piedalīties seminārā, jo interesē viss, kas saistīts ar skaistumkopšanu, sevis lutināšanu. Kā arī šis seminārs var būt lieliska iespēja atslēgties no pelēkās darba ikdienas! Tāpat tā ir fantastiska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un pavadīt dienu pozitīvā gaisotnē.
 
 
Ligita Žukovska
Kārsava
Skolotāja

Pieteikums

Beidzot esmu sagaidījusi to brīdi, kad Dāmu skola notiek Latgalē. Esmu drogas fane. Tāpēc man visas aktualitātes vienmēr ir svarīgas. Sekoju līdzi. Vēlos arī izmēģināt, un zināt jaunumus.
 
 
Aina Skredele
Rēzekne
Dabas aizsardzība.

Pieteikums

25. martā svinēšu 55 gadu jubileju. Esmu laimīga sieva, mamma un vecmāmiņa. Vēlos izbaudīt savus skaistos gadus un, daloties ar seminārā gūtajām zināšanām, iedvesmot citas sievietes.
 
 
Lolita Kivleniece-Kuzņecova
Rēzekne
Pašnodarbinātā

Pieteikums

Gribu mirkli un pavasara smaržu sev. Sejā sauleszaķi, matos pūpolu un lūpās kūstošu lāstekas pili. Gribu 28.martā pirms savas 38 dzimšanas dienas uzburt sievišķību.
 
 
Inita Švarce
Rēzekne
konditors

Pieteikums

Vēlos izglītot un palutināt sevi Dāmu skolā .
 
 
Jekaterina Vaļiuļina
Rēzekne
Saimnieciskās darbības veicējs

Pieteikums

Velētos piedalīties Dāmu skolā, jo sen, sen gaidu, kad tā beidzot notiks mūsu pilsētā un sekoju līdzi gan skaistumkopšanas blogiem (ja nepietrūktu brīvā laika, būtu arī pašai savs blogs, veltīts kvalitatīvajām skaistumkopšanas lietām par pieejamām visiem cenām) gan jaunumiem veikalos, to skaitā arī Drogas. Drogas pēdējā gadā ir viens no maniem iecienītākajiem veikaliem (pēc Douglas veikala). Ar iegūtām zināšanām, padomiem u.c. vērtīgu informāciju dalīšos tālāk - ar draugiem, paziņām utt. )) cik sevi atceros, skaistumkopšanas lietas, stils vienmēr bija mani saistījušās, pirms vairākiem gadiem pat gribēju mācīties par stilisti, bet tad dzīve viss sakārtojās citādi...
 
 
Sintija Pabērza
Sociālā aprūpētāja

Pieteikums

Sveicināti! Vēlos pieteikties Drogas dāmu semināram tādēļ, ka man nav īstas izpratnes kā pareizi sevi kopt, kādus līdzekļus vislabāk izvēlēties ķermenim no plašā "Drogas" veikala klāsta, tādēļ labprāt, iemācītos jaunas lietas par kosmētikas lietošanu un skaistuma pareizu uzturēšanu. Ar cieņu,Sintija Pabērza
 
 
Vita Gaile
Lūznava
bezdarbniece

Pieteikums

Vēlos iepazīties ar Dove produkciju, jo līdz šim esmu lietojusi citu kompāniju produktus skaistumkopšanā.
 
 
Lelde Deksne
Gaigalava
Pilnas slodzes mamma burvīgai meitiņai.

Pieteikums

Straujiem soļiem tuvojas pavasaris , kas mudina vairāk sākt domāt par skaistumu visās tā nozīmēs. Ceru uz iespēju interesanti pavadīt vakaru un gūt jaunas emocijas .
 
 
Gunta Vigupe
Rēzekne
projektu vadītāja (šobrīd pirmsdzemdību atvaļinājumā)

Pieteikums

Labdien!
1. Vēlētos uzzināt kaut ko noderīgu par Dove produktiem, vai tie varētu būt man atbilstoši pirms un pēc dzemdību periodā!
2. Pavadīt jauku vakaru meiteņu kompānijā!
3. Tā būtu lieliska dāvana man no Dove vārda dienā, kas tieši ir 28.martā!
 
 
Anna Poļaka
Rēzekne
skolotāja

Pieteikums

Sen jau tas vecums, kad gribētos izskatīties kā "dāmai", bet esmu ātrāk kā nerātns skuķēns " džinsenēs", kam ap acīm krājas krunciņas. Laiks iegūt zināšanas sev labajai. ne tikai mācīt citus. :)
 
 
Ginta Kapača
Rēzekne
Strādāju valsts pārvaldē

Pieteikums

Labdien!tieši 28.03 man ir vārda diena,tāpēc gribas uzlabot sev omu un celt savu pašapziņu .Šobrīd man ir sarežģīts posms dzīvē.tāpēc gribas sev sagādāt patīkamu vakaru kopā ar Jums
 
 
Viktorija Karaņevska
Rezekne
Bezdarbnieks

Pieteikums

Man patīk viss kas saistīts ar sieviešu skaistumu
 
 
Gita Aleksa
Rēzekne
Pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Jau sen sekolu Drogas lapai facebook un vienmēr ar interesi vēroju kā notika Dāmu skolas citās pilsētās. Vienmēr vēlējos lai arī mūsu pilsētā notiku seminārs kur sievietes beidzot saprastu ka viņas ir skaistas. Un arī man, pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, nepieciešams tāds seminārs kurā es atkal noticētu tam ka esmu skaista.
 
 
Rita Gabrusāne
Rēzekne
Veterinārārste un brīvajā laikā attīstu savu hobiju, muzicēju duetā "Paprika"

Pieteikums

Kā jau īstai dāmai, manuprāt, katrai sievietei patīk zināt vairāk par skaistuma knifiņiem, ko var pielietot ne tikai svētku dienās, bet arī ikdienā. Tā kā esmu piedalīusies arī visāžistu kursos savu zināšanu papildināšanai, tad šī viena vakara skola būtu patīkams pasākums, apvienojumā ar lietderīgo. Jo mācīties nekad nav par vēlu.
 
 

Dāmu skolas seminārs 01.03.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 1.martā, 18:30-21:30.

 

Kur?
Radisson Blu Elizabete viesnīcas restorānā C.U.T, Elizabetes ielā 73

 

Kas?

Šajā ceturtdienā uzzināsim visu par matu kopšanu un veidošanu mājas apstākļos, saņemot praktiskus padomus no frizieres Kristīnes Vindeles, savukārt pieredzē un knifos dalīsies stiliste Indra Salcēviča.

Pasākuma noslēgumā dalībnieces būs saņēmušas ne vien praktiskus padomus un iedvesmu, bet arī bagātīgas dāvanas no Schwarzkopf!

 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Pasākums notiks latviešu valodā.

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Elīna Gulbe
Rīga
viesnīcu menedžments

Pieteikums

Tuvojas pavasaris - laiks pārmaiņām! Šajā seminārā vēlos uzzināt daudz jauna un lietderīga no šīs jomas speciālistiem.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā burvīgajā pasākumā!! Atmosfēra bijusi ļoti draudzīga, nepiespiesta. Pasākuma laikā bija iespēja ne tikai noklausīties speciālistu viedokļus, ieteikumus, bet arī uzdot sevi interesējošus jautājumus par visu, kas saistīts ar matu kopšanu, veidošanu. Tikām iepazīstinātas ar jaunākiem produktiem no Schwarzkopf produkcijas, starp kuriem atradu arī sev piemērotus, kurus turpmāk noteikti iegādāšos regulāri. Paldies Drogas komandai par šo neaizmirstamo piedzīvojumu un īpašu sajūtu, ko dāvājāt un bagātīgām dāvanām, ko saņēmām! Noteikti iesaku jebkurai izmēģināt iespēju pieteikties Drogas Dāmu skolai!
Linda Valtere
Jelgava
Joga

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, jo man ir vēlme iepazīties ar aktualitātēm matu kopšanā, jaunākajās tendencēs. Pati esmu garu matu īpašniece, tāpēc rūpes par saviem matiem man ir īpaši svarīgas.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju pavadīt 1.marta vakaru lieliskā gaisotnē ar lieliskiem cilvēkiem! Daudz interesantu padomu, ieteikumu un konsultāciju. Paldies par bagātīgajām dāvanām un pārsteigumiem! Esmu super apmierināta un nevaru sagaidīt izmēģinātu produktus, jo Schwarzkopf nekad neliek vilties.
Simona Ruska
Cēsis
Mārketinga un SA speciāliste

Pieteikums

Vēlētos vairāk uzzināt par matu kopšanas līdzekļiem ikdienas lietošanai, kā arī par sejai piemērotu matu krāsu un griezumu.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju uzzināt par aktuālajām tendencēm un jaunumiem matu kopšanā! Ļoti noderīga bija arī individuālā iespēja tikties ar frizieri/stilistu, uzklausīt tā padomus.
Linda Vabulniece
Ape
Studente

Pieteikums

Man patīk rūpēties par sevi, tāpēc vienmēr cenšos interesēties, kā to varu darīt pareizi. Rūpējoties par sevi, mēs noliekam sevi pirmajā vietā, ko parasti ikdienas steigā mēdzam aizmirst, tāpēc domāju, ka šī būtu lieliska iespēja veltīt vakaru savām interesēm.
 

Atsauksme

Paldies par iespēju piedalīties šajā lieliskajā pasākumā. Viennozīmīgi guvu papildus iedvesmu rūpēties par sevi un saviem matiem. Ieguvu jaunas zināšanas, kā arī atsvaidzināju jau zināmās gudrības. Ļoti patika runātāju uzstāšanās un profesionālie padomi. Ļoti noderīgi un atklāti. Arī produktu demonstrējumi un prezentācija sniedza dažus patīkamus atklājumus. Katrā ziņā pasākuma pozitīvā atmosfēra un pieredze mudina uz jaunām idejā. Paldies!
Liene Kazaka
Rīga
Asistente

Pieteikums

Piedalīties vēlos jo, man ir mati, kas veidojas paši, ar taukošanos pie saknēm, bet sausiem galiem, tāpēc vēlos uzzināt, kādi jaunumi ir matu kopšanas līdzekļu pasaulē, varbūt ir kaut kas piemērots tieši man.
 

Atsauksme

Paldies par fantastisko pasākumu! Vērtīgi padomi, laba atmosfēra, patīkama kompānija un ļoti labas dāvanas. Prieks bija būt par daļu no Dāmu skolas.
Daija Mazvērsīte
Baldone
Strādāju par sekretāri/lietvedi/biroja administratori Berga Bazārā

Pieteikums

Vēlos kļūt sievišķīgāka un iekārojamāka savā drauga acīs.
 

Atsauksme

Atsvaidzināju zināšanas par un ap matiem, informācija bija profesionāla. Saņēmu iedvesmu.
Evita Reinsone
Mūzikas skolotāja

Pieteikums

Vēlos vairāk uzzināt par matu kopšanu un saudzēšanu,jo pašai ir ļoti trausli mati.
 

Atsauksme

Ļoti patīkama atmossfēra un gaisotne,kur Tevi sagaida izcili speciālisti.
Diāna Lušcika
Rīga
Konsultants

Pieteikums

Ikdienā veltu daudz laika matu kopšanai, jo uzskatu ka mati ir svarīgaka lieta koptēlā. Loti novērtētu iespēju paklusities profesionāļu viedokli par matu košanu un matu kopšanas produktu aktuālitātem
 

Atsauksme

Paldies par ispēju piedalities šaja lieliskajā pasākumā, tik draudzigājā un pavasarīgajā atmosfērā. Tika sniegti daudz noderīgi padomi matu kopšanā, izstastīts par produktu aktuālitātem no Schwarzkopf. Īpaši patīka ispēja individuāli uzdot sev interesējošus jautājumus profesionāliem frizieriem.
Viktorija Golubeva
Gulbene
Studente

Pieteikums

Man ir ļoti tuva skaistumkopšanas tēma, es ar prieku mācos ko jaunu un izmēģinu uz sevis, bet matu veidošanā esmu vēl iesācēja. Es velētos tuvāk iepazīties ar šīs jomas speciālistiem, iegūt jaunas zināšanas, smelties iedvesmu un lieliski pavadīt 1. marta vakaru. :)
 

Atsauksme

Bija ļoti vērtīgi dzirdēt speciālistu padomus matu kopšanā un veidošanā. Man ļoti patika atmosfēra, skaistā vieta un brīnišķīgie cilvēki apkārt! Paldies par lielisko vakaru! Šāda veida pasākumi dāmām ir nepieciešami! :)
Anda Akmentiņa
Biksēre
Farmaceita asistente

Pieteikums

Vēlos piedalīties šajā seminārā, lai iegūtu jaunu informāciju, varbūt prasmes, lai nebaidītos no matu krāsošanas mājās, lai saņemtos uz pārmaiņām. Pietiks laikam staigāt apkārt pelēcīgai un neizteiksmīgai :)
 

Atsauksme

Lieliski pavadīts vakars un nu zināšu kā pareizi kopt matus, kādus līdzeklus lietot tieši maniem matiem un kādas krāsas vajadzētu izvēlēties. Liels paldies!
Liga Birkava
Babīte
mamma uz pilnu slodzi

Pieteikums

Man ir 47 gadi un esmu mamma 2gadīgam džekiņam, un ka jau visas mammas gribu būt skaista...
 

Atsauksme

Paldies Drogas un Schwarzkopf par jauko pasākumu un brīnišķīgajām dāvanām.
Elīza Grebeško
Studente

Pieteikums

Vēlos piedalīties dāmu skolas seminārā,jo ļoti interesē jaunākās modes tendences patīk uzzināt daudz ko jaunu. Un vēlos nākotnē savu profesiju saistīt ar skaistumkopšanu.
 
 
Kristiāna Zommere
Upesciems
Kosmētiķe

Pieteikums

Mati - viena no skaistākajām sievietes rotām! Palutināt sevi ar jaunām zināšanām būtu ļoti jauki!
 
 
Viktorija Korostika
Riga
Grāmatvede

Pieteikums

Labdien! Grību piedalīties dāmu seminārā,tāpēc ka ir liela interese par skaistumkopšanas līdzekļiem par make up jaunumiem. Cenšos būt sievišķīga, eleganta un saprotu ka man noderēs padoms no speciālista.
 
 
Kristīne Kalniņa
Jelgava
Blogere

Pieteikums

Labdien!

Kā jauna, brīvā laika skaistomkopšanas IG blogere vēlētos ņemt dalību pasākumā, lai pilnveidotu savas zināšanas par matu kopšanas iespējām mājas apstākļos un ne tikai.

Veiksmīgu darba dienu un ceru uz iespējamu tikšanos!

Ar cieņu,
Kristīne Kalniņa
 
 
Lelde Vītola
Rīga
Personāla speciālists

Pieteikums

Interesē skaistumkopšana, bet nemāku pati sev ieveidot matus. Kā arī ko lietot sausiem ziemā novājinātiem matiem. Būtu lieliska pieredze to visu iemācīties un uzzināt.
 
 
Diāna Ļuļa
Rīga
Studente

Pieteikums

Vēlētos piedalīties šajā seminārā, lai vairāk uzzinātu par matu kopšanu. Man kā trauslu un plānu matu īpašniecei, ir diegan grūti ikdienā tiem likt izskatīties apjomīgajiem un skaistajiem. Ceru, ka ar padomiem, varēšu sev iegūt jaunas zināšanas, kā likt matiem ikdienā izskatīties skaistiem, veseliem un apjomīgākiem.
 
 
Elīna Vaivode
Rīga
Publiskošanas tiesību speciāliste

Pieteikums

Jo skaistumkopšana vienmēr ir bijusi mana kaislība.
 
 
Dzintra Zviedre
Salaspils
Algota darbiniece privātfirmā

Pieteikums

Kāpēc vēlos piedalīties? Hmm.. Un kāpēc gan nepiedalīties? You Only Live Once! Un tas ir tik forši- uzzināt ko jaunu! Un vēl par skaistumkopšanu.. Nu vispār - ideāli!
 
 
Monta Muceniece
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Mani garie un biezie mati vienmēr ir bijusi mana skaistākā rota,bet lai tie saglabātu patstāvīgu spīdumu un veselīgu izskatu pat - 20 grādu salā, par tiem ir pareizi jārūpējas. Šajā dāmu skolā vēlētos uzzināt kā to darīt vispareizāk.
 
 
Megija Siliņa
Rīga
Studente

Pieteikums

Vēlme gūt jaunas zināšanas priekš sevis, un padalīties ar citiem gūtajā pieredzē.
 
 
Signija Stērniniece
Mārupe
Valsts pārvalde

Pieteikums

Kā jau visām sievietēm, arī man katrs rīts iesākas ar matu veidošanu, kas ir neatņemama dienas sastāvdaļa. Domāju, ka šis seminārs būtu vērtīgs, tajā varētu smelties jaunas idejas un uzklausīt profesionāļu viedokli.
 
 

Dāmu skolas seminārs 15.02.2018

Kad?
Ceturtdienā, 2018.gada 15.februārī 18:30-21:30

Kur?
"Muzeja Restorānā" Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 10A

Kas?
Šajā ceturtdienā pašas pirmās iepazīsimies ar ekskluzīvu dekoratīvās kosmētikas jaunumu, ko L'Oréal Paris radījis sadarbībā ar pasaulē pazīstamo modes namu Balmain!
Tāpat piedāvāsim uzzināt labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas. Grima meistarklasē pārbaudīsim iegūtās zināšanas praktiski, atradīsim sev piemērotākos toņus un noslēgumā saņemsim dāvanā gan ekskluzīvo kosmētikas jaunumu, gan arī citus produktus perfekta grima radīšanai! 

Kā?
Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

 

Dalībnieces

Alla Kimene
Rīga
privātais sektors

Pieteikums

Es vienkārši vēlos sajusties īpaši. Vakars, kas pilns ar sievišķīgiem atslēgas vārdiem- kosmētika, gaisīga atmosfēra, sarunas par make up tendencēm! Drogas skola to noteikti spētu! Turklāt man tik ļoti nepieciešams piliens krāsas ikdienas darba dienu rutīnā  Turu īkšķus par sevi!
 

Atsauksme

Burvīgs pasākums!!! Atmosfēra nepiespiesta, bet karaliska :))) Un pats galvenais, pasākuma laikā bija iespēja izmēģināt gan jau pazīstamos un gadiem pārbaudītos produktus no L’oreal, kā arī pirmajām iepazīties ar L’oreal jaunumu- lūpu krāsām, kas radītas sadarbībā ar Balmain…UN pasākumu vadīja visiem noteikti labi pazīstamā Una Bernatoviča. Una daļījās ar galvenajiem make up knifiem, kļūdām, ieteikumiem. Sniedza atbildes uz katras meitenes jautājumiem. Ieguvums?- es tagad lietoju arī violetu lūpu krāsu :) Ir vērts savu ikdienu papildināt ar lietām, vietām un notikumiem, kas rada svētku sajūtu un Drogas Dāmu skola to noteikti rada! Es jutos īpaša! Iesaku to izmēģināt jebkurai- Tev tikai jāpiesakās! Es noteikti vēlētos piedalīties vēl un vēl...šobrīd dāmu skolas apmeklējums ir pirmā lieta, ko izstāstu draudzenēm, viņas satiekot:)
Olga Fjodorova
Riga
mājsaimniece

Pieteikums

Uzskatu, ka dāmām ir lietderīgi izzināt (vai atsvaidzināt) labākos skaistumkopšanas noslēpumus, lai pašas varam padarīt pasauli nedaudz skaistāku.
 

Atsauksme

Paldies par brīnišķīgu iespēju piedalīties Dāmu skolas seminārā! Burvīgi pavadīts laiks, kas sniedza jaunus un interesantus padomus, kurus ir vērts izmantot ne tikai svētku pasākumos, bet arī ikdienas dzīvē. Paldies grima māksliniecei Unai Bernatovičai par īpaši veltīto uzmanību!
Daina Liepiņa
Rīga
Pārdevēja/ bārmene

Pieteikums

Ikdienā galveno akcentu lieku uz acīm, kaut gan make-up ir diezgan neitrāls. Daba mani nav apveltījusi ar biezām un redzamām uzacīm, un tumšām skropstām, tādēļ nākas izlīdzēties ar dekoratīvo kosmētiku. Tā ir kā glābiņš. Skatoties senākas fotogrāfijas, domāju, kādēļ es jau tad nekrāsoju uzacis, jo tas maina TIK DAUDZ. Tādēļ vēlētos doties uz šo meistarklasi, lai uzzinātu vēl vairāk kā izcelt savas acis un uzacis, tajā pat laikā nepārspīlējot.
 

Atsauksme

Ļoti lielisks pasākums. Atmosfēra un cilvēki apkārt bija vienkārši super. Liels prieks bija dzirdēt grima padomus, kas ļoti labi noderēs turpmāk. Izmēģināt un uzdrīkstēties krāsot košas lūpas, jo tas tak ir tik skaisti. Paldies par vienreizējo iespēju iepazīties un izmēģināt jaunākos L'oreal produktus un dažus no tiem iegūt savā īpašumā. Vēl joprojām esmu sajūsmā par šo pasākumu. Liels paldies!
Kristela Liepa
Rīga
Pilna laika mamma

Pieteikums

Nesen piedzima mans pirmais bērniņš un ikdienas steigā vairs nesanāk tik daudz laika sev kā sievietei.
Labprāt sevi palutinātu un iegūtu jaunas zināšanas sevis kopšanā un dekoratīvās kosmētikas lietošanā.
 

Atsauksme

Liels paldies, par lielisko iespēju piedalīties Drogas Dāmu Skolā! Patiešām fantastisks pasākums un lieliski pavadīts laiks. Iegūta jauna, noderīga informācija par dekoratīvās kosmētikas jaunumiem, ko labprāt arī turpmāk izmantošu. Paldies, par lieliskajām dāvanām un radīto svētku sajūtu ikdienā.
Arlita Marcinkeviča
RĪGA
Inspektore

Pieteikums

Labdien! Šis nu ir pasākums,kuru ļoti vēlos apmeklēt.
Ļoti sekoju līdzi jaunumiem kosmētikas pasaulē un gribas izmēģināt šīs ekskluzīvās sadarbības produktus!
Un domāju,tas būtu jauks vakars,kad aizmirst par ikdienas rūpēm un sākt iekrāsot pavasari
 

Atsauksme

Paldies par jauki pavadīto vakaru Drogām un L'Oreal Latvia ! Ļoti pozitīva atmosfēra un cilvēki. Un dāvanas !!! Nu šī lūpkrāsa ir mana mīļākā
Annija Vīnkalna
Rīga
Žurnāliste

Pieteikums

Kosmētika ir mana sirdslieta, un es ar nepacietību sekoju līdzi šīs sfēras jaunumiem - un no pēdējā laikā iznākušajām kolekcijām mani visvairāk ieintriģējusi tieši L'Oreal un Balmain sadarbība. Ļoti vēlētos izmēģināt kolekcijas lūpu krāsas un citus produktus, kā arī noklausīties Unas Bernatovičas stāstīto.
Labu laiku esmu sekojusi līdz Dāmu skolas pasākumiem, un šī ir tā reize, kad es no sirds vēlētos piedalīties! :)
 

Atsauksme

Liels paldies par pasākumu! Bija prieks iepazīt jauno L'Oreal produktu sēriju un izmēģināt to darbībā sievišķīgā kompānijā :)
Santa Šakarne
Rīga
finanšu joma

Pieteikums

Labdien!
Primāri vēlos pieteikties uz šo pasākumu, jo ir dzirdētas un redzētas daudz labas atsauksmes par iepriekš rīkotajiem pasākumiem, nekad neko līdzīgu neesmu apmeklējusi un ļoti vēlētos iepazīties ar jauni Loreal produkciju.
Ar cieņu, Santa
 

Atsauksme