Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

Pēc rekonstrukcijas atvērts veikals Drogas Dzelzavas ielā 51

11.12.2017

Noslēdzot rekonstrukcijas darbus, no 8.decembra gaišākās un mājīgākās telpās pircējiem atkal būs pieejams veikals Drogas Rīgā, Dzelzavas ielā 51.

Veikals tika atvērts 2000. gada vasarā, un līdz šim tajā veikti nelieli labiekārtošanas darbi, piemēram, pēc klientu ierosinājuma iniciatīvas „Veido Drogas pati” ietvaros noņemti papildu produktu stendi ejās, tādējādi nodrošinot ērtāku pārvietošanos gan pircējiem ar kustību traucējumiem, gan māmiņām ar bērnu ratiem. Šogad pēc rekonstrukcijas veikalā nomainīts arī grīdas segums, gaisa kondicionēšanas sistēma, dizaina elementi, griesti un to apgaismojums, uzstādot energoefektīvas LED lampas. Veikala kopējā platība ir 219 m2, un pircējiem tiks nodrošināts plašs ikdienā nepieciešamo preču klāsts.

Šis veikals ir pirmais, kuru atvērām Purvciema apkārtnē un klientu lojalitāte šo 17 gadu laikā ir vislabākais novērtējums Drogas veikalam, piedāvātajiem produktiem, akcijas piedāvājumiem un sociālām iniciatīvām. Drogas mērķis ir būt līdzās saviem klientiem – tuvāk mājām, pa ceļam uz darbu, mācībām vai ikdienas gaitās, tādēļ turpinām uzklausīt pircēju vēlmes, iesakot jaunu atrašanās vietu ieteikumus veikaliem,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Seši darbinieki – piecas pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja – pircējus apkalpos darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00. Par vakancēm Purvciema apkaimes iedzīvotājiem iespējams interesēties veikalā vai mājaslapas www.drogas.lv karjeras sadaļā.

aboutus/news/dzelzavas_51.jpg

Pēc rekonstrukcijas atvērts veikals Drogas Dzelzavas ielā 51

Noslēdzot rekonstrukcijas darbus, no 8.decembra gaišākās un mājīgākās telpās pircējiem atkal būs pieejams veikals Drogas Rīgā, Dzelzavas ielā 51.

11.12.2017 Atvērt

Atvērts pirmais veikals Drogas Iļģuciemā

04.12.2017

Uzklausot daudzu klientu vēlmes un vairākkārtējus ierosinājumus, 4.decembrī Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, atvērts jauns veikals, kurš ir pirmais veikals Drogas Iļģuciema apkārtnē. Visas dienas garumā kopā ar veikala apmeklētājiem tiks svinēta 89. veikala Drogas atklāšana Latvijā.

Kā jau ierasts, veikala iekārtojums ļauj ērti orientēties produktu kategorijās, kas iedalītas pēc krāsām. Veikalā izmantots arī videi draudzīgāks un energoefektīvāks LED apgaismojums, kas ne vien ir dabai draudzīgāks, bet arī rada gaišu un mājīgu atmosfēru. Tāpat veikalā pieejamas kases, kurām pēc klientu ierosinājuma izveidoti plauktiņi somas novietošanai, nodrošinot ērtu pirkuma apmaksas procesu.

Drogas moto ir būt līdzās saviem klientiem, kas nozīmē būšanu tuvumā arī fiziski – tuvāk mājām, pa ceļam uz darbu, mācībām vai ikdienas gaitās. Tādēļ ar lielu prieku sakām paldies Iļģuciema un tuvākās apkaimes iedzīvotājiem par aktivitāti, aicinot atvērt veikalu Drogas arī šajā mikrorajonā! No šodienas būsim līdzās vēl daļiņai mūsu uzticamo pircēju un piedāvāsim pievilcīgas cenas, izdevīgas akcijas un piedāvājumus, kā arī jaunākos un stilīgākos produktus no plašā dekoratīvās kosmētikas, skaistumkopšanas, veselības un mājsaimniecības preču klāsta,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 195 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pieci darbinieki – četras pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja – pircējus apkalpos darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00. Par vakancēm Iļģuciema apkaimes iedzīvotājiem iespējams interesēties veikalā vai mājaslapas www.drogas.lv karjeras sadaļā.

Atklāšanas svētku laikā jaunā veikala klienti tiks iepriecināti ar īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm vairāk nekā 7000 produktiem, kā arī katrs pircējs par pirkumu virs 7 EUR saņems dāvanu.

aboutus/news/ilguciems.jpeg

Atvērts pirmais veikals Drogas Iļģuciemā

4.decembrī Rīgā, Mazā Stacijas ielā 2a, atvērts jauns veikals, kurš ir pirmais veikals Drogas Iļģuciema apkārtnē.

04.12.2017 Atvērt

Pēc rekonstrukcijas atvērts pirmais jauna koncepta veikals Drogas

01.11.2017

Iezīmējot Drogas 25 gadu jubilejas tuvošanos un nepārtrauktu virzību uz attīstību, 1.novembrī tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Audēju ielā 16, atklāts jauna un atšķirīga koncepta veikals Drogas.

No 18.septembra veikals apmeklētājiem tika slēgts uz rekonstrukciju, lai turpmāko 6 nedēļu laikā piedzīvotu grandiozas pārmaiņas. Izstrādājot jauno veikala konceptu, tika ņemta vērā gan Drogas mātes kompānijas – mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group starptautiskā pieredze, gan mūsu klientu vēlmes un ierosinājumi.

Pirmais pamanāmākais jaunums ir krāsu un toņu maiņa, jo ierastās Drogas produktu kategoriju krāsas zilā, rozā un oranžā, kuras līdz šim iezīmēja dalījumu preču grupās veselībai, skaistumam un mājai, veikalā vairs nebūs sastopamas. Jaunā veikala telpas un iekārtojums būs pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem.

Uzklausot klientu vēlmes, jaunajā konceptā esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

Ejot līdzi laikam, jaunais koncepts ir kļuvis daudz mūsdienīgāks – veikala vidi papildinās video ekrāni, spilgti LED paneļi, aicinājumi dalīties ar atrastajiem produktiem sociālajos tīklos un dažādi padomi.

Jaunā koncepta veikala atklāšana ir viens no mūsu gaidītākajiem gada notikumiem, kura svinēšanā aicinām piedalīties ikvienu. Nākamgad Drogas svinēs 25 gadus Latvijā un tas ir īstais brīdis pārmaiņām. Pašlaik tas būs pirmais šāda koncepta veikals, ko nodosim klientu vērtējumam. Ar prieku gaidīsim pircēju sajūtas un viedokli, lai lemtu arī par nākotnes veikalu uzlabošanu. Uzskatam, ka nākotnē zīmolu attīstība tiešā mērā būs saistīta ar klientu vēlmju izzināšanu un uzklausīšanu, tādēļ tieši šāda mērķa vadīti visa 2017. gada garumā klientu forumos un aptaujās apkopojām mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā radītu jauna formāta veikalu Drogas,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikala kopējā platība ir 298 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos 15 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

Svinot jaunā koncepta ieviešanu, 1. novembrī apmeklētāji ir aicināti uz svinībām visas dienas garumā. Par katru pirkumu virs 20 EUR, klients saņems dāvanu – kādu noderīgu produktu pēc savas izvēles, kā arī būs iespēja konsultēties pie zīmolu Max Factor, Mixa, Mossa, L’Oreal Paris, Dove un Rexona ekspertiem, lai uzzinātu sev piemērotākos dekoratīvās kosmētikas produktus un tos izmēģinātu, veiktu sejas ādas diagnostiku un atklātu speciālistu padomus ādas kopšanas rituāliem, kā arī uzzinātu jaunākās inovācijas matu kopšanā un ķermeņa higiēnā. Dāvanas par pirkumiem varēs saņemt arī no zīmoliem Dzintars un Himalaya.

aboutus/news/audeju16.jpg

Pēc rekonstrukcijas atvērts pirmais jauna koncepta veikals Drogas

Iezīmējot Drogas 25 gadu jubilejas tuvošanos un nepārtrauktu virzību uz attīstību, 1.novembrī tirdzniecības centrā Galerija Centrs, Audēju ielā 16, atklāts jauna un atšķirīga koncepta veikals Drogas.

01.11.2017 Atvērt

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

16.10.2017

Turpinot izglītot Latvijas sabiedrību par roku mazgāšanas nozīmīgumu, Drogas kuplā brīvprātīgo pulkā 12. oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pirmā stāva vestibilā atklāja īpaši apgleznotu sienu ar Drogas korporatīvās sociālās atbildības projekta tēliem Ziepju Burbulīti un Neganto Mikrobu. Sienas izmērs ir 18 m2 un tā katru dienu apmeklētājiem atgādinās par roku mazgāšanas svarīgumu.

Abu tēlu autore ir četru bērnu māmiņa Zinta Krakopa – tie radīti jau projekta sākumā 2014.gadā, un nu tēli sākuši jaunu dzīvi BKUS telpās. Ar radošu un atsaucīgu mākslinieku palīdzību zīmējums tapis grafiti tehnikā – ar krāsas baloniņiem – vienas nakts laikā. BKUS gadā vidēji apmeklē ap 200 000 cilvēku, un turpmāk košais zīmējums uzskatāmi parādīs visus 8 roku mazgāšanas soļus.

Svinīgo pasākumu atklāja BKUS valdes locekle Ināra Bluķe, pasniedzot Drogas pārstāvjiem pateicības diplomu par labajiem darbiem BKUS un aktivitātēm roku higiēnas izcelšanā jau vairākus gadus. Turpinājumā Drogas darbinieku iemiesotie tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs pārbaudīja bērnu zināšanas par roku mazgāšanu, Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādes „Rotaļa” bērni kopā ar pedagoģi Ingu Rasmani sniedza muzikālus priekšnesumus un noslēgumā abi tēli ar brīvprātīgajiem ciemojās vairākās nodaļās, dāvinot veselīgus našķus, krāsojamās lapas un ziepītes.

Šogad BKUS telpās atklāts ne tikai sienas zīmējums – tāpat poliklīnikas telpās uzlīmēta 2 metrus gara spēle „Klasītes”, kas ļaus jautrāk un aktīvāk pavadīt laiku gaidot pieņemšanu pie ārsta, BKUS rotaļu istabās bērniem būs pieejamas krāsojamās lapas un plakāti ar roku mazgāšanas soļiem, visu oktobri TV ekrānos tiks rādīts mācību video par roku mazgāšanu, ar pediatru palīdzību vecākiem un bērniem tiks izsniegtas 3 000 ziepītes un informācija par roku mazgāšanu.

Vēl 2 000 ziepes ar projektā iesaistīto Drogas brīvprātīgo darbinieku palīdzību tiks nogādātas uz reģionālajam slimnīcām Jēkabpilī, Dobelē, Cēsīs, Daugavpilī, Smiltenē, Jelgavā, Aizkrauklē un Liepājā. Līdz ar ziepēm bērni saņems krāsojamās lapas, savukārt vecāki – noderīgu informāciju par roku mazgāšanu. Ziepes, kuras pārbaudītas arī Veselības inspekcijā, nodrošina zīmols Fa.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

Foto galerija http://www.mazgarokas.lv/foto

aboutus/news/gvd.jpg

Drogas izglīto savus nākotnes pircējus, aktualizējot roku mazgāšanas nozīmīgumu ar sienas zīmējumu Bērnu slimnīcā

Turpinot izglītot Latvijas sabiedrību par roku mazgāšanas nozīmīgumu, Drogas kuplā brīvprātīgo pulkā 12. oktobrī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS)

16.10.2017 Atvērt

Drogas atkal priecē un lutina Klientu dienās!

11.10.2017

AS Drogas mērķis ir sniegt klientiem vairāk nekā tiek gaidīts – gan apkalpošanā, gan produktu sortimentā, gan savstarpējā komunikācijā – tādēļ veicinot klientu lojalitāti, pērn AS Drogas uzsāka jaunu iniciatīvu, vairākas reizes gadā rīkojot Drogas Klientu dienas. Klientiem tika piedāvāts sevi palutināt ar bezmaksas grimu vai frizūru, izmantot konsultācijas un citus pārsteigumus.

Arī šajā rudenī Drogas aicināja iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus Klientu dienās – tajās apmeklētāji bezmaksas varēja saņemt grima uzklāšanu, hennas zīmējumus, sejas ādas un matu diagnostiku un citas konsultācijas. Savukārt pasākumu starplaikā varēja izmantot izdevīgas atlaides ar Drogas karti, saņemt dāvanas par pirkumiem un piedalīties konkursos.

AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova stāsta: „Drogas nav un nevēlas būt tikai veikals vai vieta iepirkumiem – ik dienu cenšamies klientiem sniegt vairāk. Tas nozīmē piedāvāt vairāk inovatīvu un pasaulē populāru produktu, personalizētus piedāvājumus, ekspertu padomus, ērtas telpas, kā arī draudzīgu un smaidīgu apkalpošanu. Arī programma „Veido Drogas pati” ir viens no veidiem, kā iesaistām klientus uzņēmuma veidošanā un parādām, ka viņu viedoklis spēj ietekmēt lēmumus – pēc aptaujām un vēstulēm ir veikti dažādi uzlabojumi veikalu vidē, reklāmas materiālos, mājas lapā u.c.  Tādēļ vēl jo vairāk priecājamies, ka mūsu centienus iedvesmot un lutināt patiešām novērtē un arī turpmāk notiks pasākumi, kuros varēs uzzināt nozares speciālistu ieteikumus, iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī iepazīt Drogas pārstāvjus klātienē – jau iecienītie Dāmu skolas semināri visā Latvijā un par jaunu tradīciju kļuvušās Drogas Klientu dienas.”

Klientu dienas notika:

  • 30.septembrī Ventspilī, t/c Tobago, Lielais prospekts 3/5
  • 1.oktobrī Rīgā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas iela 71
  • 7.oktobrī Daugavpilī, t/c Aveņu centrs, Raipoles iela 11
  • 8.oktobrī Rīgā, t/c Spice, Lielirbes iela 29

Pirmās Drogas Klientu dienas notika Rīgā, t/c Galerija Centrs, t/c Rīga Plaza, t/p Alfa un t/c Mols. Pēc klientu atsaucības un lūgumiem pavasarī pasākumi notika arī Latvijas reģionos – Jelgavā un Liepājā (šogad arī Ventspilī un Daugavpilī). Katrā no pasākumu dienām klientiem bija iespēja pieteikties dažādām konsultācijām – zīmoli Mixa, L’Oreal Paris un Mossa piedāvāja veikt sejas ādas diagnostiku, saņemt padomus par kopšanu un pareizu produktu izvēli, Maybelline un L’Oreal Paris sniedza grima ieteikumus un bezmaksas grima uzklāšanu, savukārt meistarīgi frizieri ļāva pusstundas laikā tikt pie jaunas frizūras.

Fotogrāfijas un video šajā saitē https://www.drogas.lv/lat/drogas_karte/klientu_dienas/

aboutus/news/klientu_dienas_2017.jpg

Drogas atkal priecē un lutina Klientu dienās!

Arī šajā rudenī Drogas aicināja iedvesmoties no skaistumkopšanas ekspertiem, iepazīt jaunus produktus un uzzināt noderīgus padomus Klientu dienās! 

11.10.2017 Atvērt

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

12.09.2017

Jau vairāk kā gadu Drogas iepriecina savas klientes ar izglītojošajiem iniciatīvas “Veido Drogas pati!” Dāmu skolas semināriem, reizi mēnesī tiekoties brīvā un nepiespiestā gaisotnē, lai katru reizi apgūtu kādu aktuālu skaistumkopšanas tēmu kopā ar labākajiem stilistiem, grima māksliniekiem, ārstiem, kosmetologiem un citiem ekspertiem.

Kā vēsta projekta nosaukums “Veido Drogas pati!”, katrā pasākumā klientes iesaistās arī uzņēmuma veidošanā, piedaloties diskusijās ar dažādiem Drogas vadītājiem par mārketinga, komunikācijas, administratīviem un komercjautājumiem. Dalībnieces dalās savā pieredzē, novērojumos un nereti arī jaunās idejās un priekšlikumos gan par veikalu iekārtojumu, gan reklāmas materiāliem un preču sortimentu.

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā. Tieši Liepājas klientes bija visaktīvākās, tādēļ 7.septembrī liepājnieces uzzināja labākos padomus un skaistuma noslēpumus no šarmantās L'Oréal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas, kopā ar mārketinga un sabiedrisko attiecību direktori Ilzi Kirstuku-Ščeglovu diskutēja par reklāmas materiāliem un Drogas lojalitātes programmu, tad grima meistarklasē pārbaudīja iegūtās make-up zināšanas praktiski un vakara noslēgumā saņēma individuāli piemeklētas dāvanas.

Pasākumā piedalījās arī vietējo mediju pārstāvji un atsaucīgās Liepājas veikalu vadītājas Evija Vitkus, Lana Kļava un Ņina Averina.

Aicinām apskatīt pasākuma reportāžu ŠAJĀ FOTO GALERIJĀ,  kā arī rekurzeme.lv; pasākuma VIDEO

aboutus/news/edgarsfoto_1066.jpg

Pirmā reģionālā Dāmu skola!

Veicot aptauju un ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, septembrī pirmo reizi devāmies ārpus Rīgas, Kurzemes virzienā, lai sarīkotu Dāmu skolas semināru Liepājā.

12.09.2017 Atvērt

Drogas palīdz gatavoties skolai

06.09.2017

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai un kuras saņems audžuģimenes, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī speciālās internātskolas.

Drogas darbinieki ziedoja burtnīcas, klades, grāmatas, sporta apavus, somas, globusu, spēles, zīmuļus un dažādus rakstāmpiederumus.

Palidzesim.lv ir Drogas sadarbības partneris jau vairākos projektos, tai skaitā ziedojot higiēnas produktus maznodrošinātam ģimenēm. Vairāk par biedrību un iespējām palīdzēt http://palidzesim.lv/

aboutus/news/img_1862_-_copy.jpg

Drogas palīdz gatavoties skolai

Drogas jau otro gadu iesaistās labdarības akcijā “Skola sauc!”, kuru rīko biedrība Palidzesim.lv. Akcijas ietvaros bija iespējams ziedot preces, kas nepieciešamas skolas gaitu sākšanai.

06.09.2017 Atvērt

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

05.09.2017

Reizi divos gados Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīko konkursu visiem grupas uzņēmumiem „Marketing and PR Awards”. Tas notiek dažādās kategorijās, piemēram, Labākā mārketinga kampaņa, Labākā digitālā kampaņa, Labākā aplikācija vai Labākā CRM kampaņa. Katru reizi dažādās nominācijās kampaņas iesniedz arī Drogas, saņemot apbalvojumus.

Šogad konkursā vērtēja 2015. līdz 2017.gada kampaņas no grupas 13 mazumtirdzniecības zīmoliem Eiropā un Āzijā – kopā 24 valstīm. Lepojamies, ka 10 starptautisku projektu konkurencē Drogas korporatīvi sociālās atbildības (KSA) projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” ieguvis 1.vietu kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”, kurā apbalvo labākās ar labdarību un sociālo ievirzi saistītās iniciatīvas. Šīs kategorijas projekti ne tikai sniedz atbalstu dažādām sabiedrības grupām, bet arī veido pozitīvu darba devēja un zīmola tēlu, stiprina lojalitāti uzņēmumam.

KSA projekts sākts 2014.gadā ar mērķi aktualizēt roku higiēnas nepieciešamību un jau pirmsskolas vecumā mācīt pareizas un regulāras roku mazgāšanas nozīmīgumu. Šim nolūkam radīti speciāli tēli Ziepju Burbulīte un Negantais Mikrobs, kuri atraktīvā un viegli uztveramā veidā ar priekšnesumu māca, kāpēc, kad un kā ir jāmazgā rokas.

Lai roku mazgāšanas svarīgums bērniem paliktu atmiņā pēc iespējas labāk un ilgāk, izstrādāti arī citi izglītojoši materiāli – plakāts ar 8 roku mazgāšanas soļiem, informatīvas uzlīmes uz ziepēm, dažādi krāsojamie zīmējumi, kuros bērni var uzzīmēt apgūto, un uzlīmes.

2015.gadā radīts noderīgs mācību video, kā pareizi jāmazgā rokas, un mājas lapa, kurā pieejami visi projekta materiāli, tai skaitā, roku mazgāšanas dziesma un tās vārdi. Visi materiāli ir pieejami latviešu un krievu valodā.

Projekts un tā materiāli tapuši ciešā sadarbībā ar Veselības inspekciju, Slimību profilakses un kontroles centru un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvjiem.

Vairāk par projektu mājas lapā www.mazgarokas.lv

aboutus/news/csr_preses_konference.jpg

Drogas korporatīvi sociālās atbildības kampaņa iegūst 1.vietu

Drogas projekts par roku mazgāšanu ieguvis 1.vietu A.S. Watson Group konkursā „Marketing and PR Awards” kategorijā „Best Cause Marketing Initiative”.

05.09.2017 Atvērt

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

09.08.2017

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

Akcijas ietvaros Latvijas iedzīvotāji uz veikaliem Drogas atnesa vairākus tūkstošus izlietoto iepakojumu, no kuriem taps inventārs rotaļu laukumam – to plānots atklāt rudenī.

„Lielu prieku un atsaucību saņēmām no veikalu darbiniekiem, kuri tukšos iepakojumus nesa paši un ļoti aktīvi mudināja iesaistīties arī pircējus, draugus, ģimenes locekļus un kaimiņus. Šādi projekti ne tikai sniedz labumu videi, bet arī stiprina komandas spēku, lojalitāti, sabiedrisko apziņu rūpēties par vidi sev apkārt. Esam saņēmuši ierosinājumus akciju atkārtot, iespējams, rīkojot to ilgāku laiku,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.  

SOS Ģimeņu atbalsta centrs Rīgā darbojas kopš 2007. gada. Centra speciālistu komandas atbalstu mēnesī saņem vairāk kā 100 ģimenes ar bērniem (līdz 200 bērniem un jauniešiem). Papildus sociālo darbinieku psihosociālajam darbam un sociālo rehabilitētāju pakalpojumiem ģimenēm tiek nodrošinātas psihologa un psihoterapeita konsultācijas, narkologa, psihiatra un jurista pakalpojumi. Bērniem un ģimenēm tiek dota iespēja arī piedalīties dažādās izglītojošās aktivitātēs un nodarbībās.

aboutus/news/fa_csr_akcija_1.jpg

Noslēgusies labdarības akcija „Saki JĀ nākotnei kopā ar FA!”

Jūlija vidū noslēdzās labdarības akcija, kuras laikā bija iespējams nodot otrreizējai pārstrādei izlietotos FA produktu iepakojumus un ziedot rotaļu laukuma izbūvei Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centrā Rīgā. 

09.08.2017 Atvērt

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

21.07.2017

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

Veikala kopējā platība ir 155 m2, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

No 20.jūlija līdz 6.augustam klientiem būs lieliska iespēja piedalīties loterijās ar aizraujošām balvām, kā arī izmantot akcijas piedāvājumus dažādos produktu segmentos, piemēram, ar pievilcīgām atlaidēm iegādāties dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus,  matu krāsas, matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, parfimēriju, par izdevīgām cenām pieejamas arī  higiēnas un veselības preces, preces bērniem, sadzīves ķīmija un saimniecības preces.

Tāpat kā citos veikalos, arī šajā pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Rival de Loop, Fruttini, Babydream, Alouette, Zenner un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas par īpaši draudzīgu cenu. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Makeup Revolution.

Siguldas iedzīvotāji ir mīļi aicināti izdevīgi iepirkties arī otrajā Siguldas veikalā Drogas, kur tos vienmēr gaidīs smaidīgās un zinošās Drogas pārdevējas – konsultantes, lai sniegtu profesionālu atbalstu klientiem, orientējoties plašajā vairāk nekā 16 000 preču klāstā. Veikals turpinās pircējus apkalpot tirdzniecības centrā „Raibais suns”, Vidzemes šosejā 16, darba dienās un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. 

aboutus/news/sigulda_titulbilde_1.jpg

Veikals Drogas Siguldā, t/c Šokolāde, klientiem vēl ērtāk pieejams!

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals Drogas, kas atrodas Siguldas tirdzniecības centrā „Šokolāde”, Strēlnieku ielā 2, ir pārvietots un 20.jūlijā plkst. 9.00 vēra durvis jaunā, pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā.

21.07.2017 Atvērt