Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

Veikalu Drogas darba laiks svētku dienās

21.12.2016

Cienījamie pircēji!

Informējam, ka svētku dienās veikalos Drogas mainīts darba laiks.

Savukārt tajos veikalos, kuri atrodas tirdzniecības centru telpās, darba laiks noteikts saskaņā ar tirdzniecības centru grafikiem.

 

 

lotteries/2016-12-02_16_50_47_elements_parsla.png

Veikalu Drogas darba laiks svētku dienās

Informējam, ka svētku dienās veikalos Drogas mainīts darba laiks.

21.12.2016 Atvērt

Veikalos Drogas pieejami maisiņi, kas dabā 100% sadalās

29.08.2016

Latvijas Tirgotāju asociācija informē, ka Eiropas valstu iedzīvotāji patērē aptuveni 100 miljardus plastmasas maisiņu gadā. Katrā valstī izlietoto maisiņu daudzumi ir atšķirīgi. Lielākais patēriņš ir Lietuvā, Polijā, Slovākijā un Bulgārijā – 460 maisiņi uz vienu cilvēku gadā, bet mazākais Dānijā, Somijā, Vācijā, Francijā, Nīderlandē un Luksemburgā – aptuveni 100. Latvijā vidēji tiek izlietoti 190 maisiņi gadā uz vienu cilvēku.

Eiropas Savienībā pieņemtā direktīva paredz, ka līdz 2017.gadam uz pusi jāsamazina vienreizējai lietošanai paredzēto plastmasas maisiņu daudzums, savukārt līdz 2019.gadam to lietojumam jāsarūk jau par 80%.

Lai iesaistītos tīrākas vides saglabāšanā, jau no 2014.gada veikalos Drogas pakāpeniski tika ieviesti iepirkuma maisiņi, kas bioloģiski sadalās, un nu jau visu izmēru maisi ir nomainīti uz videi draudzīgākiem. Tagad visos veikalos Drogas klienti savus pirkumus var ielikt īpašos maisos, kuri pieder pie kategorijas „biodergadable” ar Oxo piedevu. Tas nozīmē, ka tīram polietilēnam tiek pievienota speciāla piedeva, kuras molekulas aktivizējas saules staru iedarbībā un sāk sadalīt materiālu līdz polietilēns tiek pārvērsts ūdenī.

Jau ilgāku laiku Drogas vairs brīvi neizvieto mazos maisiņus pie kasēm, un pārdevēji-konsultanti pārjautā, vai maisiņš tiešām nepieciešams. Tāpat veikalos pieejami vairākkārt lietojamie auduma maisiņi un somas, kā arī atkritumu maisi mājsaimniecībām, kas 100% sadalās dabā. 

aboutus/news/titulbilde_maisi.JPG

Veikalos Drogas pieejami maisiņi, kas dabā 100% sadalās

Lai iesaistītos tīrākas vides saglabāšanā, jau no 2014.gada veikalos Drogas pakāpeniski ieviesti iepirkuma maisiņi, kas bioloģiski sadalās, un nu jau visu izmēru maisi ir nomainīti uz videi draudzīgākiem.

29.08.2016 Atvērt

Veikals Drogas Dobelē maina adresi

29.07.2016

28.jūlijā Dobelē notika svinīgā veikala Drogas atvēršana jaunās telpās – tagad pircēji tiks apkalpoti Baznīcas ielā 14, kas atrodas pilsētas centrā. Ērtai un pārskatāmai preču izvietošanai jaunajā veikalā pieejami 194 m2.

„Veikala pārvietošana sniegusi iespēju atjaunot Dobeles veikala kopējo iekārtojumu, tādējādi radot patīkamu telpu nesteidzīgiem un pārdomātiem pirkumiem – šajā veikalā izmantots videi draudzīgāks un energoefektīvāks LED apgaismojums, produktu stendiem atjaunots dizains un apgaismojums,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Veikalā pircējus katru dienu no plkst. 9:00 līdz 21:00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja.

aboutus/news/titulbilde_Dobele.JPG

Veikals Drogas Dobelē maina adresi

28.jūlijā Dobelē notika svinīgā veikala Drogas atvēršana jaunās telpās – tagad pircēji tiks apkalpoti Baznīcas ielā 14, kas atrodas pilsētas centrā.

29.07.2016 Atvērt

Drogas dāvina 175 produktu komplektus maznodrošināto ģimenēm

01.07.2016

No 2004. gada AS Drogas ir konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums, kurš šogad svin 175 gadu jubileju. Svinības sākās janvārī un notiks visu gadu – visā pasaulē paredzētas vairāk par 240 aktivitātēm visos Grupas uzņēmumos 25 valstīs, iesaistot pircējus, darbiniekus, sadarbības partnerus un vietējās sabiedrības.

Jubilejas ietvaros arī Drogās paredzētas vairākas aktivitātes, tai skaitā produktu ziedojums – pirmais notika jau jūnija sākumā. 175 komplektus ar mājsaimniecībā noderīgiem produktiem – trauku un veļas mazgāšanas līdzekļiem, veļas mīkstinātājiem, sadzīves ķīmiju – saņēma ģimeņu veselības veicināšanas centrs "Sirdsdegsme+". Šis centrs rūpējas par 30 maznodrošinātām ģimenēm un senioriem Limbažu pusē.

Šogad Drogas vēl ziedos 175 paciņas arī citām biedrībām un Latvijas iedzīvotājiem, kuriem tas ir patiešām nepieciešams.

aboutus/news/ASW_ziedojums_2.JPG

Drogas dāvina 175 produktu komplektus maznodrošināto ģimenēm

Drogas dāvināja 175 komplektus ar mājsaimniecībā noderīgiem produktiem ģimeņu veselības veicināšanas centram "Sirdsdegsme+".

01.07.2016 Atvērt

Drogas iegūst apbalvojumus par darbu ar klientiem

16.06.2016

Aprīļa beigās Drogas piedalījās konferencē Think Customer Conference 2016, kas notika Londonā un pulcēja A.S.Watson Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumus.

Tās uzmanības centrā bija pircējs – izprast viņa vēlmes un paradumus, nodrošinot visaptverošu iepirkšanās un apkalpošanas pieredzi veikalos un ārpus tiem. Uzņēmumi dalījās savā pieredzē un prezentēja dažādus klientu apkalpošanas veiksmes stāstus, uzzināja jaunākas tendences tirdzniecības nozarē un meistarklasēs kopīgi meklēja inovatīvus risinājumus mērķu sasniegšanai.

Kā jau ik gadu Grupas rīkotajās konferencēs un pieredzes apmaiņas semināros, uzņēmumi tika uzslavēti un apbalvoti par dažādiem sasniegumiem. Arī šogad Drogas pārbrauca ar balvām par labiem radītājiem klientu attiecību sistēmas ietvaros (CRM) mazumtirdzniecības uzņēmumu vidū – par tirdzniecības rādītājiem ar Drogas karti un visaktīvākajiem Drogas kartes īpašniekiem.

aboutus/news/CRM_balva_1.jpg

Drogas iegūst apbalvojumus par darbu ar klientiem

Šogad Drogas saņēma apbalvojumus par labiem radītājiem klientu attiecību sistēmas ietvaros (CRM) mazumtirdzniecības uzņēmumu vidū.

16.06.2016 Atvērt

Drogas jau ceturto gadu iegūst balvu HR Award Employee Relations

06.06.2016

Katru gadu pavasarī Drogas mātes kompānija A.S. Watson Group rīko visu grupas sastāvā esošo Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmumu personāla vadītāju tikšanos. Konferences laikā notiek pieredzes apmaiņa ar kolēģiem Eiropā, dažādas lekcijas, kā arī tiek uzslavēti sasniegumi darbā ar personālu dažādās kategorijās.

Sīvā konkurencē starp vairāk nekā 20 valstīm (un daudz vairāk uzņēmumu, jo vairākās valstīs grupai ir dažādi uzņēmumi) arī šogad Drogas saņēma 1.vietu kategorijā „Darbinieku attiecības” (Employee Relations) par projektu „Mazo Ēnu diena”, kas birojā notika otro reizi. Tā tiek rīkota nedēļu pirms Latvijā populārās Ēnu dienas un aicina darbinieku bērnus iepazīt savu vecāku darba ikdienu. Šogad Drogas birojā viesojās bērni vecumā no 3 līdz 10 gadiem, kuri cītīgi „ēnoja” paši savus vecākus.

Tāpat Drogas saņēma uzslavu par e-apmācības kursu veikala personālam un jaunizveidotajām video apmācībām darba aizsardzībā projektā „rāDAm”.

aboutus/news/2016-08-01_10_15_15_1.jpg

Drogas jau ceturto gadu iegūst balvu HR Award Employee Relations

Arī šogad Drogas saņēma 1.vietu kategorijā „Darbinieku attiecības” (Employee Relations) par projektu „Mazo Ēnu diena”. 

06.06.2016 Atvērt

Drogas piedalās konkursā Izcila Darba devēja DNS 2016

30.05.2016

26. maijā notika jau trešais personāla vadības konsultāciju uzņēmuma Eiro Personāls rīkotais konkurss „Izcila Darba devēja DNS”, kurā uzņēmums Drogas piedalījās otro reizi ar projektu „Darba drošības un veselības nedēļa Drogās”.

Projekta mērķis ir veicināt darbinieku izpratni par darba drošību un veselības aizsardzību, darot to viegli, draudzīgi un izklaidējoši. Piemēram, nedēļas garumā rīkojot dažādas aktivitātes veikalos un birojā (Pozitīvās atmosfēras diena, Roku mazgāšanas diena, Fiziskās slodzes rekordu diena, Darba aizsardzības diena, Veselības diena), motivējot iesaistīties jaunu darba aizsardzības video tapšanā un filmēšanā, radot mūsdienīgus apmācību materiālus. Darba drošības un veselības nedēļa šogad notiks jau ceturto reizi.

Esam lepni, ka ņemot vērā panākumus 2015.gada konkursā, kad projekts „Vispasaules Roku mazgāšanas diena” ieguva pirmo vietu nominācijā Korporatīvā sociālā atbildība (KSA), šogad pirmo reizi žūrijā piedalījās arī Drogas pārstāvis – Iekšējās komunikācijas vadītāja Dace Bogdanova: „Būt vienam no žūrijas locekļiem ir gods, lepnums un atbildība. Bija ļoti interesanti uzzināt kaut ko jaunu un noderīgu, iepazīt visdažādākos uzņēmumus un projektus, bet arī grūti tos vērtēt, jo godalgas bija pelnījuši daudzi. Kopumā konkurss un konference ļāva sajust korporatīvās sociālās atbildības nozīmīguma izpratni Latvijas uzņēmumos un sniedza iedvesmu turpināt attīstīt KSA projektus arī Drogās.”

Vairāk informācijas par konkursu un uzvarētājiem http://www.darbadevejadns.lv/

Foto Jānis Melngailis.

 

 

aboutus/news/DNS2016_titulbilde.JPG

Drogas piedalās konkursā Izcila Darba devēja DNS 2016

26. maijā notika konkurss „Izcila Darba devēja DNS”, kurā uzņēmums Drogas piedalījās otro reizi ar projektu „Darba drošības un veselības nedēļa Drogās”.

30.05.2016 Atvērt

T/C Damme atvērts 140. veikals Drogas Baltijā

19.05.2016

19. maijā tirdzniecības centrā Damme, Rīgā, Kurzemes prospektā 1a, pircējiem durvis vēris jau 87. veikals Drogas Latvijā! Atklāšanas svētku laikā no 19. līdz 22. maijam pircējus sagaidīs dažādi piedāvājumi, konsultācijas un pārsteigumi, piemēram, katru dienu pirmie 200 veikala pircēji tiks iepriecināti ar dāvanām.

Kopējā veikala platība ir 213 m2 ar plašu preču sortimentu dažādām vajadzībām un vēlmēm. Atklāšanas laikā atlaides tiks piedāvātas visās preču kategorijās, kopumā vairāk nekā 7000 produktiem – dekoratīvajai kosmētikai, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem, matu krāsām, matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem, veselības un higiēnas precēm, parfimērijai, precēm bērniem, sadzīves ķīmijai un saimniecības precēm.

Šajā veikalā tiks izmantots videi draudzīgāks un energoefektīvāks LED apgaismojums, kas ļauj ievērojami ietaupīt apgaismojuma elektrības patēriņu. Līdz ar katru jaunu veikalu turpmāk notiks dažādu dizaina elementu atjaunošana un jaunu tehnoloģisko risinājumu izmantošana.

Veikalā pircējus katru dienu no plkst. 9:00 līdz 21:00 apkalpos septiņi darbinieki – sešas pārdevējas-konsultantes un veikala vadītāja.

 

  

aboutus/news/Damme_titullbilde.JPG

T/C Damme atvērts 140. veikals Drogas Baltijā

19. maijā tirdzniecības centrā Damme, Rīgā, Kurzemes prospektā 1a, pircējiem durvis vēris jau 87. veikals Drogas Latvijā! 

19.05.2016 Atvērt

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2016

17.05.2016

Šogad jau septīto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalās Lattelecom Rīgas maratonā – gandrīz 30 veikalu un biroja pārstāvji pieveica gan 6 km un 10 km, gan 21 km distances. Esam lepni par visiem dalībniekiem un ceram, ka skrējiens sniedza gandarījuma sajūtu!

Foto ar komandas dalībniekiem var apskatīt šeit.

Lattelecom Rīgas maratons šogad norisinājās jau 26. reizi un kopā pulcēja 33 590 dalībniekus no 65 valstīm. Vislielākais reģistrēto skrējēju skaits bija 6 km distancē – 12 482, savukārt 10 km distance pulcēja 6 512 dalībnieku, pusmaratons – 4 313, bet klasiskā maratona distance – 1 759 dalībniekus.

aboutus/news/Maratons2016_titulbilde.jpg

Drogas piedalās Lattelecom Rīgas maratonā 2016

Šogad jau septīto reizi aktīvie Drogas darbinieki piedalās Lattelecom Rīgas maratonā.

17.05.2016 Atvērt

Pēc rekonstrukcijas atvērts veikals Drogas Ādažos

10.05.2016

Noslēdzot rekonstrukcijas darbus Ādažu tirdzniecības centrā „Apelsīns”, Rīgas gatvē 5, pēc aptuveni trīs mēnešu pārtraukuma 10. maijā pircējiem atkal būs atvērts veikals Drogas.

Kopējā veikala platība, ieskaitot arī personāla palīgtelpas, pirms rekonstrukcijas bija 176 m2, taču veicot veikala telpu pārplānošanu un labiekārtošanas darbus, klientiem būs pieejami 219 m2 ar gandrīz 9000 vienību plašu ikdienā nepieciešamu preču klāstu. Tāpat veikalā uzstādītas jaunās koncepcijas kases, kurām pēc klientu ierosinājuma izveidoti plauktiņi somas novietošanai, nodrošinot ērtu pirkuma apmaksas procesu.

Ādažu veikals tika atvērts 2011. gadā, un līdz šim tajā veikti nelieli labiekārtošanas darbi, piemēram, pēc klientu ierosinājuma iniciatīvas „Veido Drogas pati” ietvaros noņemti papildu produktu stendi ejās, tādējādi nodrošinot ērtāku pārvietošanos gan pircējiem ar kustību traucējumiem, gan māmiņām ar bērnu ratiem. Šogad pēc rekonstrukcijas veikalā nomainīts arī grīdas segums, griesti, dizaina elementi, uzstādītas gaismas kastes veikala priekšā aktuālo piedāvājumu atspoguļošanai.

Šis ir otrais veikals, kurā izmantots jauns risinājums sejas kopšanas produktu izvietojumam – šim segmentam veltīti 18 nodalījumi, kuri būs ērti sakārtoti un atšķirami pēc zīmoliem, piemēram, Nivea, Alterra, L’Oreal Paris, Bio2You, Mixa, Isana, Garnier, Rival de Loop, Eveline, Lumene un citiem.

Svinot veikala rekonstrukciju un 5 gadu jubileju, atklāšanas svētku laikā klienti tiks iepriecināti ar īpašiem piedāvājumiem, atlaidēm un dāvanām par pirkumu virs 10 eiro. Tāpat pircējiem būs iespēja saņemt konsultācijas par zīmola Himalaya Herbals produktiem, kā arī zīmolu Himalaya Herbals un Dove dāvanas.

Veikalā pircējus katru dienu no plkst. 9:00 līdz 22:00 apkalpos seši darbinieki – pieredzējusi veikala vadītāja un piecas pārdevējas-konsultantes no Ādažiem vai tuvākā reģiona. Vadītāja šajā komandā strādā jau kopš veikala atvēršanas, savukārt uzņēmumā kopumā no 2003. gada, gūstot pieredzi arī Rīgas lielākajos veikalos.

Ādažu veikala kolektīvā pieejamas divas vakances, kurām var pieteikties gan darbinieki ar pieredzi tirdzniecībā, gan vasaras darbam gatavi jaunieši. Pieteikšanās anketas pieejamas mājaslapas www.drogas.lv Karjeras sadaļā.

aboutus/news/2016-05-10_11_55_15_Drogas_Adazi_titulbilde.JPG

Pēc rekonstrukcijas atvērts veikals Drogas Ādažos

Noslēdzot rekonstrukcijas darbus Ādažu tirdzniecības centrā „Apelsīns”, Rīgas gatvē 5, pēc aptuveni trīs mēnešu pārtraukuma 10. maijā pircējiem atkal būs atvērts veikals Drogas.

10.05.2016 Atvērt