Lai nodrošinātu vislabāko un pilnvērtīgāko www.drogas.lv lietošanas pieredzi, mūsu vietnē tiek izmantoti sīkfaili (cookies). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.

Uzzināt vairāk

PIEKRĪTU

Drogas

Tikai Drogās!

L’Oreal Paris Color Riche Matte Balmain lūpu krāsa, dažādi toņi, 4,8 g

L’Oreal Paris Color Riche Matte Balmain lūpu krāsa, dažādi toņi, 4,8 g

L’Oréal Paris Balmain lūpu krāsas – moderni matēti toņi, ko izstrādājis Balmain radošais direktors Olivier Rousteing, modes dizainers ar vislielāko sekotāju skaitu pasaules sociālajos medijos.

Kolekcija ir sadalīta trīs ciltīs – trīs sievišķības izpausmēs. Katra no tām atspoguļo toņu dažādību un raksturo Balmain neparasto DNS pamatelementu.

Couture Tribe – Modes Cilts

"Couture modes toņu izlase godā Balmain modes vēsturisko izcelsmi un šarmu, kas kopš M. Balmain ateljē atvēršanas pirmsākumiem saistās ar šo namu. Lai cik moderns būtu mūsdienu siluets,  mana komanda un es nekad neaizmirstam mūsu saknes un vienmēr iedvesmu meklējam mūsu lieliskajos arhīvos."

Safari Tribe – Safari Cilts

"Safari apliecina mūsu mīlestību pret spēcīgajām sievietēm, karotājām – mūsu Balmain armiju, kā arī, protams, piedzīvojumu un safari tēmām, kas iedvesmojušas tik daudzas manas kolekcijas. Toņu nokrāsas iedvesmojusi zeme, atgādinot Amazones džungļu intensitāti un skaistumu, nebeidzamo tuksnesi, iespaidīgās Amerikāņu vesternu klintis.

Rock Tribe – Roka Cilts

"Ikviens, kurš mani pazīst, zina, ka es nevaru nošķirt mūziku no modes. Šie rock toņi atspoguļo tēmas, kas bijušas svarīgas gan nesenajās modes skatēs, gan manā dzīvē (un kas patiešām padara mūziku iedvesmojošu) – pārkāpt noteikumus, dumpoties un vienmēr palikt uzticīgam sev. "

 

Veikalos Drogas meklē šos toņus:

355 DOMINATION
356 CONFIDENCE
469 FEVER
246 CONFESSION
647 URBAN SAFARI
650 POWER

Color Riche Balmain lūpu krāsas sniedz izsmalcināti matētu rezultātu, komfortu un mitrināšanu visai dienai!

 

Ražotas Francijā.


12.02.2018 - 04.03.2018 Iepazīšanās cena tikai ar Drogas Pastāvīgā Klienta karti - atlaide -15%
Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt