Dezodorants

svarīga prece sieviešu un vīriešu ādas kopšanai

Dezodorants ir atrodams teju ikviena pieaugušā cilvēka vannas istabā un ir viena no pieprasītākajām precēm ķermeņa kopšanai. Labs dezodorants ne tikai cīnās ar sviedriem, bet arī pasargā apģērbu no sviedru traipiem un sniedz ādai komforta sajūtu.

Drogas.lv e-veikals ir sagatavojis plašu dezodorantu piedāvājumu gan sievietēm, gan vīriešiem – sortimentā ir iekļauti dažādu veidu dezodoranti no vadošiem kosmētikas zīmoliem.

Izsmidzināmais dezodorants atsvaidzina ādu un efektīvi novērš sviedru smaku 24, 36 vai 48 stundu laikā. Piedāvājumā ir dezodoranti-spreji dažādai ādai, kā arī dezodoranti bez alumīnija, parabēniem, spirta, smaržvielām un krāsvielām.

Dezodorants-rullītis ir laba spreju alternatīva lietotājiem, kuri novērtē kompaktus dezodoranta izmērus un nevēlas izmantot izsmidzināmos līdzekļus. Tāpat kā spreji, arī dezodoranti-rullīši ir pieejami dažāda tipa ādai un bez agresīvām komponentēm.

Zīmuļveida dezodorants, pazīstams arī ar nosaukumu sausais dezodorants, ir labi piemērots lietošanai rīta steigā. Tas acumirklī rada uz ādas pretsviedru slāni un tam nav nepieciešams nožūt.

Želejas un krēmveida dezodoranti ir līdzekļi ar maigāku tekstūru, tāpēc tie ir labi piemēroti jutīgai ādai, kā arī ādai pēc skūšanās. Smērējamie dezodoranti ātri iesūcas ādā, un tiklīdz padušu āda kļūst sausa un maiga, var droši ģērbties, jo dezodorants vairs neizsmērēsies.

Papildu ierastajiem dezodorantu veidiem, Drogas.lv sortimentā ir kristāla dezodoranti – simtprocentīgi dabiskie pretsviedru līdzekļi bez alumīnija sāļiem, spirta, krāsvielām un aromatizētājiem. Kristāla dezodoranti ir īpaši piemēroti alerģiskajiem cilvēkiem ar jutīgu ādu. Savukārt vēl lielākai komforta un drošības sajūtai pat viskarstākajās un stresa pilnas dienās var izmantot padušu ieliktņus.

Dezodorants ir viens no tiem noderīgajiem sīkumiem, bez kuriem grūti iedomāties komfortablu ikdienu. Iegādājies iepatikušos dezodorantus Drogas.lv e-veikalā un baudi dzīvi, neuztraucoties par sviedriem!

Uzzināt vairāk >