Ķermeņa kopšana

rūpes par tavas dvēseles templi

Mīlestība pret sevi var izpausties dažādos veidos – gan lutinot un iepriecinot ķermeni, gan izglītojot garu. Rūpes par ķermeni ir cieši saistītas ar vispārējo fizisko un garīgo labsajūtu. Veselīga pārtika un fiziskas aktivitātes ir daļa no panākumiem. Taču par ādu, it īpaši ziemā, nepieciešams rūpēties arī atsevišķi, izmantojot piemērotus ķermeņa kopšanas līdzekļus. Skaists un kopts ķermenis ir katra mūsdienīga cilvēka vizītkarte, kas paver ceļu veselīgu ķermeni arī lielākā vecumā.

Ķermeņa kopšanas līdzekļi Drogas klāstā

Ķermeņa krēmi, pieniņi un sviesti

Āda dabiski izstrādā taukvielas, kas mitrina ādu un padara to elastīgāku, taču ar to ne vienmēr ir gana, ņemot vērā ikdienas saspringto ritmu un mazgāšanās paradumus. Lai āda nezaudētu mitrumu un elastību, ieteicams izmantot ķermeņa losjonus, kas maigi pabaros ādu, kā arī – piešķirs tai patīkamu aromātu un dzīvīgumu. Krēmi, pieniņi un sviesti primāri atšķiras pēc savas konsistences. Jo sausāka āda, jo treknākus un barojošākus līdzekļus vajadzētu izvēlēties. Ķermeņa sviesti ir visblīvākās konsistences krēmi, savukārt pieniņi – vismaigākie, ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu sajūtu. Sejas krēmi ir primāri paredzēti sejas ādai, kas ir visvairāk pakļauta apkārtējās vides ietekmei.

Pretcelulīta līdzekļi

Celulīts sagādā galvassāpes lielai daļai mūsdienu sieviešu, jo par skaistuma etalonu tiek uzskatīta gluda, nevainojama āda. Papildu īpašai diētai un vingrojumiem labāka rezultāta sasniegšanai var izmantot īpašus ķermeņa kopšanas līdzekļus ādai ar celulītu – tos uzklāj tieši uz ādas un iemasē. Šādi līdzekļi ir pieejami dažādos veidos – kā krēmi, želejas, maskas, serumi, eļļas un skrubji.

Depilācijas un skūšanās līdzekļi

Skaista un zīdaina āda ir āda bez nevēlamiem matiņiem. Lai no tiem atbrīvotos ātri un veiksmīgi, ir pieejams plašs mājās lietojamu līdzekļu klāsts – gan depilācijai, lai atbrīvotos no matiņiem ķīmiski, gan skujot – kā ērtāk un ierastāk. Tāpat plašā klāstā pieejami arī siltie un aukstie vaski visilgnoturīgākajam rezultātam dažādām ķermeņa zonām. Labākam rezultātam ieteicams izvēlēties noteiktām ķermeņa daļām piemērotus līdzekļus, piemēram, sejas zonai paredzētie depilācijas vaski būs ne tikai maigāki, bet arī uz mazākām strēmelēm, tādējādi ļaujot precīzāk atbrīvoties no matiņiem tieši tur, kur nepieciešams, lieki nekairinot ādu.

Roku kopšana

Mēdz teikt, ka sievietes vecumu primāri nodod roku āda, tādēļ svarīgi par to rūpēties, it īpaši aukstā laikā. Lai roku āda nezaudētu elastību un maigumu, ieteicams lietot roku krēmu pēc katras roku mazgāšanas reizes, jo tieši mazgājot ādai tiek atņemtas mitrinošās vielas, ko tā pati nespēj pietiekami ātri atjaunot. Roku krēmi pieejami visdažādākajos tilpumos, kā arī ar dažādiem aromātiem un īpašībām – kopjošie, mitrinošie, barojošie, īpaši sausai ādai u.tml.

Kāju kopšana

Ķermeņa kopšana un labākā prakse ir attiecināma uz visu ķermeni, ne tikai kādu tā daļu. Arī par kājām ir jārūpējas, lai tās vienmēr būtu maigas, veselīgas un patīkami gludas. Kāju kopšanas līdzekļu klāstā plašā sortimentā ir pieejami dažādi skrubji, pumeki, pēdu vīles, pēdu dezodoranti, aromatizējoši krēmi, krēmi pēdu kopšanai, līdzekļi pēdu vannām, pīlinga piederumi un līdzekļi un daudz kas cits.

Ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļi grūtniecēm

Grūtniecība ir īpašs laiks ikvienas sievietes dzīvē, kad svarīgi izvēlēties maigākos un kopjošākos līdzekļus ādai. Drogas.lv piedāvā grūtniecēm piemērotus losjonus un eļļas, kas nesatur neko lieku, lai nekairinātu jutīgo ķermeni īpašajā gaidīšanas laikā.

Ķermeņa kopšana – labsajūtas pamats

Skaista un maiga āda ir ikvienas personas jaukākā rota, kā arī – veselības ķīla, jo elastīgā, labi mitrinātā ādā nerodas mikroplaisas, kas var kalpot par iemeslu dažādu infekciju un baktēriju ienešanai ķermenī. Izvēlies savus labākos ķermeņa kopšanas līdzekļus no Drogas klāsta jau tūlīt!

Uzzināt vairāk >