Mūsdienīga sejas ādas kopšana

ar Drogas.lv e-veikala produktiem

Skaista un veselīga sejas āda ir skaistumkopšanas stūrakmens un neatņemams atraktīva grima nosacījums. Pareiza sejas ādas kopšana prasa individuālu pieeju, jo katrai sievietei ir savs ādas tips un savas prasības kopšanas kosmētikai. Drogas.lv e-veikalā ir atrodami daudzveidīgi produkti pilnvērtīgai sejas ādas kopšanas sistēmai – mazgāšanai, mitrināšanai, barošanai un cīņai ar ādas nepilnībām.

No kā sastāv sejas ādas kopšana?

Ādas attīrīšanas līdzekļi - putas un želejas sejas mazgāšanai attīra ādu no liekiem taukiem, netīrumiem un kosmētikas paliekām, savukārt losjoni un toniki sagatavo ādu nākamam kopšanas posmam. Dekoratīvās kosmētikas noņemšanai ieteicams izmantot micelāro ūdeni – līdzekli, kas efektīvi noņem pat sīkākos netīrumus un dziļi attīra ādu pat no noturīgas kosmētikas.

Sejas krēmi – daudzu sieviešu iemīļotākais kopšanas produkts, sejas krēms var pildīt dažādas funkcijas: cīnīties ar grumbām un sejas kontūru zudumu, noņemt sausuma sajūtu, likvidēt liekos taukus un samazināt iekaisumus. Efektīvākam rezultātam var izmantot vienas sērijas dienas un nakts krēmus.

Acu krēmi – āda ap acīm ir sevišķi maiga un ļoti plāna, tāpēc tai ir nepieciešama saudzīga, bet vienlaikus efektīva kopšana. Acu krēmi un geli nodrošina jauneklīgāku izskatu un labi novērš ne tikai vecuma, bet arī noguruma pazīmes: tumšos lokus un pietūkumu.

Papildu kopšanas līdzekļi – ir pieejami gan sejai, gan ādai ap acīm. 1 – 2 reizes nedēļā ir ieteicams izmantot sejas maskas, kapsulas, serumus, eļļas – sejas kopšanas līdzekļus ar aktīvām komponentēm un pamanāmu vizuālu efektu. Uz nelielu laika periodu ar serumiem un eļļām var aizvietot vakara krēmu, lai nodrošinātu ādai intensīvu atjaunošanas kūri.

Sejas ādas kopšana ir ikdienišķa, taču nebūt ne garlaicīga. Izvēlies sev piemērotākos kopšanas līdzekļus un rūpējies par ādu ar prieku!

Uzzināt vairāk >