Kosmētika acīm

iespēja izcelt un kopt visskaistāko

Skaistas acis un izteiksmīgs skatiens – spēcīgi ieroči ikvienas sievietes arsenālā. Lai izceltu dabas doto acu skaistumu un padarītu skatienu neaizmirstamu, plašā klāstā ir pieejama kosmētika acīm, kas palīdzēs piešķirt neaizmirstamu dziļumu acīm, kā arī īpašu izteiksmīgumu.

Kosmētika acīm – pieejamais produktu klāsts

Kosmētika acīm ir plaša produktu grupa, kurā ietilpst daudz dažādu līdzekļu. Izvēloties sev ērtākos un piemērotākos produktus, acu skatiena izcelšana būs vienkāršāka nekā jebkad un ikdienas kosmētikas uzklāšana neaizņems ne daudz laika, ne pūļu.

Ēnas

Kosmētika acīm parasti saistās ar acu ēnām. Un ne velti – tās pieejamas dažādos formātos, kā arī ārkārtīgi plašā toņu gammā, lai izceltu skaistāko. Acu ēnas pieejamas gan saskanīgu toņu paletēs, gan pa vienai krāsai. Tāpat pieejami arī dažādi formāti – presētas ēnas, krēmi, zīmuļi. Plašās acu ēnu paletes ļauj brīvi kombinēt dažādus krāsu toņus dažādiem nolūkiem, savukārt atsevišķās ēnas novērtē tās sievietes, kas jau ir atradušas sev vispiemērotākos variantus. Tāpat ir pieejamas arī ēnas jutīgām acīm.

Bāzes

Acu plakstiņu āda ir maiga un plāna, kā arī – nemitīgā kustībā, tādēļ bāzes, kas uzklātas uz ādas virsmas pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, ir īpaši noderīgas noturības panākšanai. Bāze tiek uzklāta uz ādas pirms dekoratīvās kosmētikas uzlikšanas. Tā nodrošina labāku noturību, kā arī palīdz grimam palikt vietā.

Acu zīmuļi

Viens no populārākajiem līdzekļiem, ko piedāvā kosmētika acīm – acu zīmuļi. Tie tiek izmantoti gan kontūru iezīmēšanai, gan arī vizuālai skropstu līnijas kuplināšanai. Zīmuļi pieejami dažādos veidos – gan īpaši resni zīmuļi, ko izmanto kā acu ēnas, gan arī zīmuļi, kas nav jāasina. Toņu gamma – no klasiski konservatīvas līdz ekstravaganti košai. Tāpat ir pieejami zīmuļi jutīgām acīm, kā arī ūdensnoturīgi zīmuļi.

Laineri

Kosmētika acīm piedāvā arī lainerus acīm – tie ļauj uzvilkt precīzas līnijas, kas piešķir izteiksmi un dziļumu, visu uzmanību vēršot tieši uz acīm. Pieejami arī ūdensnoturīgi laineri un laineri jutīgām acīm. Tāpat, iegādājoties laineri, ieteicams pievērst uzmanību gala formai – tā primāri ietekmē to, cik ērti būs uzvilkt līniju.

Produkti uzacīm

Ir pienācis laiks, kad uzacīm tiek pievērsta iepriekš nebijusi uzmanība – tās tiek veidotas, formētas un iekrāsotas vēl nebijušos veidos. Attiecīgi arī kosmētika acīm ir papildināta ar plašu līdzekļu klāstu, kas paredzēts tieši uzacīm un formas iezīmēšanai. Pieejami gan zīmuļi, gan želejas, gan otiņas un ķemmītes, kā arī īpašas toņu paletes uzacu ieēnošanai.

Līdzekļi skropstu un uzacu kopšanai

Skropstas un uzacis prasa īpašu rūpību, lai tās vienmēr būtu skaistas, kuplas, elastīgas un veselīgas. Kosmētika acīm piedāvā dažādus līdzekļus, kuru uzdevums ir padarīt šos smalkos matiņus skaistus un veselīgus. Šajā līdzekļu sortimentā ir pieejamas barojošas eļļiņas, veidojošas želejas, stiprinoši serumi, kā arī balzami, bāzes, pagarinošie līdzekļi, kuplinošie līdzekļi, līdzekļi apjomam, ūdensnoturīgie līdzekļi u.tml.

Mākslīgās skropstas

Skropstas skatienam piešķir īpašu dziļumu un izteiksmi. Tādēļ īpašās dzīves situācijās var izvēlēties mākslīgās skropstas, lai padarītu savu skatienu neaizmirstamu. Mākslīgās skropstas pieejamas gan pilnā apjomā, gan kā mazi pušķīši, ko var lietot kā akcentu atsevišķās zonās.

Skropstu tušas

Kosmētika acīm nebūtu iedomājama bez skropstu tušām. Drogas veikali piedāvā tās visplašākajā klāstā – kuplinošas, barojošas, pagarinošas, jutīgām acīm, ūdensnoturīgas, atliecošas, kopjošas. Pieejamas visdažādākās otiņu formas, kā arī – visplašākais dažādu zīmolu klāsts. Paralēli klasiski melnajām skropstu tušām pieejamas arī krāsainas.

Aksesuāri

Pilnīgam produktu sadaļas kosmētika acīm klāstam pieejami arī aksesuāri, kas paredzēti acu kosmētikas līdzekļu uzklāšanai, kā arī citiem mērķiem. Aksesuāru sortimentā pieejami zīmuļu asinātāji, uzacu skuvekļi ar īpaši precīziem asmeņiem, skropstu birstītes, uzacu ķemmītes, skropstu atliecēji, aplikatori, sūklīši u.tml.

Acis iemirdzas ar Drogas kosmētiku acīm

Drogas piedāvātā kosmētika acīm aptver it visu kosmētikas līdzekļu klāstu, lai padarītu acis skaistas, skatienu – mirdzošu, kā arī skropstas – kuplas un veselīgas. Ieskaties un izvēlies savus mīļākos līdzekļus jau tūlīt!

Uzzināt vairāk >