Kosmētikas aksesuāri lieliskam grimam

Dekoratīvā kosmētika vieglāk klājas un labāk turas, ja to izmanto kopā ar pareiziem aksesuāriem: otām, grima sūklīšiem, aplikatoriem. Kosmētikas aksesuāri palīdz efektīvāk rūpēties par ādu, uzacīm, skropstām un nagiem, tāpēc tiem noteikti jābūt ikvienās sievietes kosmētikas somiņā. Drogas.lv e-veikalā ir apkopoti aksesuāri gan dekoratīvās kosmētikas un sejas kopšanas līdzekļu uzklāšanai, gan manikīram un pedikīram – viss nepieciešamais skaistam tēlam.

Kosmētikas aksesuāri dekoratīvajai kosmētikai

Dekoratīvā kosmētika ir milzīga pasaule ar simtiem dažādu produktu, un tikpat daudzveidīgi ir kosmētikas aksesuāri. Katram dekoratīvās kosmētikas veidam ir paredzēts savs aksesuāru komplekts:

Tonāliem krēmiem, pūderiem un vaigu sārtumiem – otas, sūklīši un spilventiņi.
Acu ēnām – aplikatori un otiņas, kastītes ēnu glabāšanai.
Uzacu, acu un lūpu kontūrzīmuļiem – zīmuļu asinātāji, uzacu trafareti.
Skropstu tušām – skropstu ieveidotāji, ķemmītes, kā arī mākslīgas skropstas un līdzekļi to piestiprināšanai un noņemšanai.

Bet, lai visi aksesuāri vienmēr būtu kārtībā, tiem ir vajadzīgi papildu piederumi – otu mazgāšanas šampūns un kosmētikas somiņa. Arī šos produktus var iegādāties Drogas.lv e-veikalā, jo šeit viss vajadzīgais skaistumkopšanai ir apkopots vienuviet.

Aksesuāri sejas kopšanai

Pie kosmētikas aksesuāriem ir pieskaitāmi arī vates izstrādājumi: kokvilnas diski, bumbiņas un kociņi, mitrās salvetes un kabatas lakatiņi. Tie būs noderīgi gan šķidro kosmētisko līdzekļu izmantošanai, gan sīko grima kļūdiņu pielabošanai un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

Manikīra un pedikīra piederumi

Profesionāli sakoptiem nagiem ir nepieciešami atbilstošie aksesuāri: šķērītes, knaiblītes un vīlītes. Pedikīram būs vajadzīgi arī pumeki, birstītes, cietās ādas noņēmēji. Regulāri kopjot nagus un pēdu ādu, var panākt ilgstošu rezultātu un samazināt manikīra un pedikīra veikšanas laiku.

Kosmētikas aksesuāri ļauj realizēt visdažādākās grima idejas un padara skaistumkopšanu vēl patīkamāku. Izveido savu ideālu aksesuāru komplektu ar Drogas.lv palīdzību!

Uzzināt vairāk >