Lūpu kopšana un krāsošana

pieejamā kosmētika lūpām

Lūpas neapšaubāmi ir viena no skaistākajām sejas iezīmēm. Pilnīgais vai plānākas, sārtākas vai bālākas – tās jebkurā gadījumā allaž pievērš nedalītu sarunu biedru uzmanību. Lai izceltu to, kas no dabas dots skaists, un piekoriģētu sīkumus, kurus gribētos citādi, ir radīta kosmētika lūpām. Nenoliedzami – lūpu iekrāsošanas līdzekļi ir tikuši izmantoti jau kopš civilizācijas pirmsākumiem, taču mūsdienās pieejamais klāsts ir pavisam plašs!

Kosmētika lūpām Drogas klāstā

Krāsas

Lūpu krāsas ir pirmais produkts, kas ikvienam nāk prātā, kad tiek pieminēta kosmētika lūpām. Lūpu krāsas ir pieejamas neiedomājami plašā toņu klāstā – no neitrāli dabiskiem līdz izaicinoši košiem. Un līdz pat neiedomājami nereāliem toņiem! Plašajā klāstā ikviens varēs atrast sev piemērotāko un labāko toņu gammu dažādiem dzīves notikumiem.

Pastāv uzskats, ka ikvienas sievietes kosmētikas maciņā jābūt piecām dažādām lūpukrāsām:

  • Neitrāli dzīvīgā tonī, kas tikai nedaudz paspilgtina dabas doto – ikdienai.
  • Piesātināti bagātīgā tonī – vakara pasākumiem.
  • Spilgti jo spilgti sarkanā tonī – liktenīgās sievietes tēlam.
  • Maigi sārtā tonī – ikdienas lietošanai darbā.
  • Puscaurspīdīgi mirdzošā tonī – dzirksts piešķiršanai un kombinēšanai.

 

Lūpu krāsa ļauj spēlēties un variēt ar toņiem, atliek vien izvēlēties tos, kas vislabāk piestāv ādas un matu tonim. Tāpat it visas krāsas ir pieejamas gan siltā, gan vēsā, gan neitrālā tonī, līdz ar to vairs nav spēkā likums, ka noteiktas krāsas drīkst lietot tikai siltais vai aukstais tips.

Spīdumi

Kosmētika lūpām neaprobežojas ar krāsām vien. Plašā klāstā ir pieejami arī lūpu spīdumu. Lietotājas tos ir iecienījušas, jo lūpu spīdumi ir ārkārtīgi vienkārši uzklājami, tos var atjaunot pat tad, ja pie rokas nav spogulīša, kā arī – tie lieliski izskatās, ja tiek kombinēti ar lūpu krāsām. Lūpu spīdumu ir pieejami gan caurspīdīgi, gan puscaurspīdīgi, gan necaurspīdīgi. Tāpat pieejami dažādi aplikatoru veidi ērtākai uzklāšanai, atliek vien atrast savu iecienītāko.

Kontūrzīmuļi

Lai lūpu kontūra būtu precīza, bet pati lūpu krāsa – paliktu savā vietā visas dienas garumā, kosmētika lūpām savā klāstā piedāvā arī kontūrzīmuļus. Tie ir pieejami plašā toņu spektrā, līdz ar to ikkatrai lūpukrāsai ir iespējams piemeklēt arī labāko kontūrzīmuli. Kontūrzīmuļi un lūpu laineri pieejami gan klasiskajā asināmā zīmuļa formātā, gan arī kā automātiski izbīdāmie zīmuļi, kas nav jāasina.

Ar kontūrzīmuli var koriģēt asimetrisku lūpu formu, piešķirt papildu apjomu vai gluži otrādi – vizuāli samazināt lūpās. Tāpat ir populārā tendence izmantot gaišāku miesas krāsas lūpu zīmuli nedaudz ārpus lūpu kontūrām, lai papildus izgaismotu un izceltu lūpas.

Lūpu balzami

Neatkarīgi no tā, vai ārā ziema vai vasara, par lūpu ādu ir jārūpējas. Vienkāršākais veids – izmantojot lūpu balzamus, kas Drogas veikalos pieejami plašā klāstā ikvienai gaumei. Pieejami gan caurspīdīgi, gan viegli tonēti lūpu balzami. Lūpu balzams arī ir tā kosmētika lūpām, kas noteikti jālieto pirms gulētiešanas, lai naktī lūpas paspētu mitrināties, mīkstināties un atjaunoties.

Tāpat lietotāju ērtībām balzami lūpām pieejami dažādos formātos – gan kā lūpu krāsas, gan uzsmērējami ar pirkstu, gan citos veidos. Kopjošā kosmētika lūpām pieejama plašā sortimentā – kā balzami, higiēniskās lūpu krāsas, lūpu eļļas, lūpu sviesti u.tml. Tāpat šajā preču grupā pieejami produkti as SPF aizsardzību, kas lūpu ādai ir svarīgi.

Kosmētika lūpām – neaizmirstama pirmā iespaida radīšanas palīgs

Skaistas, maigas lūpas ir skaistuma ķīla. Par tām ir jārūpējas, līdzīgi kā par pārējo ķermeņa ādu. Svarīgi regulāri atbrīvoties no atmirušajām lūpu ādas šūnām ar dažādiem skrubīšiem, kā arī kopt un mitrināt lūpu ādu, lai tā būtu veselīga un mirdzoša. Un uz labi sagatavotas lūpu ādas arī lūpu krāsa izskatīsies nesalīdzināmi profesionālāk! Ieskaties un izvēlies savas preces jau tūlīt!

Uzzināt vairāk >