Nagu kopšanas līdzekļi

nagu veselībai un skaistumam

Sakopti nagi ir svarīga kopējā tēla daļa gan sievietēm, gan vīriešiem. Kvalitatīvi veikts manikīrs, gludi, spīdīgi nagi un mīksta, nemanāma kutikula ir nepieciešamība abiem dzimumiem. Drogas.lv e-veikala sortimentā ir atrodami nagu kopšanas līdzekļi dabīgam un spilgtam manikīram, ikdienai un svētkiem. Interneta veikalā iespējams iegādāties arī nestandarta lakas un citas preces, kas palīdz uztaisīt modernu manikīru mājas apstākļos.

Nagu kopšanas līdzekļi un aksesuāri perfektam manikīram

Manikīrs ir ne tikai nagu lakošana, bet arī rūpes par nagu plātni un kutikulu. Lai nodrošinātu lielisku manikīru pašu spēkiem, ir nepieciešams manikīra piederumu komplekts, kurā ietilpst šķērītes, dažādas knaibles, nagu vīlītes, kutikulas atbīdīšanas un noņemšanas instrumenti. Šim nolūkam Drogas.lv piedāvā profesionāla skaistumkopšanas salona līmeņa preces, ar kuriem ir patīkami un droši strādāt.

Manikīrs ar un bez lakas saglabājas daudz ilgāk un prasa mazāk laika, ja ikdienā tiek regulāri izmantoti kopšanas līdzekļi nagiem. Drogas.lv e-veikalā var iegādāties līdzekļus dažādām vajadzībām – nagu mitrināšanai, barošanai un nostiprināšanai, līdzekļus kutikulas mīkstināšanai. Produkti ir pieejami laku, krēmu, gelu un eļļu veidā, un katras preces profilā atrodas līdzekļa izmantošanas instrukcija, kurā ir pieminētas arī aktīvās komponentes.

Nagu lakas plašā krāsu un veidu paletē

Nagu lakas ir noslēdzošais manikīra posms, kas piešķir kopējam tēlam izaicinošu spilgtumu vai pieklusinātu romantismu, atkarībā no izvēlētās lakas krāsas. Mūsdienās lakas ir pieejamas visos iedomājamos toņos, tāpēc piemeklēt savam tērpam un noskaņojumam piemēroto laku ir ļoti vienkārši. Taču krāsas nav vienīgais kritērijs, pēc kura atlasīt nagu lakas. Drogas.lv e-veikala piedāvājumā ir ātri žūstošas lakas, lakas ar perlamutra, hologrāfisku un matētu efektu, gela lakas un papildu līdzekļi to uzklāšanai, hibrīdlakas, kas nav jāžāvē zem lampas, lakas un laku komplekti franču manikīram. Sortimentā ir gan preces no labi zināmajiem kosmētikas ražotājiem ar garu vēsturi, gan produkti no jaunpienācējiem kosmētikas preču tirgū.

Pilna nagu laku krāsu palete parādās katras preces profilā. Vispirms izvēlieties vēlamo produkta ražotāju un konkrētu laku sēriju vai nosaukumu un pēc tam atveriet produkta profilu, lai iepazītos ar piedāvātajiem toņiem.

Saudzīgi nagu lakas noņēmēji

Ne mazāk svarīgs līdzeklis labam manikīram ir nagu lakas noņēmēji. Drogas.lv sortimentā ir iekļauti nagu lakas noņēmēji ar dabīgajiem ekstraktiem, bez acetona un uz eļļas bāzes, nagu lakas zīmuļveida korektori, kā arī gela lakas noņēmēji. Aktīviem ceļotājiem ir piemērotas speciālas plāksnītes lakas noņemšanai, ko var droši pārvadāt somā un ņemt lidojumā.

Nagu dizains, kas piesaista uzmanību

Lakotos nagus var padarīt vēl krāšņākus, ja papildus tiek izmantoti nagu dekori. Interesantam nagu dizainam var izvēlēties kosmētiskos spīdumus, specializēto pūderi, uzlīmes, dekoratīvos akmentiņus, zvaigznītes u.c.

Lai izvēlētie dizaina elementi labi turētos uz nagiem, tie jāpārklāj ar bezkrāsaino virskārtas laku, ko arī var iegādāties Drogas.lv e-veikalā. Nagu dizaina elementi var tikt izmantoti ne tikai ballīšu manikīram, bet arī ikdienā. Ja visu nagu izrotāšana šķiet pārāk izaicinoša, dekoratīvos elementus var izvietot uz viena vai diviem nagiem. Tikai Tu pati izlemj, cik provokatīvi vai pieticīgi izskatīsies Tavi nagi, un nagu kopšanas līdzekļi kopā ar nagu lakām un nagu dizaina aksesuāriem palīdzēs piepildīt ikvienu ideju.

Moderni nagu kopšanas līdzekļi nodrošina salona līmeņa rūpes par nagiem arī mājas apstākļos. Ieskaties Drogas.lv piedāvājumā un izvēlies visu nepieciešamo atraktīvam manikīram!

Uzzināt vairāk >