Dekoratīvā kosmētika

viss tavam skaistumam!

Pirmais iespaids ir svarīgs, vēl svarīgāk – atstāt labu iespaidu ikreiz! Dekoratīvā kosmētika ir dažādu līdzekļu klāsts, kas ļauj izcelt skaistāko un nomaskēt nevēlamāko. Drogas veikalu un internetveikala dekoratīvās kosmētikas klāsts ir iespaidīgi plašs un piedāvā lieliskus līdzekļus gan no dažādiem zīmoliem, gan dažādās cenu kategorijās ikvienai gaumei un iespējām.

Dekoratīvās kosmētikas līdzekļu veidi

Dekoratīvās kosmētikas klāstā ietilpst daudz dažādu līdzekļu – katram ir sava noteikta funkcija un lietošanas mērķis. It visus līdzekļus var kombinēt, tā panākot tieši vēlamo un iecerēto rezultātu.

Tonālie krēmi

Viena no populārākajām dekoratīvās kosmētikas līdzekļu grupām. Tonālais krēms ļauj nomaskēt sejas ādas nepilnības, paslēpt pigmentācijas plankumus, kā arī – radīt vienmērīgu un dzīvīgu toni. Tonālie krēmi ir pieejami ar dažādām īpašībām – matējoši, ūdensnoturīgi, mirdzoši, ilgnoturīgi, ar SPF filtru. Kā arī – dažādiem ādas tipiem.

BB un CC krēmi

Tonālais krēms nav vienīgā iespēja iegūt vienmērīgu sejas toni. Dekoratīvā kosmētika internetā piedāvā arī pašlaik ļoti populāros BB un CC krēmus – tie būtībā darbojas kā tonēti mitrinoši sejas krēmi, kas baro ādu, vienlaikus izlīdzinot tās toni, bet ne pilnībā maskējot un noslēpjot.

Kompaktpūderi un pūderi

Lai iegūtu vienmērīgu ādas toni, ar tonālo, BB vai CC krēmu vien nepietiek – noteikti nepieciešams arī pūderis, kas fiksēs krēmu un novērsīs spīdumu. Ir divi populārākie pūderu veidi – kompaktais pūderis, kas sapresēts cieši mazā kārbiņā, un birstošais pūderis, kas ir pulverveida. Tāpat pūderi ir pieejami ar dažādām īpašībām – matējošie, izgaismojošie, maskējošie u.tml.

Bronzeri

Bronzeri ir dekoratīvā kosmētika, kas piešķir sejai iedeguma mirdzumu. Vasarā – lai izceltu saulītes paveikto, ziemā – lai atsvaidzinātu bālo ādu. Bronzeri ir pieejami dažādos toņos, kā arī ar dažādām īpašībām – izgaismojošie, ar mirdzumiem u.tml.

Vaigu sārtumi

Neviena dekoratīvā kosmētika nav pilnīga bez vaigu sārtuma. Vaigu sārtums piešķir sejai jauneklīgu mirdzumu un pievilcīgu toni. Vaigu sārtumi ir pieejami ārkārtīgi plašā toņu gammā, tādēļ ikkatram sejas tonim var piemeklēt vislabāko variantu.

Konsīleri

Dekoratīvā kosmētika ne tikai izdaiļo, bet arī maskē. Konsīleri ir līdzekļu grupa, kas palīdz neitralizēt dažādus nevēlamus ādas toņus, piemēram, tumšos lokus zem acīm, zilumus vai pigmentācijas plankumus.

Konturējošās paletes

Dekoratīvā kosmētika pēdējos gados pastiprinātu uzmanību pievērš konturēšanai – konturēšana ļauj piešķirt sejai vēlamās aprises, maskēt nevēlamo un radīt lielisku izskatu. Konturējot var maskēt dubultzodu, padarīt slaidākus vaigus, slaidināt sejas ovālu, vizuāli samazināt degunu u.tml. Konturēšanas paletēs ir ietverta saskanīgu toņu gamma vislabākajam rezultātam.

Bāzes grimam

Ja nepieciešams, lai dekoratīvā kosmētika būtu īpaši noturīga un spētu pārciest vistrakulīgākās ballītes, bāzes grimam ir labs pamats tālākajām darbībām. Ikdienā kā grima bāzi var izmantot arī vienkāršu sejas krēmu, taču visnoturīgākais rezultāts būs panākams tad, ja tiks izmantotas speciālās bāzes.

Izgaismojošie līdzekļi un korektori

Lai sejai piešķirtu papildu mirdzumu vai īpaši droši nomaskētu kādu nepatīkamu apsārtumu, dekoratīvā kosmētika piedāvā dažādus izgaismojošos līdzekļus un korektorus dažādos toņos.

Kosmētikas noņemšanas līdzekļi

Labākā prakse paredz, ka dekoratīvā kosmētika pirms gulētiešanas allaž ir jānoņem. Sejai vissaudzīgāk to var paveikt ar īpašiem līdzekļiem un micelārajiem ūdeņiem, kas saudzīgi attīra ādu, to nesausinot un nebojājot.

Aksesuāri

Tāpat dekoratīvā kosmētika savā preču klāstā piedāvā arī dažādus aksesuārus, kas atvieglo kosmētikas līdzekļu uzklāšanu un noņemšanu. Pie aksesuāriem pieskaitāmas tādas preces kā sūklīši, otas, birstītes, aplikatori, pūdera spilventiņi u.tml.

Dekoratīvā kosmētika visplašākajā izvēlē – Drogas.lv

Nav jāiet ārā no mājās, lai savā īpašumā iegūtu labākos un tīkamākos dekoratīvās kosmētikas līdzekļus. Internetveikalā Drogas.lv atliek vien piepildīt virtuālo grozu un sagaidīt kurjeru, kas visas preces atvedīs tieši uz mājām izvēlētajā laikā! Ieskaties un izvēlies jau tūlīt!

Uzzināt vairāk >