Parfimērija un smaržas

košākai ikdienai

Cilvēki viens otru uztver ar visām maņām, oža nav izņēmums. Tādēļ – lai atstātu vislabāko pirmo iespaidu un paliekošu otro iespaidu, ieteicams izvēlēties aromātu, kas vislabāk papildinās personību! Drogas veikali piedāvā smaržas un tualetes ūdeņus no dažādiem zīmoliem plašā klāstā tā, ka ikviens var atrast savai gaumei un iespējām vispiemērotāko variantu.

Drogas parfimērijas klāsts vīriešiem

Smaržas

Vīriešu ērtībā Drogas piedāvā odekolonus, parfimērijas ūdeņus, kā arī tualetes ūdeņus. Šie līdzekļi savā starpā atšķiras pēc to aromāta intensitātes un noturības. Tualetes ūdens būs vismaigākais un gaistošākais, odekolons – visnoturīgākais.

Tualetes ūdeņi

Plašs aromātu klāsts visdažādākajām gaumēm no dažādiem ražotājiem. Pieejami gan nelieli tilpumi, kas piemēroti aromāta iepazīšanai, gan arī lielāka izmēra iepakojumi, ko parasti izvēlas tiek, kas konkrēto parfimērijas līdzekli jau ir iepazinuši un izvēlējušies par savu.

Dezodoranti

Dezodoranti viennozīmīgi ir visbiežāk ikdienā lietotie parfimērijas līdzekļi, kas ne tikai piešķir patīkamu aromātu, bet arī novērš svīšanu un sviedru radīto aromātu. Lietotāju ērtībai dezodoranti pieejami dažādos formātos – izsmidzināmi, rullīšveida, krēmveida. Tāpat iespējams izvēlēties saskaņotu dezodoranta un tualetes ūdens aromātu, kas kopā viens otru lieliski papildinās.

Drogas parfimērijas klāsts sievietēm

Smaržas

Sieviešu izvēlei Drogas klāstā ir pieejams plašs parfimērijas līdzekļu klāsts. Gan viegli un gaisīgi aromāti ikdienai, gan spēcīgākas un noturīgākas smaržas vakara pasākumiem. Pieejami dažādu ražotāju radītie produkti, kas iepriecinās ikvienu, pat visizvēlīgāko sievieti.

Tualetes ūdeņi

Tualetes ūdeņi mūsdienās ir daudz populārāks parfimērijas līdzeklis nekā smaržas – tie ir maigāki, vieglāki, kā arī – cenas ziņā pieejamāki. Sievietes ir atzinušas, ka ir daudz patīkamāk iesmaržoties vairākas reizes dienā, ne tikai vienu reizi no rīta un pēc tam just, kā dienas laikā aromāts pamazām gaist. Tualetes ūdeņi pieejami arī dažādos tilpumos, tādējādi pavisam ērtai lietošanai iecienītāko aromātu var iegādāties lielākā flakonā un turēt mājās, kā arī – mazā un vieglā iesaiņojumā un nest allaž līdzi somā, lai pēc nepieciešamības atjaunotu aromātu. Tā kā ožas receptoriem ir tendence pierast pie viena aromāta, ieteicams izvēlēties vairākus tualetes ūdeņus ikdienai un tos mainīt, lai nerastos kārdinājums lietot pārāk daudz līdzekļa, ko pēc tam vairs nevar sajust, jo ožas receptori ir pieraduši pie patīkamā aromāta.

Kā atrast savas smaržas?

Sava īstā parfimērijas aromāta atrašana nebūt nav viegls uzdevums, tādēļ daži ieteikumi, kā atrast savu!

  • Jautā citiem – ja kolēģei, draudzenei vai māsai ir īpaši patīkamas smaržas, vienkārši pajautā, ko viņa lieto! Tev nav obligāti jākopē, bet – noteikti ir vērts palūkot, vai konkrētajam ražotājam nav vēl kāds līdzīgs un patīkams aromāts.
  • Izvēlies lēni – ja vēlies smaržas, ne tualetes ūdeni, jārēķinās, kas tas būs nedaudz dārgāks, tādēļ nevajadzētu lēmumu pieņemt steigā. Novērtē izvēlēto aromātu dažādās vietās un dažādos laikos. Ja nemainīgi patīk, tad būs īstais.
  • Izvēlies vairākus parfimērijas līdzekļus – neierobežo sevi ar vienu aromātu, jo vēlmes un gaume var mainīties. Tādēļ veido savu kolekciju no vairākiem aromātiem, lai vienmēr būtu pieejamas parfimērijas izvēles iespējas.
  • Pārbaudi smaržu uz ādas – īstais aromāts parādīsies vien pēc kāda nēsāšanas laika mijiedarbībā ar ādu. Tādēļ – aromātus var iepazīt, izmantojot lakmusa papīriņus, bet to aromātu, kas iepaticies, noteikti jāpārbauda uz ādas un jāpasmaržo pēc dažām stundām – tas radīs precīzāku priekšstatu par to, kā ķīmiskais aromāts mijiedarbosies ar ķermeņa smaržu.

Parfimērijas produkti – ikvienai gaumei

Plašais Drogas piedāvātais parfimērijas produktu klāsts ļauj ikvienam atrast savu iecienītāko un īpašo aromātu. Iepazīsti sortimentu un izvēlies savu aromātu jau tūlīt!

Uzzināt vairāk >