Dehidrēta sejas āda: cēlonis un ādas kopšana

Vai jūsu āda izjūt diskomfortu, bet tai nav sausuma pazīmju? Acīmredzot, jums ir dehidrēta āda!

Kāpēc mana āda kļūst dehidrēta?

Epiderma sastāv no 70% ūdens, kas palīdz uzturēt ideālu mitruma līmeni, taču temperatūras svārstību, pārāk sausa iekštelpu gaisa, kaitīgas vides ietekmes, nekvalitatīva ūdens un dabiskās novecošanās dēļ āda zaudē mitrumu. Šajā gadījumā sejas krāsa kļūst blāva un var parādīties nelielas grumbiņas. Tas viss liecina par hialuronskābes samazināšanos organismā. Veselīgai, dehidrētai ādai nav jābūt sausai un tai nav nepieciešamas barojošas eļļas. Tai nepieciešams ūdens, ko var sniegt ar dehidrētai ādai piemērotu sejas kopšanu. Tāpēc viņai vienkārši ir nepieciešama īpaša kopšana dehidrētai ādai.

Hialuronskābes spēks

Hialuronskābe ir viena no svarīgākajām mūsu organisma sastāvdaļām. Tās vērtīgums slēpjas viselastīgākajās īpašībās un spējā piesaistīt ūdeni līdz pat 1000 reizēm vairāk nekā tās molekulas svars. Tā spēj iekļūst starpšūnu telpā, stiprinot ādas aizsargbarjeru un ierobežojot ūdens zudumu. Hialuronskābe ir kā sūklis – tā uzkrāj ūdens rezerves dziļi ādā un atkal atbrīvo tās visos ādas slāņos, tādējādi nodrošinot intensīvu un ilgstošu ādas mitrināšanu.

Hialuronskābe ir labākā mitrinošā, dermatoloģiski aktīvā viela, kas ir īpaši svarīga jutīgas ādas kopšanā. Zīmols “Mixa”, kas nāk no Francijas aptiekām, ir izstrādājis intensīvi mitrinošo ādas kopšanas līniju HYALUROGEL, kas ir piemērota 100% jutīgai ādai. Tā satur ikdienas bāzes mitrinošo kopšanu – dienas krēmus un nakts krēmu, kā arī serumu, kas nodrošina vēl intensīvāku sejas ādas mitrināšanu un rezultātus. Uzzini ko tas sniedz, kā to iekļaut rutīnā un kādas atsauksmes tas ir ieguvis no mūsu patērētājiem.

Iepazīsti Mixa Hyalurogel hialuronskābes serumu

Pirmais hialuronskābes serums no Mixa jutīgai, normālai un sausai ādai ar augstu hialuronskābes un vitamīnu kocentrāciju.

Hyalurogel serums nomierina jūtīgu ādu jau pēc pirmās lietošanas reizes, mazina diskomforta un savilkuma sajūtu. Nodrošina intensīvu mitrināšanu 24 stundas.

Seruma formula ir izstrādāta mediķu uzraudzībā. Hipoalerģisks. Nav komedogēnisks.

TŪLĪTĒJI REZULTĀTI!

80% sieviešu apstiprina, ka āda jūtas mazāk kairināta*

81% sieviešu apstiprina, ka āda ir ievērojami mitrināta*

78% sieviešu apstiprina ādas komforta sajūtu*

69% sieviešu apstiprina, ka āda izskatās svaigāka*

67% apstiprina, ka āda ir gludāka*

*Pašnovērtējuma tests, 85 sievietes, lietojot divas reizes dienā: no rīta un vakarā.

Viens serums, tik daudz priekšrocību!

Ikdienas ādas kopšana ar Hyalurogel serumu

1. Lietojiet to katru dienu kā daļu no rīta un vakara ādas kopšanas rutīnas.
2. Uzklājiet 1-2 seruma dozas uz attīrītas sejas un kakla ādas, un maigi iemasējiet to ar pirkstu galiem.
3. Kad serums ir iesūcies ādā, uzklājiet Mixa Hyalurogel dienas vai nakts krēmu.

Iepazīsti arī pārējos ar hialuronskābi bagātinātos Hyalurogel līnijas produktus!

Showing > of results