IEDVESMOJIES AR #MaybellineSquadLatvija!

Maybelline New York ir viens no pasaulē vadošajiem dekoratīvās kosmētikas zīmoliem, kura galvenais iedvesmas avots ir dinamiskā un aizraujošā Ņujorka – pasaules modes un stila metropole.

Sadarbībā ar piecām Latvijas modes un skaistumkopšanas entuziastēm, Maybelline New York ir radījis #MaybellineSquadLatvija projektu, lai kopīgi iedvesmotos jauniem grima eksperimentiem, dalītos pieredzē par nozaru aktualitātēm un tendencēm, kā arī ļautu ikvienai justies pārliecinātai par sevi!

IEPAZĪSTIES AR #MAYBELLINESQUADLATVIJA MEITENĒM!

“Mans stils ir atkarīgs no garastāvokļa, taču vienmēr cenšos ar apģērba un skaistumkopšanas palīdzību uzlabot sev omu. Mode un skaistumkopšana ir vieni no maniem radošās izpausmes līdzekļiem, ar kuriem iespējams izcelt savu personību. Visbiežāk izvēlos vienkāršu, neuzkrītošu ikdienas grimu, ko gandrīz vienmēr papildinu ar maigu nude tipa lūpukrāsu un acu laineri.”

SIGNES FAVORĪTI

Showing > of results

“Skaistumkopšanā mani aizrauj tas, ka es varu būt katru dienu citādāka un vizualizēt savu emocionālo stāvokli caur kosmētiku, frizūrām un drēbēm. Savu stilu raksturotu kā minimālisma maksimālismu ar Ņujorkas un Dānijas piegaršu.Visbiežāk es krāsoju biezas kaķacis un sarkanas lūpas, jo man patīk ikdienā justies maksimāli sievišķīgi. Dažreiz es uzlieku nude lūpu spīdumu, jo nav nekā labāka par skaistām mirdzošām lūpām.”

EMĪLIJAS FAVORĪTI

Showing > of results

“Skaistumkopšanā mani aizrauj svaigs un ātrs grims, kā arī anti-age filozofija. Manuprāt, grimam jābūt vieglam un ātri uzklājamam. Visbiežāk akcentēju acis, koncentrējos uz izteiksmīga skatiena izveidi, un lūpas atstāju neitrālas, bet ar izteiksmīgu zīmuļa kontūru.”

JEVGĒŅIJAS FAVORĪTI

Showing > of results

“Skaistumkopšanā mani visvairāk piesaista tas, ka vien ar dažu produktu palīdzību varam ne tikai izcelt savu dabisko skaistumu, bet arī izpaust savu radošo pusi un ļauties dažādiem grima eksperimentiem. Grima izvēlē parasti iedvesmojos no attiecīgajā dienā izvēlētā tērpa, notikuma un gadalaika. Ikdienā visbiežāk dodu priekšroku maigiem, piezemētiem toņiem un dabiska izskata starojumam. Savu stilu raksturotu kā romantiskā un ikdienišķi pilsētnieciskā apvienojumu.”

MADARAS FAVORĪTI

Showing > of results

“Skaistumkopšanā mani visvairāk aizrauj tas, cik viegli sevi ikdienā var pārvērst dažādos tēlos, vakarā to noņemt nost un nākamajā dienā jau radīt ko citu. Ir dienas, kad izvēlos iztikt ar dekoratīvās kosmētikas minimumu un ir dienas, kad man ir košas acis un lūpas – un tā joprojām esmu es! Lieliska iedvesma ir arī dekoratīvās kosmētikas jaunumi – izmēģināt, spēlēties, eksperimentēt un beigu beigās arī dalīties savās izjūtās ar saviem sekotājiem Instagram platformā. Mana vizītkarte ir košie acu grimi, kas lieliski kontrastē ar manu dominējošo melno krāsu apģērbos.”

SINTIJAS FAVORĪTI

Showing > of results