Žurnāla “Ieva” labākā kosmētika 2021: apbalvotie produkti

Aprīļa izskaņā saņēmām priecīgu ziņu – vairāki mūsu sortimentā esoši produkti pamanīti un apbalvoti žurnāla “Ieva” projektā “Ievas gada kosmētika 2021”. Jau vairākus gadus žurnāls “Ieva” aicina savas lasītājas iepazīties un testēt jaunākos produktus no dažādām preču kategorijām, sniedzot savu vērtējumu. Piedāvājam arī jums iepazīties ar produktiem, kuri šogad saņēmuši apbalvojumus tādās kategorijās kā labākā dekoratīvā kosmētika, labākā nagu laka, labākā matu kosmētika un labākā ķermeņa kopšanas kosmētika. Iespējams, kāds no šiem produktiem jau ir jūsu favorīts un neaizstājams ikdienas palīgs rūpēs par savu ārējo izskatu.

Labākā dekoratīvā kosmētika:

CATRICE All Matt Plus Shine Control Make up matējošs tonālais krēms

CATRICE All Matt Plus Shine Control Make up matēts tonālais līdzeklis ar vitamīnu E un unikālo sastāvdaļu EvermatTM. Tonālais līdzeklis bez eļļas sastāvā visas dienas garumā novērsīs lieku sejas mirdzumu un gādās par patīkami samtainu ādu, kā arī maskēs nelielus ādas negludumus un citas nepilnības. Savukārt gaismu atstarojošie pigmenti parūpēsies par maigi zīdainu efektu.


IEGĀDĀTIES

Labākā nagu laka:

SINCERO gela nagu laka

Sincero Salon LED/UV gellaka ar izteiktu krāsas pigmentu.
Gellaka ar lieliskām saķeres spējām, intensīvu, izteiktu krāsu un īpašu spīdumu ar noturību vairāk nekā divu nedēļu garumā. Tā ātri, viegli, gludi un vienmērīgi pārklāj nagu. Pateicoties intensīvajai lakas pigmentācijai, dziļam un pilnīgam tonim nepieciešams uzklāt vien divas lakas kārtas. Laka ir viegli noņemama. Jūsu manikīrs būs ilgnoturīgs un ar izteiktu, sulīgu krāsu!

IEGĀDĀTIES

Labākā matu kosmētika:

LA’DOR Perfect Hair Fill-up ampula matu atjaunošanai

LA’DOR Perfect Hair Fill-up ampula ļoti bojātu matu pilnīgai atjaunošanai. Filleris ir ideāli piemērots sausu, bojātu matu rekonstrukcijai pēc krāsošanas, ilgviļņiem vai stipriem bojājumiem, ko izraisa matu žāvētāja agresīva iedarbība. Vienreizēja fillera izmantošana aizstāj vairākus salona apmeklējumus.
Fillera pildviela dziļi iekļūst katrā matā, izlīdzinot matu zvīņas un maskējot defektus. Izmantojot filleru 20 nedēļas (1 filleris nedēļā), ir iespējams pilnībā atjaunot pat ļoti stipri bojātus matus. Mati uz ilgu laiku saglabā gluduma un mitrināšanas efektu. Apjomīgi, veselīgi spīdoši mati – jūsu skaistākā rota!

IEGĀDĀTIES

Labākā ķermeņa kopšanas kosmētika:

MIRACLE ISLAND Dragon Blood gels ķermenim

MIRACLE ISLAND Dragon Blood gels ķermenim kopj un nomierina ādu, intensīvi mitrina to. Universāls kosmētikas līdzeklis ar dracēnas sulu sejas, ķermeņa un matu jaunības un skaistuma uzturēšanai. Unikālā gela formula ir balstīta uz dabīgām izejvielām, un tajā ietilpst retu augu sveķi no tādām augu ģintīm kā Calamus, Croton, Dracaena, Pterocarpus, kā arī piena, pākšaugu un sparģeļu kultūru ekstrakti. Gelu var lietot ķermeņa ādai – universāls līdzeklis neaizsprosto poras, nerada lipīguma un taukainības sajūtu. Nelielu produkta daudzumu iesmērējot matu galos, varat atbrīvoties no matu sausuma un šķelšanās. Mati kļūs vieglāk ķemmējami, elastīgāki un mīkstāki. Šī ir lieliska visaptveroša ķermeņa kopšana ar patīkamu ziedu aromātu, kas ir noturīgs visas dienas garumā!