Svinam 30

Kosmētikas un sadzīves preču veikalu tīkla Drogas attīstība aizsākās pirms 30 gadiem, kad 1993. gada 10. decembrī Rīgā, Dzirnavu ielā 57 tika atvērts pirmais veikals Drogas, kas vienlaikus bija arī pirmais pašapkalpošanās veikals Latvijā. 

Līdz ar jaunā pašapkalpošanās veikala atklāšanu, klientiem tika piedāvātas vēl neredzētas ērtības, kas līdz šim bija sastopamas tikai veikalos ārzemēs un sākotnēji tas radīja lielu neizpratni. Apmeklētāji šaubījās par veikala ilgu pastāvēšanu, jo klienti bija pārliecināti, ka šāds iepirkšanās veids nevienam nepatiks.  Tomēr jau tuvākajos gados tapa skaidrs, ka veikals Drogas ir uz palikšanu un cilvēkos radīja arvien lielāku interesi.

Drogas veikala atklāšana t/c Tālava, 2001. gads

Drogas veikala atklāšana Tērbatas ielā, Rīgā

Redzot lielo klientu pieprasījumu, piecus gadus vēlāk Drogas atvēra arī pirmo veikalu ārpus Rīgas – Jelgavā, aizsākot vērienīgu paplašināšanos, lai sasniegtu arvien lielāku auditoriju.  

Vien nepilnu 8 gadu laikā veikalu tīkls bija iekarojis pozīcijas Latvijas klientu sirdīs un 2001. gadā uzsāka savu darbību Lietuvā, kļūstot par pirmo Latvijā radīto veikalu tīklu ārpus Latvijas robežām.   

Drogas bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa jaunu klientu apkalpošanas kultūru Latvijā, sveicinot un uzrunājot veikala apmeklētājus, kas cilvēkos izsauca apmulsumu un negatīvu reakciju, tomēr šobrīd redzam, ka laikam ejot arī citi uzņēmumi pārņēma šo sveicināšanās kultūru un šobrīd tā šķiet ierasta prakse.  

Drogas lielākā vērtība ir klients, mēs vienmēr esam uzklausījuši klientu vēlmes, lai radītu tādu vidi, kurā cilvēks jūtās priecīgs un spētu izkrāsot savu ikdienu, atnākot uz kādu no mūsu veikaliem. Drogas iestājas par klientu vēlmēm – kvalitāte un laba cena, visiem pieejami produkti, lai katrs spētu atrast sev piemēroto.  

2012. gadā Drogas uzsāka patstāvīgo klientu lojalitātes programmu un ieviesa Drogas klientu kartes. Pašlaik lojālo klientu pulkā ir vairāk nekā 800 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kas ir grandiozs cipars. Ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju skaitu, varam teikt, ka gandrīz katrai Latvijas sievietei ir Drogas karte.  

Kur aizsākās Drogas stāsts, tur šodien tas turpinās. Vēsturiskajā ēkā, kurā tika atvērts pirmais Drogas veikals, šobrīd atrodas Drogas birojs, kas viennozīmīgi piešķir darba videi papildu auru.  

AS Drogas komanda ir pateicīga saviem klientiem, ka esat kopā ar mums jau no pirmās dienas. Bez Jums mūsu 1993.gada 10.decembra stāstam nebūtu turpinājuma.  

Svinēsim kopā no visas sirds!

Drogas Jums līdzās jau 30 gadus!