COLGATE Max White Purple Reveal zobu pasta

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 6.21.- 20.02.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 20.02.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 20.02.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 01.03.- 20.03.2023.

Colgate Max White Purple Reveal zobu pastu testēs:

clle***atra@gmail.com  marin***lenova@gmail.com  nata***ums@inbox.lv  cvetkova***nita@gmail.com  gi***e5@inbox.lv  gi***e5@inbox.lv   inguna***kelsone@gmail.com  lauma***rinaa@gmail.com  fainaf***orova@inbox.lv  v***28@inbox.lv  ruta***arostniece@inbox.lv  thel***aieva@gmail.com  meld***hinan@gmail.com  sandr***lande@inbox.lv  d***i5@inbox.lv  diaa***108@inbox.lv  sur***anta@gmail.com  andzelika***msone@gmail.com  azv***zne@gmail.com  eliz***lite@inbox.lv  agit***ukauska@inbox.lv  dac***pele@inbox.lv  sp***e555@inbox.lv  silga***efelde@inbox.lv  mart***eire.92@gmail.com  kaiva***ciere@gmail.com  up***75@inbox.lv  n***e7@inbox.lv  gru***va.j@gmail.com  sama***na.r@inbox.lv

COLGATE Max White Purple Reveal zobu pasta, 75ml

Radīta, iedvesmojoties no zinātnes atklājumiem! Iepazīstieties ar Colgate pirmo violeto zobu pastu, lai acumirklī* koriģētu dzeltenos zobu emaljas toņus. Colgate Max White Purple Reveal Instant* zobus balinošā pasta ar optisko krāsu koriģējošo tehnoloģiju ļauj iegūt baltāku smaidu jau pēc pirmās zobu tīrīšanas reizes. Turklāt tās efektivitāte ir klīniski pierādīta, ‒ zobu pasta likvidē līdz pat 100 % traipu uz zobu virsmas*, ko radījuši ēdieni un dzērieni, turklāt tā ir droša zobu emaljai, lietojot ikdienā. Mūsu violetā zobu pasta satur fluorīdu, tāpēc jūsu pērļu baltie zobi ik dienu tiks aizsargāti arī pret kariesu.

*Efekts gan ir īslaicīgs.