Dāmu skola sadarbībā ar Henkel!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

Kad?

Ceturtdien, 2022. gada 30. jūnijā, 18.00 – 21.30

Kur?

Viesnīcā Pullman Riga Old Town, Rīgā, Jēkaba ielā 24

Kas?

Lai padarītu ikdienu krāšņāku, aicinām Tevi veltīt vienu darba dienas vakaru, palutināt sevi un piedalīties Dāmu skolas seminārā!

Ar devīzi “Skaists apģērbs katru dienu!”

Nepiespiestā gaisotnē pie kafijas tases iepazīsimies ar aktuālām tēmām par apģērbu, aksesuāriem un tā pareizu kopšanu.

Sadarbībā ar Henkel un viņu piedāvātajiem produktiem, galvenās vakara tēmas būs pareiza un efektīva apģērbu kopšana. Iepazīsimies ar dažādiem veļas mazgāšanas un kopšanas līdzekļiem. Kā pareizāk rūpēties par apģērbu, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk un kvalitatīvāk. Savukārt kopā ar modes dizaineri un stila ekspertu – Aleksandru Pavlovu apspriedīsim tādu tēmu kā “Tīra kleita, jaunas kurpes”.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems īpašus Henkel produktu komplektus – rūpēm par savu apģērbu.

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, iedvesma, dāvanas, un pats galvenais –  laiks, kuru veltīt pašai sev – tas viss Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 26.06.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta kāpēc vēlētos piedalīties seminārā. Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 20 laimīgajām dalībniecēm!

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 3 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

.

Dāmu skolas viesi

Aleksandrs Pavlovs

Zīmola ALEXANDER PAVLOV dibinātājs un kreatīvais direktors. Modes dizainers, Modes un stila eksperts. Individuālā un korporatīvā vizuālā tēla stilists. TV raidījumu vadītājs. Publiskais lektors. Aleksandra Pavlova autormeistarklašu vadītājs un lektors.

Sarunas tēma – Kleita tīra, kurpes jaunas.

Cik liela nozīme ir apģērbu izvēlei un izvēlētajiem aksesuāriem. Kā pareizi ikdienā izvēlēties pareizos aksesuārus, lai apģērbs izceltos un koptēls izskatītos saskanīgi un gaumīgi.

Aliana Žuka

Henkel zīmolu (Persil, Rex, Silan) vadītāja Baltijā

Sarunas tēma – Henkel veļas kopšanas zīmoli, to raksturojums, atšķirības un zīmola vērtības.

Iepazīstinās ar dažādiem veļas mazgāšanas un kopšanas produktiem, pastāstīs par jaunumiem.


Izlozes rezultāti:

est***111@inbox.lv, in***ali@inbox.lv, agn***ova@inbox.lv, luc***ba8@gmail.com, ana***ica@inbox.lv, lig***i71@gmail.com, mad***are@gmail.com, zab***nta@inbox.lv, len***_25@inbox.lv, olg***kus@inbox.lv, tj***xa@inbox.lv, cha***nna@gmail.com, fre***ese@inbox.lv, lin***ita@gmail.com, rev***e.m@gmail.com, ann***one@gmail.com, n.k***a23@gmail.com, lui***e15@gmail.com, kka***ska@inbox.lv, stu***ite@inbox.lv, lju***nko@hotmail.com.

Apsveicam laimīgās dalībnieces!

Paldies visām dalībniecēm, kas piedalījās un iesūtīja savus pieteikumus!

.

.

Dāmu skolas video

https://www.youtube.com/watch?v=KcCEWBQ9ppA

.

Dāmu skolas galerija 30.06.2022.

DALĪBNIEČU ATSAUKSMES

Marina:

Esmu ļoti pateicīga par iespēju piedalīties Drogas dāmu skolas pasākumā. Gan pirmā, gan otrā daļa bija ļoti noderīgas un interesantas. Un uzkodas bija ļoti garšīgas, un gaisotne patīkama – baudīju katru mirkli. Iepriekšējā reizē 2018.gadā es piedalījos Drogas dāmu skolā un uzzināju par atbalinošām salvetēm. Bet šogad uzzināju, kā eksistē arī salvetes pret iekrāsošanos (agrāk biju pārliecināta, ka tās ir domātas, lai saglabātu spilgtu krāsu krāsainām drēbēm:)). Noderīgi bija arī uzzināt, kā reāli iedarbojas mazgāšanas līdzekļi uz audumiem. Tagad varu ticēt reklāmai, jo saprotu, kā tas strādā 🙂 Bija patīkami iepazīties ar visiem oratoriem, tuvāk uzzināt drogas darbiniekus. Ļoti novērtēju Drogas veikalu darbu un piedāvātas iespējas, bet šī dāmu skola – ir ārpus visām uzslavām. Man sanāca burvīgs vakars pateicoties Jūsu komandai. Atsevišķs paldies gribētu pateikt Aleksandram Pavlovam ar viņa brīnišķīgu humora sajutu un nevainojamu gaumi. Klausoties viņu, aizmirsu par visu, biju momentā, ķerot katru vārdu. Milzīgs paldies par šo vakaru, jaunām zināšanām un noderīgām dāvanām.

Ceru satikties šādā pasākumā vēl 🙂

Kristīne:

Paldies par pasākumu – ļoti draudzīga atmosfēra, lieliskas lekcijas, brīnišķīgas dāmas bija ieradušās pasākumā! Prieks, šādā kompānijā pavadīt vakaru! 

Ineta:

Pasākums bija fantastisks. Mēs, visas tik ļoti bijām noilgojušās pēc pasākumiem klātienē. Drogas “Dāmu skola” ir ne tikai jauka kopā būšana, bet arī  lieliska iespēja uzzināt dažādus jaunumus  apģērba kopšanas līdzekļu pasaulē. 
Mīļš paldies par šo pasākumu.
Es noteikti dalīšos ar pasākuma foto sociālajos tīklos.

Jeļena:

Paldies par brīnišķīgo vakaru. Bija ļoti interesanti dzirdēt ekspertu viedokļus. Pēc semināra radās daudz ideju. Liels paldies.

Olga

Sirsnīgi pateicos par iespēju baudīt skaistus, īpašus un piepildītus mirkļus kopā ar atraktīvo Drogas komandu, skaistajām viešņā un aizrautīgajiem lektoriem. Dāmu skolas laikā uzzināju daudz jauna par apģērba kopšanu, kombinēšanu, valkājot, krāsu salikumu, kas ļāvis paskatīties uz krāsu un paģērba pasauli citām acīm, kā arī izbaudīt īstos svētkus un sievišķīgu atmosfēru vienā darbadienas ceturtdienas vakarā. Ar Drogas ir iespējams ikdienu pārvērst par svētkiem. lai dzīve dzirkstī un katrs klients veido Drogas gan tirdzniecības vietā, gan savā sirdī 🙂

Lubova

Paldies par laipno aicinājumu uz Drogas Dāmu skolu. Biju patīkami pārsteigta par augsto pasākuma kvalitāti un organizācijas līmeni, tiešam jēgpilni un ar baudu pavadīju vakaru.