Dāmu skola sadarbībā ar LA’DOR!

Tiekamies Drogas Dāmu skolā klātienē!

Kad?

Ceturtdien, 2022. gada 15. decembrī, 18.00-21.00

Kur?

Viesnīcā Grand Poet Hotel, Rīgā, Raiņa bulvārī 5/6

Kas?

Lai pirmssvētku laiks nešķistu tik nogurdinošs un satraukuma pilns, aicinām Tevi veltīt vienu darba dienas vakaru, piedaloties Dāmu skolas seminārā, un uz brīdi atpūsties no svētku steigas!

Ar devīzi “ Saposties svētkiem ar vieglumu ”

Nepiespiestā gaisotnē, burvīgu dāmu sabiedrībā iepazīsimies ar vērtīgiem padomiem matu kopšanā, ar matu veidošanas trikiem, kas neprasīs pavadīt pie spoguļa visu vakaru, uzzināsim kā ģērbties svētkos, lai izskatītos un justos neatvairāmas.

Visas pasākuma dalībnieces dāvanās saņems LA’ DOR matu kopšanas komplektus.

Burvīga gaisotne, jaunas zināšanas, iedvesma, dāvanas, un pats galvenais –  laiks, kuru veltīt pašai sev – tas viss Drogas Dāmu skolā!

Piesakies!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā līdz 07.12.

Tev jābūt Drogas Kartes īpašniecei un zemāk jāuzraksta, kāpēc vēlētos piedalīties seminārā. Visi pieteikumi piedalās izlozē, pēc kuras sazināsimies ar 20 laimīgajām dalībniecēm!

Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē, un 2 dienas pirms pasākuma mēs sazināsimies ar laimīgajām dalībniecēm, kā arī publicēsim pieteikumus šeit!

Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

.

Dāmu skolas viesi

Sintija Dambrāne

Vizāžiste/ friziere

Vairāku gadu pieredze darbā ar līgavām, televīzijas aizkulisēs, citos ar skaistumu saistītos projektos.

Sarunas tēma – Matu kopšana/ veidošana.

Apgāzīs iesakņojušos mītus par matu kopšanu, lai mēs spētu savus matus lutināt un kopt pareizi. Demonstrēs kā ātri, bet efektīgi izveidot matu sakārtojumus svētkiem, lai pie spoguļa nav jāpavada viss vakars, bet gan baudot svētkus.

Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers

Brīvmākslinieks

Sarunas tēma – Nebaidies eksperimentēt ar savu stilu, lai nonāktu pie īstā un vienīgā.

Mēs bieži nevaram atrast savu īsto un vienīgo – stilu, jo nezinām, kas piestāv mūsu ķermeņa aprisēm, ko vēlamies, vai baidāmies no pārmaiņām – ko par mani padomās citi.

Kaspars iedvesmos ar savu stāstu, kā atrast un saglabāt savu personīgo odziņu, nebaidīties no pārmaiņām un eksperimentiem.


Dāmu skolas galerija 15.12.2022.