GARNIER Skin Natural

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 09.05.-22.05.2022.
  • Izloze 20 laimētājiem: 23.05.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.05.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 30.05.- 19.06.2022.

GARNIER Skin Natural Hyaluronic Aloe serumu sejai testēs: nik***na@gmail.com, sal***ete@gmail.com, lau***ane@inbox.lv, nat***a.p@hello.lv, git***ele@gmail.com, kri***er3@inbox.lv, aiv***ane@gmail.com, zar***@gmail.com, kar***ane@inbox.lv, lar***ale@inbox.lv, jud***nfo@inbox.lv, ale***ail@gmail.com, vel***cis@inbox.lv, olg***ova@inbox.lv, ram***ova@inbox.lv, lau***laa@gmail.com, lie***ece@gmail.com, fjo***sja@inbox.lv, eli***tto@gmail.com, nat***la7@gmail.com;

.

GARNIER Skin Natural Hyaluronic Aloe serums sejai

Pirmais* serums, kas bagātināts ar [3%] hialuronskābi, alvejas ekstraktu un glicerīnu.

Tvirtumu piešķiroša hialuronskābe, biofermentācijas procesā iegūta, kas pazīstama ar savu spēju piesaistīt 1000x vairāk ūdens nekā tās molekulas svars.

Organiskā alvejas ekstrakts atsvaidzina, nomierina un intensīvi mitrina ādu. PIERĀDĪTA EFEKTIVITĀTE: – acumirklī: āda ir maigāka, tvirtāka un stiprināta, – pēc 1 mēneša: āda ir elastīgāka, mirdzošāka un izskatās veselīgāka.

Vegāniska formula**

*No Garnier

**Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas vai blakusproduktus.

Lietošanas norādījumi: Uzklāj vienas pilnas pipetes saturu uz tīras sejas ādas un acu kontūrām, maigi iestrādājot ādā. Lieto no rīta un vakarā, pēc tam uzklājot dienas vai nakts krēmu.