L’OREAL nakts krēms

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 10.10.- 23.10.2022.
  • Izloze 30 laimētājiem: 24.10.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 25.10.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 31.10.- 20.11.2022.

L’OREAL Revitalift Laser nakts krēmu testēs:

di***ina@inbox.lv, el***ele@gmail.com, ap***s38@inbox.lv, za***ina@inbox.lv, ar***ina@gmail.com, kr***997@gmail.com, em***is2@gmail.com, lu***re@inbox.lv, am***s22@inbox.lv, ku***n29@gmail.com, jel***k2@inbox.lv, us***as@inbox.lv, sa***one@gmail.com, m***y00@inbox.lv, la***naa@gmail.com, ro***a18@inbox.lv, te***uze@inbox.lv, l***a@inbox.lv, li***rme@gmail.com, ai***one@tvnet.lv, l***na2@inbox.lv, na***408@inbox.lv, s***y81@inbox.lv, ar***aja@gmail.com, mi***172@inbox.lv, Ie***e52@inbox.lv, kk***ska@inbox.lv, sn***ane@inbox.lv, k***131@gmail.com, gi***des@gmail.com

L’OREAL Revitalift Laser nakts krēms ar retinolu un niacinamīdu

Retinola un niacinamīda spēks kopjošā formulā un higiēniskā vakuuma trauciņā.

Iepazīstiet L’Oréal Paris Revitalift Laser nakts krēmu ar retinolu un niacinamīdu! Tā formula ir bagātināta ar retinolu, kas stimulē šūnu atjaunošanos dziļajos ādas slāņos, padarot ādu biezāku, lai cīnītos ar novecošanās pazīmēm, piemēram, dziļām grumbām un nevienmērīgu ādas tekstūru.

Krēms satur arī niacinamīdu – antioksidantu ar izgaismojošu efektu. Tas palīdz izlīdzināt ādas toni un novērst pigmentācijas plankumus. Formula ir bagātināta ar barojošām sastāvdaļām – hialuronskābi un eļļu, lai novērstu kairinājumu un barotu ādu.

Inovatīvais krēma trauciņš, kas izgatavots vakuuma tehnoloģijā, novērš gaisa iekļūšanu produktā, nodrošinot higiēnisku dozēšanu un aktīvo vielu svaigumu. Vienkārši nospiediet vāciņu, un no trauciņa izplūdīs ideālais krēma daudzums vienai lietošanas reizei. Iedarbība? Acumirklī: āda ir intensīvi mitrināta un pabarota.

Pēc 2 nedēļām: grumbas ir mazinājušās. Ādas struktūra ir vienmērīgāka. Kakla āda ir tonizēta.

Pēc 4 nedēļām: redzami samazinās grumbas un nevienmērīgs ādas tonis. Āda kļūst gludāka un mirdzoša.

Lietošana: Lietojiet vakarā. Uzklājiet vienu dozatora devu uz sejas ādas, izvairoties no ādas ap acīm. Otru dozatora devu uzklājiet uz kakla un dekoltē. No rīta lietojiet krēmu ar vismaz SPF 30. 1. nedēļa: lietojiet vakarā, divas reizes nedēļā. 2. nedēļa: lietojiet vakarā katru otro dienu. 3. nedēļa: lietojiet vakarā katru dienu, atbilstoši jūsu ādas panesībai.