L’Oréal Paris Revitalift Clinical izgaismojošs dienas krēms ar C vitamīnu un SPF 50+

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 08.05.- 22.05.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 22.05.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 24.05.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 31.05.- 14.06.2023.

Produktu testēs:

dac***lc@gmail.com dauks***inda21@gmail.com elina.***entale@gmail.com agnes***tokova@inbox.lv marij***azovska@inbox.lv agrita.***odestokova@inbox.lv He***n@inbox.lv evelina***zane@gmail.com agnes***stare000@gmail.com lind***adzite@gmail.com ruta***arostniece@inbox.lv dan***ogrebnaka@inbox.lv sa***81@inbox.lv anita***zenberga@inbox.lv lain***arkune@inbox.lv ruta***arostniece@inbox.lv a*c@inbox.lv agnedian***dk@icloud.com elga***ksna@gmail.com sintij***aveljeva@inbox.lv rut***trike@gmail.com daira***rmola@gmail.com rozentale***va@gmail.com ris**a@inbox.lv z**z@inbox.lv mairita***pkovska@inbox.lv emilij***anberga@inbox.lv u***e75@inbox.lv leld***15@inbox.lv 18m***17@gmail.com

L’Oréal Paris Revitalift Clinical izgaismojošs dienas krēms ar C vitamīnu un SPF 50+, 50 ml

80% ādas novecošanās pazīmju izraisa UV stari. Risinājums? Revitalift Clinical izgaismojošais dienas krēms ar C vitamīnu* un SPF 50+ no L’Oréal Paris, kas katru dienu palīdz aizsargāt ādu no saules izraisītiem bojājumiem, novērš pirmo ādas novecošanās pazīmju parādīšanos, kā arī samazina tumšos plankumus un sīkās grumbiņas. Mitrinošā krēma formula ir bagātināta ar: – C vitamīnu* – antioksidantu, kas palīdz piešķirt ādai mirdzumu; – SPF 50+ – nodrošinot ļoti augstu aizsardzību pret UVA un UVB starojumu. Acīmredzami rezultāti: – Pirmā mēneša laikā 93% sieviešu piekrīt, ka tumšie pigmentācijas plankumi ir mazāk pamanāmi, un 92% apstiprina, ka sīkās grumbiņas ir samazinātas**. Mitrinošajam krēmam ir īpaši viegla konsistence, kas nav lipīga un noklāj ādu ar nepamanāmu aizsargkārtu. Tā formulas pamatā ir NETLOCK tehnoloģija – pēc uzklāšanas uz ādas veidojas īpaši plāns, blīvs un noturīgs aizsargslānis. *C vitamīna atvasinājums. **Pašnovērtējums, 105 sievietes, pēc produkta lietošanas 4 nedēļas.

Lietošana:
Pirms uzklāšanas kārtīgi sakratiet. Katru rītu vienmērīgi uzklājiet kā mitrinošo krēmu vai pēc ādas kopšanas rutīnas un pirms dekoratīvās kosmētikas. Var lietot arī acu zonā un uz plakstiņiem.

FORMĀCIJAI: 13 ciparu kartes kodu atradīsiet klienta kartes otrā pusē – zem svītrkoda.