L’Oréal Paris Revitalift pīlinga toniks

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 6.12.- 18.12.2022.

•             Izloze 30 laimētājiem: 19.12.2022.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 19.12.2022.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 27.12.- 17.01.2023.

L’Oréal Paris Revitalift pīlinga toniku testēs:

sant***002@inbox.lv mami***7722@inbox.lv ave***122@inbox.lv regina***arinska@inbox.lv evita***manova88@gmail.com sint***ap@inbox.lv elizab***mazina@inbox.lv krist***samanta123@gmail.com ina.***orova17@inbox.lv b***0@inbox.lv de_***a@inbox.lv h***en@inbox.lv mar***345@inbox.lv austr***peka@gmail.com an***hy@inbox.lv gitas***edes@gmail.com baiba***useika@inbox.lv krist***keita2@gmail.com leld***olina99@gmail.com lind***aukste@inbox.lv b***iic@inbox.lv la***baika@inbox.lv pat***ija.s@inbox.lv san***lish@inbox.lv g***ce@inbox.lv sama***na.r@inbox.lv ann***oga@inbox.lv silir***elina@gmail.com endijad***dova@inbox.lv dace***ele@inbox.lv

L’Oréal Paris Revitalift pīlinga toniks ar glikolskābi, 180 ml

L’Oréal Paris Revitalift pīlinga toniks satur ne tikai glikolskābi, bet arī HEPES, lai līdzsvarotu sejas ādu. Turklāt abas sastāvdaļas apvieno savas pīlinga īpašības, ļaujot iegūt gludu ādu 30 sekundēs pēc uzklāšanas.* Arbūza ūdens, alvejas ūdens un pantenols mitrina sejas ādu. Optimālā 5% glikolskābes koncentrācija padara toniku piemērotu pat jutīgai ādai. Produkts atbilst sieviešu vajadzībām, kuras meklē pirmo pretnovecošanās līdzekli, vienlaikus vēloties rūpēties par ādu, kas ir ar nepilnībām un nevienmērīgu tekstūru. Glikolskābe maigi noņem atmirušās ādas šūnas un padara to gludu un mirdzošu. Pēc 30 sekundēm*: ādas kvalitāte ir uzlabojusies. Āda ir redzami gludāka un mirdzošāka

Pēc 4 nedēļām**: ādas struktūra ir ievērojami vienmērīgāka. Ādas nepilnības ir mazāk redzamas. Pēc 8 nedēļām***: ādas tonis ir vienmērīgāks *Klīniskais pētījums, ekspertu vērtējums, 49 sievietes *Pašnovērtējums, 97 sievietes pēc 4 nedēļām ***Klīniskais pētījums, ekspertu vērtējums, 49 sievietes, 8 nedēļas .

Lietošana: Uzklājiet katru vakaru ar vates plāksnīti uz attīrītas sejas āda, izvairoties no ādas ap acīm un lūpām. Nākamajā rītā lietojiet krēmu ar vismaz SPF 30. Ja iekļūst acīs, nekavējoties rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni. Izvairieties no uzturēšanās saulē.