Mixa Hyalurogel serums jutīgai ādai

  • Piesakieties testēšanai: 03.08.2021 – 15.08.2021
  • Izloze: 16.08.2021
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 17.08.2021
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 23.08.2021 – 12.09.2021

Mixa serumu testēs:

elinagrundman***@gmail.com, karlinaeliz***@gmail.com, katie_la***@inbox.lv, agnese.gedro***@gmail.com, ances***@inbox.lv, r_turc****@inbox.lv, eg_av***@inbox.lv, elina.eihen***@gmail.com, zarinala***@gmail.com, kristavaldm***@inbox.lv, zanda.jas***@inbox.lv, barisa.ma***@inbox.lv, elita.lin***@gmail.com, amanda.ku***@inbox.lv, guna_***@inbox.lv, elina.zemni***@inbox.lv, katrina-shar***@inbox.lv, ilzow***@inbox.lv, zake.el***@gmail.com, brokane_i***@inbox.lv

Mixa Hyalurogel serums jutīgai, normālai un sausai ādai. Līdzeklis satur augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju: 5% vitamīnu B3 + provitamīnu B5 + hialuronskābi.

Tas nomierina jutīgu ādu jau pēc pirmās lietošanas reizes, mazina diskomforta un savilkuma sajūtu. Nodrošina intensīvu mitrināšanu 24h. Jau pēc 4 nedēļām āda būs maigāka, gludāka, tvirtāka un izskatīsies veselīgāka. Seruma svaigā konsistence ātri iesūcas, tas nav lipīgs.
Izstrādāts mediķu uzraudzībā.
Hipoalerģisks.
Neaizsprosto poras.

Lietošanas instrukcija:
Uzklājiet katru rītu un vakaru uz attīrītas sejas un kakla ādas, maigi iemasējot ar pirkstu galiem. Efektīvākiem rezultātiem lietojiet kopā ar citiem Mixa Hyalurogel produktiem.