Mixa Niacinamide Glow micelārais ūdens un izgaismojošs krēms

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 9.01.- 22.01.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 23.01.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 23.01.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 30.01.- 18.02.2023.

Mixa Niacinamid Glow kompletu testēs:

inga***vaskalne@inbox.lv mati***ica.tamara@inbox.lv laur***84@inbox.lv Sn***4@inbox.lv laum***trinaa@gmail.com mylan***mian73@gmail.com laura*8*0vucena@gmail.com du***333@inbox.lv gunita***kmane@gmail.com linda***irbule@inbox.lv zan***inda@gmail.com s***y81@inbox.lv ali***olgova2001@gmail.com viktori***olubeva@inbox.lv Linda***ukste@inbox.lv ruta***arostniece@inbox.lv d***zalc@gmail.com dian***ocane@inbox.lv mar***omicevica@inbox.lv meg***mzk@gmail.com nikol***makere@gmail.com ku***19@inbox.lv maria***alinovska@inbox.lv evelin***uzane@gmail.com kaiva***zniece@gmail.com pa***dina@gmail.com baibat***tmane@gmail.com ba***s3@inbox.lv laila***vare@gmail.com agi***lace@gmail.com

Mixa Niacinamide Glow komplekts

Niacinamide Glow Mixa micelārais ūdens — ideāls kosmētikas noņemšanas līdzeklis nogurušai un blāvai ādai. Acīm neitrāla pH 7 formula ir bagātināta ar niacinamīdu un C vitamīnu*, kas pazīstami ar savām izgaismojošajām īpašībām un spēju piešķirt ādai veselīga izskata mirdzumu. Tā unikālā formula ar micellām noņem kosmētiku un netīrumus no ādas bez berzēšanas.
Acīmredzami rezultāti! Sejas āda un acis ir efektīvi attīrītas no dekoratīvās kosmētikas. Āda ir redzami izgaismotāka, mitrināta un maigāka, un komforta sajūta ir atjaunota. Rūpējoties par jutīgas ādas īpašajām vajadzībām, micelārā ūdens formula ir izstrādāta tā, lai samazinātu alerģisku reakciju risku.

Micelārā ūdens hipoalerģiskā formula ir 100% pārbaudīta arī uz jutīgas sejas ādas un acu zonas. Nesatur etilspirtu.
*C vitamīna atvasinājums.

Lietošana: Uzklājiet ar vates plāksnīti. Nav nepieciešams noskalot.

Niacinamide Glow izgaismojošs krēms sejai — blāvai un nogurušai ādai no Mixa. Pateicoties 6% formulai ar efektīvām aktīvām sastāvdaļām: skvalāns + niacinamīds + vitamīns C*, krēms nodrošina ādas mitrināšanu visas dienas garumā un efektīvi izlīdzina tās toni. Viegli tonējošā formula piešķir ādai veselīgu mirdzumu un zīdainumu. Krēma vieglā tekstūra nav lipīga, ātri iesūcas un nav taukaina, padarot to par ideālu grima bāzi.

***Krēms no Mixa ir piemērots ikdienas lietošanai visu gadu, arī kā ikdienas ādas kopšanas pamats. Rūpējoties par jutīgas ādas īpašajām vajadzībām, krēma formula ir izstrādāta tā, lai samazinātu alerģisku reakciju risku. Tas ir 100% pārbaudīts arī uz jutīgas sejas un acu zonas. *C vitamīna atvasinājums

Lietošana: Uzklāj krēmu uz attīrītas sejas ādas ar apļveida kustībām. Nav lipīgs un nav taukains.