Neutrogena® Anti-age Retinol Boost dienas krēms ar SPF15

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 11.07.- 25.07.2022.
  • Izloze 20 laimētājiem: 26.07.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 27.07.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 01.08.- 21.08.2022.

Neutrogena® Anti-age Retinol Boost dienas krēms ar SPF15 testēs:

ba***ta@inbox.lv, ev***ne@inbox.lv, li***ka@inbox.lv, ag***ma@gmail.com, ma***22@inbox.lv, jo***le@inbox.lv, pa***.s@inbox.lv, in***de@inbox.lv, em***cha@gmail.com, in***li@inbox.lv, ag***va@inbox.lv, an***ne@gmail.com, up***ja@gmail.com, be***iic@inbox.lv, am***ty@inbox.lv, ca***34@inbox.lv, na***24@inbox.lv, jk***ti@tvnet.lv, an***98@inbox.lv, sa***ta@inbox.lv.

Neutrogena® Anti-age Retinol Boost  dienas krēms ar SPF15

Aizsargājošais dienas krēms SPF 15 nogādā ādas virsslānī tīru retinolu, lai efektīvi cīnītos ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm un aizsargātu ādu no priekšlaicīgas novecošanās, ko izraisa UV starojums.
Tik efektīvs, ka 100% testa dalībieku apstiprināja redzamo iedarbību*.

ZINĀTNISKI APSTIPRINĀTS REZULTĀTS*
1 NEDĒĻAS LAIKĀ: Uzlabo ādas tekstūru (par 28%). Ādas tonis kļūst vienmērīgāks (par 24%).
4 NEDĒĻĀS: Mazina grumbas. Samazina sīku krunciņu parādīšanos (par 22,2%).
8 NEDĒĻĀS: Mazina pigmentācijas plankumus (par 33,3%)

* Zinātnisks dermatologu novērtējums 38 brīvprātīgajiem, lietojot reizi dienā
** Vidējais uzlabojums procentos

Lietošanas norādījumi: katru rītu, divreiz izspiežot krēmu uz plaukstām, maigām kustībām iemasējiet to sejas un kakla ādā. Pēc lietošanas pagrieziet pudeles vāciņu aizvērtā stāvoklī. Izvairieties no krēma saskares ar acīm.Tiem, kas tikai sāk lietot retinolu: ir svarīgi to ieviest ādas kopšanas rituālā pakāpeniski.
Pirmajās 3 nedēļās lietojiet 2-3 reizes nedēļā. Ja jūsu āda to panes labi, palieliniet lietošanas biežumu un lietojiet to katru rītu.

Svarīgi! Var rasties apsārtums, sildoša sajūta, tirpšana vai zvīņošanās. Tās ir normālas, pārejošas pazīmes tam, ka sastāvs iedarbojas. Ja tas rada diskomfortu, ierobežojiet lietošanu līdz vienai reizei pāris dienās, kamēr āda pielāgojas. Ja šīs pazīmes saglabājas, pārtrauciet lietošanu.
Lietojiet sauļošanās aizsardzības līdzekļus, jo retinols var paaugstināt ādas jutību pret sauli.