OLAPLEX matu kopšana

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

  • Piesakieties testēšanai: 13.06.-26.06.2022.
  • Izloze 20 laimētājiem: 27.06.2022.
  • Pieteikumu loterijas rezultāti: 28.06.2022.
  • Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 04.07.- 24.07.2022.

OLAPLEX matu kopšanas produktus testēs:

ma***ina@inbox.lv, ol***iba@gmail.com, sa***163@inbox.lv, re***na2@gmail.com, an***rbe@inbox.lv, e.***ica@gmail.com, bp***ece@inbox.lv, si***aap@inbox.lv, d.***kse@gmail.com, ev***ete@gmail.com, ie***a.i@tvnet.lv, pr***ble@inbox.lv, ka***sen@gmail.com, mo***rme@gmail.com, ma***ita@inbox.lv, tr***s13@gmail.com, el***nge@gmail.com, da***eja@gmail.com, si***e97@inbox.lv, aa***pca@gmail.com

OLAPLEX No.3 Hair Perfector matu atjaunojošs līdzeklis

Olaplex No.3 Hair Perfector ir ļoti koncentrēts produkts, kas atjaunos matu struktūras iekšējo integritāti. Samazina galu lūšanu, uzlabo matu stāvokli un to izskatu.

Satur keratīna proteīnu, cetearilspirtu, pantenolu, alvejas barbadensijas lapu sulu, saldo mandeļu eļļu, aminoskābes, cisteīnu, sēra atomus, bis- minopropilgrupas diglikoklio, dimaleātu. Efektīvi atjauno matu struktūru, piešķir dabisku spīdumu un elastību. Rezultāti ir redzami jau pēc pirmās lietošanas reizes – mati kļūst veselīgāki, tvirtāki, gludāki un spīdīgāki. Nesatur parabēnus, sulfātus un ftalātus.

Lietošanas norādījumi: Ieklājiet atbilstošu produkta daudzumu mitros, ar dvieli nosusinātos matos (iespējams lietot sausos matos, taču tādā gadījumā produkts patērējas vairāk). Izķemmējiet matus un atstājiet iedarboties vismaz 10 minūtes, lai panāktu maksimālu efektu – 30-90 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalojiet un kopiet matus kā parasti ar šampūnu un kondicionieri. Lietojiet reizi nedēļā laikposmā pēc matu krāsošanas.

OLAPLEX No.4 Bond Maintenance atjaunojošs šampūns matiem

Matu šampūns Olaplex No.4 Bon Maintenance balstīts uz novatorisku Olaplex Bond Building tehnoloģiju. Šampūns atjauno matus, atsvaidzina un piešķir tiem vitalitāti.

Tas atjauno matu mitruma līdzsvaru, piešķirot matiem dabisku mirdzumu un paklausību. Šampūns nesatur parabēnus, sulfātus, ftalātus. Nav pārbaudīts uz dzīvniekiem. Piemērots vegāniem.

Lietošanas norādījumi: Ieklājiet mitros matos, iemasējiet un saputojiet. Pēc tam rūpīgi izskalojiet un ieklājiet kondicionieri.

OLAPLEX No.5 Bond Maintenance atjaunojošs kondicionieris matiem

Olaplex No.5 Bond Maintenance matu kondicionieris izveidots ar jaunāko Olaplex Bond Building tehnoloģiju. Tas atjauno matu struktūru, atjauno un mitrina matus, neapdraudot tos. Novērš bojātu matu bojāšanos, padara tos stiprus, spīdīgus un piešķir veselīgu izskatu.

Kondicionieris palīdz aizsargāt matus pret kaitīgiem ārējiem faktoriem, atjauno bojātu matu struktūru un saglabā krāsotu matu toni. Piešķir gludumu, elastīgumu, spīdumu un veselīgu izskatu, mitrina matus un uztur piemērotu mitruma līmeni. Mati kļūst veselīgāki, spēcīgāki, gludāki un mirdzošāki.

Lietošanas norādījumi: Ieklājiet mitros matos, kas izmazgāti ar Olaplex N°4 Bond Maintenance™ šampūnu, un atstājiet uz 3 minūtēm. Pēc tam izskalojiet ar ūdeni.