Syoss Keratin intensīvā matu maska

Piesakies Drogas produktu testēšanai, laimē iespēju bez maksas saņemt un izmēģināt produktus un atstāj par tiem savu vērtējumu Drogas e-veikalā!

•             Piesakieties testēšanai: 9.01.- 22.01.2023.

•             Izloze 30 laimētājiem: 23.01.2023.

•             Pieteikumu loterijas rezultāti: 23.01.2023.

•             Izmēģiniet un rakstiet atsauksmes: 30.01.- 18.02.2023.

Syoss Keratin Boost matu masku testēs:

le***ks15@inbox.lv an***ruzze@gmail.com lelde***lina99@gmail.com dain***aha@inbox.lv Tatjan***aldina@inbox.lv tatjana***nsone@gmail.com lien***toka@inbox.lv olga***alova10@gmail.com laa***ten@inbox.lv anastasij***ohonko@inbox.lv toz***ura73@gmail.com krist***ldmane@inbox.lv keit***iza@gmail.com jau***mane.marta@inbox.lv surm***nta@gmail.com mart***ebere@gmail.com undin***eituze@gmail.com eliza***e_l@hotmail.lv aija.***vzane@inbox.lv zane***mbite@inbox.lv iewa***cmane@gmail.com beat***atrisem@inbox.lv mairit***cmele@gmail.com endi***erzina@gmail.com simo***arkane18@inbox.lv laura***1992@inbox.lv agne***ailuma0107@gmail.com sa***anl@inbox.lv lita***rasko@inbox.lv ol***ere@inbox.lv

Syoss Keratin intensīvā matu maska, 500 ml

Syoss Keratin Boost matu maska nodrošina intensīvu kopšanu matiem, kas viegli lūst. Japāņu iedvesmotā matu maska ​​ar zilo lotosa ekstraktu un Āzijas iedvesmotām dabīgām sastāvdaļām, piepilda matus ar keratīnu, izlīdzina matu šķipsnas un samazina sprogošanos. Augsti koncentrēta formula – 5 reizes vairāk aminoskābju*. Pateicoties profesionālai intensīvai formulai ar augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju matu maska efektīvi samazina matu lūšanu līdz pat 92%.**.
Maska piedāvā 4 lietošanas veidus – līdzeklis pirms matu mazgāšanas (Pre-wash), kondicionieris, intensīvas iedarbības matu maska un nakts matu maska.

*Salīdzinot ar citiem Syoss matu kopšanas līdzekļiem
** tas var tikt galā ar neapstrādātiem matiem


Lietošana: Pirms šampūna: pirms mazgāšanas ar šampūnu iemasējiet mitros vai sausos matos un rūpīgi izskalojiet. Lietojiet regulāri. Kondicionieris: iemasējiet mitros matos pēc mazgāšanas ar šampūnu un rūpīgi izskalojiet. Lietojiet regulāri. Maska: iemasē, pēc mazgāšanas uzklāj mitros matos un atstāj uz 2-3 minūtēm. Rūpīgi izskalojiet. Lietojiet 2-3 reizes nedēļā. Nakts maska: iemasē, nelielu daudzumu uzklāj sausos vai ar dvieli nosusinātos matos. Atstāt uz nakti un nākamajā dienā nomazgāt. Lietojiet 1-2 reizes nedēļā.