C vitamīns (askorbīnskābe)

C vitamīnu pazīst kā spēcīgu antioksidantu un imunitātes stiprinātāju. Tam piemīt liela nozīme organisma vielmaiņas procesos, šūnu apgādē ar skābekli, holesterīna līmeņa regulēšanā un cīņā ar brīvajiem radikāļiem. Tas veicina šūnu atjaunošanos, palīdzot dziedēt brūces un apdegumus, aktivizē kolagēna sintēzi un aizsargā ādu no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes, palīdzot novērst pigmentācijas plankumu veidošanos. Ādas skaistumam ir izstrādātas īpašas skaistumkopšanas procedūras – mezoterapija –, kuru laikā tiek veiktas mikroinjekcijas no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā un, izmantojot bioloģiski aktīvas vielas, C vitamīns tiek ievadīts ādā.

Drogas padoms: Lai organismam un ādas skaistumam nepieciešamo C vitamīna devu uzņemtu dabīgi, ieteicams uzturā lietot upenes, smiltsērkšķu ogas, saldo papriku, zaļos lapu salātus, pētersīļus, kā arī citus oranžos, sarkanos un zaļos augļus un dārzeņus. Savukārt kosmētikas līdzekļi ar C vitamīnu īpaši nepieciešami elastību zaudējušai, blāvai un sausai ādai. Sejas krēmi, maskas, serumi, ar C vitamīnu aktīvi cīnās pret ādas novecošanos, paaugstina tās elastību, samazina krunciņas un uzlabo ādas krāsu. 

Veidota uz Sibīrijas ciedru eļļas. Nesatur parabēnus, PEG, minerāleļļas, GMO produktus. Maska intensīvi baro un mitrina matus, uzlabo matu struktūru. Arktiskās dzērvenes ir bagātas ar vitamīniem un mikroelementiem, kas ir ideāli vājiem un bojātiem matiem, tie efektīvi stiprina, mitrina un baro matus, atjauno bojātus matu galiņus, piešķir mirdzumu. Zelta lācenes vai „Karaliskās ogas” satur vitamīnus un antioksidantus, kas stiprina matu saknes un aizsargā pret nelabvēlīgo ārējās vides iedarbību, padara matus elastīgus un gludus. Organiskā Ziemeļu smiltsērkšķu eļļa ir bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem, satur A  vitamīnu, kas uzlabo matu struktūru, E vitamīnu, kas baro un mitrina, C vitamīnu (10 reizes vairāk nekā apelsīnā), kas efektīvi stiprina matus un uzlabo matu augšanu. Ražota Igaunijā.