Smiltsērkšķu eļļa

Smiltsērkšķu eļļa tiek iegūta no smiltsērkšķu (Hippophoe rhamnoides) sēklām un ogām, kas satur vitamīnus E, F, C, B, K, D, flavonoīdus, fitosterolus, apmēram 15 mikroelementu, kā arī nepiesātinātās taukskābes Omega 3, 6, 7, 9. Vērtīgais sastāvs padara smiltsērkšķu eļļu par nozīmīgu līdzekli ārstniecībā un kosmetoloģijā. Eļļa rūpējas par veselīgu ādas šūnu apvalku veidošanu un vielmaiņu, aizsargā pret UV starojumu un stimulē bojātas ādas atjaunošanos. Smiltsērkšķu eļļai piemīt dziedējoša, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Tādēļ tautas medicīnā tā ir populāra ādas un gļotādas problēmu, piemēram, brūču, apdegumu, čūlu, ekzēmu, izsitumu, smaganu iekaisumu, saplaisājušu lūpu un lūpu kaktiņu dziedētāja.

Drogas padoms: Kosmētiskie līdzekļi ar smiltsērkšķu eļļu īpaši piemēroti sausai, jutīgai un iekaisušai ādai, kā arī matu un nagu stiprināšanai. Eļļu var atrast sejas tīrīšanas līdzekļu, saules aizsargkrēmu un visu veidu ķermeņa, sejas, acu zonas, matu, roku, nagu un lūpu kopšanas līdzekļu sastāvā. Tā atjauno, mitrina, nomierina un mīkstina ādu, paaugstina ādas elastību, izlīdzina grumbiņas. Šampūni un matu balzami ar smiltsērkšķu eļļu uzlabo matu struktūru un piešķir tiem spīdumu.  

Šampūns visiem matu tipiem „Atjaunošana un barošana”. Veidots uz Sibīrijas ciedru eļļas. Nesatur parabēnus, SLS, PEG, SLES, minerāleļļas, GMO produktus. Šampūns rūpīgi attīra un baro galvas ādu, uzlabo matu struktūru, padara matus elastīgus un spīdīgus. Arktiskās dzērvenes ir bagātas ar Omega-3  un Omega-6 taukskābēm, kas intensīvi mitrina un stiprina matus, piešķir enerģiju.  Zelta lācenes vai „Karaliskās ogas” efektīvi stiprina matu saknes, aizsargā pret ārējās vides iedarbību un piešķir veselīgu mirdzumu. Organiskā Ziemeļu smiltsērkšķu eļļa  ir vitamīnu avots, tā baro un uzlabo matu struktūru un piešķir veselīgu, stipru un mirdzošu izskatu. Ražots Igaunijā. 

Balzams visiem matu tipiem „Atjaunošana un barošana”. Veidots uz Sibīrijas ciedru eļļas. Nesatur parabēnus, PEG, minerāleļļas, GMO produktus. Balzams mitrina un baro matus no saknēm līdz matu galiņiem, padarot tos stiprus, mirdzošus un atvieglo veidošanu. Arktiskās dzērvenes ir bagātas ar vitamīniem, organiskām skābēm un mikroelementiem, kas mitrina un stiprina matus, piešķir spēku un maigumu.  Zelta lāceņu kauliņu eļļa („Karalisko ogu” eļļa) baro un stiprina matu saknes un aizsargā matus pret ārējās vides nelabvēlīgo iedarbību. Organiskā Ziemeļu smiltsērkšķu eļļa ir bagāta ar 8 vitamīniem, 18 aminoskābēm un 24 minerāliem, baro un uzlabo matu struktūru, padara matus veselīgus, stiprus un mirdzošus. Ražots Igaunijā.

Veidota uz Sibīrijas ciedru eļļas. Nesatur parabēnus, PEG, minerāleļļas, GMO produktus. Maska intensīvi baro un mitrina matus, uzlabo matu struktūru. Arktiskās dzērvenes ir bagātas ar vitamīniem un mikroelementiem, kas ir ideāli vājiem un bojātiem matiem, tie efektīvi stiprina, mitrina un baro matus, atjauno bojātus matu galiņus, piešķir mirdzumu. Zelta lācenes vai „Karaliskās ogas” satur vitamīnus un antioksidantus, kas stiprina matu saknes un aizsargā pret nelabvēlīgo ārējās vides iedarbību, padara matus elastīgus un gludus. Organiskā Ziemeļu smiltsērkšķu eļļa ir bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem, satur A  vitamīnu, kas uzlabo matu struktūru, E vitamīnu, kas baro un mitrina, C vitamīnu (10 reizes vairāk nekā apelsīnā), kas efektīvi stiprina matus un uzlabo matu augšanu. Ražota Igaunijā.