Vaniļa

Vaniļa ir orhideju dzimtas auga Vanílla negatavas, fermentētas un kaltētas pākstis. Savas neparastās garšas un smaržas dēļ vaniļa ir viena no iecienītākajām garšvielām, kura Eiropā tika ievesta pēc Amerikas atklāšanas un lietota kā piedeva saldajiem ēdieniem. Vaniļas ēteriskā eļļa šobrīd plaši tiek izmantota arī kosmētikas līdzekļos, smaržu ražošanā un aromterapijā. Vaniļai piemīt maigs, salds aromāts, kurš ilgi saglabājas gaisā, palīdzot mazināt stresu, atslābināties un radīt pozitīvas emocijas. Vaniļa tiek uzskatīta arī par spēcīgu afrodiziaku.

Drogas padoms: Vaniļa mazina iekaisumus un ādas kairinājumu, padara ādu mīkstu un atjauno tās elastību, rada nervus un ādu nomierinošu efektu, tādēļ iesakām ziepes, vannas līdzekļus, pīlingus, losjonus, ķermeņa krēmus un sviestus, kuri satur vaniļas ēterisko eļļu, lai radītu nomierinošu un relaksētu gaisotni mājas SPA procedūrās. 

Odrija Hepberna – patiess XX gadsimta stila un elegances iemiesojums. Līdz pat mūsdienām viņa tiek uzskatīta par izjustas un labas gaumes etalonu. Flakona un iepakojuma dizains izveidots, iedvesmojoties no galvenās varones filmā „Brokastis pie „Tifānija” Audrey aromāts liek justies izsmalcinātai, elegantai un neticami apgarotai- īstai aristokrātei.

Aromāta pamatnotis ir pačūlijas, vaniļas, vetivēriju un baltā muskusa. Mimozas, jasmīna un Turcijas rozes vidusnotis un apelsīna, mandarīna un bergamotes virsnotis

Merlina Monro bija pagājušā gadsimta piecdesmito gadu ikona. Mūsdienās, 21.gs. sākumā, šīs aktrises tēls ir visvairāk atpazīstamais sievišķīgās pievilcības simbols. Flakona un iepakojuma dizains izveidots iedvesmojoties no filmas” Džentelmeņi izvēlas blondīnes”, kur aktrise dziedāja dziesmu „ Briljanti- meiteņu labākie draugi”.

Aromāts Marilyn liek sajust sevi maigai, neaizsargātai, jutīgai un tai pat laikā - liktenīgai pavedinātājai. Aromāta pamatnotis ir ambras, sandala un vaniļas. Mimozas, āboliņa un rozes vidusnotis un jasmīna, mandarīna, koriandra un rozes virsnotis.