E vitamīns

E vitamīns pilda nozīmīgu antioksidanta funkciju cilvēka organismā, tādēļ tiek saukts par „jaunības vitamīnu”. Tas stimulē asins apgādi ar skābekli un kavē šūnu novecošanos, aizsargājot to membrānas no brīvo radikāļu iedarbības. Visvairāk E vitamīna satur kviešu asnu eļļa, kā arī sojas, avokado, sezama un citas augu eļļas. Vitamīns atrodams arī dažādos dārzeņos, riekstos un graudos. E vitamīna darbība organismā notur mitrumu ādas virskārtā, palīdzot saglabāt tās elastību, kā arī samazina iekaisuma procesus, veicina striju un rētu izzušanu.

Drogas padoms: Kosmētika, kuras sastāvā ir E vitamīns, palīdz cīnīties pret ādas novecošanos un pasargāt ādu un matus no UV staru kaitīgās iedarbības. Tā īpaši piemērota sausai un „vīstošai” ādai. Lūpu balzami, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, kā arī saules aizsargkrēmi un pēcsauļošanās kosmētika ar E vitamīnu mitrinās un mīkstinās ādu, atvieglos saulē apdegušas ādas atjaunošanos. E vitamīns nagu kopšanas līdzekļos novērsīs nagu lūšanu un slāņošanos.

Rival de Loop Vital kopjoša eļļa sejai bagātināta ar E vitamīnu, hohobas un vīnogu kauliņu eļlu. Maigi un saudzīgi attīra jebkura tipa ādu, neveidojot taukainu kārtu. Īpaši paredzēta prasīgai un sausai ādai. Ražota Vācijā un Latvijā ir pieejama tikai veikalos Drogas.

Veidota uz Sibīrijas ciedru eļļas. Nesatur parabēnus, PEG, minerāleļļas, GMO produktus. Maska intensīvi baro un mitrina matus, uzlabo matu struktūru. Arktiskās dzērvenes ir bagātas ar vitamīniem un mikroelementiem, kas ir ideāli vājiem un bojātiem matiem, tie efektīvi stiprina, mitrina un baro matus, atjauno bojātus matu galiņus, piešķir mirdzumu. Zelta lācenes vai „Karaliskās ogas” satur vitamīnus un antioksidantus, kas stiprina matu saknes un aizsargā pret nelabvēlīgo ārējās vides iedarbību, padara matus elastīgus un gludus. Organiskā Ziemeļu smiltsērkšķu eļļa ir bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem, satur A  vitamīnu, kas uzlabo matu struktūru, E vitamīnu, kas baro un mitrina, C vitamīnu (10 reizes vairāk nekā apelsīnā), kas efektīvi stiprina matus un uzlabo matu augšanu. Ražota Igaunijā.