Nekaitīgs iedegums

14.10.2019

Vēlme iegūt skaistu, vienmērīgu iedegumu sievietēm ir bijusi vienmēr. Tomēr arvien vairāk dāmas atsakās no intensīvas sauļošanās veselības dēļ, nevēloties saskarties ar ultravioleto staru iedarbības sekām. Par lielisku alternatīvu solārijam un saules stariem ir kļuvuši pašiedeguma līdzekļi. To sastāvā ir pigments DHA (dihidroksioacetons), kuru iegūst no cukurniedrēm. Tas iedarbojas uz ādas aminoskābēm un šīs reakcijas rezultātā āda iegūst brūnu krāsu.

Perfektam rezultātam

Lai līdzeklis no palīga nepārvērstos par ienaidnieku, kuru ātrāk gribas nomazgāt, tas ir pareizi jāuzklāj!

  1. Pirms sākt procedūru, ķermeņa āda rūpīgi jāattīra, izmantojot skrubi. Īpaša uzmanība jāpievērš ceļiem, elkoņiem un potītēm – vietām, kurās pastāv pastiprināts nevienmērīgas uzklāšanas risks. Jāatceras, ka paštonējošo līdzekli nevar uzklāt uz slapja un karsta ķermeņa, tādēļ pēc mazgāšanās nedaudz nogaidi.
  2. Pirms lieto paštonējošo līdzeklī, ieskaties tā sastāvā. Ja līdzeklim nepiemīt ādu mitrinošas sastāvdaļas, lai iegūtu vienmērīgu iedegumu, pirms tam uzklāj nelielu daudzumu mitrinoša krēma uz ķermeņa zonām, kur ir īpaši sausa āda, kā arī pēdām un plaukstām. Tas jādara tāpēc, ka pretējā gadījumā paštonējošais līdzeklis īpaši „pieķersies” šīm zonām un iedegums būs pleķains.
  3. Uzklāj paštonējošo līdzekli virzoties no lejas uz augšu, sākot ar pēdām un beidzot ar kaklu. Labākam rezultātam izmanto speciālu cimdiņu, kas paredzēts paštonējošo līdzekļu uzklāšanai. Atceries, ka paštonējošo līdzekli, kas ir domāts ķermenim, nav ieteicams lietot sejai, jo sejas āda ir pārāk jūtīga, kā arī iedegums uz sejas var izskatīties daudz tumšāks nekā uz ķermeņa, tāpēc sejas ādai izvēlies paštonējošo līdzekli, kas paredzēts speciāli tai.

Kuru izvēlēties?

Paštonējošie losjoni un putas ļauj kontrolēt iedeguma intensitāti, vienmērīgi sadalot līdzekli pa visu ķermeni. ST. MORIZ un DOVE produkti ir vieni no iecienītākajiem paštonējošiem līdzekļiem.

Paštonējošie spreji ir ērti tiem, kas vēlas iegūt ātru rezultātu. Aerosols nav jāiemasē ādā un tas ātri izžūst, kas ļauj ietaupīt laiku. Izmēģini GARNIER AMBRE SOLAIRE paštonējošo aerosolu ķermenim, kas palīdzēs sasniegt lielisku rezultātu.

Paštonējošās salvetes ir paredzētas vienai lietošanai reizei. Ja šaubies, vai mākslīgais iedegums ir tas, ko tu meklē, izmēģini SOLAIT vai GARNIER AMBRE SOLAIRE paštonējošās salvetes!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/shutterstock_739824520.jpg

Nekaitīgs iedegums

Arvien vairāk dāmas atsakās no intensīvas sauļošanās veselības dēļ, nevēloties saskarties ar ultravioleto staru iedarbības sekām. Par lielisku alternatīvu solārijam un saules stariem ir kļuvuši pašiedeguma līdzekļi. 

14.10.2019 Atvērt

Padomi stresa mazināšanai

14.10.2019

Katrs no mums ikdienā saskaras ar stresu. Problēmas darbā, ģimenē un daudzi citi dzīves sīkumi liek mums pārdzīvot un rada spriedzi. Stress ir pilnīgi normāla parādība. Tas ir veids, kā mūsu organisms reaģē uz noteiktām situācijām un parādībām, tomēr dzīvi ir daudz vieglāk baudīt, kad stresa līmenis ir minimāls.

Ja jūti, ka pārdzīvo pārāk daudz, ieskaties šajos padomos.

  1. Esi fiziski aktīva. Fiziskām aktivitātēm jākļūst par tavu ikdienas sastāvdaļu. Nav svarīgi, vai tās būtu 10 minūtes vai stunda. Galvenais ir kustēties. Sports palīdz atslābināties un uzlabot garastāvokli, jo, nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm, izdalās endorfīni – laimes hormoni, kas izraisa pozitīvas emocijas. Tāpēc, lai, cik grūti būtu saņemties, jo īpaši gada tumšajos mēnešos, atceries, ka neviens nekad nenožēlo, ka ir aizgājis uz treniņu vai izkustējies.
  2. Sabalansē uzturu. Uzņemot visas nepieciešamās vielas, organisms ir spējīgs vieglāk cīnīties ar emocionālām grūtībām. Atceries, ka labsajūtai ir nepaciešams pietiekošs tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu daudzums, tāpēc pievērs uzmanību tam, ko ēd. Pamēģini atteikties no  „ātrajiem” ogļhidrātiem, piemēram, cukura, kas dod īslaicīgu enerģiju, bet arī sekmē garastāvokļa pasliktināšanos, kad šī enerģija beidzas.
  3. Pavadi laiku svaigā gaisā. Parasta pastaiga palīdzēs sakārtot domas un ieraudzīt gaismas stariņu tumsā. Bezmērķīgas pastaigas ir lielisks veids, kā sakārtot domas un relaksēties. Elpo, vēro dabu un ieklausies sevī.
  4. Guli! Bez laba miega nav iedomājama dzīve bez stresa. Tas palīdz organismam atjaunoties, atpūsties un ir vitāls labai garīgajai veselībai. Guli vismaz 7-9 stundas un  pirms gulētiešanas izej pastaigā vai palasi grāmatu, lai attīrītu domas. Tāpat ir svarīgi parūpēties par to, lai tavs miegs būtu kvalitatīvs. Iegādājies ērtu spilvenu, nomaini veco matraci un izbaudi saldo naktsmiegu.
  5. Izbaudi laiku vienatnē. Ikdienas burzma, darbi, termiņi, rūpes par citiem – tas viss ir nogurdinoši. Palutini sevi ar sejas masku vai ķermeņa kopšanas procedūru, velti laiku tam, lai darītu lietas, kas tev tiešām patīk un sagādā prieku. Iemācies atpūsties un nedomāt par to, ka atpūtas vietā vajadzētu strādāt vai darīt ko „noderīgu”. Jo nevarētu! Laiks, ko velti sev ir nenovērtējams.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/shutterstock_370666355.jpg

Padomi stresa mazināšanai

Stress ir pilnīgi normāla parādība. Tas ir veids, kā mūsu organisms reaģē uz noteiktām situācijām un parādībām, tomēr dzīvi ir daudz vieglāk baudīt, kad stresa līmenis ir minimāls.

14.10.2019 Atvērt

„Nepaklausīgu” matu kopšana

27.09.2019

Pirmais, kam nepaklausīgu matu kopšanā jāpievērš īpaša uzmanība ir matu ķemmēšana. Pūkaini, sausi un trausli mati liecina par to, ka matu struktūra ir bojāta, tādēļ, nepareizi ķemmējot matus, rodas risks traumēt tos vēl vairāk. Lai no tā izvairītos, ķemmei jābūt no dabīgiem materiāliem, kas saudzīgi izķemmēs matus, neplēšot un nebojājot tos. Tāpat nepaklausīgiem matiem labi der arī ķemmes un sukas ar mīkstiem un elastīgiem sariņiem. Atceries, ka slapji mati ir īpaši trausli un tos nav ieteicams ķemmēt. Tomēr, ja tavi mati viegli saveļas un to neķemmēšana nav opcija, tad vislabāk tos būtu izķemmēt mazgāšanas laikā ar platu saru ķemmi uzreiz pēc tam, kad esi ieziedusi kondicionieri. Tāpat paturi prātā, ka matu ķemmēšana vienmēr jāsāk no matu galiņiem, lēnām virzoties uz augšu.

Mazgājot nepaklausīgus matus, ir svarīgi tos neberzēt, lai nerastos vēl lielāka pūkošanās un lūzumi. Pirms ieklāj šampūnu matos, saputo to rokās un tikai pēc tam uzklāj uz galvas ādas. Izvairies no šampūna izmantošanas visā matu garumā, jo kad skalosi tos, šampūns notecēs arī uz matu galiņiem, tādējādi tīri kļūs arī tie. Vienmēr izmanto matu balzamu un vismaz reizi nedēļā barojošu matu masku, kura palīdzēs atjaunot matu struktūru.

Ja izvēlies žāvēt matus ar fēna palīdzību, pirms žāvēšanas neaizmirsti izmantot līdzekli, kas pasargās matus no pārkaršanas un padarīs tos mīkstākus un spīdīgākus. Papildus efektam izmanto līdzekļus ar keratīnu vai citām kopjošām vielām. Žāvējot matus, lieto šauro uzgali un suku, lai mati nelidotu uz visām pusēm, un virzi gaisa plūsmu no augšas uz leju. Nekad neizmanto viskarstāko gaisa plūsmu nepaklausīgu matu žāvēšanai. Pārāk karsta gaisa iedarbības rezultātā mati kļūst vēl vājāki un sausāki. Pēc žāvēšanas papildus rūpēm matu galiņos ieklāj kopjošu eļļiņu, fluīdu vai serumu.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/shutterstock_754537417.jpg

„Nepaklausīgu” matu kopšana

Nepaklausīgu matu īpašnieces nereti nav apmierinātas ar to, kā izskatās viņu mati. Tie liekas pārāk pūkaini un nekārtīgi, tomēr pareiza kopšana var palīdzēt iemīlēt katru matu šķipsnu.

27.09.2019 Atvērt

Tavs matu kopšanas rituāls

27.09.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/rf_19_1053_-_henkel_-_drogas_lv__drogas_iesaka_rubrika_cover_1200x1200-02.jpg

Tavs matu kopšanas rituāls

Ikviena matiem ir nepieciešamas īpašas rūpes, lai saglabātu tos veselīgus un mirdzošus. Lasi un uzzini kā pareizi rūpēties par saviem matiem!

27.09.2019 Atvērt

Svarīgākie makeup soļi, lai uzkrāsotos dažu minūšu laikā!

24.09.2019

Ir rīts. Jau kārtējo reizi skan modinātājs, kuru tik cītīgi atliec ar cerību nedaudz ilgāk pagulēt, tādejādi upurējot laiku, lai sataisītos. Vai šī ir arī tava ikdiena? Tad tev noteikti noderēs mūsu sagatavotie padomi, lai jau dažu minūšu laikā tu būtu gatava dienai!

1. Sejas kopšana ir visa pamatā. Jo labāk izskatīsies tava sejas āda, jo mazāk laika būs nepieciešams, lai izlīdzinātu ādas toni un noslēptu ādas nepilnības. Veic kārtīgu ādas attīrīšanu un mitrināšanu ik vakaru. No rītiem noskalo ādu ar ūdeni vai attīri ar vieglu pieniņu vai želeju un uzklāj dienas krēmu. Nošauj divus zaķus ar vienu šāvienu un izvēlies sejas krēmu ar vieglu toni, bb vai cc krēmu, kas ne vien mitrinās tavu ādu, bet arī izlīdzinās sejas ādas toni un piešķirs sejai veselīgu mirdzumu.

2.Konsīleris – tavs labākais draugs. Ja tomēr jūti, ka ar bb vai cc krēmu ir par maz, vai no rīta pamosties ar ziliem riņķiem zem acīm, ņem talkā konsīleri. Ar samitrinātu kosmētikas sūklīti vai pirkstiem, uzklāj konsīleri virs tumšajiem lokiem, pumpiņām vai jebkurām citām zonām, ko vēlies nomaskēt. Zem acīm izmanto konsīleri, kas ir dažus toņus gaišāks par tavu sejas ādu, lai vizuāli padarītu acis gaišākas, taču pārējai sejas ādai izmanto konsīleri, kas ir tavas ādas tonī.

3. Lūpu krāsa & vaigu sārtums – divi vienā. Lai ieekonomētu laiku izvēlies krēmveida vai gēlveida vaigu sārtumu, ko varēsi izmantot arī kā lūpu krāsu! Turklāt, tā kā izmantosi vienu toni gan lūpām, gan vaigiem, kopējais grims izskatīsies ļoti harmonisks un dabīgs. Izmēģini BOURJOIS Healthy Mix Sorbet Brush vai REVLON vaigu sārtumu.

4. Skropstu tuša. Šis ir viens no produktiem, kas atrodams arī to sieviešu mājās, kas kosmētiku tikpat kā nelieto. Skropstu tušas uzklāšana prasa vien pāris sekundes un vizuāli atver tavas acis, padarot tās izteiksmīgas un valdzinošas.

5. Uzacu zīmulis. Kāpēc tik daudzas no mums satraucas par savām uzacīm? Ne bez iemesla! Uzacis palīdz izteikt emocijas un parāda sejas mīmiku, tās ierāmē mūsu seju un atkarībā no to formas, tās var mainīt arī tavu sejas formu. Viegli ietonē uzacis un piekoriģē formu, izmantojot uzacu zīmuli vai ēnas.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/shutterstock_1298282911.jpg

Svarīgākie makeup soļi, lai uzkrāsotos dažu minūšu laikā!

Ir rīts. Jau kārtējo reizi skan modinātājs, kuru tik cītīgi atliec ar cerību nedaudz ilgāk pagulēt, tādejādi upurējot laiku, lai sataisītos. Vai šī ir arī tava ikdiena?

24.09.2019 Atvērt

BOJĀTU MATU KOPŠANAS RITUĀLS

24.09.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/septokt/123.jpg

BOJĀTU MATU KOPŠANAS RITUĀLS

Vai tavi mati ir trausli un bojāti? Saglabā savu matu skaistumu, ievērojot matu kopšanas rituālu 4 vienkāršos soļos.

24.09.2019 Atvērt

ŅUJORKAS MODES SKATES FOTOSESIJA

05.09.2019

Video, kā izveidot GIGI grimu

Izmantotie produkti:

MAYBELLINE - Super Stay Matte Ink šķidrā lūpu krāsa, 5ml

MAYBELLINE - Colossal Volum'Express skropstu tuša, 10ml

MAYBELLINE - TATTOO LINER acu zīmulis, 1.3g

MAYBELLINE - Fit Me! Matte&Poreless tonālais krēms, 104 soft ivory

MAYBELLINE - Face Studio Lasting Fix Setting Spray grima fiksators, 100ml

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/mny-fashionweek-facebook-and-ig-post-1080x1080px.jpg

ŅUJORKAS MODES SKATES FOTOSESIJA

ŠOGAD APRIT 10 GADI MAYBELLINE NEW YORK UN ŅUJORKAS MODES SKATES SADARBĪBAI.

05.09.2019 Atvērt

Podkāsts “Par un ap…”. 3. epizode

29.08.2019

Podkāsts “Par un ap…” ir vieta, kur mums, meitenēm, satikties, papļāpāt par sev aktuālām tēmām un smelties iedvesmu vienai no otras, lai dzīvotu foršu un laimīgu dzīvi. Pirmo epizožu virstēma ir iekšējais un ārējais skaistums - kā rūpēties gan par savu ķermeni, tā labsajūtu, gan arī emocijām un prātu. Tādēļ ar lielāko prieku aicinām arī Tevi piebiedroties mūsu sarunām!

 Bet kas tad īsti ir podkāsts? Vienkāršākā valodā - tās ir sarunas audio formātā. Brīvā, nepiespiestā formā, ar tējas vai kafijas tasi rokās dažādi viesi runā par sev aktuālām un tuvām tēmām. Dalās pieredzē, idejās un veido dialogu - tāpat, kā tas notiktu, draudzenēm satiekoties. Šajā gadījumā tikai ieslēgti mikrofoni. 

Podkāstus var ļoti ērti klausīties esot ceļā, sportojot, tīrot un kārtojot māju, vedot pastaigā suni vai vienkārši pastaigājoties. 

 Trešā podkāsta “Par un ap…” saruna, ko vari noklausīties, ir tikšanās ar superīgu un iedvesmojošu sievieti - Rūtu Dvinsku! Mēs parunājām par to, cik svarīgi laiku pa laikam sevi kārtīgi palutināt, un dalījāmies pieredzē, kā ieplānot laiku tikai un vienīgi sev!

 

Klausies arī audio formātā:

Spotify: http://bit.ly/ParUnAp8 

Apple podcasts: http://bit.ly/ParUnAp9 

Stitcher: http://bit.ly/ParUnAp10 

 Ja Tev šķiet, ka šis podkāsts  varētu likties interesants arī kādai draudzenei, kolēģei, mammai vai māsai, ļoti priecāsimies, ja ar to dalīsies! Un, ja vēlies Instagram story formātā padalīties ar kādu atsauksmi, izmanto tēmturi #ParUnAp un ietago kontu @drogaslatvija. 

 Neaizmirsti noklausīties arī iepriekšējās divas sarunas - meklē tās Youtube, Spotify un Apple podcasts lietotnēs. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/e03_par_un_ap_vizualis_01.jpg

Podkāsts “Par un ap…”. 3. epizode

Trešā podkāsta “Par un ap…” epizode - ar TV personību un divu bērnu mammu Rūtu Dvinsku!

29.08.2019 Atvērt

Uzzini kā strādā maskas salvetes

28.08.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/sss.jpg

Uzzini kā strādā maskas salvetes

Kā saprast, vai Tavai sejas ādai ir nepieciešama maska - salvete? Kura ir tieši Tev piemērotākā? Lasi rakstu un uzzini!

28.08.2019 Atvērt

Podkāsts “Par un ap…”. 2. epizode

19.08.2019

Podkāsts “Par un ap…” ir vieta, kur mums, meitenēm, satikties, papļāpāt par sev aktuālām tēmām un smelties iedvesmu vienai no otras, lai dzīvotu foršu un laimīgu dzīvi. Pirmo epizožu virstēma ir iekšējais un ārējais skaistums - kā rūpēties gan par savu ķermeni, tā labsajūtu, gan arī emocijām un prātu. Tādēļ ar lielāko prieku aicinām arī Tevi piebiedroties mūsu sarunām!

Bet kas tad īsti ir podkāsts? Vienkāršākā valodā - tās ir sarunas audio formātā. Brīvā, nepiespiestā formā, ar tējas vai kafijas tasi rokās dažādi viesi runā par sev aktuālām un tuvām tēmām. Dalās pieredzē, idejās un veido dialogu - tāpat, kā tas notiktu, draudzenēm satiekoties. Šajā gadījumā tikai ieslēgti mikrofoni. 
Podkāstus var ļoti ērti klausīties esot ceļā, sportojot, tīrot un kārtojot māju, vedot pastaigā suni vai vienkārši pastaigājoties. 

Jau otrā podkāsta “Par un ap…” saruna, ko vari noklausīties, ir tikšanās ar divām apburošām dāmām - Leldi Ceriņu un Kristu Zvirgzdiņu. Mēs parunājām par mūsu ikdienas un ikmēneša skaistuma rituāliem, kosmētikas minimumu un to, kā par sevi rūpēties, lai justos skaisti - gan iekšēji, gan ārēji!

Kā būt pašpārliecinātai dienās, kad tā nemaz nejūties? To klausies mūsu sarunā! 


Klausies arī audio formātā:

Apple Podcast: http://bit.ly/ParUnAp4

Spotify: http://bit.ly/ParUnAp5 

Stitchet: http://bit.ly/ParUnAp7

Ja Tev šķiet, ka šis podkāsts  varētu likties interesants arī kādai draudzenei, kolēģei, mammai vai māsai, ļoti priecāsimies, ja ar to dalīsies! Un, ja vēlies Instagram story formātā padalīties ar kādu atsauksmi, izmanto tēmturi #ParUnAp un ietago kontu @drogaslatvija. 

Uz tikšanos “Par un ap…"!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/par_un-_ap-podcast-e02-post-01.jpg

Podkāsts “Par un ap…”. 2. epizode

Jau otrā podkāsta “Par un ap…” saruna, ko vari noklausīties, ir tikšanās ar divām apburošām dāmām - Leldi Ceriņu un Kristu Zvirgzdiņu. 

19.08.2019 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 17