Koptas lūpas, kas rada sievisķīgu izskatu. Vai tas ir sarežģīti?

27.11.2017

Mēdz teikt, ka acis un lūpas ir pirmais, ko ievērojam sejā. Lai atstātu satriecošu efektu un sagatavotu izcili noturīgu lūpu krāsas bāzi, iesakām izlasīt šos dažus padomus.

Lūpas un mitrināšana

Tu būsi pārsteigta, cik daudz labumu sniedz mitrinoša lūpu balzama lietošana. Tas ne tikai aizsargā, kopj, palīdz izvairīties no sasprēgājušas lūpu ādas un mitruma zuduma, bet arī ideāli papildina lūpu grimu – to var salīdzināt ar bāzes laku. Lai lūpu krāsa būtu noturīgāka, ļauj balzamam iesūkties vismaz piecas minūtes.

Maigas lūpas – panākumu atslēga

Jo maigākas lūpas, jo labāk un pilnīgāk tās izskatīsies. Veic pīlingu lūpām ar pašas pagatavotu skrubīti vai zobu birstītes palīdzību, attīrot ādas atmirušās šūnas. Tādējādi tiks veicināta arī lūpu iekrāsošanās dabīgi rozā tonī.

 

Tonālā pūderkrēma uzvaras gājiens!

Ja šķiet, ka pēc iepriekš minēto soļu izpildīšanas lūpas ir gatavas krāsošanai, tā nebūt nav! Noturīgākam efektam uz lūpām vispirms uzklāj tonālo pūderkrēmu vai konsīleri, kas darbosies kā pamata bāze, sniedzot tām apjomu un matētu klājumu.

Gaisma, kas rada brīnumu

Ja vēl neesi pazīstama ar sejas izgaismotājiem, tad ir pēdējais laiks to izdarīt. Izgaismojošais līdzeklis jeb highlighter ir viens no kosmētikas jaunumiem, ar kura palīdzību ir iespējams izcelt un noslēpt to, kas ir nepieciešams. Uzklājot izgaismotāju uz virslūpas, lūpas uzreiz izskatīsies apjomīgākas!

Aizpildīt pirms uzkrāsot

Labu laiku pazīstams un pierādīts padoms – izmanto lūpu zīmuli. Izmanto to daudz un ne tikai lūpu līnijas izcelšanai. Izvēlies par diviem toņiem tumšāku zīmuli, nekā tavs dabīgais lūpu tonis. Izcel lūpu ārmalas un tad veic “lūpu aizpildīšanas” darbu. Izmantojot nedaudz tumšāku lūpu zīmuli kā tava dabiskā lūpu krāsa, tiks iegūts bagātīgs un izteikts tonis.

Laiks krāsai!

Kad esi pacietīgi uzklausījusi visus padomus, laiks lūpu krāsas uzklāšanai! Patiesi pilnīgas lūpas iegūsi, ja tumšo toņu vietā izvēlēsies dabīgos ādas toņus  vai maigi rozā krāsas. Savukārt īslaicīgu apjomu iegūsi, virs lūpu krāsas uzklājot lūpu spīdumu. 

Plašāka pamācība par krāsošanu šajā rakstā.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/shutterstock_133503473.jpg Eksperts: Drogas

Koptas lūpas, kas rada sievisķīgu izskatu. Vai tas ir sarežģīti?

„Lūpas bez lūpu krāsas ir kā kūka bez glazūras!”

27.11.2017 Atvērt

Kā izvēlēties sev piemērotāko skropstu tušu?

22.11.2017

Skropstu tuša ir viens no kosmētikas stūrakmeņiem. Ne velti saka, ka bez tās tavs grims ir tikai par 80% pabeigts. Turklāt tuša ir viens no tiem kosmētikas produktiem, kuru lietojam visvairāk, bet vai zināji, ka tāpat kā matiem, ādai, ķermenim un sejai, arī skropstām ir dažādi tipi? Tāpēc, lai varētu izvēlēties piemērotāko skropstu tušu un panāktu dabiski pievilcīgu izskatu, ir svarīgi zināt, kāda veida skropstas tev ir un kuru tušu izvēlēties.

Skropstu tušas bāze

Kad esam raduši izmantot acu ēnu un tonālā krēma bāzi, lai nodrošinātu ilgāku noturību un izvairītos no kosmētikas smērējumiem, varam sākt izmantot arī skropstu tušas bāzi. Tā darbojas kā aizsargs tavām skropstām, neļaujot skropstu tušai sausināt skropstas un nodrošinot skropstu tušas ilgnoturību.

Īsas, taisnas skropstas + pagarinoša skropstu tuša

Tām, kurām skropstas ir īsas un taisnas, bez dabīga izliekuma, vispiemērotākās ir pagarinošās skropstu tušas. Tās satur polimērus un neilonu, kas skropstas mākslīgi pagarina. Lielākoties, šīs skropstu tušas birstīte ir šaura un pagarināta, lai labāk varētu piekļūt vissmalkākajām skropstiņām. Lai iegūtu vislabāko efektu, skropstu tušu klāj divās kārtās, tomēr atceries, ka šī skropstu tuša tev nesniegs apjomu.

Smalkas skropstas + kuplinoša skropstu tuša

Ja tavas skropstas ir plānas un smalkas, tev piemērotākās būs skropstu tušas apjomam. Šo skropstu tušu sastāvā ir silikona polimērs, īpašs vasks un intensīvs krāsas pigments, kas sniedz skropstām apjomu un nodrošina spilgtāku krāsu. Visbiežāk kuplinošās un apjomu piešķirošās skropstu tušas var atpazīt pēc birstītes – izteikti lielāka par citām, ar daudz sariņiem.

Plānas, taisnas skropstas + atliecošā skropstu tuša

Taisnu un ļoti plānu skropstu īpašniecēm, atliecošās skropstu tušas būs pats labākais, ko var vēlēties. To sastāvā ir polimēri, kuri liek skropstām noturēties tajā stāvoklī, kā tās tika ieveidotas, nodrošinot to, ka skropstiņas būs izliektas visas dienas garumā. Protams, šādu efektu sniedz arī skropstu tušas īpašā birstīte, kura ir noapaļota un ar izliekumu.

Ilgnoturīgās skropstu tušas

Spraigajā ikdienas ritmā, kad grimam ir jābūt nevainojamam arī dienas otrajā pusē, iesakām izvēlēties ilgnoturīgās skropstu tušas. To sastāvā ir vaska eļļa, kas palielina tušas noturību, un polimērs, kas veido noturīgu skropstas izliekumu un apjomu. Lietojot šādu skropstu tušu ikdienā, ir jāzina, ka to vislabāk varēs noņemt tikai ar kosmētikas noņemšanas līdzekli uz eļļas bāzes, kā arī tas, ka šādas tušas skropstas padara sausas. Varbūt jāapsver šo veidu lietot īpašos gadījumos?

Ūdensizturīgās skropstu tušas

Droši vien katra no mums baidās no trāpīšanās lietū un notecējušas skropstu tušas. Izvēlies ūdensizturīgu skropstu tušu, ja zini, ka līs, būs jāraud, jāsvīst vai atradīsies jebkāda veida notikumā, kur gaidāms mitrums. Šāda tipa skropstu tuša ir arī lieliska, ja esi taukainas ādas īpašniece un tavas dabīgās ādas eļļas var izsmērēt parasto skropstu tušu.

Uzacu tuša

Lielākoties tušu esam radušas izmantot tikai skropstām, tomēr to var izmantot arī uzacīm, lai piešķirtu formu un aizpildītu tukšākus laukus – tas ir īpaši aktuāli gaišu un plānu uzacu īpašniecēm. Taču ņem vērā, ka labāk izmantot speciālās uzacu tušas, nevis skropstām domātās. Tādas piedāvā gandrīz katrs zīmols.

Zinot visu par tušu un skropstu veidiem, iesakām iegādāties arī citus aksesuārus garām un izteiksmīgām skropstām – atliecēju, ķemmītes, arī kopjošus līdzekļus. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/shutterstock_229823458_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Kā izvēlēties sev piemērotāko skropstu tušu?

Skropstu tuša ir viens no kosmētikas stūrakmeņiem. Ne velti saka, ka bez tās tavs grims ir tikai par 80% pabeigts. Turklāt tuša ir viens no tiem kosmētikas prod

22.11.2017 Atvērt

Vai tavas smaganas ir veselas?

15.11.2017

Bieži, vēloties iegūt baltāku zobu nokrāsu, cilvēki aizmirst par smaganām un to veselību. Taču tās satur zobus vienkopus un var būt cēlonis citām saslimšanām, tādēļ rūpes par smaganām ir īpaši svarīgas. Kas jāievēro, lai tavas smaganas justos labi un būtu veselas?  

Kop zobus pareizi

Zobu tīrīšana divas reizes dienā ir apsveicama, bet, ja to dara nepareizi, tad to var nedarīt arī vispār. Ko nozīmē nepareizi? Ja tīrīšana ir pārāk agresīva, aizskarot smaganas, vai zobu birste tiek turēta tikai horizontālā virzienā. Pareizas zobu tīrīšanas kustības ir slaukošas, virzienā no smaganas uz zobu, mazliet rotējošas un vibrējošas. Zobārsti vislabāk iesaka izmantot mīkstu zobu birsti. Labu efektu var panākt arī ar elektronisko zobu birsti, jo tā veic vibrējoši rotējošas kustības.

Veic masāžu smaganām

Nekas nav patīkamāks par masāžu... Arī smaganām tā nepieciešama, jo veicina asins cirkulāciju. To var izdarīt pavisam viegli – uzklāj uz pirksta gala piparmētru vai eikaliptu eļļu un ar apļveida kustībām izmasē smaganas gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Mutes skalojamā līdzekļa maģija

Pēc zobu tīrīšanas un diegošanas, nākamais solis ir mutes skalošana. Mutes skalojamais līdzeklis darbojas kā antiseptiķis, kurš cīnās pret baktērijām un veicina patīkamu mutes svaigumu.

Saki “Nē!” cukuram

Cukurs ir vislielākais aplikuma veicinātājs, un, ja vēl neesi par to pārliecināts, pavaicā zobārstam. Kāpēc aplikums ir tik slikts? Tas ir dažādu zobu problēmu veicinātājs, sākot no nelielajiem caurumiem, beidzot ar smaganu iekaisumu, gingivītu un periodontītu. Tomēr atceries, ka cukurs atrodas ikvienā saldinātajā dzērienā, piemēram, limonādes bieži vien satur vairāk nekā 10 tējkarotes cukura! 

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/shutterstock_228837967_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Vai tavas smaganas ir veselas?

Kāpēc rūpes par smaganām un to veselību ir īpaši svarīgas? Un kas jāievēro, lai tās justos labi?  

15.11.2017 Atvērt

Skropstu tušas māksla – ko darīt un nedarīt

10.11.2017

Šķiet, varam diezgan droši apgalvot, ka viena no sievietēm vissvarīgākajām lietām kosmētikas maciņā ir skropstu tuša. Patiesi, gandrīz katra otrā sieviete nespēj iziet no mājām, pirms tam neuzklājot skropstu tušu. Bet, teiksim godīgi, skropstu tušas pareiza uzklāšana nebūt nav no vieglākajiem uzdevumiem – tā mēdz nosmērēties, birt, saķepināt skropstas un, ātrumā uzklājot, iekļūt acīs! Lai skropstu tušas uzklāšanas process būtu vieglāks un ātrāks, ieklausies mūsu sagatavotajos padomos.

Gan horizontāli, gan vertikāli

Cik pierasti ir skropstu tušas birstīti turēt horizontāli un viegli to uzklāt ar smalkām kustībām turp un atpakaļ! Bet, lai skropstas precīzāk nokrāsotu, tušas birstīti ir nepieciešams pagriezt nedaudz vertikālā pozīcijā, noklājot ne tikai skropstu galus, bet arī tuvinot to skropstu saknēm.

Skropstu tuša apjomam, ieveidošanai un garumam

Vairāku kārtu uzklāšana uz skropstām nodrošinās pilnīgu izskatu, tomēr nav tāda skropstu tuša, kas spēj paveikt visu – gan sniegt apjomu, gan pagarināt skropstas, gan ieveidot tās. Tāpēc, lai iegūtu vēlamo efektu un neradītu smaguma sajūtu skropstām, klājot tušu kārtu pēc kārtas, iegādājies vismaz divas dažādas skropstu tušas – katru savam uzdevumam.

Skropstas krāsot no abām pusēm

Gaišmatainās meitenes – šis padoms ir domāts īpaši jums! Klājot skropstu tušu, tā tiek klāta uz augšējo skropstu iekšpuses, bieži vien aizmirstot par aizmuguri. Lai šo darbiņu paveiktu bez smērējumiem, iesakām talkā ņemt salvetes gabaliņu, kuru noklāj uz plakstiņa, kamēr tiek krāsota augšējo skropstu aizmugurējā puse.

 

 

Skropstu tušas atjaunošana dienas laikā

Atceries, ka skropstu tuša nav lūpu krāsa vai ikdienas vaigu sārtums, kuru ir nepieciešams atjaunot ik pēc pāris stundām. Ja tev ir pietiekami daudz laika, lai atjaunotu visu acu grimu, tai skaitā skropstu tušas klājumu – droši dari to. Taču visbiežāk tas nav iespējams. Ja dienas laikā mēģināsi uzklāt tušas kārtu uz jau esošās, visticamāk skropstas būs salipušas un smagas.

Atlikums uz skropstu tušas birstītes

Cik klasiska kļūda – tu uzkrāso vienu aci un, pirms ķeries pie otras acs, skropstu tušas birstīti atkārtoti ievieto tūbiņā un izvelc laukā. Atkārtota un vairākkārtēja birstītes ievietošana tūbiņā un izņemšana laukā veicina gaisa iekļūšanu, kas veido labu vidi baktērijām un skropstu tušas ātrāku izžūšanu. Nesatraucies, tev pietiks ar vienu reizi, jo uz skropstu tušas birstītes uzkrājas pietiekams daudzums tušas atlikuma.

Šajā sezonā skropstu izcelšana ir viena no aktuālajām grima tendencēm, tāpēc – esi radoša, uzdrīksties izmantot košas krāsas un mākslīgās skropstas, lai radītu vēl pamanāmāku grimu! 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/shutterstock_544908130_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Skropstu tušas māksla – ko darīt un nedarīt

Lai skropstu tušas uzklāšanas process būtu vieglāks un ātrāks, ieklausies mūsu sagatavotajos padomos.

10.11.2017 Atvērt

Kā izveidot nevainojamu grima pamatu?

07.11.2017

Ikviens grims prasa precizitāti un rūpību – arī pirms satriecošas acu kontūrlīnijas vai košas lūpu krāsas uzklāšanas, ir nepieciešams sejas ādu sagatavot. Bieži ir dzirdēts, ka tas nav pats aizraujošākais process grima klāšanas laikā, taču tas noteikti ir pats svarīgākais, lai grims būtu noturīgs visas dienas (un varbūt nakts) laikā, neizsmērētos un „nenotecētu”. Lasi tālāk, kādi pamata soļi ir jāveic nevainojama grima iegūšanai.

Mitrini sejas ādu!

Kvalitatīvs sejas ādas krēms vai serums ir ilgtermiņa ieguldījums – ne tikai ādas kopšanai pēc attīrīšanas, bet arī kā pirmais un nepieciešamākais solis grima pamatam. Tāpat ir zināms, ka uzturā lietotais ietekmē ādas izskatu, tāpēc, neraugoties uz mitrināšanu ar kosmētikas līdzekļiem, atceries dienas laikā uzņemt pietiekamu daudzumu šķidruma.

Uzklāj tonālo krēmu

Ir tik daudz dažādi tonālā krēma veidi – krēmveida, fluīds, grima putas, zīmuļveida, sūkļveida... neminot pat tonālā krēma toņu skaitu! Tonālā krēma tonim ir jāsaskan ar tavu kakla un dekoltē zonas krāsu, lai tas neradītu maskas izskatu. No šī izriet arī nākamais noteikums – krēma sapludināšana ar kaklu ir jāveic rūpīgi, lai neradītu neglītu robežu starp seju un kaklu.

Atceries par konsīleri

Konsīleris ir brīnumlīdzeklis tumšajiem lokiem zem acīm un noguruma pazīmju mazināšanai. Lai pareizi to uzklātu, atceries par apvērstās piramīdas principu – sāc klāt to uzreiz zem acīm un virzi uz sejas centru, veidojot apvērstu piramīdu. Iesakām konsīleri uzklāt ar pirkstu galiem, jo siltums, ko tie rada, ļauj labāk konsīlerim saplūst ar tonālo krēmu. Ja nezini, kādam ir jābūt tava konsīlera tonim, tad iesakām izvēlēties vismaz vienu toni gaišāku par tonālo krēma toni. Gaišais tonis sniegs starojošu mirdzumu.

 

Izgaismošana un sejas tonēšana

Izmantojot tonālo krēmu, tava āda zaudē dabiskās ēnas un toņu nokrāsas, radot nedaudz nedabisku toni. Ar gaismošanas un sejas ādas tonēšanas palīdzību to visu var atgūt! Tumšāka toņa pūderi uzklāj uz abām sejas pusēm “E” burta vai skaitļa 3 formā, sākot no pieres daļas, turpinot līdz vaigu zonai un nobeidzot līdz zodam. Izgaismotāju uzklāj starp uzacīm līdz pat degungalam, virs virslūpas un tieši zem apakšlūpas, kā arī virs vaigiem. Ja vēlies, lai izskats ir dabisks, ievēro pieticību un nepārspīlē.

 

 

Fiksē grimu!

Izmantojot caurspīdīgu pūderi, tu nodrošināsi to, ka grims dienas laikā paliks savā vietā. Caurspīdīga pūdera vietā var izmantot arī pūderi ar toni, pieskaņojot to tonālā krēma tonim.

Grima pamata veidošana nav raķešu zinātne un šāda pamatsoļu ievērošana ievērojami atvieglos ikdienu un rūpes par to, vai grims ir savās vietās! 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/shutterstock_684874570.jpg Eksperts: Drogas

Kā izveidot nevainojamu grima pamatu?

Arī pirms kontūrlīnijas vai lūpu krāsas uzklāšanas, ir nepieciešams sagatavot grima pamatu – tad tas būs noturīgs visas dienas laikā. Lasi tālāk, kādi pamata soļi ir jāveic nevainojama grima iegūšanai.

07.11.2017 Atvērt

Divu soļu ādas attīrīšanas metode

03.11.2017

Sejas ādu jākopj no rīta un vakarā – tas šķiet tik pašsaprotami, taču bieži vien mums atrodas dažādi iemesli, kādēļ neizdodas ievērot kvalitatīvu un rūpīgu sejas ādas attīrīšanu. Iespējams tāpēc divu soļu ādas attīrīšana var izklausīties pārāk sarežģīts process, bet tā nebūt nav, jo tas ir veids, kā starojošu sejas ādu iegūt, nepatērējot daudz laika.

Tu jautāsi, vai šo pašu darbiņu neveic ikdienas sejas ādas tīrīšanas līdzeklis, piemēram, micelārais ūdens vai toniks? Ne gluži. Ar šiem līdzekļiem sejas āda tiek notīrīta tikai virspusēji. Rūpīga sejas ādas attīrīšanas procedūra nomierina ādu, nodrošina pastiprinātu asins cirkulāciju zem ādas, kas savukārt nodrošina ātrāku ādas šūnu atjaunošanos.

Kā pirmo tīrīšanas līdzekli izvēlies maigu sejas ādas attīrītāju, piemēram, pieniņu vai kādu līdzekli uz eļļas bāzes. Ar pirmo reizi tiks notīrīta sejas ādas virskārta – kosmētika, sebums un mikroskopiskie netīrumi. Kā otro attīrošo līdzekli izvēlies to, kurš visvairāk saskan ar tavu ādas tipu, jo tieši šis līdzeklis radīs sajūtu, ka sejas ādas attīrīšanas darbiņš ir paveikts, jo tiks notīrīti mikrobi, baktērijas, dziļie netīrumi. Tas var būt viegls toniks vai micelārais ūdens.

Dienās, kad neesi uzklājusi mitrinošo krēmu ar SPF filtru vai pārmērīgu grima kārtu, vari izlīdzēties ar vienkāršāku sejas ādas attīrīšanas rituālu. Bet, ja tavu sejas ādu klāj kosmētikas bāze, acu ēnas, lūpu krāsa un skropstu tuša, tad labāk parūpējies par kvalitatīvu un reizē arī lutinošu procedūru.

Neraugoties uz to, kuru no sejas ādas tīrīšanas metodēm piekop, galvenais ir izvēlēties tīrīšanas līdzekļus, kuri nekaitē tavai ādai jeb nav pārāk intensīvi, abrazīvi vai neatbilstoši ādas tipam. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/7bddddd3f8a23d07f65b090c7ec7d922.jpg Eksperts: Drogas

Divu soļu ādas attīrīšanas metode

Iespējams divu soļu ādas attīrīšana var izklausīties sarežģīts process, bet tā nebūt nav, jo tas ir veids, kā starojošu sejas ādu iegūt, nepatērējot daudz laika.

03.11.2017 Atvērt

3 idejas Helovīna grimam

27.10.2017

31.oktobra vakarā visā pasaulē tiek svinēts Visu Svēto dienas priekšvakars, kas plašāk zināms kā Helovīns. Šajā vakarā bērni un jaunieši steidz pārģērbties īpašos kostīmos, lai, staigājot no mājas uz māju, diedelētu saldumus un biedētu. Arī Latvijā šie svētki kļūst aizvien populārāki – to svinēšanā iesaistās ne vien jaunieši, bet arī pieaugušie, rīkojot tematiskās ballītes. Un kas var būt labāks par svētkiem, kuros ļauties pārvērtību priekiem!

Helovīna svinībām piedien gan amizants kostīms un ekstravagants matu sakārtojums, kā arī grims, ar kura palīdzību bieži vien var izveidot vēlamo tēlu tik pilnīgu, ka par apģērbu nevajadzēs domāt. Iedvesmojies!

 

Viltīgā kaķene

Viss, kas tev būs nepieciešams, ir perfekti izveidota grima pamatbāze un laiks, lai kontūrētu sejas vaibstus. Šim grimam jāizceļ ikkatra detaļa – sākot no uzacīm, beidzot ar kaķa ūsu līnijām. Kā to panākt? Ar krietnu daudzumu izgaismojošā pūdera un bronzera, ietonējot sejas vaibstus. Acīm izmanto brūno toņu acu ēnas, radot kontrastus ar baltajām acu ēnām. Viltīgo acu skatienu veido ar melnas acu kontūrlīnijas palīdzību, neuztraucoties par līnijas garumu – uzdrošinies un veido to pavisam līganu un garu, tādējādi vizuāli pagarinot acis. Kaķa purniņu un melnās ūsu līnijas ievelc ar melnu acu zīmuli. Lai grims neizsmērētos, nostiprini to ar fiksatoru.

 

Porcelāna Sniegbaltīte

Šis tēls prasa, lai to papildina ar melnu parūku vai ieveidotiem tumšiem matiem, ap galvu apsienot sārtu atlasa lenti. Grima galvenie akcenti – porcelāna bālums, izteikti sārti vaigi, koši sarkanas lūpas un dievišķas skropstas. Sagatavo sejas ādu grimam, pēc tam nopūderējot sejas ādu pavisam bālu. Vaigu galus iekrāso maigi rozā tonī, lai izskatās, ka tie būtu kļuvuši sārti no aukstuma. Grimu paspilgtini ar koši sarkanu lūpu krāsu, pirms tam lūpas iekrāsojot ar sarkanu lūpu zīmuli, lai krāsa būtu noturīgāka. Nevainojamo grimu akcentē ar vēdekļa veida mākslīgajām skropstām, nedaudz iekrāsojot acis.

 

 

60.gadu meitene

Ceļot laikā vienmēr ir aizraujoši! Ar 60.gadu meitenes tēlu Helovīna ballītē gūsi visu apmeklētāju uzmanību. Detaļām ir jābūt nevainojamām – tērpam ir jāietver pumpiņu raksts un jābūt nedaudz atklātam, taču tajā pat laikā vieglam un meitenīgam. Grimam jābūt izteiksmīgam un matu sakārtojumam – perfekti nostrādātam. Atceries, ka 60.gados aktuāla bija matu laka un tas, ko ar tās palīdzību varēja panākt – uzkasīti mati, lielas copes, kuplas matu lokas. Grima galvenās pamatprasības – koši melna un bieza acu kontūrlīnija, biezas un kuplas mākslīgās skropstas, košas un pilnīgas lūpas.

 

Novēlam varenas Helovīna svinības! 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/2430ee24686aaf73ae5aef3511845c63.jpg Eksperts: Drogas

3 idejas Helovīna grimam

Arī Latvijā Helovīna svētki kļūst aizvien populārāki – to svinēšanā iesaistās ne vien jaunieši, bet arī pieaugušie, rīkojot tematiskās ballītes. Un kas var būt labāks par svētkiem, kuros ļauties pārvērtībām!?

27.10.2017 Atvērt

Padomi, kā kvalitatīvi tīrīt mēbeļu audumu un paklājus

24.10.2017

Lai cik ļoti mēs censtos sargāt savas mīkstās mēbeles un paklājus no nejaušiem traipiem, tas ne vienmēr ir iespējams. Ikdienas steiga, pusdienas dzīvojamajā istabā un viesu uzņemšanas laikā nejauši izlijusi mērce ir tikai daži piemēri no sadzīves situācijām, kas apdraud mīksto mēbeļu un paklāju tīrību. Šī iemesla dēļ ir svarīgi zināt par efektīvākajām kopšanas metodēm, ļaujot saglabāt mīksto virsmu kvalitāti ilgtermiņā.

Sadzīves ķīmijas un mājsaimniecības preču izplatītājs Reckitt Benckiser kopā ar mazgāšanas un tīrīšanas servisa ekspertu Serviks sagatavojuši padomus, kas ļaus parūpēties par mīkstajām virsmām īpaši efektīvi.

  • Lai pēc iespējas labāk iztīrītu audumu, svarīgākais ir atpazīt traipu un atrast tam piemērotāko tīrīšanas metodi. Viela, kas ir radījusi traipu, nosaka, cik viegli vai grūti to būs iztīrīt. Vieni no visgrūtāk iztīrāmajiem traipiem ir asinis, kafija, lilijas ziedu putekšņi un vīns.
  • Lai maksimāli saudzētu mīkstās mēbeles virsmu, ir jākvalificē audums, kas to sedz, un jāiepazīstas ar tā specifiku. Piemēram, velūrs ir ļoti kaprīzs audums, to nedrīkst tīrīt ar līdzekļiem, kuru sastāvā ietilpst naftas produkti vai stipras iedarbības ķimikālijas.
  • Pamata darba instruments mīksto mēbeļu tīrīšanā ir labs un jaudīgs putekļusūcējs – gan sausais, gan ar ūdens filtru. Tam būs nepieciešams arī plašs uzgaļu klāsts, lai iztīrītu mīksto mēbeļu krokas un paklāja izliekumus stūros.
  • Būtiskākais efektīvai traipu tīrīšanai ir laiks. Traipi ir jātīra pēc iespējas ātrāk, lai to krāsas pigmenti nepaspēj ieēsties audumā. Jo ilgāks laiks paiet no traipa rašanās brīža, jo lielāka iespēja, ka tas atstās paliekošas sekas, mainot auduma krāsu.
  • Mīkstās virsmas nekādā gadījumā nedrīkst berzēt, jo šādi traips tiek ierīvēts auduma šķiedrās vēl dziļāk un tā tīrīšana tiek apgrūtināta vēl vairāk. Ja izlijis šķidrums, ir jāsāk ar tā nosusināšanu, bet cietu daļiņu sasmērēšanās gadījumā jāsāk ar vielas savākšanu. Tikai tad var uzsākt tīrīšanas procesu.
  • Izvēloties tīrīšanas līdzekli, ir jāiepazīstas ar tā aprakstu uz iepakojuma un jāizvēlas sev nepieciešamais. Mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanai var izvēlēties universālos auduma mazgāšanas līdzekļus, kas der lielākajai daļai mīksto virsmu.
  • Ikdienas traipus visefektīvāk iespējams iztīrīt, vispirms apstrādājot auduma virsmu ar mazgāšanas līdzekli un pēc iedarbības izskalojot to ar ūdens putekļusūcēju.
  • Lai izvairītos no paliekošām pēdām uz auduma, pēc jebkuras traipu tīrīšanas ir jānosusina liekais mitrums un tīrīšanas virzienam ir jābūt no traipa centra uz tā malām.

Tā kā pieejamais tīrīšanas līdzekļu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, piedāvājam arī nelielu ieskatu to dažādajā specifikā.

Šampūns. Līdzeklis tiek iestrādāts audumā ar birstes palīdzību. Tam iedarbojoties, notiek kristalizēšanas process. Piesaistītos netīrumus sasūc ar putekļusūcēju, kam ir aktīvā birste. Tas ir ērts un efektīvs līdzeklis regulārai uzkopšanai, jo strādā ar auduma virsējo kārtu. Pēc tīrīšanas procesa audums ir ātri lietojams, jo netiek izmantots liels daudzums mitruma.

Mitrais pulveris tiek iestrādāts audumā ar birstes palīdzību. Tas iedarbojas nedaudz dziļāk auduma šķiedrās nekā iepriekšminētie līdzekļi. Pēc iedarbības tas tiek nosūkts ar putekļusūcēju, kam ir aktīvā birste. Piemērots vieglai uzkopšanai un ļauj virsmu ekspluatēt neilgi pēc tīrīšanas.

Izsmidzināmais līdzeklis tiek iestrādāts auduma virsmā daudz dziļāk nekā abas iepriekšējās metodes. Pēc iedarbības audums tiek skalots, tā ļaujot iztīrīt netīrumus no daudz dziļākiem slāņiem. Šis ir piemērots līdzeklis dziļiem un ilgāk stāvējušiem traipiem, taču tas arī prasa dziļāku virsmas skalošanu ar ūdeni.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/kresls_paklajs.jpg Eksperts: Reckitt Benckiser

Padomi, kā kvalitatīvi tīrīt mēbeļu audumu un paklājus

Lai cik ļoti mēs censtos, ne vienmēr ir iespējams pasargāt mīkstās mēbeles un paklājus no nejaušiem traipiem. Tādēļ ir svarīgi zināt par efektīvākajām kopšanas metodēm.

24.10.2017 Atvērt

iWhite – inovatīva balināšanas formula ar aktivēto ogli

12.10.2017

Miljoniem cilvēku visā pasaulē katru dienu ar lielāko prieku iedzer tasīti kafijas vai tējas, kā arī labprāt bauda glāzi sarkanvīna. Daudziem šie rituāli, kā arī smēķēšana ir kļuvusi par ikdienas rutīnu, tomēr nevar noliegt, ka šo ieradumu sekas ir tumšs aplikums uz zobiem. To, protams, neviens nevēlas. Labāk žilbinoši balts smaids nekā dzelteni, plankumaini zobi. Labāk pārliecinoši uzsmaidīt pasaulei, nekā no kauna sakniebt lūpas. Līdas Universitātes (Apvienotā Karaliste) pētījumā ir pierādīts, ka cilvēki ar baltiem zobiem un skaistu smaidu ir pievilcīgāki, laimīgāki un pārliecinātāki.

iWhite radījuši inovatīvu risinājumu – produktu, kas 20 minūšu laikā zobus var padarīt par astoņām nokrāsām baltākus. Vienkārša lietošana mājās, kas balstīta uz klīniskos pētījumos pārbaudītu tehnoloģiju un ir pilnīgi droša.

Unikāla, inovatīva tehnoloģija

iWhite Dark Stains ir īpaši izstrādāts produkts, lai noņemtu zobu aplikumu, ko rada kafijas, tējas un sarkanvīna lietošana vai smēķēšana. Tā formula apvieno iedarbīgās, praksē pierādītās iWhite Instant īpašības ar inovatīvo tumšo pigmentu adsorbējošo tehnoloģiju (Dark Pigment Adsorption Technology). Šī tehnoloģija ir veidota, izmantojot spēcīgas un apvienojošas iekapsulētās aktivētās ogles īpašības mikroskopisku pērļu veidā. Kad tās aktivizētas, mikroskopiskās pērles adsorbē un noņem tumšo aplikumu, kā arī neitralizē slikto elpu, ko izraisa smēķēšana, kafijas, tējas un sarkanvīna lietošana. Turklāt šī formula pasargā no jauna tumšā aplikuma veidošanās.

Otra aktīvā viela ir ftalimido-peroksi-kaproīnskābe (PAP), kuras iedarbība ir pierādīta praksē. Ir klīniski pierādīts, ka šim produktam ir balinošas īpašības. Šī sastāvdaļa sadalīs tumšo aplikumu un padarīs to gaišāku, tātad zobu virsma kļūs baltāka un aplikums būs likvidēts.

iWhite Dark Stains produktu līnija

iWhite Dark Stains Kit produktu līnija papildināta ar iWhite Dark Stains zobu suku un zobu pastu.

iWhite Dark Stains zobu pasta noņem kafijas, tējas, vīna un tabakas radīto aplikumu. Arī zobu sukas saros ir izmantota tumšo pigmentu adsorbējošā tehnoloģija – aktīvās oglekļa daļiņas rūpējas par dabisku zobu baltumu, un tām ir spēcīgas adsorbējošas īpašības, kas ļauj zobiem būt nemainīgi baltiem. Arī zobu pastai ir piemērota tumšo pigmentu adsorbējošā tehnoloģija, kas adsorbē tumšo aplikumu un pasargā no jauna aplikuma veidošanās. 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/220cc27703322d06e4eefe9af4c8990c.jpg Eksperts: iWhite

iWhite – inovatīva balināšanas formula ar aktivēto ogli

iWhite radījuši inovatīvu risinājumu – produktu, kas 20 minūšu laikā zobus var padarīt par astoņām nokrāsām baltākus. Vienkārša lietošana mājās, kas balstīta uz klīniskos pētījumos pārbaudītu tehnoloģiju.

12.10.2017 Atvērt

Ievas pārvērtības kopā ar Drogas

06.10.2017

No 27.septembra katru trešdienu plkst. 21.00 kanālā STV skaties raidījumu „Ievas pārvērtības”, kurā Drogas dalībniecēm nodrošinās visu nepieciešamo skaistam grimam – jaunākās skropstu tušas un tonālos krēmus, katrai dalībniecei piemeklētas lūpu krāsas, prieka asaru drošus acu zīmuļus un lainerus un visu pārējo, bez kā nav iedomājas pabeigts grims.

Šajā raidījumā grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa pārvērtībām gatavoja atraktīvo Agnesi no Lielvārdes, kura sapņo kļūt par dūlu, un dalās padomos tieši viņai. Ja skatoties raidījumu, atpazini arī sev raksturīgas lietas, lasi tālāk, kā izcelt savu odziņu vai slēpt nevēlamo.

 

 

Uzacis

Uzacis ir ļoti svarīga daļa no kopējā izskata, tādēļ iesaku tām pievērst īpašu uzmanību. Dāmām, kurām ir īpaši plānas uzacis vai gaiši matiņi, iesaku tās krāsot ar hennu vai krāsu, vai arī katru rītu piezīmēt. Uzacu akcentēšanai ir vairākas iespējas – gēlveida produkti, uzacu zīmuļi, ēnas, vaski. Ja uzacu matiņi ir smalki un retināti, labākā kombinācija būs zīmulis + ēna, vai arī tikai ēna, tādejādi iegūstot maksimāli dabīgu rezultātu. Uzacis iezīmē sākot no to augstākā punkta, virzoties uz uzacs beigām, pēc tam viegli pludina no augstākā punkta atpakaļ uz sākumu. Ja izmanto zīmuli, tad ar asām, īsām kustībām atdarina matiņu formu un ar mazo ķemmīti kārtīgi izķemmē, lai labāk sapludinātu produktu un aizpildītu tukšās vietas. Zīmulis turēsies labāk, kā arī izskatīsies dabīgāk, ja to papildinās ar ēnu. Izvēlies līdzīga toņa vai par toni tumšāku ēnu / zīmuli nekā matu tonis.

Grima noturība

Lai panāktu iespējami labāku grima noturību, vienmēr izmanto make-up bāzi, ko uzklāj pirms tonālā krēma. Bāze padarīs sejas ādu gludāku, starojošu un mitrinās to visas dienas garumā, kā arī labāk noturēs vietā tonālo krēmu. Iesaku izmantot arī grima fiksatoru, kuru vari piemeklēt savam ādas tipam. Ja sejas āda ir sausa / normāla, izvēlies mitrinošo grima fiksatoru, kurš mazinās miltaino sajūtu pēc pūdera uzlikšanas un liks ādai izskatīties mirdzošai, bet ne taukainai. Ja sejas āda ir kombinēta / taukaina, izvēlies matējošu grima fiksatoru, kurš kontrolēs sebuma izdalīšanos un „saķersies” ar bāzi, tonālo krēmu, pūderi, tādā veidā nodrošinot grima ilgnoturību. Lielisks variants būs Makeup Revolution Pro Fix Oil Control Fixing Spray.

Spilgtas lūpas

Šajā rudenī viena no aktuālākajām make-up tendencēm ir spilgtas, ogu toņu lūpu krāsas, kas koptēlam piešķir īpašu akcentu. Lai arī košas lūpas šoruden izskatīsies lieliski bez nekā cita, rozīga toņa vaigu sārtums patīkami atsvaidzinās izskatu. Ja acu grimu veidosi maigu un neuzkrītošu, košie lūpu un vaigu toņi neizskatīsies pārspīlēti. Noteikti izvēlies matētas lūpu krāsas. Iesaku uzklāt arī lūpu zīmuli, kas palīdzēs lūpu krāsai noturēties daudz ilgāk. Nebaidies eksperimentēt un piemeklē sev toni, kurš citiem liks atskatīties :)

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/ievas_parvertibas_2.jpg Eksperts: Krista Zvirgzdiņa

Ievas pārvērtības kopā ar Drogas

Šajā raidījumā grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa pārvērtībām gatavoja atraktīvo Agnesi no Lielvārdes, kura sapņo kļūt par dūlu, un dalās padomos tieši viņai. 

06.10.2017 Atvērt