Kā cīnīties ar akni

04.03.2019

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lai gan tā ir populāra tēma sabiedrības vidū, ne vienmēr cilvēki zina iemslus, kādēļ šī problēma viņus piemeklē un kā vislabāk ar to cīnīties. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

Kas izraisa aknes veidošanos?

Galvenokārt aknes rašanos stimulē hormoni, taču ir vēl trīs plaši izplatīti faktori, kas to var veicināt - stress, iedzimtība un menstruācijas. Šo faktoru ietekmē uz ādas sāk parādīties nevēlamas aknes izpausmes, kuras nav pilnībā izārstējamas, bet tās var mazināt un kontrolēt.

1.Regulāri attīri seju

Ja vēlies, lai ādas stāvoklis uzlabotos, tev ir jārūpējas par to, lai sejas poras netiktu aizsprostotas. To panākt ir pavisam vienkārši- attīri seju no rīta un vakarā. Lai attīrīšana būtu vēl iedarbīgāka, izmanto dermotoloģiskās ziepes vai micelāro ūdeni. Kā arī neaizmirsti pēc tam ādu palutināt ar kādu mitrinošu krēmu, jo sejas attīrīšanas līdzekļi un ziepes sausina ādu.

2. Iegādājies sejas kopšanas līdzekļus, kas pieejami aptiekā

Dažkārt pat neiedomājamies, ka akne ir problēma, kas jārisina ar produktiem, kas meklējami aptiekas plauktos. Izskaidro farmaceitei savu problēmu, un viņa ieteikts tavam sejas ādas tipam piemērotāko līdzekli.

3. Ļauj ādai atpūsties

Saprotams, ka ir grūti atteikties no ikdienas grima, ja uz sejas parādījies kas tāds, ko labprāt vēlies maskēt, taču labāk risināt problēmu, nevis mēģināt to apslēpt. Ļauj sejas ādai pāris dienas atpūsties no kosmētikas (īpaši tonālā krēma un pūdera). Ja no ikdienas grima nekādīgi nespēj atteikties, tad atceries noņemt kosmētiku uzreiz pēc ierašanās mājās.

4. Parstāj aiztikt seju!

Bieži vien pat neapzināmies, cik bieži dienas laikā pieskaramies savai sejai. Liela daļa baktēriju no mūsu rokām nonāk uz sejas. Mēģini izvairīties no galvas atstutēšanas pret roku vai plaukstas likšanas zem vaiga, kad dodies gulēt.

5. Izvēlies pareizu uzturu

Tas, ko mēs ēdam atspoguļojas mūsos. Lai gan uzturs nav aknes rašanās cēlonis, tas jebkurā gadījumā ietekmē mūsu sejas ādu. Sabalensēts uzturs ir ļoti nepieciešams veselai ādai. Izvairies no piena produktiem, īpaši taukainas pārtikas, kā arī produktiem ar augstu cukura līmeni.

6. Uztraucies mazāk

Stress ir viens no iemesliem, kas izraisa sejas problēmu rašanos. Mēģini saprast, kas tevi satrauc un kā to vari atrisināt. Ja esi no cilvēkiem, kas atstāj visu uz pēdējo brīdi, un tad satraucies kā visu paspēsi laikā, mēģini no ši ieraduma atbrīvoties. Saplāno visu laicīgi un uztraukumam nebūs pamata.

Atceries, ka akni nav iespējams izārstēt vienas dienas laikā, tam ir nepieciešams laiks un regulāra kopšana, kā arī viens risinājums nepalīdzēs visiem.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_206658529.jpg

Kā cīnīties ar akni

Akne ir plaši izplatīta ādas problēma, kas var piemeklēt ikvienu no mums jebkurā vecumā. Lūk, daži ikdienas padomi, kā to samazināt!

04.03.2019 Atvērt

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

28.02.2019

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/cover.png

ANTI-AGE produktu lietošanas rutīna

Uzzini kā efektīvi kopt savu sejas ādu pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas ar L’Oréal Paris sejas kopšanas līdzekļiem.

28.02.2019 Atvērt

KonMari kārtošanas metode

26.02.2019

Runā, ka atslēga uz sakārtotu prātu slēpjas kārtīgā apkārtējā vidē, tādēļ pirms lielās pavasara tīrīšanas vēlamies jūs iepazīstināt ar efektīvu un šobrīd pasaulē populāru kārtošanas metodi – KonMari. Ja tev ir grūti šķirties no lietām, jo galvā vienmēr ir doma “iespējams man nākotnē tas noderēs?”, tad tev noteikti ir jāizmēģina šī metode!

 

Kas ir KonMari metode?

Vienkārši sakot, KonMari metode māca, kā efektīvi atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām, kā arī sniedz padomus, lai pēc iespējas labāk sakārtotu to, kas palicis pēc lielās tīrīšanas. Ja šo lasi ar domu, ka māja tāpat ir kārtīga un bez sentimenta spēj atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām, tad būsi pārsteigta par mantu skaitu, kas tomēr lieki aizņem tava skapja plauktus.

 

Kur šī metode radusies?

Pirmo reizi ar šo metodi pasaule iepazinās japāņu autores un organizēšanas speciālistes Marijas Kondo grāmatā “Kārtības maģija” (“The Life-Changing Magic of Tidying Up: The Japanese Art of Decluttering and Organizing”). Šobrīd šī “kārtošanas rokasgrāmata” ir kļuvusi par pasaules bestselleri un, pateicoties TV šovam “Tidying Up with Marie Kondo”, kļūst arvien zināmāka visā pasaulē. Ar vien vairāk cilvēku pārliecinās, ka metode, par kuru ziņo grāmata, ir pārsteidzoši efektīva un sniedz rezultātu.

Kā veikt šo metodi?

Jāsāk ar to, ka metode vēsta par mājas kārtošanu vienu reizi mūžā, jo pēc mājas sakārtošanas izmantojot KonMari metodi, būs mainījusies tava attieksme pret lietām un to nepieciešamību, kā arī neliela mājas uzkopšana katru dienu nespēs sniegt tādu pašu rezultātu. Lai metode strādātu, tev būs nepieciešams pieturēties pie principiem, kurus izvirzījusi autore:

  1. princips – mājas kārtošana jāveic pa kategorijām nevis istabām. Apģērbs, dokumenti, grāmatas, komono jeb viss, kas neietilpst kādā no iepriekšējām kategorijām, un visbeidzot sentimentālas lietas. Sākot organizēt kādu no kategorijām, pirmais, kas jāizdara – visas lietas, kas ietilpst šajā kategorijā ir jāizņem no skapjiem, atvilktnēm un plauktiņiem un jāsaliek vienu viet. Pamatojums tam ir pavisam vienkāršs – šķirojot mantas pa kategorijām, uzmanība uzreiz tiek vērsta uz to, cik daudz šo lietu tev reāli ir, kas liek aizdomāties, vai tik daudz lietas patiešām ir nepieciešamas.
  2. princips – atbrīvojies no visa liekā. Šajā posmā svarīgākais ir sev pajautāt “vai šī lieta man sagādā prieku?”. Lai gan  jautājums liekas dīvains, tas tiešām strādā, jo, ja jautāsi sev “vai šī lieta man ir vajadzīga?” , atbilde visticamāk būs apstiprinoša. Svarīgi arī neaizrauties ar “mājas drēbju” krāšanu, jo mēs taču labi zinām, ka pa māju tāpat staigājam tika dažos ērtākajos džemperos un sporta biksēs.
  3. princips – atrodi savu vietu, lietām, kas izturējušas atlasi. Savā grāmatā Marija Kondo ir aprakstījusi vairākas tehnikas, kuras izmantot, lai lietas aizņemtu pēc iespējas mazāk vietu, bet tāpat būtu ērti pieejamas. Piemēram, drēbes vislabāk atvilktnes likt stāvus, lai, atverot to, viss būtu pārredzams un neveidotos bardaks. Dažādas drēbju locīšanas metodes, kuras iesaka autore, vari atrast arī youtube.com

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_501146185.jpg

KonMari kārtošanas metode

Runā, ka atslēga uz sakārtotu prātu slēpjas kārtīgā apkārtējā vidē, tādēļ pirms lielās pavasara tīrīšanas vēlamies jūs iepazīstināt ar efektīvu un šobrīd pasaulē populāru kārtošanas metodi – KonMari. 

26.02.2019 Atvērt

Rituāli saldākam miedziņam

15.02.2019

Nav noslēpums, ka labs miegs ir ļoti svarīgs gan garīgajai, gan fiziskajai veselībai, taču dažkārt, lai cik ļoti mēs censtos, aizmigšana liekas kā vissarežģītākais uzdevums. Lasi un uzzini, kā sevi sagatavot mierīgam nakts miegam.

Atstāj telefonu tālākajā istabas stūrī!

Vai arī tu esi viens no cilvēkiem, kuriem par neatņemamu vakara sastāvdaļu ir kļuvusi sociālo tīklu pārbaude pirms miega? Tu neesi vienīgā! Lai arī paņem rokās telefonu ar domu, ka tikai ātri paskatīsies, kas jauns Facebook vai Instagram, galu galā telefons tavās rokās paliek vēl ilgi pēc pirmo dažu ziņu apskatīšanas. Zilā gaisma, kas nāk no telefona ekrāna traucē miega hormona melatonīna ražošanu, kas regulē organisma miega ciklu, kā arī samazina dziļās miega fāzes jeb REM miega laiku. Lai uzlabotu sava miega kvalitāti un vieglāk iemigtu, uzliec modinātāju un atstāj telefonu vietā, kas nav rokas stiepiena attālumā.

Silta vanna pirms miega

Kuram no mums gan nepatīk relaksēties pēc nogurdinošas darba dienas, dodoties siltā vannā. Bet vai zināji, ka silta vanna var palīdzēt arī tavam miegam? Ir grūti aizmigt, ja muskuļi ir saspringuši, tāpēc nomierinoša vanna ir tieši tas, kas nepieciešams, lai atslābinātos un sagatavotu sevi dziļam miegam, kā arī justos labi uzreiz pēc pamošanās.

Dienas plāns

Nākamās dienas plāni, darba uzdevumi un pat iepirkumu saraksts – tas viss bieži vien sāk nodarbināt mūsu prātu tieši tad, kad cenšamies iemigt. Lai no tā izvairītos, pamēģini pirms gulētiešanas izveidot sarakstu ar lietām, kuras nepieciešams atcerēties nākamajā dienā. Tas tevi nomierinās un ļaus neuztraukties par to, ka nākamajā rītā kaut ko būsi aizmirsusi!

Relaksējošas skaņas

Noteikti esi bijusi situācijā, kad aizmigt pilnīgā klusumā škiet daudz grūtāk, kā troksnī. Iespējams, tas šķitīs nedaudz dīvaini, taču katram no mums ir kāda skaņa, kas mūs nomierina ( ja tev tāda nav, tad noteikti vēl neesi to atklājusi!). Tā var būt meža šalkoņa, negaiss, putnu čivināšana vai pat pilsētas troksnis. Variantu ir daudz. Atrodi skaņu, kas nomierina tevi un ļauj tai ieaijāt tevi pirms miega gluži kā bērnībā.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_522291646.jpg

Rituāli saldākam miedziņam

Nav noslēpums, ka labs miegs ir ļoti svarīgs gan garīgajai, gan fiziskajai veselībai, taču dažkārt, lai cik ļoti mēs censtos, aizmigšana liekas kā vissarežģītākais uzdevums. 

15.02.2019 Atvērt

5 manikīra idejas, kas tev noteikti jāizmēģina

13.02.2019

Bieži vien šķiet, ka viss interesantais jau ir izmēģināts. Ja tev aptrūkušās idejas manikīram, lūk, 5 varianti starp kuriem noteikti atradīsi ko tādu, kas iepatiksies arī tev! Uzdrīksties izmēģināt ko jaunu!

 

Marmors

Pēdējos gados marmora raksts ir ieguvis īpašu popularitāti un tik drīz negrasās iziet no modes. Lai gan visbiežāk šis raksts tiek izmantots interjera dizainā, tas izskatīsies lieliski arī uz taviem nadziņiem. Neitrāls, taču tai pašā laikā piesaistošs un elegants – tas lieliski piestāvēs teju ikvienam apģērbam.

Koši

Kā gan labāk atdzīvināt pelēko apģērbu, ja ne ar košas nagu lakas palīdzību! Šeit vari ļaut vaļu fantāzijai – sarkani, rozā, dzelteni vai zili, vienādi vai katrs citā krāsā. Galu galā vari būt droša, lai kādu spilgtu krāsu tu izvēlētos, tā noteikti piešķirs īpašu rozīnīti tavam koptēlam.

Metālisks efekts

Šī metode noteikti būs priekš tevis, ja vēlies izmēģināt ko neierastu. Gaismai atspīdot uz nagiem, tie iegūs īpašu mirdzumu un mainīs nokrāsu, tādejādi radot patiesi hipnotizējošu manikīru. Neesi pārsteigta, ja nespēsi atraut acis no tā!

“Kaķa acs”

Lai gan sākotnēji šis dizains izskatās pavisam vienkāršs, palūkojoties tuvāk, varēsi pamanīt, ka uz nagiem ir izveidota spīdīga “galaktika”. Šo interesanto efektu iegūst ar magnētiskas nagu lakas un speciāla magnēta palīdzību.

Velveta nagi

Ja esi matētu nagu laku cienītāja, tevi noteikti ieintriģēs šis nagu dizains – velveta nagi. No attāluma tie izskatās matēti, taču ieskatoties kļūst redzams, ka nagiem pa virsu uzklāts kas līdzīgs velveta kārtiņai. Šis būs īstais nagu dizains, ja vēlies pārsteigt draudzenes ar ko jaunu!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1052008970.jpg

5 manikīra idejas, kas tev noteikti jāizmēģina

Bieži vien šķiet, ka viss interesantais jau ir izmēģināts. Ja tev aptrūkušās idejas manikīram, lūk, 5 varianti starp kuriem noteikti atradīsi ko tādu, kas iepatiksies arī tev!

13.02.2019 Atvērt

Kā nezaudēt motivāciju un izpildīt savas jaunā gada apņemšanās?

04.02.2019

Izdomāt, ko vēlies sasniegt ir viens, bet kā nezaudēt apņemšanos šīs vēlmes īstenot? Lai nezaudētu motivāciju gadam tikai iesākoties, esam apkopojuši piecus vērtīgus padomus, kas tev noteikti palīdzēs īstenot savas šī gada apņemšanās ilgtermiņā.

Kādu dienu tas kļūs par pieradumu

Cilvēka smadzenes spēj atcerēties noteiktu notikumu kārtību, tāpēc ,darot kādu darbību regulāri, ar laiku tā kļūst par ieradumu. Pēc pāris nedēļām vairs nespēsi iedomāties savu ikdienu bez sportošanas, deju nodarbībām vai kā cita, ko esi apņēmusies darīt. Iespējams sākumā var nākties mazliet piespiesties, taču vēlāk būsi sev ļoti pateicīga. Izveido konkrētu plānu, kad darīsi konkrētas lietas. Tas palīdzēs pieturēties pie pašdisciplīnas un kārtības, kā arī būsi jau morāli sagatavojusi sevi, ka tev tas ir jāizdara.

Neļaujies slinkumam

Visas labi zinām, ka slinkums šad un tad var patraucēt. Viens no slinkuma cēloņiem ir nepietiekama pārliecība par to, ka konkrētā lieta tavā dzīvē ir vajadzīga. Ja skaidri nezināsi, kāds būs gala rezultāts, vai kāda iemesla dēļ vēlies to uzsākt, un ko sagaidi, tad ātri vien pazaudēsi motivāciju turpināt. Pirms ķeries pie darba, saproti un pieraksti, kāds ir tavs mērķis, ko tu vēlies ar to sasniegt un kāpēc. Lai ikdienā sev atgādinātu par tiem, izveido kolāžu vai iedvesmu dēli. Katru reizi uz to palūkojoties, atgādināsi sev uz ko tiecies.

Pajautā draudzenei

Kopā vienmēr ir jautrāk! Varbūt arī tava draudzene ir apņēmusies darīt ko ļoti līdzīgu vai tieši to pašu, ko tu. Viņa tevi lieliski motivēs sākt un turpināt virzīties pretī saviem mērķiem, kā arī jūsu starpā radīsies draudzīga konkurence, jo atzīsti, ka katrai jau tomēr gribās būt labākajai. Papildus, tu ne tikai piepildīsi apņemšanos, bet arī pavadīsi vairāk laika kopā ar savu labāko draudzeni. Lieliska kombinācija!

Jauni domubiedri

Ja esi apņēmusies apgūt kādu jaunu prasmi kursos vai nodarbībās, kas ietver vairākus cilvēkus, tad noteikti izmanto iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kam ir līdzīgas intereses un mērķi, kā tev. Jums uzreiz būs par ko parunāt, varēsiet dalīties iespaidos un pieredzē. Turklāt, vēlme satikt šos cilvēkus motivēs tevi doties uz nodarbībām atkal un atkal.

Vairāki mazie mērķi ceļā uz lielo

Ja esi sev uzstādījusi apņemšanos, kuras sasniegšanai nepieciešams lielāks darbs un laika periods, tad noteikti sadali lielo mērķi, vairākos mazākos mērķos/ uzdevumos, kas motivēs tevi nenolaist rokas, jo katra mazā mērķa sasniegšana tevi par soli pietuvinās galamērķim. Padomā, kas ir tās lietas, kas tev jādara, lai īstenotu lielo gala rezultātu un sāc ar tām.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_708436087.jpg

Kā nezaudēt motivāciju un izpildīt savas jaunā gada apņemšanās?

Izdomāt, ko vēlies sasniegt ir viens, bet kā nezaudēt apņemšanos šīs vēlmes īstenot? 

04.02.2019 Atvērt

Seleriju sulas trends

28.01.2019

Daudz esam dzirdējušas par burkānu un biešu sulām, bet šobrīd pasauli pārņēmis seleriju sulas trends. Par to mēs varam pateikties Instagram veselīgā uztura influenceriem. Tā ne tikai satur daudz vērtīgu vielu, bet pazemina arī asinsspiedienu, un ,kombinējot to ar citām veselīgajām sulām, tās labās īpašības tika vairojas!

Vērtīgo vielu bumba

Seleriju sulā atradīsi tādus cilvēka organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas kā kāliju, magniju, kalciju, dzelzi, cinku, nātriju un fosforu, arī vitamīnus – C, K, E, B. Un vēl daudz dažādu vielu, kas spēcinās tavu organismu un imunitāti. Šīs vielas izdalās tieši tajā brīdi, kad tiek spiesta sula

Kam tā vajadzīga?

Seleriju sula palīdz ārstēt sirds slimības, artrītu, aterosklerozi, vēdera iekaisumu, dažādas ādas slimības un paaugstina libido. Ja nevari vakaros aizmigt un mokies ar bezmiegu, tad seleriju sula tev būs tieši laikā, tā labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu un palīdz cīņā ar migrēnu. Seleriju sula ir īpaši ieteicama arī cilvēkiem, kas saskārušies ar lieko svaru. Nemēģini brīnumzālītes, bet labāk izvēlies svaigo un vitamīniem bagāto seleriju sulu.

Pievienoto savai ik rīta rutīnai

Tā kā seleriju sula ir bagātīgs vitamīnu un antioksidantu avots, tā lieliski palidinās tavu ik rīta rutīnu. Pluss tā satur ļoti maz cukura. Bet nepaļaujies tikai uz seleriju sulu, kā vienīgo vitamīn avotu, jo veselīgam uzturam jābūt daudzveidīgam.

Kopā garšīgāk

Tā kā selerijai ir specifiska garša, kas ne visiem cilvēkiem iet pie sirds, tad piedāvājam zaļās sulas kokteiļa recepti. Tev vajadzēs – pusīti no seleriju buntītes, krūzīti rupji sagrieztu pētersīļu un piparmētru, divus nomizotus citronus vai laimus, divus vidēja izmēra gurķus. Šo visu liec sulu spiedē un iegūsti svaigu un ļoti veselīgu sulu. Lai labi garšo!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1089373934.jpg

Seleriju sulas trends

Daudz esam dzirdējušas par burkānu un biešu sulām, bet šobrīd pasauli pārņēmis seleriju sulas trends. 

28.01.2019 Atvērt

8 matu sakārtojumu un krāsu trendi, kas jāizmēģina šogad!

16.01.2019

Jauns gads ir jaunām iespējām, arī jaunam izskatam. Dabīgi vai krāsoti, lokaini vai taisni. Lasi rakstu un uzzini ar kādiem lieliskiem matu sakārtojumiem mēs šogad varēsim papildināt savu izskatu!

DŪMAKAINI ROZĀ

Meitenīgi, bet ļoti aktuāli. Rozīgie matu toņi atdzīvinās tavu izskatu, ja ikdienā apģērbā izvēlies netrālus vai melnbaltus toņus.

LIVING CORAL

Arī 2019. gada krāsa -Living coral jeb koraļļu krāsa –atspoguļojas matu krāsu trendos. Ja vēlies būt pavisam pamanāma un izmēģināt ko drosmīgu, tad izvēlies saviem matiem orandžīgi rozīgo koraļļu toni! Šī matu krāsa lieliski izskatīsies dāmām ar siltāku, tumšu un zeltītu ādas toni.

MIGLAS PELĒKAIS

Ja nevēlies eksperimentēt ar izteikti košiem toņiem taču gribi izmēģināt ko jaunu, tad iespējams šis tonis būs tev – ļoti gaišs, dūmakaini pelēkais – snow bunny blonde, kas lieliski papildinās tavu izskatu ikdienā. Pelēki mati nav vecuma pazīme, tas ir modes trends, kas tik drīz nekur nepazudīs!

IZTEIKTI MELNAIS

Melni mati ar zilganu nokrāsu. Zilganais tonis piešķir matiem spīdumu, kas atgādina stiklu. Lieliski derēs sievietēm, kas vēlas palikt pie pārbaudītām vērtībām, bet uzlabotā versijā.

VIEGLI GOFRĒTI MATI

Jā, gofrēti mati atkal ir modē! Ja rudenī tie parādījās modes šovos, tad tagad tie ir aktuāli arī ikdienā. Gofra vilnīši piešķirs taviem matiem patīkami vieglu apjomu un rotaļīgu izskatu. Ja tev nav pieejama gofra, tas alternatīvs variants ir sapīt nelielas bizītes. No rīta tās izjaucot iegūsi līdzīgu efektu.

GLUDI UN KOPTI MATI

Ja līdz šim aktuāli bija bed head, messy hair jeb nesavāktie, izspūrušie mati, tad šogad modē atgriežas perfekti un nogludināti matu sakārtojumi. Perfekti taisni vai skaistas izteiksmīgas lokas – to izvēlies tu!

GARA ČOLKA

Čolka joprojām ir modē un var būt lielisks veids, kā atsvaidzināt savu koptēlu. Šobrīd īpaši aktuāla ir garāka čolka, ko vari viegli ieveidot un iegūt jaunu izskatu – atstāj priekšā vai sadali pa vidu uz pusēm.

MATI LĪDZ PLECIEM JEB BOB HAIRSTYLE

Taisini vai lokaini, ar čolku vai bez – šis matu garums šobrīd ir visaktuālākais. Tas ir viegli kopjams un lieliski izskatās jebkurā veidolā. Šī matu griezuma popularitāti apstiprina arī tas, cik daudz slavenības jau ir izvēlējušās tieši šo matu sakārtojumu!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1014456400.jpg

8 matu sakārtojumu un krāsu trendi, kas jāizmēģina šogad!

Jauns gads ir jaunām iespējām, arī jaunam izskatam. Dabīgi vai krāsoti, lokaini vai taisni. Lasi rakstu un uzzini ar kādiem lieliskiem matu sakārtojumiem mēs šogad varēsim papildināt savu izskatu!

16.01.2019 Atvērt

Kā saglabāt mieru Ziemassvētku trakumā?

18.12.2018

Ziemassvētku laiks ir viens no skaistākajiem brīžiem gadā, bet jautājums – kā saglabāt mieru, kad svētki tuvojas arvien straujāk un neapjukt lielajā svētku trakumā – ir bijis aktuāls gandrīz ikkatram. Lūk, daži padomi, kā šo skaisto laiku izbaudīt, lai tas tev sagādātu patiesu prieku.

Iepērcies internetā

Pirmkārt, iepirkšanās internetā tev aiztaupīs milzu stresu, kas rodas skrienot pa veikaliem starp simtiem cilvēku un mēģinot atrast vispiemērotākās dāvanas saviem mīļajiem. Tāpat aiztaupīsi sev arī stāvēšanu garajās rindās, kas velkas šķietami veselu mūžību. Tā vietā iekārtojies ar tējas krūzi uz dīvāna un veic svētku iepirkšanos internetā! Neaizmirsti ieskatīties arī Drogas e-veikalā un sagādāt saviem mīļajiem Ziemassvētku dāvanas, neizejot no mājām.

Neatliec gatavošanu uz pēdējo brīdi

Padomā, ko vari sagatavot vēl pirms pašiem svētkiem. Laicīgi izdomā, ko vēlēsies likt svētku galdā, un izveido produktu sarakstu ar visu, ko nepieciešams iegādāties. Neatliec arī pašu gatavošanu uz pēdējo brīdi – lielāko daļu no Ziemassvētku mielasta iespējams sagatavot jau vismaz dienu iepriekš. Tādejādi izvairīsies no situācijas, ka visu dienu pavadīsi pie plīts un svētku vakarā būsi pārgurusi. Labs risinājums, kā arī atvieglotu nastu namamātei ir “groziņi”. Sarunājat, ko katrs atnesīs, piemēram, kāds salātus, kāds saldumus utt.

Neliec tik lielu uzsvaru uz materiālistisku dāvanu

Parasti vislielākās galvassāpes sagādā izdomāt, ko uzdāvināt saviem mīļajiem, lai dāvanu saņēmējam būtu liels prieks. Lai arī ko tu izdomātu dāvināt, svarīgākais, lai dāvana nāktu no sirds. Visbiežāk cilvēki ar kuriem nesatiecies ikdienā priecājas par to, ka esi kopā ar viņiem, un pati dāvaniņa ir tikai simboliska. Kopīgs piparkūku cepšanas vakars ar draudzenēm vai pastaiga cauri Ziemassvētku tirdziņam, baudot dažādus gardumus, būs daudz nozīmīgāka par dārgu dāvanu.

Palīdzi citiem

Mūsdienu pasaulē ir viegli aizmirst, ka Ziemassvētki ir par došanu un palīdzēšanu citiem nevis dāvanu saņemšanu. Tāpēc atvelti laiku, lai veiktu brīvprātīgo darbu vai ziedotu tev svarīgai labdarības organizācijai. Aizej uz dzīvnieku patversmi un pastaigājies ar suņiem, sagatavo dāvaniņu kādam vientuļam senioram vai bērniņam, kam nācies nonākt grūtībās. Tā tu sev pašai sagādāsi vislabāko svētku dāvanu – siltuma sajūtu sirdī, ka esi kādam palīdzējusi.

Atvēli laiku ģimenei un draugiem

Dažkārt gribot, lai viss būtu perfekti, aizmirstam par pašu svarīgāko svētkos – būšanu kopā ar ģimeni un draugiem. Laiks, ko veltīsi viņiem, būs daudzkārt vērtīgāk pavadīts, nekā skrienot un mēģinot paspēt neiedomājams lietas. Uz mirkli apstājies un padomā, kas tev svarīgāks, jo kā saka – pati dārgākā dāvana, ko otram vari pasniegt, ir tavs laiks.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_754907647.jpg

Kā saglabāt mieru Ziemassvētku trakumā?

Ziemassvētku laiks ir viens no skaistākajiem brīžiem gadā, bet jautājums – kā saglabāt mieru, kad svētki tuvojas arvien straujāk un neapjukt lielajā svētku trakumā – ir bijis aktuāls gandrīz ikkatram. 

18.12.2018 Atvērt

Modes un kosmētikas trendi, kas tev noteikti jāizmēģina šoziem!

12.12.2018

Kādus modes un kosmētikas trendus mēs šoziem varam pārņemt no modes šoviem? Tērpties visā, kas spīd, ierasto melno aizstāt ar brūno, papildināt sava drēbju skapja bikšu sadaļu un neaizmirst spīdumus izmantot arī meikapā. Modes trendi, kuri pat minimālistiska stila piekritējām ļaus atrast ko tīkamu savai gaumei.

Velveta Skiny-Jeans

Modes trends šoziem, par ko pastāstīt draudzenēm, ir velveta skiny-jeans. Tā kā velvets jau pats par sevi ir aktuāls, tad ir pienācis laiks to valkāt arī ierasto džinsu vietā. Velveta skiny-jeans ir vismaz trīs plusi, kāpēc tiem ir jābūt tavā skapī. Pirmkārt, ar tām noteikti būs siltāk, bet izskatīsies tikpat apburoši. Otrkārt, tās pieejamas gaumīgos toņos – arī šoziem aktuālajā brūnajā krāsā. Un trešais – tās ir lielisks iemesls nopirkt ko jaunu!

Brown is the new black

Krāsa, kas šobrīd aizstāj melno, ir brūna. Ne tikai daļēji, bet visā apģērbā – no galvas līdz kājām. Apvieno to ar aktuālo animal print un velveta audumu, vai kādu spilgtu krāsu. Ja brūns džemperis, brūnas bikses un brūns mētelis tev ir par daudz, tad brūnais tikpat lieliski izskatās kopā ar ierasto melno vai balto krāsu.

Bronze glow

Mirdzoša āda, dūmakainas bronzas krāsas acu ēnas un nude lūpu krāsa – tā ir šīs sezonas grima top kombinācija. Kā redzi, arī kosmētikā parādās līdzīgi trendi kā modē. Brūnie toņi + spīdumi. Ar šo kombināciju tu noteikti panāksi lielisku meikapu gan ikdienai, gan svētkiem. Bronzerim, izgaismotājam, acu ēnām un citiem kosmētikas produktiem ar spīdumiem vai mirdzumu šoziem noteikti ir jāatrodas tavā kosmētikas maciņā.

Kristāli, spīdumi un gliteri

Tā kā spīdumi šobrīd ir izteikts modes trends, tad tie ir aktuāli gan apģērbā, gan grimā! Sākot ar nelieliem kristālu akcentiem un dažiem spīdumiem līdz apģērbiem, kas pilnībā noklāti ar tiem. Tāpat arī meikapā – no spīdīgām acu ēnām līdz pat visai sejai noklātai ar spīdumiem. Katrā gadījumā šoziem izvēloties spīdumus tu nekļūdīsies un izskatīsies žilbinoši gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
blogeriiesaka/shutterstock_1068419519.jpg

Modes un kosmētikas trendi, kas tev noteikti jāizmēģina šoziem!

Kādus modes un kosmētikas trendus mēs šoziem varam pārņemt no modes šoviem?

12.12.2018 Atvērt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 18