Atsauksme par jauno Rival de Loop dekoratīvo kosmētiku

03.04.2018

Marts ir tas mēnesis, kuru visvairāk sajūtam kā pavasari un kad vēlamies atjaunot garderobi vai kosmētikas maciņa saturu. Līdz ar šo mēnesi pavasara vēsmas ienākušas arī veikalos Drogas, kur pieejams jauns dekoratīvās kosmētikas zīmols no Vācijas – Rival de Loop.

Dažus jaunumus paspējusi iepazīt arī grima māksliniece Linda Liepiņa, tādēļ aicinām lasīt tālāk viņas pārdomas.

Rival de Loop lūpu produkti

Visi trīs lūpu krāsu toņi mani patīkami pārsteidza! Nude tonis nr.12 ir tiešām izsmalcināts un lielisks tādiem gaišajiem, vēsajiem tipiem kā es. Nav par bālu, nav par rudu, nav par rozā. Vīrs uz jautājumu, kā viņam patīk šis tonis atbildēja: „tā ir tā Marc Jacobs lūpu krāsa?” Noteikti pirkšu vēl!

Tonis nr.06 matt ir lielisks ikdienas putekļaini dabiski sārtais, bet ar odziņu. Šos es dēvēju par mammu neitrālajiem toņiem un, starp citu, saņēmu komplimentu par lūpu toni no neviena cita kā savas mammas! Atkal negaidīti jāuzslavē Rival de Loop, jo tādi netverami toņi šajā cenu kategorijā parasti nav atrodami. Vienīgi mulsināja neliela graudainība klājot to uz lūpām. Kad lūpu krāsa ir uzklāta un ar lūpu dabisko siltumu sasilusi, tā kļūst gluda un vizuāli nekādu graudainību neredz, tomēr par krēmīgāko to nenosaukt. Bet komfortabla un nerada sausinošu sajūtu.

Burvīgais, burvīgais tonis nr.05! Vasaras sarkanais. Košs, pigmentēts un atkal tiešām lielisks un netverams tonis. Dažās gaismās rada aizdomas par koralli, citās nedaudz šķiet ka rozīgi sarkans! Noteikti ir jāpamēģina visiem, ļoti forša ir arī konsistence.

Tā kā man ir izteikti taukaina sejas T zona un lūpu krāsas turas slikti, biedēja, ka šīs lūpu krāsas būs treknas un „aizpeldēs” pirmajā stundā, bet visas trīs ir noturīgas, diezgan stingras, ļoti pigmentētas un sedzošas, neskatoties uz to, ka matēta skaitās tikai viena no tām.

LLLL jeb Rival de Loop Long Lasting Lip Liner

Par lūpu zīmuļiem man arī ir pozitīvas sajūtas – tekstūra ir nedaudz pastingra un vaskaina, bet ne tik traki, lai tas īpaši sarežģītu uzklāšanu. Līdzīgi kā ar lūpu krāsām – milzu ovācijas par toņiem! Neviens nav plakans, primitīvs un banāls.

Cherry Red ir viegla plūmju pieskaņa, Watermelon rozā neizskatīsies muļķīgi arī uz nobriedušākas kundzes lūpām, bet mans vislielākais atradums visā šajā kolekcijā ir zīmulis Rosewood, kas ir tiešām lielisks dabiskais tonis, ar kura palīdzību lūpu apjomu var padarīt lielāku tā, ka nevienam neradīsies aizdomas par šo sievišķīgo viltību. Uzklāju zīmuli pa visu lūpu līniju, pa virsu spīdumu ar faktiski jebkādu toni un voila! – lūpu palielinoša procedūra par grašiem.

Tas, kas gaišādainiem, vēsiem tipiem ir Rosewood, nedaudz tumšākiem un siltākiem būs tonis Biscuit. Rosewood zīmulis no testējamā maisa pirmais iekāpa manā kosmētikas maciņā!

Rival de Loop acu produkti

Acu zīmuļi Rival de Loop Automatic Eyeliner košos toņos ir piemēroti tiem vecākiem, kuri vēlas apmierināt desmitgadīgās meitas lūgumu pēc krāsainiem acu zīmuļiem, bet nevēlas lai viņa izskatās pēc klauna, kas izlidojis cauri varavīksnei :) Sedzamība un toņu intensitāte ir vāja.

Rival de Loop skropstu tuša excEYEting Lashes mascara 01 black

Patīkams pārsteigums! Man ir garas, bet smalkas skropstas, ko ir ļoti viegli saķepināt, un šī bija lieliska, LIELISKA tuša, lai panāktu vieglu, pūkainu efektu. Izskatās, ka man ir tūkstotis skropstu! Tiem, kuri mīl dramatismu un apjomu, ir jāiet garām, bet tiem, kuri grib dabiski izteiktu efektu, šo tušu noteikti ir vērts patestēt. Atgādina kādu cita zīmola tušu, bet desmit reizes lētāk. Nemanīju, ka smērējas un noteikti nebirst, bet viegli nāk nost, kas liek domāt, ka romantiska pastaiga lietainā vasaras vakarā ar šo tušu varētu būt slikta ideja.

Acu ēnu palete Rival de Loop Nude Bronze 03

Ja jūs esat ikdienas neitrālo toņu paletes meklējumos un negribat atstāt nelielu bagātību par citu zīmolu paletēm, šī ir tiešām laba alternatīva! Toņi ir ļoti mierīgi un darba videi piemēroti, un arī pigmentācija ir laba. Ēnas ir mīkstas, sedzošas un turas samērā labi pat bez acu ēnu bāzes. Patīkams pārsteigums! Labprāt pamēģināšu arī citas.

Rival de Loop produkti sejai

Rival de Loop Concealer & Brightener

Es gribēju Tevi mīlēt, dārgais konsīleri, un sākotnēji, kad ieraudzīju Tavu aplikatoru un to, cik jauki klikšķinot var dabūt ārā produktu, man likās, ka iespējams mums viss sanāks. Bet tad es sapratu, ka mēs vienkārši neesam viens otram piemēroti. Es gribēju augstu sedzamību, Tu man devi vidēju. Es gribēju, lai Tu nokalsti jeb nofiksējies, bet Tu turpināji būt krēmīgs. Es laižu Tevi brīvībā un ticu, ka atradīsies kāda lēdija, kurai gribēsies šo nemanāmo efektu un Tavas mitrinošās īpašības. Mums vienkārši nav pa ceļam :)

Rival de Loop Natural Lift Makeup 01

Tonālā krēma tonis labs, kas jau ir milzīgs kompliments, tomēr kaut kas konsistencē nepatika, jo it kā produkts skaitās ar liftinga efektu un ir diezgan plūstošs, taču manai ādai lika izskatīties vecākai un porainākai nekā tā ir.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/rdl.jpg Eksperts: Linda Liepiņa

Atsauksme par jauno Rival de Loop dekoratīvo kosmētiku

Marts ir tas mēnesis, kuru visvairāk sajūtam kā pavasari un kad vēlamies atjaunot garderobi vai kosmētikas maciņa saturu. Līdz ar šo mēnesi pavasara vēsmas ienā

03.04.2018 Atvērt

Piedzīvo košumu!

29.03.2018

Līdz ar pirmajām pavasarīgajām dienām mostas ne vien daba, bet arī mūsu dzīvesprieks un enerģija. Apkārt virmo tik daudz iedvesmojošu krāsu un jaunumu, ka vēlme visu izmēģināt ir pašsaprotama! Tādēļ tieši tagad mūsu veikalos iepriecinošas cenas ir gan košai un elegantai dekoratīvajai kosmētikai, matu kopšanas un veidošanas produktiem, gan pacilājošiem aromātiem dāmām un kungiem.

Novēlam būt skaistām un iedvesmas pilnām!

Sadarbībā ar profesionālu radošo komandu ir tapusi Drogas pavasara kampaņa „Piedzīvo košumu!”, kuru šoreiz iemieso dzīvestila blogere Maija Armaņeva. Komandā ir arī stiliste Žanna Dubska, stilistes asistente Katrīna Dzērve, grima māksliniece Linda Liepiņa, frizieris Dāvids Zaķis un fotogrāfs Jānis Deinats.

Aicinām lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā tapa Maijas grims soli pa solim.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2017/linda_liepina_cmyk.jpg Eksperts: Linda Liepiņa

Piedzīvo košumu!

Drogas pavasara kampaņas „Piedzīvo košumu!” modele šoreiz ir dzīvestila blogere Maija Armaņeva. Aicinām lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā tapa Maijas grims soli pa solim.

29.03.2018 Atvērt

Laimīga sieviete ir skaista sieviete

27.03.2018

Sievietes skaistums veidojas no iekšējās harmonijas un mīlestības pret sevi. Laimīga sieviete ir skaista sieviete”. Mēs katra it kā to saprotam, bet vai izdodas ievērot un pietuvoties mērķim? Drogas Dāmu skolas eksperte – psiholoģe Elita Keiša – atgādina dažus padomus iekšējās harmonijas sasniegšanai.

Elita Keiša: „Mēs katra varam sevi veidot, mācīt, uzburt par to, ko vien vēlamies – viss atkarīgs tikai no pašas. Kā to izdarīt? Iepazīsti sevi – savas sajūtas un emocijas, savas labās un sliktās īpašības, izskatu un ķermeni, ieklausies savās bailēs, arī skumjās, izzini savas patiesās vajadzības un apmierini tās. Svarīgi – pieņem sevi tāda, kāda esi! Bet esi arī patiesa un sevis mīloša! Jo Sieviete, kas mīl sevi, ir sieviete, kas pazīst sevi, pārzina savas jūtas, resursus, iespēju robežas un prot tos izmantot. Ja vēlamies, lai mūsu personība izstarotu īpašu dvēseles skaistumu, mums pastāvīgi jāstrādā ar sevi. Jāattīsta pozitīvās īpašības – godīgums, labestība, cieņa, līdzjūtība, gatavība palīdzēt u.tml. Pati lielākā dzīves vērtība ir ne jau tas, kas tev pieder, bet tas, kas tu esi.”

Iekšējā skaistuma audzēšana sevī ir ilgstošs un smalks darbs, kā arī viens no svarīgākajiem pakāpieniem personības pilnīgošanas procesā. Pozitīvu īpašību attīstība sevī sniedz vairāk apmierinātības un laimes sajūtas nekā fiziski taustāmu vērtību iegūšana. Rezultātā dvēselē iemājo miers.

Psihologi iesaka vairākus katram pieejamus paņēmienus, kā pietuvoties šim mērķim, un katra paša spēkos ir ievērot vienu vai vairākus.

 1. Esiet pateicīgi. Piezvaniet vai apciemojiet cilvēku, kurš jūsu labā ir paveicis kaut ko labu (kaut arī tas ir bijis jau sen). Izsakiet savu atzinību, kaut arī cilvēks to pavisam negaida.
 2. Noskaņojieties optimistiski. Vienus un tos pašus apstākļus var uztvert ļoti atšķirīgi un dažkārt pat traģēdija mūs dara stiprākus.
 3. Nesalīdziniet sevi ar citiem. Laimīgi cilvēki neseko līdzi citu veiksmēm un neveiksmēm, bet salīdzina sevi ar to cilvēku, kāds pats bijis pirms laika. Viņi uzticas savai izjūtai par to, kā virzās lietas.
 4. Izrādiet labsirdību. Labas, nesavtīgas lietas (kaut vai pašas nenozīmīgākās), kā nekas cits ļauj izjust dzīves garšu un piesātināties ar pozitīvu enerģiju.
 5. Pielieciet pūles attiecību veidošanā ar citiem cilvēkiem. Tiecieties ar citiem cilvēkiem bez īpaša iemesla, nežēlojiet laiku, vārdus un jūtas, lai paustu savu siltumu un pieķeršanos un mācieties ieklausīties.
 6. Izdomājiet grūtību pārvarēšanas veidus. Problēmas risinājums ne vienmēr slēpjas attiecību skaidrošanā. Gūstiet mācību no neveiksmēm.
 7. Mācieties piedot. Pat, ja vairs nesazināties ar savu pāridarītāju, uzrakstiet viņam „piedošanas vēstuli” (nosūtīt nav obligāti). Laimīgi cilvēki spēj pacelties pāri jebkuram aizvainojumam.
 8. Tiecieties pēc izjūtas, ko var salīdzināt ar „straumi”. Meklējiet nodarbošanos, kas ļaus pilnībā izpaust pašaizliedzīgo spēku un likt lietā savas spējas. „Straumi” var atrast pat ar rutīnu apaugušās lietās, ja vien tajās spēsiet saskatīt jēgu un savu prasmju pielietojumu.
 9. Izjūtiet dzīves garšu. Pievērsiet uzmanību sīkiem prieka brīžiem, labām ziņām, apbrīnojiet to, kā iekārtota pasaule, nepalaidiet garām ikdienišķas baudas.
 10. Izraugieties pienācīgus mērķus. Lai tie būtu elastīgi, sasniedzami un noved pie kaut kā, nevis aizved no kaut kā.
 11. Attīstiet garīgumu. Tas sniedz atbildes uz daudziem ikdienišķiem jautājumiem.
 12. Rūpējieties par savu ķermeni. Atvēliet pietiekamu laiku miegam un ķermeņa vingrinājumiem. Meditējiet – tas palīdzēs uztvert organisma vajadzības. Ieklausieties savā ķermenī.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_476340778.jpg Eksperts: Elita Keiša

Laimīga sieviete ir skaista sieviete

Drogas Dāmu skolas eksperte – psiholoģe Elita Keiša – atgādina dažus padomus iekšējās harmonijas sasniegšanai.

27.03.2018 Atvērt

Padomi, kā ilgāk mājās saglabāt kārtību un tīrību

20.03.2018

Nenoliedzami, daudzi no mums mājas uzkopšanu uzskata par apgrūtinošu un nepatīkamu uzdevumu, kas aizņem daudz laika un kļūst par brīvdienu galveno aktivitāti. Tā tam nav jābūt, tādēļ lasi šos piecus padomus, lai atvieglotu mājas soli.

Velti mājas uzkopšanai 20 minūtes katru dienu. Kurš teicis, ka jādara viss un uzreiz, lai māja izskatītos tīra un kārtīga? Pat ja dienā izpildīsi tikai vienu darbiņu, piemēram, aši izsūksi grīdu vai noslaucīsi viesistabā putekļus, tu būsi pārsteigta, ka pamazām lietas šķietami sāks nokārtoties pašas no sevis. Uzliec taimeri uz 20 minūtēm un ķeries pie darba!

Vienmēr saklāj gultu. Tādejādi ne tikai tava guļamistaba acumirklī izskatīsies kārtīgāka, bet arī tu pati jutīsies možāka un gatava uzsākt jaunu dienu.

Ievēro principu – ja kaut ko paņem, noliec to vietā. Izklausās tik pašsaprotami, taču ikdienas steigā var piemirsties. Garantējam, ka vienu lietu nolikt vietā ir daudz ātrāk un vieglāk, kā veselu lērumu.

Uzkop gatavošanas laikā. Kad pēc garšīgām vakariņām tā vien gribas ieritināties dīvānā un atpūsties, uzkopt nekārtību, kas izveidojusies gatavošanas laikā, droši vien ir pēdējais, ko vēlies darīt. Izdari sev pakalpojumu un satīri uzreiz! Pēc tam atliks tikai nomazgāt dažus netīrus šķīvjus un galda piederumus.

Nomazgā traukus pēc katras maltītes. Trauku mazgāšana var būt īsts bieds. Tas ir darbs, ko tā vien gribas atlikt uz kādu vēlāku reizi. Turklāt trauku mazgāšana neaizņem tik daudz laika, kā iedomājies – it īpaši, ja mājās pieejama trauku mazgājamā mašīna. Centies ieviest paradumu nomazgāt traukus vai salikt tos trauku mazgājamā mašīnā pēc katras maltītes. Nākamajā rītā pamostoties un visapkārt neredzot trauku kalnus, tu būsi sev pateicīga!

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_konkura_bilde_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Padomi, kā ilgāk mājās saglabāt kārtību un tīrību

Daudzi no mums mājas uzkopšanu uzskata par apgrūtinošu un nepatīkamu uzdevumu, taču tā tam nav jābūt. Lasi šos piecus padomus, lai atvieglotu mājas soli.

20.03.2018 Atvērt

5 sezonas grima tendences, kas tev noteikti jāizmēģina!

14.03.2018

Modes un grima pasaulē viss nemitīgi mainās un izsekot līdzi jaunākajām tendencēm var būt grūti, turklāt ne visas dizaineru izsapņotās vīzijas iespējams realizēt arī dzīvē. Neapjūc plašajā modes pasaulē un iepazīsties ar šīs sezonas top trendiem! Izmēģini tos un veidojot grimu izmanto meistarīgās L’Oreal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas Drogas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus.

Spilgtas lūpas ir atgriezušās modē ar jaunu spēku! Ļaujies krāsu valdzinājumam un uzdrīksties izmēģināt šīs sezonas aktuālāko krāsu – ultravioleto. Maģija, kosmisks spēks un iztēle – tas viss apvienojies šajā spilgtajā tonī! L’Oreal Paris grima māksliniece Una Bernatoviča atgādina, ka spilgta krāsa uzliek savus pienākumus – neaizmirsti par lūpu sagatavošanu pirms krāsošanas. Izmantojot speciālu skrubi vai cukuru, maigi iemasē to lūpās un noskalo ar ūdeni vai noņem ar mitru drāniņu, atsedzot perfekti gludas lūpas – gatavas krāsošanai! Īpaši perfektam koptēlam grima māksliniece iesaka apkārt lūpām uzklāt konsīleri, kas lūpas vizuāli izcels vēl vairāk.

Joprojām aktuāla ir make-up klasika – acu laineris. Šogad tas ieguvis jaunas, netradicionālas formas, krāsas un pielietošanas veidus. Noteikti uzdrīksties un izmēģini „apgriezto laineri” – tā vietā, lai veidotu izteiksmīgu līniju uz acs plakstiņa, izveido to zem acs, tādejādi iegūstot spēcīgu un košu koptēlu.

Mirdzi! Izgaismota, mirdzoša āda ir šeit uz palikšanu. Sen pagātnē palikuši laiki, kad izgaismotājs bija paredzēts tikai vaigu kauliņiem. Šogad izgaismotājs ir kļuvis vēl spilgtāks, mirdzošāks un koncentrētāks. Izgaismotāju toņu ziņā īpaši dominē zelts, kas lieliski izskatīsies iesauļotas ādas īpašniecēm, kamēr gaišākai ādas krāsai vēlams izvēlēties vēsākus toņus. Una Bernatoviča iesaka izgaismotāju uzklāt uz atsevišķām sejas vietām, ko vēlies izcelt – vaigu kauliem, pieres, deguna centra, virslūpas un zoda.

Viens no mazajiem grima trikiem ir izgaismoti acu kaktiņi, kas acumirklī atver acis un padara tās dzidrākas. Šajā sezonā izmēģini ne vien ierastos baltos un šampanieša toņus, bet arī metāliski oranžus, rozā vai pat gaiši zilus, kas piešķirs tavam grimam jautrus krāsas pieskārienus.

Kuplinoša skropstu tuša šosezon būs tava labākā draudzene! Kuplas, nedaudz saķepušas skropstas un perfekta āda ir šīs sezonas top kombinācija. Lai noslēptu ādas nepilnības, seko Unas Bernatovičas padomam un pirms tonālā krēma uzklāšanas izmanto grima bazi. Izvēlies grima bāzes ar zaļu toni, ja nepieciešams nosegt sarkanus vaigus, kapilārus vai pumpiņas. Savukārt izlīdzinošās grima bāzes noderēs, ja nepieciešams izlīdzināt sejas reljefu un padarīt to gludāku.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/dsc_5946-e1507292303884-241x300.jpg Eksperts: Una Bernatoviča

5 sezonas grima tendences, kas tev noteikti jāizmēģina!

Iepazīsti šīs sezonas grima trendus! Izmēģini tos un izmanto meistarīgās L’Oreal Paris grima mākslinieces Unas Bernatovičas Drogas Dāmu skolā sniegtos ieteikumus.

14.03.2018 Atvērt

Ko par dzīves baudīšanu mācīties no francūžiem?

10.03.2018

Eifeļa tornis, šauras ieliņas, tikko ceptu kruasānu smarža, nesteidzīgas pastaigas... Dzīve Francijā šķiet īsta idille! Ja arī tu kādreiz esi ilgojusies pēc franču dzīvesstila, bet vēl neesi gatava sakrāmēt koferus un iegādāties vienvirziena biļeti, iepazīsties ar četriem vienkāršiem pamatprinciem, kā izbaudīt franču dzīves šarmu tepat.

Pārvietojies kājām

Garas, nesteidzīgas pastaigas brīvdienās ir lieliskas, taču neaizmirsti, ka pārvietoties kājām var arī ikdienā. Ne velti franču sievietes ir slavenas ar savu slaido figūru. Viņām jau sen zināms, ka pārvietošanās kājām ir ne vien izdevīga, bet var aizstāt sporta zāles apmeklējumu. Galvenais nesteidzies un pacel acis no trotuāra, lai pavērotu, kas notiek visapkārt.

Atslēdzies

Būt aizņemtai nenozīmē būt produktīvākai vai labākai par kādu citu. Varbūt gluži pretēji – tas norāda, ka tava dzīve varētu būt labāk plānota un organizēta. Mācies no francūžiem – izvērtē un atrodi, kas tavā dzīvē ir patiešām svarīgs, un atsakies no visa liekā, tādējādi atrodot vairāk laika laiskiem brīžiem un mazajiem dzīves prieciņiem.

 

Ēdiens un tā baudīšana ir māksla

Kuram gan nav pazīstama situācija, kad, pārnākot mājās, tā vien gribas aši kaut ko apēst un ieslīgt dīvāna maigajās skavās. Diemžēl šīs nav tās veselīgākās maltītes, kā arī jau atkal steidzies – ātrāk paēst, ātrāk atpūsties. Arī ēdiena gatavošana var būt atpūtas veids. Tas, ko varam aizgūt no francūžiem, ir gatavot mājās, gatavot kopā un vakariņot kopā, izbaudot citam cita kompāniju pie gardas maltītes.

Svini dažādību gan cilvēkos, gan lietās

Debates, viedokļu apmaiņa un sarunas, tas viss franču kultūrā tiek svinēts. Nebaidies iesaistīties sarunā ar kādu, ar kuru tev ir atšķirīgi viedokļi! Tā vietā uzklausi, pieņem un svini to, ka šie atšķirīgie viedokļi spēj pastāvēt cits citam blakus. Līdzīgi ar lietām un mēbelēm. Citādāks nenozīmē sliktāks. Lietotām un vecām lietām piemīt savs šarms. Nākamreiz, kad vēlies atjaunot dzīvokļa interjeru, dodies uz kādu no lietoto krāmu bodītēm un varbūt atradīsi īstu pērli.

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_203715250_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

Ko par dzīves baudīšanu mācīties no francūžiem?

Ja arī tu kādreiz esi ilgojusies pēc franču dzīvesstila, iepazīsties ar četriem vienkāršiem pamatprinciem, kā izbaudīt franču dzīves šarmu tepat.

10.03.2018 Atvērt

2018. gada trendi modē – ko aizgūt?

07.03.2018

Modes un kosmētikas mīļi katru sezonu seko līdzi jaunajām tendencēm un cenšas tās piemērot savam stilam vai ikdienas paradumiem. Lasi būtiskākos trendus, lai 2018.gadā spētu būt ne vien apburoša, bet arī super stilīga!

80.gadu spozme

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. 80.gadu mirdzums, sportiskais stils un kičs ir atnācis atpakaļ ar lielu joni, līdzi nesot ne vien ikdienišķus stila elementus, bet arī kleitu fasonus, piemēram, atkailinātu plecu kleitas, drēbes neona krāsās vai metālisku toņu audumus.

No galvas līdz kājām sarkanajā

Krāsu neievērošana ir nepiedodama, ja 2018.gadā vēlies izcelties modes ziņā. Modes noteicēji un zinātāji vērš uzmanību ne vien uz ultravioleto, bet arī koši sarkano. Kliedzoši, pamanāmi, izteiksmīgi! Tā var būt gara kleita, bikses un žakete vai apģērbu mikslis, lai tērpos no papēžiem līdz matu galiņiem sarkanajā krāsā.

 

Lieli un izteiksmīgi grafiskie zīmējumi

Pēc divu gadu klusuma pauzes, 2018.gadā atgriežas krekli ar izteikti lieliem grafiskajiem zīmējumiem, taču šoreiz apvienojumā ar apģērbu kārtām. Piemēram, pavelc šādu kreklu zem kuplas lencīšu kleitas, pāri apspīlētai ikdienas blūzei. Jo vairāk kārtu, jo labāk!

“Karaļa jaunais tērps” jeb caurspīdīgi apģērbu elementi

Starp svārkiem ar augsto jostasvietu vai sievisķīgajiem bralette krūšturiem, kuri 2018.gadā veiks savu spozmes gājienu, īpaši jāizceļ ir caurspīdīgums un apģērba gaisīgums. Nebaidies izcelt savu sievišķību un veidot mazliet koķetīgu tēlu, piemēram, ar caurspīdīgu blūzi virs ikdienas topiņa vai caurspīdīgu kleitu virs apspīlētas ikdienas kleitas.

 

Gliteru un fliteru mirdzums

Fliteru mirdzums vairs nav tikai Jaunā gada sagaidīšanas cienīgs stila elements. 2018.gadā tas būs aktuāls ne tikai tērpos, kas paredzēti jautras naktsdzīves baudīšanai, bet arī dienas gaišajā laikā, piemēram, svārkus apvienojot ar ikdienas kreklu vai ikdienas bikses apvienojot ar spožu blūzīti.

Zeķes vienmēr un visur

Īsas zeķes ar sievišķīgiem vai atvērta purngala apaviem vairs nav nekas mulsinošs. 2018.gadā zeķēm ir jābūt tavai ikdienas sastāvdaļai un stila elementam. Tāpat modē atgriežas zeķzābaki, kuri bija iecienīti 90.gados.

 

Spilgti ziedu raksti

Šķiet, ka ziedu raksti apģērbā nekad neizies no modes. 2018.gads ir nācis ar izmaiņām, ziedu rakstus padarot masīvākus un spilgtākus, pietuvinot 80.gadu stila iezīmēm, apvienojot ar lielajiem grafiskajiem attēliem. Melnbalti, varavīksnes krāsās, spīdīgi – tam nav nozīmes, ja tie ir lieli!

 

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_738798271_-_copy.jpg Eksperts: Drogas

2018. gada trendi modē – ko aizgūt?

Apskati būtiskākos trendus, lai 2018. gadā spētu būt ne vien apburoša, bet arī super stilīga!

07.03.2018 Atvērt

2017. gada populārākās maskas

02.03.2018

Maskas ir lielisks izgudrojums, kam būtu jāatrodas ikvienas sievietes skaistumkopšanas arsenālā. Tās mitrina un baro sejas ādu, noņem liekās eļļas, attīra un sašaurina poras, izlīdzina sejas toni un piešķir ādai veselīgu mirdzumu. Papildu efekts noteikti ir tūlītējā svaiguma sajūta un iespēja sevi palutināt tā, kā esi to pelnījusi – ar īstu SPA mājas apstākļos.

Maskas šobrīd piedzīvo īstu slavas gājienu, jo tām ir milzumdaudz veidu un lieliskas funkcijas – mālu maskas, auduma jeb drāniņu maskas, plēves jeb peel-off, melnās un burbuļmaskas, ar zeltu un dimantiem sastāvā vai visgardāko augļu esencēm! Arī veikalu Drogas plauktus ik mēnesi papildina aizvien jaunas maskas, līdz ar to atliek tikai noteikt vēlamo rezultātu un izvēlēties atbilstošo masku.

 

TOP 20 maskas veikalos Drogas:

 • Mossa Vitamin Cocktail Instant Energy maska /nakts krēms sejai
 • Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb sejas maska
 • Mizon Bubble putojoša maska sejai
 • L’Oréal Paris Pure Clay Detox maska sejai
 • Cafe Mimi kašmira maska-cimdiņi rokām
 • Black Clean maska-plēve sejai ar aktivēto ogli
 • Mossa Age Excellence 5 minūšu pīlinga maska
 • Missha Pure Source Aloe maska sejai
 • Oh K! Avocado maska sejai
 • Mitomo Bee Venom+Gold maska sejai
 • Superdrug pīlinga maska sejai
 • Biovene Black Peel-Off maska sejai
 • Skin Republic Bubble Purifying +Charcoal putojošā maska sejai  
 • Himalaya Herbals attīroša nīma maska
 • Bio2You gēla maska ādai ap acīm
 • Beauty Formulas maska kājām-zeķītes
 • HQ intensīvi mitrinoša maska sejai
 • DNC zilais kosmētiskais māls
 • Ekel Ultra Hydrating Essence Aloe maska sejai
 • Eveline Cosmetics dimantu un 24K zelta maska-pīlings

 

Lai izvēli padarītu vieglāku un parādītu, kuras maskas jau pārbaudījušas un iecienījušas dāmas, Drogas organizēja klientu un blogeru balsošanu. Balsojumā TOP 10 ir šāds – zemāk pievienojam arī aprakstus un vērtējumus:

 1. Mossa Vitamin Cocktail Instant Energy maska /nakts krēms sejai
 2. Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb sejas maska
 3. Mizon Bubble putojoša maska sejai
 4. L’Oréal Paris Pure Clay Detox maska sejai
 5. Cafe Mimi kašmira maska-cimdiņi rokām
 6. DNC zilais kosmētiskais māls
 7. Mitomo Bee Venom+Gold maska sejai
 8. Mossa Age Excellence 5 minūšu pīlinga maska
 9. Missha Pure Source Aloe maska sejai
 10. Biovene Black Peel-Off maska sejai

 

Mossa Vitamin Cocktail Instant Energy maska/nakts krēms sejai

Daudzfunkcionāla sejas maska nogurušai, sausai un blāvai ādai. Samtaini maigā krēmveida maska vienā mirklī ādu padara mirdzošu un starojošu. Hialuronskābe izlīdzina ādu, antioksidanti rūpējas par kolagēna saglabāšanu un aizkavē novecošanu. Ogu multivitamīni sniedz maksimālu enerģijas un mitruma devu.

Šī maska ir universāla, jo to var lietot divos veidos

 • Kā masku: bagātīgi uzklājot uz tīras sejas ādas un noslaukot pēc 20 minūtēm
 • Kā nakts krēmu: uzklājot plānā kārtā uz tīras sejas ādas pirms miega

Produkta sastāvā atradīsi astoņus augu ekstraktus, hialuronskābi, C un E vitamīnus, turklāt tai nav pievienotas smaržvielas. Piemērota visiem ādas tipiem – arī jutīgai ādai.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb sejas maska

Īpaši mitrinoša, sejas apjomu atjaunojoša auduma maska. Efektivitātes bumba mitrumu zaudējušai ādai – nodrošina vienas nedēļas mitrināšanu tikai 15 minūšu laikā. Maska atsvaidzina un veldzē ādu, aizsargā to no ārējiem kaitējumiem un padara ādu mirdzošu. Kā arī mazina sīkās grumbiņas, saglabājot jauneklīgu izskatu.

Intensīvi mitrinošā maska atjauno ādas apjomu. Bagātināta ar granātābolu ekstraktu, hialuronskābi, kā arī mitrinošu serumu.

Mizon Bubble putojoša maska sejai

Auduma maska, kura ir piesūcināta ar koncentrētu esenci, palīdzēs aizsargāt sejas ādu pret kaitīgu apkārtējās vides iedarbību, attīrīt to no putekļiem un netīrumiem, izvadīt toksīnus.

Ieteicams lietot masku paplašināto poru un melno punktiņu esamības gadījumā, sausai, raupjai ādai, ādai ar nelīdzenu toni un iekaisumiem. Maska likvidē atmirušās daļiņas un atklāj „elpošanu” dzīvajām šūnām, attīra poras un veicina ādas atjaunināšanu, rada pretiekaisuma un nomierinošu darbību. Uzklājot masku uz ādas, tā pēc kāda laika sāk putoties, un tūkstošiem mazu burbulīšu maigi „masē” ādu, noņem stresu, atslābina.

L’Oréal Paris Pure Clay Detox maska sejai

Toksīnus izvadoša mālu sejas maska ar kokogli attīra ādu, nepadarot to sausu. Sastāvā esošā kokogle darbojas kā magnēts, piesaistot netīrumus un attīrot kā normālu, tā pārslogotu ādu. Krēmveida konsistence ļauj izvadīt toksīnus no ādas virsmas, dziļi attīrot poras un ļaujot ādai kļūt tīrai un skaistai.

Sastāvā esošais trīs dabiskas izcelsmes mālu apvienojums nodrošina tūlītēju un ilgstošu rezultātu. Kaolīns ‒ absorbē netīrumus un lieko sebumu. Montmorilonīts ‒ palīdz novērst ādas nepilnības. Gasūlas ‒ palīdz attīrīt sejas ādu. 

Pēc maskas lietošanas āda jau tūlīt kļūst mīkstāka, gludāka un mirdzošāka, bet pēc nedēļas iespējams novērot mazākas poras un uzlabotu ādas struktūru. 

Cafe Mimi kašmira maska-cimdiņi rokām

Maska rokām ar rozā māliem un kašmira ekstraktu + krēms ar šī, hohobas un amaranta sēkliņu eļļām. Vispirms rokām tiek uzklāta dziļi atjaunojoša un izlīdzinoša maska, tad jāuzvelk cimdiņi un pēc 15 minūtēm mīkstinošais efekts tiek papildināts ar krēma uzklāšanu, kas atjauno un dziedina ādu.

DNC zilais kosmētiskais māls

DNC zilais māls satur mūsu organismam nepieciešamos sāļus un minerālus. Piesātinot ādu ar dabīgajiem savienojumiem, zilais māls stimulē šūnu atjaunošanos un aktivizē asinsriti. Tam piemīt antibakteriāla, pretcelulīta un nomierinoša iedarbība. DNC zilajam mālam pieejami vairāki pielietojuma veidi – tai skaitā sejas ādas kopšanā, gatavojot sejas masku.

Mitomo Bee Venom+Gold maska sejai

Zīdaini maiga auduma sejas maska ar tradicionālajām japāņu sastāvdaļām: sake, zaļo tēju, kamēliju, tējas koka eļļu, sojas pupiņām un rīsu ieraugu. Maskai piemīt antiseptiskas, pretsēnīšu, pretinfekcijas un pretmikrobu īpašības, tāpēc to īpaši novērtēs problemātiskas ādas īpašnieces.

Papildu bagātīgajam sastāvam, maskai pievienots arī zelts un bišu inde. Zelts pozitīvi ietekmē kolagēna un elastīna veidošanos, padara ādu mirdzošu, savukārt bišu inde jau izsenis tiek plaši lietota kā ārstniecības līdzeklis, kas stimulē kolagēna un elastīna veidošanos, mitrina ādu un padara to tvirtāku.

20 – 30 minūšu laikā Mitomo Bee Venom+Gold maska spēj manāmi uzlabot sejas ādas stāvokli. Piemērota arī sausai un jutīgai ādai.

Mossa Age Excellence 5 minūšu pīlinga maska

Pīlinga maska, kas tūlītēji uzlabo sejas ādas izskatu. Tikai piecu minūšu laikā maska atjauno ādas toni un struktūru, samazina poras, gaisina hiperpigmentācijas plankumus un izlīdzina smalkās līnijas un krunciņas. Maskas sastāvā esošais dabīgais AHA pīlings mīkstina un attīra ādu.

Atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām mirdzošākam un svaigākam izskatam jau piecu minūšu laikā! Piemērota visiem ādas tipiem.

Missha Pure Source Aloe maska sejai

Missha piedāvā populārās Korejas sejas maskas no kokvilnas, kuras jau ir iekarojušas pircēju sirdis visā pasaulē. Missha masku plašā izvēle palīdz tikt galā ar visdažādākajām ādas nepilnībām. Dabīgie un efektīvie komponenti palīdzēs nogurušai sejas ādai atjaunoties, atpūsties un sajusties kā pēc procedūras salonā.

Missha Pure Source Aloe maskas sastāvā esošais alvejas ekstrakts satur vairākas aminoskābes, vitamīnus, minerālus. Mitrina un nomierina ādu, noņem iekaisumus.    

Biovene Black Peel-Off maska sejai

Melnā nolobāmā sejas maska Biovène darbojas kā netīrumu magnēts. Tā palīdz cīnīties ar pūtītēm, pinnēm un plankumiņiem. Sejas maska no ādas notīrīs vides radītos toksīnus un citus netīrumus. Dabīgie ekstrakti nomierina ādu, palīdz tai atgūt dabisko mitruma līdzsvaru. Āda kļūst maiga, bet poras acīmredzami samazinās. Bambusa ogles darbojas kā magnēts. Tās izvelk un absorbē netīrumus, kas 100–200 reizes pārsniedz to svaru.

Sejas maska Biovène piemērota visu tipu ādai. Viena iepakojuma pietiks apmēram 30 reizēm. Nesatur krāsvielas, parabēnus, parafīna eļļu vai silikonu. Pirms lietošanas īpaši svarīgi atvērt poras, citādi maskas efektivitāte būs mazāka!  

 

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/maskas_icon-02.png Eksperts: Drogas

2017. gada populārākās maskas

Maskas ir lielisks izgudrojums, kam būtu jāatrodas ikvienas sievietes skaistumkopšanas arsenālā. Uzzini, kuras iesaka Drogas klientes un blogeres.

02.03.2018 Atvērt

Padomi matu mazgāšanai

27.02.2018

Mēs zinām, netīri vai nespodri mati var sabojāt izdevušos dienu, taču nevajag pārdzīvot – lielai daļai cilvēku matus nevajag mazgāt katru dienu, pat ne katru otro dienu. Turklāt pilnīgi tīrus matus ir grūtāk ieveidot un pakļaut mūsu vēlmēm. Lai gan lielākā daļa no mums uzskata, ka matus nepieciešams mazgāt tikai lai atbrīvotos no netīrumiem, tā nav šampūna vienīgā funkcija. Mazgājot matus ar šampūnu, tas piesaista netīrumus, eļļas un taukvielas, kas uzkrājušās uz galvas ādas un matiem.

Jā, taukaini mati neizskatās pievilcīgi, radot nevīžīgu koptēlu. Taču tas, cik daudz dabīgo eļļu rada tava galvas āda, ir atkarīgs ne vien no vecuma, dzimuma, dzīvesstila, bet arī gēniem. Mazgāt matus katru dienu, ja uzskati, ka mati pastiprināti taukojas, nav nepieciešams, jo tā tikai kairināsi ādu vēl vairāk. Tā vietā mazgā matus ne biežāk par katru otro dienu, izvēloties šampūnu, kas radīts tieši taukainu matu īpašniecēm. Kā arī centies izvairīties no šampūniem, kuru sastāvā ir silikoni vai dabiskās eļļas. Lai saglabātu svaiguma sajūtu starp mazgāšanas reizēm, lieto sauso šampūnu.

 

 

Arī lokainu, sprogainu vai biezu matu īpašniekiem nākas saskarties ar grūtībām, piemēram, sausumu, jo mati nespēj tik labi uzsūkt galvas ādas radītās eļļas. Tiem, kuru galvas rotā sprogas, ir nepieciešams matus mazgāt ne biežāk kā vienu vai divas reizes nedēļā, lai neradītu matu bojājumus un ļautu tiem ilgāku laiku uzsūkt dabīgās eļļas. Jāizvairās no šampūniem, kuru sastāvā ir sulfāti, jo tie atņem mata dabiskās eļļas, un to vietā jāizvēlas mitrinoši šampūni.

Nav pārsteigums, ka pēc kārtīga treniņa matu sakārtojums vairs nav tik lielisks, kā tas bija pirms tam, jo to ir sajaucis matu bieds – sviedri. Sviedri izdala eļļas, kas matiem liek izskatīties netīriem. Ja treniņš nav bijis intensīvs un matu līnija nav sasvīdusi, droši vari iztikt bez matu mazgāšanas. Pietiks, ja galvas ādu kārtīgi izskalosi ar ūdeni un matu galiņiem lietosi kondicionieri. Ja tomēr sporta zālē esi pamatīgi pastrādājusi un matu līnija ir sasvīdusi, matus vēlams izmazgāt.

Ja matus tomēr patīk mazgāt katru dienu, speciālisti iesaka šampūnu lietot saknēm, matu galus nemazgājot vai darot to minimāli, citādi regulāra mazgāšana var nodarīt kaitējumu, padarot galus sausus.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/shutterstock_485071654.jpg Eksperts: Drogas

Padomi matu mazgāšanai

Lielai daļai cilvēku matus nevajag mazgāt katru dienu, pat ne katru otro dienu.

27.02.2018 Atvērt

Atsauksme par bārdas kopšanas līdzekļiem un produktiem vīriešiem

23.02.2018

Veikalu Drogas plauktos ir tūkstošiem produktu un ik mēnesi parādās aizvien jauni, tādēļ ļoti priecājamies par klientu atsauksmēm – kas patika vai nepatika, kādus jaunus zīmolus gribētos redzēt. Jau pašlaik var lasīt daudzas atsauksmes mūsu sadaļā „Produktu testēšana” vai „Kas uz sirds?”, kā arī janvārī noslēgtajā balsošanā par 2017.gada TOP produktiem.

Šoreiz mūs ļoti pārsteidza un sajūsmināja Drogas klients Artūrs, kurš nepiedaloties kādā no šiem projektiem, atsūtīja vēstuli ar viedokli par izmēģinātajiem produktiem bārdas un matu kopšanai. Ar viņa atļauju publicējam atsauksmes un aicinām arī citus dalīties ar viedokli par mūsu veikalos izmēģināto.

Labdien, vēlējos dalīties savā pieredzē un domās par Drogas veikalos pieejamajiem bārdas kopšanas līdzekļiem! Šos līdzekļus intensīvi un regulāri lietoju jau mēnesi, un tie jau ir likuši manīt rezultātus.

B.Barber dabīgā bārdas eļļa – etiķete vēsta, ka produkta sastāvā ir vīnogu, olīvu un avokado sēklu eļļas, tā ir piemērota pat sausai ādai, mitrina bārdu, ļaujot to vieglāk ķemmēt un kopt, kā arī mazina bārdas spurošanos. Patīkamu iespaidu rada tas, ka eļļai nav uzkrītoša aromāta, kas rada iespaidu, ka tā varētu nekairināt seju. Produkts šķiet bārdai un sejas ādai draudzīgāks, jo nesatur silikonu, parabēnus, parafīnu, nātrija laurilētera sulfātu. Pats produkta iepakojums varēja gan būt ar pipeti, kas atvieglotu tā lietošanu, tomēr tas nav noteicošais kritērijs. Pēc eļļas lietošanas eļļa sākotnēji ir jūtama uz sejas, tomēr tā salīdzinoši ātri iesūcas ādā un bārdā, padarot bārdu mīkstāku.

Mans vērtējums: 7.5/10

Isana Men Premium balzams bārdai ar guaranas ekstraktu – intensīvi mitrinošs bārdas līdzeklis, kurš nav jāizskalo. Šo līdzekli lietoju katru dienu, ieziežot to bārdā. Produkta priekšrocība ir tā, ka tas ļoti ātri iesūcas un neatstāj taukainu un smagnēju sajūtu. Sejas āda liekas ļoti viegla un svaiga. Produkts lietošanai ir visai ērts, bet tā kā tas tiek lietots katru dienu, iepakojums prasītos lielāks. Produktam ir viegls, patīkams aromāts.

Mans vērtējums: 8/10

Dear Beard Multi Active Bain šampūns – produkts ir īpašs ar to, ka tas ir ar sabalansētu pH līmeni, tomēr tas efektīvi attīra un atsvaidzina gan matus, gan sejas apmatojumu. Produkta formula satur tējas koka un citronzāles ēteriskās eļļas, kas padara produktu patīkami aromatizētu. Aromāts ir jūtams arī pēc lietošanas. Arī šis produkts nekairina ādu, jo nesatur parabēnus, parafīnu, silikonu, SLES (nātrija lauretsulfātu) un SLS (nātrija laurilsulfātu). Produkta iepakojums nav pats praktiskākais, tomēr ievērojamas grūtības nesagādā. Lietojot šo šampūnu, galvas āda ir kļuvusi veselīgāka – tā ir brīva no blaugznām. Pēc lietošanas nav jūtams ādas kairinājums un nieze, piemērots ikdienas lietošanai.

Mans vērtējums: 8.5/10

Isana Men Premium šampūns bārdai ar guaranas ekstraktu un cinku – piemērots regulārai bārdas un sejas kopšanai. Patīkams, neuzkrītošs aromāts. Šampūna konsistence ir želejveidīga, tas ātri saputo un efektīvi attīra gan bārdu, gan seju. Produkts nepadara ādu sausu, tas ir ļoti maigs, rada patīkamas sajūtas. Bārda kļūst mīkstāka. Iepakojums ir kompakts, ērts lietošanai. Lai arī neko dižu no produkta negaidīju, tas tomēr kļūst par manu favorītu. Produkts, kuru var iegādāties atkāroti.

Mans vērtējums: 9/10

Rezumējums: Produkti ir budžetam draudzīgi, kā arī tie savas funkcijas veic visai teicami. Tie nekairina, nesausina ādu, kā arī neizraisa nekādas nepatīkamas reakcijas (izsitumus, pumpas). Piemēroti ikdienas lietošanai, padarot bārdu koptu un veselīgu.

Rakstīt komentāru 0
Jautājumi un komentāri:
Nav komentāru.
Pievienot komentāru:
Nosūtīt
ekspertiiesaka/2018/arturs_-_copy.jpg Eksperts: Artūrs

Atsauksme par bārdas kopšanas līdzekļiem un produktiem vīriešiem

Lasi Drogas klienta Artūra viedokli par bārdas un matu kopšanas līdzekļiem vīriešiem.

23.02.2018 Atvērt