Mūsu darbinieces atbild uz jautājumiem:
Picture

Agate, vecākā pārdevēja-konsultante

Agate, veikala Rīgā, Stirnu ielā 26, vecākā pārdevēja-konsultante. Uzņēmumā strādā 1.5 gadus.

1.Kādēļ izvēlējies darbu Drogās?

Uzņēmumu Drogas izvēlējos, jo šī darba vieta bija pretimnākoša, un  jau no pirmajām dienām darbu varēju apvienot ar mācībām augstskolā. Šajā uzņēmumā kā toreiz, tā tagad mani piesaistīja karjeras iespējas. Nesen kļuvu par vecāko pārdevēju-konsultanti un redzu, ka tālākā izaugsme ir iespējama, tikai vajadzīgs gribas spēks un pacietība.

2.Kas ir Tavs pēdējais atklājums no Drogas preču sortimenta, ko ieteiktu citiem?

Drogas piedāvā plaša patēriņa preces ikdienas vajadzībām, un katrs klients var izvēlēties sev piemērotākās; mans pēdējais atklājums no lielā sortimenta ir Alterra Naturkosmetik sejas attīrīšanas toniks, jo šīs līnijas sastāvā nav sintētisku krāsvielu un konservantu, un šo produktu es ļoti labprāt iesaku arī Drogas klientiem.

Picture Agate, vecākā pārdevēja-konsultante
Agate, veikala Rīgā, Stirnu ielā 26, vecākā pārdevēja-konsultante. Uzņēmumā strādā 1.5 gadus. 1.Kādēļ izvēlējies darbu Drogās? Uzņ
Picture

Diāna, vecākā pārdevēja-konsultante

Diāna, veikala Rīgā, Melnsila ielā 22, vecākā pārdevēja-konsultante. Uzņēmumā strādā 2 gadus. 2015.gada janvārī ieguva Labākā pārdevēja uzņēmumā titulu.

1.Kā iesākās Tava karjera Drogās?

Uz galvaspilsētu atbraucu no Latgales, no mazas pilsētas Kārsavas. Uz Rīgu mani atveda mīlestība. Nevarēju nosēdēt uz vietas, un bija vajadzīga nauda saviem tēriņiem. Aizsūtīju CV, un drīz pēc tam man zvanīja no Drogas. Vēlējos darbu netālu no mājām, un man tas tika piedāvāts. Turklāt gribēju komunicēt ar cilvēkiem un vēlējos uzzināt par precēm, ko pati lietoju ikdienā, tādēļ darbs Drogās man šķita saistošs.

 2.Ko Tu novēlētu jaunajiem darbiniekiem?

Visiem novēlu ne-pa-do-ties! Neteikt “es neko nezinu” un “man tas nesanāk”. Visiem sanāk, vajag tikai noticēt saviem spēkiem, uzdrīkstēties jautāt, vēlēties uzzināt ko jaunu un mācīties!

Picture Diāna, vecākā pārdevēja-konsultante
Diāna, veikala Rīgā, Melnsila ielā 22, vecākā pārdevēja-konsultante. Uzņēmumā strādā 2 gadus. 2015.gada janvārī ieguva Labākā pārd
Picture

Evija, veikala vadītāja

Laine, veikala Liepājā, Jaunā Ostmala 3/5, veikala vadītāja. Uzņēmumā strādā 15 gadus.

1.Kā iesākās Tava karjera Drogās ?

Savu karjeru Drogās uzsāku 1999. gada novembrī. Liepājā tika plānots atvērt pirmo pašapkalpošanās veikalu, un pilsētas iedzīvotāji tikai no stāstiem bija dzirdējuši par Drogām. Tam sekoja liels konkurss un veikala atvēršanas svētki pilsētas centrā „Rožu laukumā” ar burvīgu svētku salūtu.

2. Kas Tevi motivē strādāt Drogās?

Mans karjeras pakāpiens līdz veikala vadītāja amatam ilga 5 gadus, tāpēc labi zinu, kā būt māceklim un vecākajam pārdevējam. Darbs Drogās ir interesants, aizraujošs un izglītojošs, un tas kopumā dod pozitīvu noskaņojumu un drošības sajūtu. Uzņēmums piedāvā atbalstu mācīties – izmantojot šo iespēju, ieguvu RTU pirmā līmeņa augstāko izglītību Personāla vadības programmā. Augstākā izglītība deva man stimulu kļūt profesionālākai un daudzpusīgākai gan kā veikala vadītājai, gan kā „Zināšanas pārbaudes komandas” dalībniekam. Uzturēt pozitīvu gaisotni ap sevi šajā darbā palīdz daudzās pozitīvās atsauksmes, ko saņemam no klientiem. 

Picture Evija, veikala vadītāja
Laine, veikala Liepājā, Jaunā Ostmala 3/5, veikala vadītāja. Uzņēmumā strādā 15 gadus. 1.Kā iesākās Tava karjera Drogās ? Savu kar