Dāmu skolas seminārs 27.02.2020.

Kad?

Ceturtdien, 2020. gada 27. februārī, plkst. 18.00-21.00

 

Kur?

Skaistuma studijā “AUCH beauty home”, Rīgā, Cēsu ielā 20

 

Kas?

Kā neapmaldīties sejas ādas kopšanas līdzekļu plašajā pasaulē un atrast to, kas visvairāk vajadzīgs tieši Tev, lai sejas āda būtu veselīga un starojoša? To apgūsim februāra Dāmu skolā kopā ar pieredzējušo kosmetoloģi Kristīni Lelu, kura savām klientēm iesaka vadīties pēc principa: lai pareizi koptu sejas ādu, nepietiek vien ar ādas tipa noteikšanu – daudz svarīgāks ir konkrētā cilvēka ādas stāvoklis. Vērtīgie padomi jeb teorētiskā daļa tiks apvienota ar praktisko. Pasākuma viešņas speciālistes vadībā varēs veikt sejas ādas kopšanas rituālu, izvēloties sev piemērotākos no zīmoliem, kas Latvijā pieejami tikai Drogas sortimentā: Naturals by Watsons, Pink by Pure Beauty, Esfolio, Isana u.c.. Bet savā iedvesmas stāstā par mērķu sasniegšanu dalīsies aktīvā, idejām bagātā viedokļu līdere un fotogrāfe Sofija Lukjanska. Viņa atzīst: “Es zinu ļoti daudzus noslēpumus un paņēmienus, kā pareizi nospraust mērķus un ceļā uz tiem vienkārši būt laimīgai!” Mācīsimies mīlēt un rūpēties par sevi. Pievienojies!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dāmu skolas seminārs 12.12.2019

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 12. decembrī, plkst. 18.00-21.00

 

Kur?

Mākslas  studijā "IDEALIST", Berga bazārā, Elizabetes ielā 85A, Rīgā

 

Kas?

Šis ir īstais brīdis, kad atklāt skaista un spilgta make-up noslēpumus un mācīties to veidot arī praktiski. NYX PROFESSIONAL MAKEUP radās 1999.gadā Losandželosā un ir iekarojis plašu atpazīstamību kā “cruelty free” dekoratīvās kosmētikas zīmols, ar kuru strādā pasaules vadošie vizāžisti, veidojot satriecošus grima tēlus. Zīmols piedāvā profesionālas kvalitātes dekoratīvās kosmētikas produktus par pieejamu cenu - bagātīga krāsu palete un tekstūru daudzveidība atver neierobežotas iespējas ideju īstenošanai gan iesācējiem, gan profesionāliem vizāžistiem! Ļauj sev kļūt par īstu grima mākslinieci un pirmssvētku gaisotnē satikt, iedvesmoties un apgūt jaunas zināšanas no sabiedrībā atzītas grima mākslinieces Janas Kozlovas un citiem vakara viesiem. Noslēgumā saņemsi dāvanas, kas ļaus pašai radīt apburošu un svinīgu tēlu jau tuvākajos svētkos!

 

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Agnese Dumpe
Riga
Sales manager

Pieteikums

Vienmēr ļoti interesē viss par un ap grimmu! Grimma aktualitātes visu laiku mainās, tāpēc nekad nenāk par ļaunu uzzināt ko jaunu! Tāpat gribētos iepazīt tieši NYX kosmētiku, līdz šim nav sanācis to izmēģināt.
 
 
ilze Līkuma
Rīga
Žurnāliste, blogere

Pieteikums

Man būtu interesanti apmeklēt šo semināru lai savām instagram sekotājam parādītu jaunākos kosmētikas knifus un ieteikumus :)
 
 
Lauma Riža
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Gribu uzzināt jaunus interesantus veidus, kā izmantot kosmētiku. Kā uzkrāsoties Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām, lai tas būtu svinīgi un gaumīgi. Gribu izmēģināt šo brendu un ar to iepazīties tuvāk.
 
 
Liene Gedvarde
Jauncode
Mājaslapu testētāja

Pieteikums

Kā jau sievietei, man patīk pa reizei uzpucēties un ar kosmētikas palīdzību noslēpt ādas nepilnības un izcelt dabīgo skaistumu.
Tomēr man ir ļoti daudz, ko varu mācīties par koxmētikas pareizu uzlikšanu, izvēli un ādas sagatavošanu.
 

Atsauksme

Paldies par lielisko ceturtdienas vakaru, vērtīgiem padomiem un dāvaniņām no NYX Cosmetics. Jeļena un Jana deva motivācijas devu, ka dzīvē viss ir iespējams un sasniedzams. Burvīgas sievietes. Meistarklase bija lieliska, paldies meitenēm, kuras palīdzēja un atbildēja uz katru jautājumu. Un paldies Drogas komandai, kuriem patiesi interesē klientu domas un viedokļi (gan pozitīvi, gan negatīvāki), lai kopā turpinātu augt, attīstīties un sasniegtu jaunas virsotnes!
Elīna Sabīne B
Rīga
Bārmene

Pieteikums

Uzskatu, ka katra meitene ir skaista. Tādēļ gribas uzzināt vairāk interesantu lietu par jaunumiem, kā tos lietot ikdienā, kā pareizi kopt. Interesē viss jaunais, kā attīstās, jo agrāk lietoju tikai tonālo krēmu un pūderi, bet šobrīd ir pieejams vēl daudz kas cits.. NYX arī uzrunā kā zīmols, tajā var atrast visādas foršas lietiņas. :)
 
 
Nora Džeriņa-Jaseviča
Rīga
Māksliniece

Pieteikums

Sveiki, esmu jau bijusi vienā šādā pasākumā un ļoti patika, tiešām ,uzzināju ko jaunu. Ikdienā arī lietoju NYX kosmētiku, zinu lielo kosmētikas klāstu, tāpēc būtu jauki uzzināt no profesionāļiem kādu jaunu pielietošanas veidu, jaunas idejas, iepazīties ar jauniem produktiem ...
 
 
Elīna Vaivode
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Jo make up ir mana kaislība un hobijs.
 
 
Gundega Leglere
Rīga
Medmāsa

Pieteikums

Jau sen esmu velejusies iemācīties profesionāli uzklāt grimmu. Jau kādu laiku skatos video un mēģinu ņemt piemēru no tiem, bet velētos uzzināt knifus kas ir piemēroti manai sejas formai, acīm utt. Ar nepacietību gaidu iespēju piedalīties šādā projektay!
 
 
Baiba Baško
Jelgava
Elektroinženieris

Pieteikums

Ļoti vēlētos apgūt miekapa trikus tieši vakara pasākumiem! Tuvojas svētki un gribas mirdzēt! :)
 
 
Anna Purviņa
Jūrmala
Reklāmas nozare

Pieteikums

Vēlos uzzināt aktuālo
 
 
Linda Valtere
Jelgava
Spa speciālists

Pieteikums

Labprāt sīkāk uzzinātu sīkāk par NYX produktiem, jo ikdienā lietoju dažādus dekoratīvās kosmētikas zīmolus, un NYX ir viens no favorītiem.
 
 
Jeļena Ozola
Ogre
Marketinga menedzere

Pieteikums

Labdien! :)
Loti interese shis forsh pasakums! Man tik loti patik NYX piedavata kosmetika, bet man nepietiek drosmes lietot tik koshas krasas un isteniba, es pat nezinu, ko iesakt ar vaigu sartumu un sejas konturesana prieks manis ir neaizsniedzams kosmoss :))) Man jau ir dazi burvigi NYX produkti, bet tie ir tados mierigos tonos (butter lupu krasa, fantastiskie chromatic duo lupu spidumi, acu enas, tusha. Tieshi pateicoties NYX es vismaz iepazinos un nopirku hailaiteri - vismaz to es saku lietot:)
Lidz ar to, loti ceru, ka Jusu damu skola varesu iemacities daudz droshak lietot izteiksmigakas krasas:)
p.s. bilde no izstades ''Baltic Beauty'' kur profesionals vizazists veidoja man make up:)
MIls paldies un ceru uz veiksmi :)
Jauku dienu novelot,
Jelena
 

Atsauksme

Liels liels paldies par šo fantastisko pasākumu! Tās bija vairāk, nekā vienkārši iepazīšanas ar Nyx un Drogas! Ļoti iedvesmojoši stāsti par Jeļenas un Janas dzīves pagriezieniem. Sirsnīga un tik pozitīva atmosfēra un patiess prieks bija uzzināt, kas slēpjas Drogas aizkulisēs un redzēt cilvēkus, kas dien dienā strādā, lai katru mūsu vizīti uz Drogām padarītu vēl spožāku un īpašu. Manas vizītes uz Drogām turpmāk būs pavisam citādākas :) ;) Paldies par iespēju kopā ar Janas dodam vadlīnijām izveidot make-up, kuru es noteikti nekad mūžā nebūtu uzdrīkstējusies izveidot pati. Tik ļoti negribējās to mazgāt nost, biju gandrīz gatava ar to iet gulēt:)) Dāvanas superīgas un noteikti tiks izmantotas! Jūs esat fantastiska komanda, paldies Jums par visu darbu! Pēc šī pasākuma gribas pateikt: Veido Drogas = savu dzīvi Pati! Priecīgus Jums svētkus! :))) Jeļena
Ance Lūka
Rīga
Students

Pieteikums

Sveiki!
Drogās iepērkos aptuveni reizi nedēļā. Šis veikals ir kļuvis par neatņemamu manu dzīves sastāvdaļu. Sekoju līdzi jūsu jaunumiem un ievēroju “Dāmu skolu”. Esmu studente. Mācos interjera dizainu. Dejoju tautu dejas, kurā svarīgs ir skatuves make up. Mode un make up mani ir vienmēr interesējuši un vienmēr gribu uzzināt visu par un ap jaunāko. Šobrīd daudzo skolas darbu dēļ nav iespējams atrast laiku darbam, tādēļ arī nav pietiekamas finanses make up kursiem, taču esmu ļoti ieinterēta un ja jūs dodat šādu iespēju izredzētajām, tad kāpēc gan nepamēģināt un neuzrakstīt! Zināšanas tikai padara cilvēku stiprāku! :)

Cerot uz turpmāku ziņu,
Ance
 
 
Arlita Marcinkeviča
RĪGA
Inspektore

Pieteikums

Vienmēr paticis atklāt ko jaunu kosmētikas jomā,iemācīties kādu knifiņu!
Bet šoreiz noteikti arī ne mazsvarīgs fakts,ka nodarbību vada vizāžiste Jana,par kuras ceļu līdz šai profesijai esmu lasījusi un licies ļoooti interesanti,cik krasi var mainīt nodarbošanos! Iedvesmojoši!!!
 
 
Zane Grīnberga
Ogre
mārketings

Pieteikums

Man ļoti patīk mācīties jaunas lietas pašai priekš sevis, jo visas zināšanas un prasmes kādreiz noder. Un visforšāk ir brīžos, kad kāds zinošs cilvēks dod savu pieredzi, savu stāstu, kā labāk!
 
 
Viktorija Senkāne
Rīga
mājsaimniece

Pieteikums

Vēlos izrauties no drūmās ikdienas un piešķirt tai krāsas.
 
 
Elīna Kļava
Skrīveri
Bērna kopšanas atvaļinājumā

Pieteikums

Nesen kā esmu palaidusi meitiņu bērnudārza gaitās un šobrīd beidzot varu vairāk pievērsties arī sev. Ļoti vēlētos apgūt make up knifiņus, kas noteikti noderēs, lai mirdzēt svētkos un ikdienā. Ļoti priecātos par iespēju piedalīties patiešām sievišķīgā vakarā un atvilkt elpu no ikdienas rūpēm.
 
 
Elīna Sniedze
Rīga
referente

Pieteikums

Ļoti interesē apgūt ikdienas make up (īpaši acu ēnu uzklāšanu) pamatus, izprast kādus produktus labāk izvēlēties, kas atbilstu manam ādas tonim.
 

Atsauksme

Jau 2 reizi piedalījos Dāmu skolas seminārā, man ir milzīgs prieks par šiem semināriem, tie ir kolosāli. Vienas nodarbības laikā iemācījos make-up pamatlietas, lai spētu ikdienā uzklāt make-up. Esmu pat saņēmusi komplimentus par savu izskatu, pateicoties pareizam make up. Aicinu ikvienu riskēt, pieteikties šiem kursiem, nenožēlosiet! un paldies Drogas, ka esiet tik forši, turpiniet rīkot šos seminārus!
Dace Bartuša
Upeslejas
biroja darbinieks

Pieteikums

Vēlētos iepazīties ar jaunākajām kosmētikas aktualitātēm un tendencēm. Kā arī saprastu savu pusaudžu meitu, jo šobrīd izskatās, ka meita pārzin vairāk un labāk.
Jauku dienu vēlot!
 
 
Nora Keslere
Mārupe
Kvalitātes inženiere, būvinženiere

Pieteikums

Iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu skaistumam.
 
 
Evita Reinsone
Jugla
Topošā māmiņa

Pieteikums

Uhhh.....tik ļoti patīk šis zīmogs,vēlos vairāk uzzināt par tā produktiem,kā arī lieliski pavadīt vakaru.
 
 

Dāmu skolas seminārs 20.11.2019

Kad?

Trešdien, 2019. gada 20. novembrī, plkst. 18.00-21.30

Kur?

L’Oreal mācību salonā, Rīgā, Citadeles ielā 12-3

Kas?

Koša un izteiksmīga vai tieši pretēji – mierīga un spēcīga savā vienkāršībā. Lai kāda būtu Tava matu krāsa, vislabāk jutīsies, ja tā būs harmonijā ar Tavas personības toņkārtu.

Kā neapjukt pareizā toņa izvēlē un pašai mājas apstākļos nekļūdīgi nokrāsot matus, lai rezultāts būtu līdzvērtīgs salona apmeklējumam – to apgūsim Drogas Dāmu skolā kopā ar L’Oreal Paris!

Uzzināsim jaunākās matu krāsu modes tendences un frizieres Evelīnas Lankovskas vadībā mācīsimies praktiskus knifiņus, lai kļūtu par īstām matu krāsošanas ekspertēm. Ikviena pasākuma apmeklētāja varēs saņemt konsultācijas par to, kā iegūt vēlamo un saviem matiem piemērotāko toni, bet dažām brīvprātīgajām jau pasākuma laikā tiks veikta matu krāsošana.

“Saldajā ēdienā” spilgtās TV personības Rūtas Dvinskas iedvesmas stāsts par iekšējo un ārējo skaistumu, bet dāvanās produkti krāsotu matu ikdienas kopšanai un Tava ideālā matu krāsa.

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Lauma Zante
Smiltene
Pārdevējs - konsultants veikalā Drogas

Pieteikums

Pirms ~2 mēnešiem nolēmu, ka matus varētu sākt krāsot sev pati, nu jau 2 reizes to esmu darījusi (pirmo reizi). Būtu ļoti priecīga uzzināt informāciju, kā to darīt vieglāk un precīzāk, kā arī - kādi knifi jāizmanto. Gribētu arī atrast savu ‘perfekto’ toni, kas līdz šim nav izdevies. Jo brīdī, kad sievietes skatoties spogulī smaida, viņa ir iemīlējusies sevī un savu mīlestību var dot arī citiem. Ikvienai sievietei novēlu sevī atrast un piekopt skaistumu!
 
 
Nora Tolstoja
Aizpute
Studente

Pieteikums

Vēlos iegūt jaunas zināšanas no Dāmu skolas semināra, jo matus krāsoju regulāri un vienmēr ir sarežģīti izvēlēties īsto matu krāsu. Bieži mainu matu krāsas, jo nevaru atrast piemērotāko toni.
 
 
Tatjana Boiko
Rīga
pirmsskolas skolotāja

Pieteikums

Sveicināti! Vēlētos piedalīties seminārā par matu krāsošanu. Man ir 42 gadi, daudz sirmu matu. Profesijas dēļ vienmēr esmu cilvēkos un uzskatu, ka skolotājām un arī sievietēm manā vecumā ļoti svarīgi izskatīties pievilcīgi un iedvesmojoši, bet diezvai sirmo matu strīpa pie saknēm var iedvesmot kādu izņemot frizierus :) Pie visa vēl gribētos matus galvā saglabāt nevis atvadāties neveiksmīgas krāsošanas dēļ vai dabūt nožēlojamo sausa siena kaudzi. Ka arī man bieži sanāk nokrāsot matus tā, ka tonis pie saknēm manāmi atšķiras no toņa matu galos. Ceru tikt uz semināru un ar profesionāļu palīdzību iemācīties mājas apstākļos dabūt profesionālo rezultātu.
 
 
Sanda Roze
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Pirms diviem mēnešiem no brunetes kļuvu par blondīni, bet joprojām neesmu saradusi ar šo matu krāsu. Tomēr gribētu atrast savu toni, lai katru reizi, savi ieraugot, nav jāsaraujas.
 
 
Vineta Romanovska
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vienmēr esmu vēlējusies sākt matus krāsot pati, varbūt beidzot tas realizēsies!!!
 
 
Lauma Kudure
Rīga
Strādāju banku sektorā

Pieteikums

Labdien! Vēlos piedalīties seminārā, jo jau ilgāku laiku plānoju krāsot matus, taču nezinu, kādas krāsas labāk izvēlēties, lai panāktu vēlamo rezultātu. Kā arī, interesē matu kopšanas produkti.
 
 
Aija Sinkeviča
Ikšķile
Biroja darbs

Pieteikums

Akkk, ilgi jau dzīvoju ar vienu matukrāsu un griezumu īpaši nemainot. Pietrūkst drosmes, varbūt ir īstais laiks mainīties...
 
 
Liene Barvika
Rīga
Pasākumu rīkotāja

Pieteikums

Esmu vairākkārt mainījusi matu krāsu un griezumu, vadoties no noskaņojuma un tābrīža sajūtām. Nu jau ilgāku laiku esmu harmoniskā tumšmates tēlā. Tomēr līdz ar pirmo sirmo matu parādīšanos, esmu sapratusi, ka droši vien atkal esmu gatava pārmaiņām, jo pašreizējie tumšie mati ļoti izceļ katru sirmo matu un sanāk, ka mati ļoti bieži jākrāso. Tāpēc jau kādu laiku esmu pārdomās par to, kādai būt manai matu krāsai, jau ņemot vērā praktiskos aspektus.
 
 
Sindija Iesalniece
Rīga
Komunikācijas speciāliste

Pieteikums

Drogas Dāmu skolas seminārā vēlos piedalīties, jo vēlos būt skaista, pārliecināta par sevi un iemācīties sevi mīlēt. Pati krāsoju savus matus mājas apstākļos un būtu ļoti interesanti paklausīties dažādus padomus, tāpat man ļoti interesē matu kopšanas jautājums, jo esmu blondīne un blondus matus ir grūti kopt, lai tie būtu veselīgi.
 
 
Viktorija Golubeva
Rīga
Mārketinga asistente

Pieteikums

Vēlos gūt jaunas zināšanas un iedvemsoties no frizieres Evelīnas Lankovskas un TV personības Rūtas Dvinskas! Labprāt uzzināju jaunākās tendences matu krāsošanas un veidošanas jomā!
 

Atsauksme

Paldies par iedvesmojošo vakaru! Ļoti vērtīgs seminārs, ieguvu jaunas zināšanas un labi pavadīju laiku! :)
Ineta Gaļanska
Rīga
Mājsaimniece

Pieteikums

Katrai no mums ir sava izpratne par skaistumu. Es vēlos apmeklēt Dāmu skolu un kopā ar citām Dāmu skolas dalībniecēm dalīties gan ar iekšējo, gan ar ārējo skaistumu. Kā arī uzzināt un ieklausīties speciālistu viedokļos.
 

Atsauksme

Vēlos pateikt milzīgu paldies par Dāmu skolas semināru, kura laikā es ne tikai uzzināju daudz ko jaunu par matu krāsām, modes tendencēm, par matu krāsošanas pareiziem soļiem un tehniku mājas apstākļos, bet pavadīju laiku burvīgā gaisotnē. Drogas Latvija kolektīvs bija parūpējies par mājīgu atmosfēru, uzkodām un lieliskām telpām. Vēlos paldies pateikt Grētai, kas sīki un smalki izstāstīja par Loreal matu krāsām un visu, kas būtu par tām jāzina. Paldies Evelīnai par praktiskiem un tehniskiem padomiem matu krāsošanas jomā. Paldies Rūtai par skatījumu un redzējumu kā sievietei saposties mājas apstākļos.
Ērika Junga
Rīgā
Māksla

Pieteikums

Sveicināti!
Es vēlos pieteikties Dāmu skolas semināram tāpēc, ka gribu apgūst zināšanas skaistumkopšanas jomā un iemācīties jaunam.
 
 
Aiva Gailīte
Rīga
Valsts pārvalde

Pieteikums

L'oreal ir mans iecienītākais zīmols, arī matu krāsu segmentā. Tāpēc labprāt uzzinātu jaunumus un piedalītos pasākumā.
 
 
Anna Purviņa
Jūrmala
Nestrādāju

Pieteikums

Vēlos uzzināt aktuālās tendences
 
 
Sandra Tutāne
Rīga
Lietvedība

Pieteikums

Labrīt! Esmu darbībā, kustībā un vienmēr cilvēkos. Gadi iet, sirmums iemetiens matos
 
 
Ilze Zuka
Riga
Celtnieciba

Pieteikums

Krāsoju matus gaišos toņos, bet varbūt mans tonis ir pavisam cits? Būtu jauki to uzzināt.
 
 
Aija Laicāne
Rīga
proj.vad.

Pieteikums

Mūsdienās, kad informācija un līdzekļi (piem. matu krāsa) ir tik pieejami - mēs ikviens varam parūpēties par to, lai esam sakopti ik dienu. Vēl labāk - ja zinām, kas ir piemērots - tieši mums. Tad ar rezlutātu būsim apmierināti mēs paši un arī apkārtējie izteiks atzinību, kas ir tik ļoti motivējošs un patīkams apstāklis mums visiem.
Tomēr - mums ļoti bieži trūkst zināšanu un spējas noteikt to, kas piestāv tieši mums, kas, manuprāt, ir svarīgākais posms šajā procesā. Tādēļ no sirds priecāšos, ja varēšu papildināt savas zināšanas Dāmu skolā.
Ar sveicienu,
Aija
 
 
Tatjana Mjagkova
Rīga
Farmaceits

Pieteikums

Vēlos iemācīties patstāvīgi krāsot matus mājas apstākļos, kā pareizi izmantot krāsu kombinācijas.
 
 
Agija Gailāne
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Labprāt beidzot (44.dzimšanas dienas priekšvakarā) uzzinātu, kas man īstenībā piestāv ;-)
 
 
Maija Konika
Rīga
Medicīna

Pieteikums

Uzzināt jaunākas tendences mātu krāsošanā un patīkami pavadīt laiku
 
 

Dāmu skolas seminārs 29.08.2019

Kad?

Ceturtdien, 2019. gada 29. augustā, 18.00-21.00

Kur?

Mākslas telpā D84, Rīgā, Berga bazārā, Dzirnavu ielā 84

Kas?

Sievietes acis, lūpas un seja ir kā atklāts stāsts par pašu sievieti. Ar kosmētikas palīdzību šo stāstu vari veidot, kādu vien vēlies! Valdzinošu un košu!

Tieši to apgūsim Drogas Dāmu skolā kopā ar dāņu kosmētikas zīmolu GOSH, iepazīstot tā filozofiju un aktuālākos produktus. Uzzināsim visu par rudens/ziemas sezonas make-up aktualitātēm, populārās modes blogeres Maijas Armaņevas lekcijā apgūsim modes un stila tendences, bet praktiskajā nodarbībā kopā ar grima mākslinieci Lauru Valutu mācīsimies, kā pašām mājas apstākļos radīt burvīgu make-up, prasmīgi izmantojot dekoratīvās kosmētikas iespējas.

Visām vakara dalībniecēm īpašas dāvanas no GOSH!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.

Dalībnieces

Nora Bajāre
Rīga
Biroja administratore

Pieteikums

Jau kādu laiku veikalos esmu pamanījusi GOSH produktus, taču līdz šim neesmu tos iegādājusies. Ar prieku izmantotu iespēju iepazīties ar šo zīmolu.
 
 
Daina Liepiņa
Rīga
Pārdevēja, bārmene

Pieteikums

Jau ilgu laiku krāsojos katru dienu vienādi un sāk jau likties, ka seja it nemaz nemainās, tāpēc šķiet, ka šis varētu būt labs iemesls apgūt jaunas lietas un beidzot pamainīt kaut ko arī savā izskatā ik dienas!
 

Atsauksme

Biju priecīga piedalīties šajā Dāmu skolas seminārā! Uzzināju daudz ko jaunu par modes tendencēm rudens/ziemas sezonai. Un, protams, super noderīga bija make-up “meistarklase”, kur uzzināju, kas man labi izskatās un piestāv no kosmētikas! Un dāvanās necerēti saņēmu praktiski visu, ko biju iekārojusi! Un varu teikt, ka tagad noteikti man jauns zīmols kosmētikai būs GOSH, ko līdz šim nekad nebiju mēģinājusi.
Linda Gabrāne
Rīga
Skaistumkopšanas speciālists

Pieteikums

Labprāt uzzinu šī brīža aktualitātes :)
 

Atsauksme

Burvīgi kā vienmēr :)
Vineta Romanovska
Rīga
Grāmatvede

Pieteikums

Vēlos būt skaista un mācēt būt skaista!
 
 
Kristine Greivule
Riga
skolotāja

Pieteikums

Man īsti nesanāk krāsoties skaisti, ļoti gribētu iemācīties to darīt, labāk!
Kā arī man ļoti patīk šī kosmētika!
 

Atsauksme

Bija debešķīgi, pasakaini! Es tik daudz ko jaunu uzzināju, paliku vēl lielāka kosmētikas Gosh fane!
Antra Pole
Bērzaune
Lietvede

Pieteikums

Labdien! Paldies par iespēju pieteikties Jūsu piedāvātājai Dāmu skolai.Šoreiz mani piesaistīja iespēja iepazīties ar GOSH kosmētiku.Veikalos ir tik daudz piedāvājumu un kosmētikas jaunumu,ir grūti izvēlēties kas piestāv un kā lietot.Šī būtu lieliska iespēja uzzināt ieteikumus no profesionālēm un iesākt rudeni ar jaunu imidžu. :)
 
 
Ieva Slava-Broka
Rīga
Projektu vadītāja

Pieteikums

Jaunumiem kosmētikā un tendecēm sekoju visu laiku. Patīk izmēģināt visu jauno, šis seminārs man dodot iespēju pamainīt ierastās lietas dekoratīvajā kosmētikā.
 
 
Margarita Ungere
Rīga
klientu konsultante

Pieteikums

Gribu atrast jaunus make-up produktus rudenīm un uzzināt par jaunākām tendencēm.
 
 
Baiba Gulbe
Rīga
Darba meklējumos

Pieteikums

Jaunas zināšanas make-up veidošanā man noteikti palīdzētu jauna darba meklējumos. Uz zināšanām balstīts grims ne vien ļauj izskatīties skaistai un modīgai, bet ar ceļ pašapziņu.
 

Atsauksme

Bija forši. Lieliska atmosfēra, jaunas zināšanas un iespēja izmēģinēt produktus.:)
Lāsma Eglīte
Rīga
Vadītājas asistente

Pieteikums

Gribās dzīvē izmaiņas un kā jau sieviete, sākumu meklēju vizuālājās izmaiņās.
 

Atsauksme

Fantastisks vakars! Ļoti patika atmosfēra, dekorācijas, meitenes un iegūtā informācija. Iepazinu jaunus produktus, kurus esmu jau iegād ajusies atkārtoti. Paldies!
Diāna Lušcika
Rīga
Konsultants

Pieteikums

Ikdienā gandriz nelietoju kosmetiku, bet gribētu iemācīties krāsoties arī košak un drosmigak
 
 
Linda Robate-Kimmele
Rīga
Biroja darbiniece

Pieteikums

Biju sameklējusi grima meistari svarīgam pasākumam septembrī. Diemžēl pasākuma norises vietu, laika un aktivitāšu plāna dēļ, tās dienas rīts sākas pārāk agri un no profesionāliem meistariem nācās atteikties. Šis Dāmu skolas seminārs būtu lieliska iespēja pašai apgūt nepieciešamās prasmes, lai spētu pati sevi sagatavot skaistajam pasākumam.
 
 
Olga Grigorjeva
Rīga
grāmatvede

Pieteikums

Es tuvojos 45 gadu vecumam un vēlos izskatīties skaisti un sievišķīgi. Bet lai sasniegt šādu izskatu in nepieciešams uzklausīt profesionāļu padomus un sēkot modes tendencēm. Ikdienā tādām lietām laika pietrukst, tādēļ, dalība seminārā būtu lieliska iespēja uzzināt jaunākas aktuālitātes un pilnveidot sevi.
 
 
Inga Grase
Rīga
Mārketinga speciālists

Pieteikums

Labdien! Mani sauc Inga Grase un es jau kādu laiku loloju cerību kādreiz piedalīties Jūsu Dāmu skolā. Tā nu sanācis, ka 29. augustā man ir arī dzimšanas diena, tāpēc šāds sapņa peipildījums būtu lieliska dāvana. Labprāt uzzinātu ko vairāk par rudens make-up tendencēm un priecātos iegūt jaunas iemaņas kosmētikas pielietošanā.
 

Atsauksme

Brīnišķīgs pasākums! Esmu neizsakāmi pateicīga A/S Drogas pārstāvēm par sagādātajiem pārsteigumiem. Paldies arī Gosh Latvija pārstāvjiem par iespēju 'paspēlēties' ar produkciju! Šī bija viena no tām retajām dienām, kad sajutos kā princese, un pasākums tik tiešām manī radīja svētku sajūtu! Saku ļoti lielu PALDIES. Noteikti iesaku apmeklēt "Dāmu skolu"! Mīļās dāmas, neliedziet sev šo prieku! :)
Linda Kļaviņa
Rīgas raj.
Menedžere

Pieteikums

Vēlos uzzināt jaunas modes tendences un noslēpumus uattiecibā uz meikapu
 

Atsauksme

Vēlos pateikties Dāmu skolas semināra organizētājiem un atbalstītājiem par tik brīnišķīgu ideju apvienot vienā skaistā telpā, brīnišķīgā kompānijā un mīļumjaukā atmosfērā dāmas, sagādājot viņām patiešām jauku pārsteigumu! Bija ļoti interesanti uzzināt jaunumus modes industrijā, paeksperimentēt ar kosmētiku no GOSH kompānijas piedāvātiem aktuāliem produktiem, aprunāties savā starpā un uzdot jautājumus profesionāļiem! Paldies jums, vakars izdevies patiešām jauks!
Diāna Pētersone
Raubēni
Juriste

Pieteikums

Man ļoti patīk kosmētika, taču pēdējā laikā to esmu atstājusi novārtā! Ļoti vēlētos piedalīties seminārā un atgūt iedvesmu skaistiem rudens grimiem!
 
 
Amanda Kalvišķe
Rīga
Junior accountant @CircleK

Pieteikums

Kā īstena skaistumkopšanas mīle velos papildināt savaz zināšanas un pirmo reizi izmēģināt GOSH produkciju, ar kuru vēl nav sanācis paspēlēties. Ikdienas steigā nav laika veltīt papildus laiku make-up , tāpēc ir izveidojusies tāda kā rutīna, no kuras grivas tikt ārā- iespēja piedalītied dāmu skolā mani no šīs rutīnas atrautu un sniegtu papildus iedvesmu ikdienas skaistumkopšanā.
 
 
Karīna Arhipova-Kolesnikova
Riga
Make up

Pieteikums

Prieks manim ta tema ir loti aktuala un interesanta.
 
 
Vineta Konrade
Rīga
biroja darbiniece

Pieteikums

Veelos buut skaista saviem berniem vienmer un visur.
 
 
Iluta Štrāla
Rīga
menedžeris

Pieteikums

Vēlos piedalīties Drogas Dāmu skolā, jo gribu būt skaista, valdzinoša un koša.
 
 
Inese Rulle
RIGA
Strādāju

Pieteikums

Ikdienā vienmēr lietoju kosmētiku, daru to pēc savām iemaņām un sapratnes! Vienmēr esmu kā labāka meklējumos un mēģinu atrast sejas ādai ko piemērotāku. Ļoti labprāt izmēģinu ko jaunu un uzklausu padomu, lai izskatītos saposusies, bet tajā pašā laikā dabiski, kas ne vienmēr izdodas :-)
 
 
Sandra Skrūzmane
Rīga
Klientu apkalpošana

Pieteikums

Vienmēr esmu centusies izprast kā izcelt savas stiprās un glaimojušās īpašības sejā. Kā noslēpt trūkumus.
Agrāk lietoju GOSH kosmētiku, bet kādu laiku manīju, ka ir pazudusi. Produkcijas testēšana sniegtu atbilstošu un precīzu atbildi - vai man der?
 

Atsauksme

Burvīga vide un atmosfēra ar līdzīgi domājošām dāmām. Interesanti un noderīgi padomi, kas uzlabos ikdienu. Lielisks veids kā eksperimentēt ar produkciju un saprast, kas ir super lietošanai. Paldies :) esmu sajūsmā!

Dāmu skolas seminārs 06.08.2019 Ogrē

Kad?

Otrdien, 2019. gada 6. augustā, 18.00-21.00

Kur?

Ogres Vēstures un mākslas muzejā, Ogrē, Brīvības ielā 36

Kas?

Drogas Dāmu skola pirmo reizi viesosies Ogrē, vakara viešņām dāvinot zināšanas par to, kā matus padarīt par sievietes krāšņāko rotu. Kopā ar imidža skolas-studijas Unastyle pasniedzēju Karīnu Pisarevu apgūsim dažādus veidus, kā viegli un ātri izveidot efektīvu matu sakārtojumu, kas izceļ sievietes personību, ir saskaņā ar to, uzlabo garastāvokli un palīdz iegūt lielāku pārliecību par sevi. Citiem vārdiem – liek starot gan ārēji, gan iekšēji! Savukārt L’Oreal Paris zīmola pārstāvji iepazīstinās ar aktuālākajiem matu ieveidošanas un kopšanas produktiem, kas ir labākie palīgi ceļā uz modernu un izteiksmīgu frizūru.

Tāpat būs iespēja dzirdēt iedvesmas stāstu no kādas īpašas vakara viešņas, bet noslēgumā visas iegūtās zināšanas izmēģināt praksē, frizieru vadībā izveidojot sev stilīgu matu sakārtojumu. “Saldajā ēdienā” pārsteiguma dāvanas no L’Oreal Paris!

Kā?

Piesakies semināram šajā lapā, īsi pastāstot, kāpēc vēlies piedalīties Dāmu skolā! Tavs pieteikums saglabāsies mūsu datu bāzē un 2 dienas pirms pasākuma piedalīsies 20 dalībnieku izlozē. Pēc izlozes ar laimīgajām dalībniecēm sazināsimies, kā arī publicēsim pieteikumus šeit! Publicitātes nolūkiem pasākums tiks fotografēts un filmēts.