Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Katrīna Štikāne

Labdien. Jūs rakstijāt, ka Drogas veikalos ir pieejams Dzintars balzāms skropstu augšanai, bet cik esmu skatījusies Madonas Drogas veikalā tāda nav.

16.01.2018

Drogas

Labdien! Arī Madonas veikalā Drogas ir Dzintara balzams skropstām Kredo Lux. Droši jautājiet konsultantēm, kuras palīdzēs atrast :)

17.01.2018

Katrīna Štikāne

Labdien! Gribēju zināt, kāpēc vairāk nav piedāvājumu uz produktu testēšanu?

16.01.2018

Drogas

Sveika, Katrīna! Produktu testēšana nav pārtraukta. Kad tieši sāksies jauna testēšana, var apskatīt pēdējās datumos ;) No 22.01. varēs pieteikties Rimmel pūderim, Maybelline tušai un Barnängen ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

17.01.2018

Margarita

Sveicināti! Vai iespējams, ka tuvākā pusgada laikā Drogās varētu paplašināties kremveida vaigu sārtumu klāsts? Pagaidām tas ir ĻOTI pieticīgs

16.01.2018

Drogas

Labdien, Margarita! Sekojam līdzi tendencēm un plānojam, bet ne pašā tuvākajā laikā. 

17.01.2018

Sanita

Sveicināti! Kur tieši pie precēm meklēt DNC vasku rokām, kuru uzklājot uz nakti, jāvelk cimdiņi?

15.01.2018

Drogas

Šāda vaska nav, bet ir citi zīmoli, kuri piedāvā cimdiņus kopā ar masku rokām – Beauty Formulas un OH K! (ir visos veikalos). Bez cimdiņiem var izmēģināt krēmu-masku rokām no zīmoliem ECOLAB (ar avokado) un Cafe Mimi. 

16.01.2018

Anete

Vai Drogās nopērkamie mākslīgie nagi derēs arī meitenei 15 gados? Vienkārši meitai diezgan mazi nagi, sākt labāk ar šādiem, ne salona!

15.01.2018

Drogas

Vecuma ierobežojuma nagiem nav, taču izmēri var atšķirties – vai tas der konkrētajiem nagiem, būs iespējams noteikt tikai pašā veikalā. Mākslīgie nagi pieejami visos veikalos Drogas.

16.01.2018

Antra Roze

Labdien! Iegādājos Kardashian sauso šampūnu t/c Mols Drogas 12.01.2018.Diemžēl pēc pāris pūtieniem šampūna flakons vairs nestrādā, lai gan ir pilns un tikpat kā nelietots. Tā kā tuvāk man atrodas t/c Domina Drogas, tādēļ devos turp, lai apmainītu produktu, kur man neminot iemeslu vai kādus noteikumus, ar kuriem nekur nav iespējams iepazīties, sūtīja atpakaļ uz t/c Mols Drogas. Jāteic, ka visa šī situācija man rada ne tikai materiālus zaudējumus, jo man ir jādodas uz t/c Mols, kas nav man tuvāk pašreizējai faktiskajai dzīves vietai, kā arī rada jautājumus par attieksmi pret klientiem un nepatīkamas situācijas, ko nācās piedzīvot t/c Domina Drigas apmeklējuma laikā 15.01.2018., kad pārējo apmeklētāju klātbūtnē tiek ignorēts klients un man radītās neērtības un zaudējumi nekvalitatīva produkta dēļ. Situācijas ir dažādas un drogas ir plašs tīkls LV, lai nodrošinātu, ka klientam tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums neatkarīgi no veikala atrašanās vietas. Tikpat labi varēju iegādāties šo šampūnu rēzeknē vai liepājā, esot šajās pilsētās viesos. 16,49€ ir gana liela summa, kuru iztērēt par šādu produktu, lai es saņemtu kvalitatīvu produktu un pakalpojumu. Ņemot vērā augstāk minēto, lūdzu risināt jautājumu par nestrādājošā flakona apmaiņu pret kvalitatīvu produktu vai naudas atgriešanu man jebkurā pieejamā drogas veikalā, nevis tikai t/c mols. Ceru, ka drogas šādu situāciju nav tik daudz, lai varētu pieņemt nekvalitatīvu produktu atpakaļ jebkurà veikalā drogas un atpakaļpieņemtos produktus varētu attiecīgi iegrāmatot veikalu krājumos/norakstāmos produktos utt. Cerot uz sapratni, Antra Roze

15.01.2018

Drogas

Labdien, Antra! Paldies par situācijas aprakstu! Parasti produktu apmaiņu vai naudas atgriešanu veicam tajā pašā veikalā, kurā veikts pirkums. Šajā gadījumā sauso šampūnu varēsim apmainīt arī veikalā Drogas t/c Domina, ja pabrīdināsiet, lai šampūns ir pieejams un personāls informēts. Naudas atgriešanu tomēr gan lūgsim noformēt veikalā Drogas t/c Mols. Protams, izsakām nožēlu, ka mūsu personāls šo informāciju nevarēja korekti paskaidrot, lai neradītu neērtības.

17.01.2018

Madara

Sveiki.. Sakiet lūdzu vai Jūsu veikalos ir pieejami Hairjazz produkti? Un ja ir, tad visos Drogas veikalos?

14.01.2018

Drogas

Sveika, Madara! Šis zīmols mūsu veikalos nav pieejams – priecāsimies par atsauksmēm, lai saprastu, vai vajadzētu ieviest :)

15.01.2018

Ilze

Sveiki! Vai Drogās ir kāds produkts, kas paredzēts skropstu augšanai? Ja ir, kāda cena?

13.01.2018

Drogas

Labdien, Ilze! Skropstu kopšanai ir DNC eļļa un Dzintara balzams. Cenas līdz 3.50 EUR.

15.01.2018

Dace

Ir šoti skumji, ka Ventspilī, t/c Tobago esošajā Drogas veikaliņā, netiek papildināta zīmola ESSENCE dekoratīvā kosmētika. Tonālā krēma "Stay all day 16h" pievedumu gaidu vairāk kā mēnesi. Ir labi, ja to vēl var atrast pašā Rimi veikalā, tomēr arī tur šis zīmols ir patukšs. :(

13.01.2018

Drogas

Labdien, Dace! Pasūtījumus un piegādes regulāri veicam kopā ar pašu zīmolu un cenšamies, lai uz vēlamo produktu nebūtu ilgi jāgaida, taču apstākļi mēdz būt dažādi – pieprasījums mainās, kaut kas tiek izņemts no pārdošanas, kosmētika ilgi ceļo no ražotāja utt. Pārbaudīsim kavēšanās iemeslus un parūpēsimies, lai drīz būtu klāt.

15.01.2018

Zhanna

Sveiki! Sakiet, lūdzu, vai būs vēl nopērkams Mixa Cleansing Micellar Water ar dozatoru? Pēkšņi nevaru atrast nevienā Drogas veikalā. Paldies!

13.01.2018

Drogas

Labdien! Šis līdzeklis ir pieejams sortimentā un arī veikalos. Pašlaik Rīgā to var atrast 28 veikalos Drogas (piemēram, t/c Galerija Centrs, Audēju ielā 16, K.Barona ielā 4 un 63, Brīvības ielā 58 un 194, K.Valdemāra 14 un 145, Antonijas 9, Avotu 26, i/c Azur, t/c Rīga Plaza un citos) – pārbaudīsim, vai un kāpēc notiek kavēšanās citos veikalos. Ja interesē konkrēti veikali, lūgums uzrakstīt un pārbaudīsim pieejamību tajos.

15.01.2018

Dace Vilciņa

Neparocīga mājaslapa. Gribēju atrast cik maksā mākslīgo skropstiņu līmīte. Bet produktus un to cenu nevar apskatīties ja tiem nav akcija.

13.01.2018

Drogas

Labdien, Dace! Paldies par viedokli. Pašlaik mājas lapā tiešām netiek norādītas produktu cenas, bet mūsu plānos ir veikt lapas attīstību. Veikalos Drogas regulāri notiek atlaižu akcijas un mainās piedāvājumi, kurus bieži vien vislabāk ir apskatīt veikalā vienkopus vai mājas lapā redzamajā akcijas avīzē.

15.01.2018

Svetlana Ļeškeviča

Sveiki! Cik bieži esmu meklējusi, bet vēl ne reizi neesmu atradusi Drogas Maybelline plauktos Maybelline Master Chrome izgaismotāju. Vai kādreiz būs pārdošanā? Paldies par atbildi jau iepriekš! Visu labu!

12.01.2018

Drogas

Sveiki! Jaunus Maybelline produktus ieviešam kopā ar Maybelline, taču pagaidām tāds nav ieplānots. Nodosim ziņu, ka ir interese :)

15.01.2018

Linda Lūse

Vai Jums kādreiz būs interneta veikals?

12.01.2018

Drogas

Labdien, Linda! Kādreiz būs – šis ir viens no Drogas attīstības virzieniem :) Priecāsimies saņemt ierosinājumus, kādam tam vajadzētu būt – ar kādām iespējām un risinājumiem? Kas varētu būt noderīgi un nav citiem interneta veikaliem?

12.01.2018

Linda Lūse

Vai kādreiz būs pieejami Cussons Imperial Leather produkti?

12.01.2018

Drogas

Linda, paldies par jautājumu un ierosinājumu vienlaikus! :) Pašlaik šī zīmola līdzekļu nav un neesam plānojuši, taču papētīsim, ko tas piedāvā.

15.01.2018

Olga Kuricina

Sveiki! Sakiet lūdzu, vai kādos Drogas veikalos vēl var atrast ArtDeco Eyebrow Cream Gel 24. toni - Driftwood? Redzēju tikai testeri vienā veikalā, bet paša produkta diemžēl nebija. Paldies!

12.01.2018

Drogas

Labdien, Olga! Diemžēl šis produkts mūsu veikalos vairs nebūs. Bet labā ziņa, ka tuvākajā laikā būs kosmētikas jaunumi no Makeup Revolution un citiem zīmoliem. Varbūt tur būs jaunais mīļākais uzacu līdzeklis :)

12.01.2018

Vizma Bardina

Sveiki! Vai jums būtu pielīmējamie nadziņi meitenem no 10-12gadu vecumam? Un vēl šķidrumiņš ar kuru var noņemt viņus? Un vai jums būtu Matu krāsa 10-12 gadus meitenītēm ieteicams pūšamo un no kuram nesapinkajas mati? Paldies ❤️

12.01.2018

Drogas

Sveika! Mākslīgajiem nagiem īsti nav vecuma ierobežojuma :) Pašlaik mūsu piedāvājumā ir zīmola Depend nadziņi, taču tiem nebūs tik stipra fiksācija, lai vajadzētu speciālus līdzekļus noņemšanai. Ja tiek domātas košas matu krāsas, piemēram, roza vai zila, tad veikalos pieejamas vairākas – Colorista, Superdrug, Live, Pixie Lott. Matu pinkāšanās nav tik daudz atkarīga no līdzekļa, cik no pašu matu struktūras, to kopšanas, turklāt ziemā to ietekmē aukstais, sausais gaiss, šalles un kapuces.

12.01.2018

Marta Grīnberga

Sveiki! Sakiet lūdzu vai ir gaidāms, ka Drogas plauktos parādīsies Essence Ultime Amber Oil matu kopšanas kolekcija?

11.01.2018

Drogas

Sveika, Marta! Zīmols Essence Ultime veikalos Drogas nav pieejams vispār, attiecīgi jaunus produktus neplānojam gan.

11.01.2018

Santa

Sveiki! Vai Drogās kaut kad būs pieejams Mixa Hyalurogel anti-tightness micellar water gel?

10.01.2018

Drogas

Labdien! Jaunumi no Mixa noteikti būs, bet pagaidām precīzi nevaram pateikt, kad un kādi, tādēļ tiem vislabāk sekot līdzi sadaļā „Jaunie produkti” :)

11.01.2018

Anna

Sveiki! Cik Colorista izmazgājamās krāsas Drogās ir pieejamas? Domāju, cik toņi skaita ziņā. Un kurās Drogās ir vislielākā toņu izvēle? :) Paldies!

10.01.2018

Drogas

Anna, kopumā mūsu veikalos ir 14 Colorista Washout toņi (Pink, Dirty Pink, Hot Pink, Lilac, Purple, Blue, Turquoise, Red, Mint, Indigo, Burgundy, Yellow, Denim, Green). Visi toņi pašlaik pieejami veikalos A.Čaka ielā 53, K.Valdemāra ielā 14, Avotu ielā 26, K.Barona ielā 4, Kurzemes prospektā 1a, G.Astras ielā 2 k.2 (Dzelzavas iela 51).

10.01.2018

Monika

Labdien! Skatos loterijas rezultātus, un manīju kad tur vairākkārtīgi ir laimējis viens cilvēks ar to pašu e-pastu un pārējo. Uzskatu, ka katram cilvēkam pienākas viena balva, nav godīgi kad cits nav laimējis neko, bet viens cilvēks vairākas reizes!

08.01.2018

Drogas

Labdien, Monika! Katram dalībniekam ir iespēja piedalīties neierobežotu reižu skaitu – jo vairāk reģistrēto čeku, jo lielāka iespēja tikt pie laimesta. Izlozes notiek ar programmas palīdzību, līdz ar to iejaukšanās vai saraksta korekcijas nav iespējamas.

09.01.2018