Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Elizabete

Paldies par atbildi, liels prieks, ka sortiments paplašināsies par tik daudz produktiem! Vai sortiment;a būs arī jaunākais konsīleris Conceal&Define un vai būs plašāks piedāvājums arī reģionu veikalos, jo neesmu no Rīgas..

24.01.2018

Drogas

Elizabete, jaunie Makeup Revolution stendi ar plašo piedāvājumu tuvākajā laikā būs pieejami tikai dažos veikalos Rīgā. Conceal&Define ir plānos, bet vēl ne šajā pavasarī.

25.01.2018

Vita

Sveiki! Vai Drogās ir pieejamas Golden Rose Longstay Liquid Matte lūpukrāsas?

24.01.2018

Drogas

Golden Rose dekoratīvā kosmētika pieejama 5 veikalos Rīgā – Kaļķu ielā 5, Audēju ielā 16 (t/c Galerija Centrs), Brīvības gatvē 372 (t/p Alfa), Ieriķu ielā 3 (t/c Domina) un Mazā Rencēnu ielā 1 (i/c Galerija Azur). Tajos var atrast 10 Golden Rose Longstay Liquid Matte toņus.

25.01.2018

Amanda

Labvakar! Vai Smiltenes drogās ir essence eyebrow gel blonds tonis?

23.01.2018

Drogas

Sveika, Amanda! Šāda toņa nav ne Smiltenes, ne citos veikalos Drogas.

24.01.2018

Liāna Antone

Rīgas plazas drogas darbiniece ar vārdu Marina bija ļoti nekaunīga un uzdrošinājās vilkties līdzi caur visu veikalu. Nekaunigi uzdodot jautajumus un vispārīgi bijusi ļoti rupja. Un šī nebija pirmā reize kad veikalos drogas ir briesmīga apkalpošana un sekošana līdzi. Ceru, ka notiks kaut kādas izmaiņas un šāda veida nekaunību vairs nepieredzēšu.

23.01.2018

Drogas

Labdien, Liāna! Paldies par novērojumu. Par konkrēto darbinieci līdz šim vairāk esam saņēmuši uzslavas, taču noteikti pārbaudīsim situāciju. Atvainojamies par nepatīkamām sajūtām!

24.01.2018

Agate

Sveiki! Vai kādā no veikaliem Rīgā ir Makeup Revolution Soph X izgaismotāju palete? Paldies!

23.01.2018

Drogas

Agate, diemžēl šāda nav pašlaik un nebūs starp jaunumiem pavasarī.

24.01.2018

Elizabete

Sveiki! Vēlējos uzzināt, vai ir plānots Makeup Revolution sortimenta papildinājums? Paldies jau iepriekš!

21.01.2018

Drogas

Sveika, Elizabete! Būs un jau drīzumā – Makeup Revolution klāstu papildinās apmēram 50 jauni produkti! :) 

22.01.2018

Jūlija

Здравствуйте, скажите, пожалуйста, есть ли в Дрогасе средства для веганов? Когда я спросила об этом в магазине, все продавцы и консультанты хлопали глазами и даже не знали о чем я вообще говорю! Было бы хорошо, если бы в магазинах был отдельно стенд с био/ЭКО/веган товарами. Спасибо.

20.01.2018

Drogas

Добрый день! На полках магазинов Drogas можно найти продукты для веганов. Такие товары, к примеру, есть у брендов Rival de Loop и Superdrug. Но к сожалению у нас нет отдельного стенда для таких продуктов. И по этому при поиске нужного вам товара, приходится смотреть этикетки. Производитель пишет на упаковке «Suitable for vegetarians and vegans», что означает что продукт вам подходит.

Так же из натуральных/эко продуктов можем посоветовать обратить внимание на товары марок Seal, Himalaya, Bio2You и др. 

22.01.2018

Ieva

Labdien, Vai ir iespējams apmainīt skropstu tušu? Un cik ilgā laikā? Iegādājos, tomēr tā ir parāk ķepīga un ļoti smērējās (neder manam skropstu tipam). Paldies.

20.01.2018

Drogas

Labdien! Ja tuša ir lietota, tad apmainīt vairs nav iespējams. Visbiežāk jaunu tušu konsistence no sākuma tiešām ir ķepīgāka un šķidrāka – iespējams pēc dažām lietošanas reizēm tā mainīsies.

22.01.2018

Arina

Sveiki! Vai ir iespēja, ka Drogas veikalos parādīsies Loreal Balmain lūpukrāsas ?

19.01.2018

Drogas

Labdien, Arina! Varam pačukstēt, ka būs gan ;)

22.01.2018

Ieva

Labvakar! Esmu profesionala vizaziste un vairakus gadus darbojos arpus Latvijas un nesen ciemojoties Latvija,ieveroju,ka Drogas Centra veikala piedava vizazista pakalpojumus. Man ir bijusi pieredze dazados arzemju kosmetikas veikalos-gan dargos, gan letos un nekad neesmu redzejusi,ka vizazists apkalpotu cilveku veikala vidu, liekot skropstu tusu 50 centimetru attaluma no kases! Ja,protams,tas vel nav noticis,tad tas ir tikai laika jautajums, ka kadam klientam sadi tiks izbakstitas acis,jo kads var nejausi uzgrusties. Iesaku jums apsvert izveidot labaku sturiti grima uzklasanai.

18.01.2018

Drogas

Labdien! Paldies par novērojumu. Noteikti pārbaudīsim, par ko varētu būt runa, jo grima uzklāšanai vajadzētu notikt pie speciāli tam paredzētā grima galda. Nekur citur tam nevajadzētu notikt.

19.01.2018

Inese

Labdien! Vai Loreal Paris Nutri Gold produkti lietojami no apmēram 20 gadiem,ja kau tie skaitās ne anti-ageing?

17.01.2018

Drogas

Inese, L’Oreal Paris Nutri Gold krēmiem nav vecuma ierobežojuma. Tos iesakām lietot, ja āda ir sausa un tai nepieciešama īpaša aizsardzība vēsajā laikā. Krēmi ir barojošas un biezas konsistences, satur bišu māšu peru pieniņu un nostiprinošo kalciju.

18.01.2018

Katrīna Štikāne

Labdien. Jūs rakstijāt, ka Drogas veikalos ir pieejams Dzintars balzāms skropstu augšanai, bet cik esmu skatījusies Madonas Drogas veikalā tāda nav.

16.01.2018

Drogas

Labdien! Arī Madonas veikalā Drogas ir Dzintara balzams skropstām Kredo Lux. Droši jautājiet konsultantēm, kuras palīdzēs atrast :)

17.01.2018

Katrīna Štikāne

Labdien! Gribēju zināt, kāpēc vairāk nav piedāvājumu uz produktu testēšanu?

16.01.2018

Drogas

Sveika, Katrīna! Produktu testēšana nav pārtraukta. Kad tieši sāksies jauna testēšana, var apskatīt pēdējās datumos ;) No 22.01. varēs pieteikties Rimmel pūderim, Maybelline tušai un Barnängen ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

17.01.2018

Margarita

Sveicināti! Vai iespējams, ka tuvākā pusgada laikā Drogās varētu paplašināties kremveida vaigu sārtumu klāsts? Pagaidām tas ir ĻOTI pieticīgs

16.01.2018

Drogas

Labdien, Margarita! Sekojam līdzi tendencēm un plānojam, bet ne pašā tuvākajā laikā. 

17.01.2018

Sanita

Sveicināti! Kur tieši pie precēm meklēt DNC vasku rokām, kuru uzklājot uz nakti, jāvelk cimdiņi?

15.01.2018

Drogas

Šāda vaska nav, bet ir citi zīmoli, kuri piedāvā cimdiņus kopā ar masku rokām – Beauty Formulas un OH K! (ir visos veikalos). Bez cimdiņiem var izmēģināt krēmu-masku rokām no zīmoliem ECOLAB (ar avokado) un Cafe Mimi. 

16.01.2018

Anete

Vai Drogās nopērkamie mākslīgie nagi derēs arī meitenei 15 gados? Vienkārši meitai diezgan mazi nagi, sākt labāk ar šādiem, ne salona!

15.01.2018

Drogas

Vecuma ierobežojuma nagiem nav, taču izmēri var atšķirties – vai tas der konkrētajiem nagiem, būs iespējams noteikt tikai pašā veikalā. Mākslīgie nagi pieejami visos veikalos Drogas.

16.01.2018

Antra Roze

Labdien! Iegādājos Kardashian sauso šampūnu t/c Mols Drogas 12.01.2018.Diemžēl pēc pāris pūtieniem šampūna flakons vairs nestrādā, lai gan ir pilns un tikpat kā nelietots. Tā kā tuvāk man atrodas t/c Domina Drogas, tādēļ devos turp, lai apmainītu produktu, kur man neminot iemeslu vai kādus noteikumus, ar kuriem nekur nav iespējams iepazīties, sūtīja atpakaļ uz t/c Mols Drogas. Jāteic, ka visa šī situācija man rada ne tikai materiālus zaudējumus, jo man ir jādodas uz t/c Mols, kas nav man tuvāk pašreizējai faktiskajai dzīves vietai, kā arī rada jautājumus par attieksmi pret klientiem un nepatīkamas situācijas, ko nācās piedzīvot t/c Domina Drigas apmeklējuma laikā 15.01.2018., kad pārējo apmeklētāju klātbūtnē tiek ignorēts klients un man radītās neērtības un zaudējumi nekvalitatīva produkta dēļ. Situācijas ir dažādas un drogas ir plašs tīkls LV, lai nodrošinātu, ka klientam tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums neatkarīgi no veikala atrašanās vietas. Tikpat labi varēju iegādāties šo šampūnu rēzeknē vai liepājā, esot šajās pilsētās viesos. 16,49€ ir gana liela summa, kuru iztērēt par šādu produktu, lai es saņemtu kvalitatīvu produktu un pakalpojumu. Ņemot vērā augstāk minēto, lūdzu risināt jautājumu par nestrādājošā flakona apmaiņu pret kvalitatīvu produktu vai naudas atgriešanu man jebkurā pieejamā drogas veikalā, nevis tikai t/c mols. Ceru, ka drogas šādu situāciju nav tik daudz, lai varētu pieņemt nekvalitatīvu produktu atpakaļ jebkurà veikalā drogas un atpakaļpieņemtos produktus varētu attiecīgi iegrāmatot veikalu krājumos/norakstāmos produktos utt. Cerot uz sapratni, Antra Roze

15.01.2018

Drogas

Labdien, Antra! Paldies par situācijas aprakstu! Parasti produktu apmaiņu vai naudas atgriešanu veicam tajā pašā veikalā, kurā veikts pirkums. Šajā gadījumā sauso šampūnu varēsim apmainīt arī veikalā Drogas t/c Domina, ja pabrīdināsiet, lai šampūns ir pieejams un personāls informēts. Naudas atgriešanu tomēr gan lūgsim noformēt veikalā Drogas t/c Mols. Protams, izsakām nožēlu, ka mūsu personāls šo informāciju nevarēja korekti paskaidrot, lai neradītu neērtības.

17.01.2018

Madara

Sveiki.. Sakiet lūdzu vai Jūsu veikalos ir pieejami Hairjazz produkti? Un ja ir, tad visos Drogas veikalos?

14.01.2018

Drogas

Sveika, Madara! Šis zīmols mūsu veikalos nav pieejams – priecāsimies par atsauksmēm, lai saprastu, vai vajadzētu ieviest :)

15.01.2018

Ilze

Sveiki! Vai Drogās ir kāds produkts, kas paredzēts skropstu augšanai? Ja ir, kāda cena?

13.01.2018

Drogas

Labdien, Ilze! Skropstu kopšanai ir DNC eļļa un Dzintara balzams. Cenas līdz 3.50 EUR.

15.01.2018

Dace

Ir šoti skumji, ka Ventspilī, t/c Tobago esošajā Drogas veikaliņā, netiek papildināta zīmola ESSENCE dekoratīvā kosmētika. Tonālā krēma "Stay all day 16h" pievedumu gaidu vairāk kā mēnesi. Ir labi, ja to vēl var atrast pašā Rimi veikalā, tomēr arī tur šis zīmols ir patukšs. :(

13.01.2018

Drogas

Labdien, Dace! Pasūtījumus un piegādes regulāri veicam kopā ar pašu zīmolu un cenšamies, lai uz vēlamo produktu nebūtu ilgi jāgaida, taču apstākļi mēdz būt dažādi – pieprasījums mainās, kaut kas tiek izņemts no pārdošanas, kosmētika ilgi ceļo no ražotāja utt. Pārbaudīsim kavēšanās iemeslus un parūpēsimies, lai drīz būtu klāt.

15.01.2018