Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Zane Treide-Morguna

Labdien! Es vēlējos pateikt paldies Drogas darbiniecēm Talsos, jo es kosmētiku un higiēnas preces pērku tikai Drogās. Ir kosmētika un kopšanas līdzekļi kurus esmu atradusi un lietoju ilgstoši jo esmu atradusi sev piemērotākos, bet ir reizes kad vēlos ko pamainīt vai ir nepieciešams kas jauns, un tad paļaujos uz pārdevēju ieteiktām lietām. Vēl ne reizi neesmu vīlusies nopērkot pārdevēju ieteikto produkciju, kā arī man ir noderējušas pārdevēju konsultācijas par preci ko vēlos iegādāties. Man vienmēr Drogās ir patīkami ieiet, jo pārdevējas vienmēr smaida un ir ļoti atsaucīgas. Kā arī priecē tas, ka Drogās bieži ir akcijas.

08.10.2014

Evelīna

Vai Cēsu Drogās ir pieejams EOS lūpu balzāms?

07.10.2014

Marta

Labdien! Gribēju uzdot jautājumu par produktu testēšanu. Vai šie testējamie produkti ir jāpērk? Vai saņemu produktu bez maksas?

07.10.2014

Drogas

Marta, mēs no sirds priecājamies, ka vēlaties izmēģināt Drogas visjaunāko piedāvājumu mūsu luteklīšiem – Drogas kartes īpašniekiem :) 
Produktu testēšana sniegs iespēju noteiktam Drogas kartes īpašnieku skaitam izmēģināt visjaunākos un interesantākos zīmolus un kļūt par Drogas Ekspertiem, kuri dalīsies šo produktu lietošanas pieredzē ar citiem, rakstot atsauksmes un sniedzot vērtējumu pēc konkrētiem kritērijiem.
Nē, produktu testēšanas projekta dalībniekiem testējamie produkti nebūs jāpērk, tos būs iespēja saņemt bez maksas konkrētā - paša izvēlētā veikalā Drogas. 
Ja esam Jūs, Marta, ieinteresējuši kļūt par Drogas Ekspertu, lūdzu, iepazīstieties ar pilniem projekta noteikumiem mājas lapas sadaļā
Tikai Drogās pieejamo Mossa kolekcijas visjaunāko produktu - micelārā ūdens un dienas krēma testēšanai ir iespējams pieteikties līdz 12.oktobrim. 50 laimīgo testēšanas dalībnieku izloze notiks 13.oktobrī un jau 14.oktobrī mēs publicēsim rezultātus, kā arī sazināsimies personīgi. Pieteikšanās anketa atrodas šeit.

08.10.2014

Rūta Sudare

Gribu pateikt lielu paldies, ka jūs esat! Esmu priecīga par to, ka jaunumi man nāk uz e-pastu un ir viegli sekot jaunumiem līdzi. Ļoti bieži iepērkos Drogās Liepājā un mani priecē darbinieku attieksme pret cilvēkiem. Lai Jums veicās :) !

07.10.2014

Katrīna

Labdien! Vēlos izteikt ieteikumu produktam, kuru gribētos redzēt Drogas veikalos - mazie celofāna maisiņi higiēniskām paketēm (tādi parasti ir pieejami viesnīcās WC telpās, izvietoti speciālajos turētājos pie sienas). Ļoti praktiska lieta! Labi, ja tādus varētu nopirkt Drogās. Vislabāk, ja no necaurspīdīga celofāna.

07.10.2014

Aļona

No sākuma gribu pateikt paldies par jūsu darbu :) Bieži sanāk iet uz Drogām, kas vistuvāk mājām - t/c Azur. Tur viss ir ļoti labi, laipnas pārdevējas un veikala vadītāja arī bieži palīdz man, bet man ir viens "piedāvājums" pārdevējai vārdā Evelīnai (vai Elīna?) - biežāk apmeklēt dušu. Domāju, ka tas nav mazsvarīgi kosmētikas veikala pārdevējai. Paldies par uzmanību :)

06.10.2014

Drogas

Aļona, ļaujiet arī mums pateikties, ka esat Drogas kliente, kas turklāt ir tik uzmanīga – esat pamanījusi ne tikai ārējo daļu (plašo preču klāstu un izdevīgo pirkumu piedāvājumus), bet arī novērtējusi kolektīvo ieguldījumu, pateicoties kuram ir tapusi un veiksmīgi pastāv Jūsu iepirkšanās vieta :) Paldies par Jūsu ieteikumu, mēs pārrunāsim šo delikāto jautājumu.

07.10.2014

Sonija Aškinezere

Labdien, vai Drogas būs pieejama ALMEA kosmētika, jo ļoti gribētos redzēt XLASH un XBROW veikalā uz plauktiņiem? (:

05.10.2014

Drogas

Sonija, šādu produktu neesam manījuši Latvijas tirgū un arī Drogās tas nav pieejams. Līdzekļi ir interesanti, paldies par ierosinājumu :)

06.10.2014

Signe

Ir iespējams Drogās Cēsis vai Valmierā nopirkt krāsainos matu flakoniņus ?

04.10.2014

Drogas

Signe, ja pareizi saprotam, Jūs interesējaties par matu krāsošanas līdzekļiem? Tādā gadījumā krāsojošas lakas ir pieejamas visos veikalos Drogas matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļu nodaļā, tai skaitā Cēsīs un Valmierā.

06.10.2014

Kelina Šokeva

Labdien, vai pie jums ir pieejami kādi līdzekļi nagiem kas palīdzētu augt? Kādi varētu būt? Paldies

04.10.2014

Drogas

Sveicināti, Kelina! Nagu kopšanai un augšanas stimulēšanai varam piedāvāt zīmolu Sally Hansen, Flormar, Eveline un citus produktus - eļļiņas, krēmiņus. Pirms nagu lakošanas svarīgi lietot bāzes - arī tās nodrošina aizsardzību un kopšanu, bieži vien to sastāvā iekļauts kalcijs un nagiem nepieciešami vitamīni. Turklāt laka turēsies ilgāk.

06.10.2014

Marta Holenkova

Labdien, vai Drogās ir pieejami di serumi, sprejo i v maskas matu atjaunošanai un stiprināšanai? Ja jā, tad kadas ir šīs preces?

02.10.2014

Drogas

Labdien, Marta! Drogās ir desmitiem un desmitiem līdzekļu matu kopšanai - sausiem, krāsotiem, taukainiem un ļoti bojātiem matiem. Ir gan serumi un eļļiņas, gan maskas un izsmidzināmi leave-in līdzekļi. Vai Jūs interesē kāds konkrēts zīmols, vai arī nepieciešams risinājums īpašai problēmai? Droši dodieties uz lielākajiem veikaliem un aiciniet palīgā mūsu konsultantes, lai atrastu tieši Jūsu matiem piemērotāko līdzekli.

03.10.2014

Inese Pucina

labdien! vēlos pastāstīt par savu neveiksmīgo gājienu uz vienu no jūsu veikaliem , precīzāk kurš atrodas slokas iela 115 !esmu iecienījusi skropstu tušu Loreal manga ,kas man ļoti patīk ! skatos plauktā tušai ir atlaide , vēlos to iegādāties , bet nevēlos to ,kas ir aptīta ar kancelejas skoču , jo noņemot to , paliek lipīgs un netīrs ! jautāju pārdevējai vai ir jauna tuša bez skoča , pārdevēja paskatījās uz manis ar nezinošām acīm un teica , laikam nav , nepārliecinoties par to , tad ierosināju pajautāt citai pārdevējai ,lai apskatās noliktavā , pienāca cita un lika lai apskatās turpat zem kases tušu , pēc abu pārdevēju uzvedības sapratu , ka ir , bet tirgot negrib ar piebildi , ka tušas ir aizlīmētas jo citi taisa un plēš vaļā !!! tad jautājums kāpēc man ir jāpērk attaisīta un atplēsta tuša ,kurai termiņš ir sācies nezin kad un pēc tam viņa ir tikai aizlīmēta ar kancelejas skoču !!!??? vai tiešām pārdevējām bija svarīgāk zaudēt klientu , nekā pārdot preci !??? izsaku lielu paldies pārdevējām par neatsaucību un nepalīdzēšanu!!! jo paliku bez sev iecienītas preces !

02.10.2014

Drogas

Labdien, Inese! Etiķetes un drošības uzlīmes uz dekoratīvās kosmētikas produktiem tiešām neizskatās pievilcīgi, taču ir apstākļi, kurus Drogas nevar ietekmēt – aplīmējamās informācijas saturu un apjomu nosaka likumdošana, kuras prasības mēs precīzi izpildām. Pieredze rāda, ka dekoratīvās kosmētikas produkti visbiežāk ir pakļauti arī nekorektai pircēju rīcībai – pircēji neizmanto paraugus, testerus, bet cenšas atvērt un izpētīt jaunus produktus. Tāpēc produkti tiek aizlīmēti un tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka pirms tam produkts ir bijis atvērts – produkti tiek aizlīmēti tieši tāpēc, lai katrs pircējs varētu iegādāties pilnīgi jaunu un nelietotu preci.

03.10.2014

Sindija

Es ļoti vēlētos, lai Drogās būtu pieejami EOS lūpu balzāmi.:)

30.09.2014

Drogas

Mēs arī, bet diemžēl sadarbības partneri Drogām tādu nepiedāvā :(

01.10.2014

Līga

Labdien, pēc ilgāka laika iegādājos Drogās skropstu tušu un atkal dusmas un izmisums, ka produkts ir tā aplīmēts, ka pēc tam to līmi normāli nav iespējams dabūt nost un skats ir briesmīgs. Kaut kā tā problēma būtu jārisina.

29.09.2014

Drogas

Sveicināti, Līga! Diemžēl ir noteikumi, kurus Drogas nespēj ietekmēt – drošības uzlīmēm un svītru kodiem, produktu aprakstiem ir noteikti valsts standarti, kas diktē gan mūsu preču piegādātāju, gan mūsu atbildību un rīcību. Dekoratīvās kosmētikas preces ir sīkas un, protams, uz tām noteiktas informācijas daudzums aizņem daudz vietas. Attiecīgi arī uzlīmes atstātās pēdas ir daudz uzskatāmākas. No citām mūsu pircējām esam uzzinājuši, ka uzlīmes un līmes pēdas var notīrīt, mazliet tās pamērcējot un tad paberžot ar tīrīšanas līdzekli (piemēram, Skaidru, Cif vai sodu – atkarībā no pielietotās līmes).

30.09.2014

Anastasija Lebovica

Labdien! Ienācu šeit aiz gara laika palasīt, kas te rakstīts, un ieraudzīju uzslavētu savu Drogas mīļako veikalu, tādēļ nolēmu neklusēt un pievienoties. Ziniet, ko es kā klients velos saņemt ieejot veikalā? Vēlos, lai man pretī ir laipni, godīgi un ieintereēti cilvēki, vēlos, lai man spēj palīdzēt ar jebkuru sasāpējušos jautajumu gan par to, kur palika mans mīļakais lūpu krāsas tonis, kurš krēms patiešam man būs piemērots un kad būs atlaide manam šampūnam, gan to kur palicis Duni veikals, kas bija tepat blakus. Man gribās justies mazliet īpašai un ir jauki, ja meitenes jau zina, kādu šapūnu un cigaretes (smēķēt nav labi, mēs visi to zinām) esmu iecienījusi, tas ir tāds mazs siltums sirdī, ka par tevi atcerās. Es vēlos, lai es redzu, ka pārdevējas grib man palīdzet un ka viņas zina vairak nekā viņam jāzina. Jo saprotiet, ja tā nebūs gandrīz visu jūsu produkciju var nopirkt arī Rimi, man ir prieks ka meitens cenšās. Tomēr ne visos jūsu veikalos diemžēl tas ir novērojams, tādēļ par manu favorītu ir kļuvis veikals Krišāņa Valdemāra ielā 14.

28.09.2014

Drogas

Anastasija, paldies par vēstuli! Jūs esat ļoti precīzi sapratusi mūsu mērķi - šajā sadaļā aicinām mūsu klientus iesaistīties un dalīties ar savu pieredzi iepērkoties, novērojumiem veikalā, sortimenta ierosinājumiem, arī kritiku. Jo kā gan citādi mēs varam pilnveidoties, ja nezinām, kas jāpilnveido? K.Valdemāra ielas 14 veikals Drogas ir viens no biežāk uzslavētakajiem. Un ne bez pamata - šī veikala meitenes ir čaklas, atsaucīgas, gudras un ļoti smaidīgas :) Priecāsimies arī turpmāk saņemt Jūsu vēstules.

29.09.2014

Dana

Sveiki. Rezeknes Drogās būs Rimmel? Es ļoti vēlos Stay Matte pūderi! Un, protams, arī Baby Lips!

27.09.2014

Drogas

Dana, Rimmel kosmētika, tai skaitā, kārotais Stay Matte pūderis, pieejama vienā no Rēzeknes Drogas veikaliem – Atbrīvošanas alejā 101. Savukārt tik daudzu jauno sieviešu pieprasīto Baby Lips pagaidām nevaram solīt – to mums nav piedāvājis piegādātājs.

29.09.2014

Frank

will u offer english version about this web sites?

26.09.2014

Drogas

Hello, Frank! We are very happy to receive a letter in English :) Latvian and Russian are 2 basic languages used in Latvia, therefore English version of www.drogas.lv was not planned. But things might change, if there will be a demand.

26.09.2014

Amanda

Labdien, es ļoti bieži apmeklēju Drogas veikalus, un viss vienmēr ir paticis, tik laipnas un zinošas darbinieces... Bet šodien iebraucu Jelgavas Drogās leilajā Maximā, steidzami vajadzēja bērnu mitrās salvetes, ienācu veikalā ar mani nesasveicinājās jūtos negaidīta un nepamanīta, kasē pajautaja tikai drogas kartiņu, bet es jau biju pieradusi ka jauta maisiņu, piedavā iegādāties preci ar atlaidi, uzsmaida un pasaka paldies par pirkumu, bet šoreiz neko tādu man dzirdēt diemžēl nebija lemts :( Elīna..., manuprāt, mani apkalpoja kasē, ar tādu sejas izteiksmi itkā es būtu viņai kko parādā...

23.09.2014

Drogas

Amanda, Jūs pat nevarat iedomāties mūsu prieku, lasot šo vēstuli! Šajā sadaļā visbiežāk esam saņēmuši pārmetumus par pārāk aktīvu mūsu darbinieku pieklājību, atvērtību un vēlmi palīdzēt iepērkoties. Tādēļ zināt, ka Drogas ieguldītās pūles šī augstā apkalpošanas un komunikācijas līmeņa nodrošināšanā tomēr klientiem ir patīkamas, mūs vairāk nekā priecē – mēs esam lepni, sajūsmināti un motivēti turpināt iesākto ceļu, lai Drogas būtu Jums un citiem klientiem vēl tuvākas un vēl labākas! :) Paldies, Amanda, par vēstuli! 

24.09.2014

Eliza

Vai būtu iespējams ka Rēzeknē Drogās, varētu nopirkt EOS lūpu balzāmu?

23.09.2014

Drogas

Labdien, Eliza! Arī Drogas ir pamanījušas šo jaunumu, taču pagaidām Eos balzami nav mūsu sortimentā.

24.09.2014

Loreta

Sveiki. Es velētos zināt vai Valmieras Drogās pārdodas palettes mousse color?

21.09.2014

Drogas

Labdien, Loreta! Matu krāsas Palette Mousse Color Drogas sortimentā vairs nav - tās pieprasījums bija zems, turklāt sortimentu aizvien papildina jaunas krāsas ar inovatīvām tehnoloģijām un plašu krāsu paleti. Aicinām izpētīt visus jaunumus un, iespējams, atļauties krāsu eksperimentu? :)

22.09.2014

Vita

Zdravstvujte, hotela sprostj - u vas ranshe bil v kosmetike Loreal rolikovij tonalnij krem, vrodebi true match, no s4as evo netu pocemuto...on ewo budet ili uze snali s proizvodstva??

20.09.2014

Drogas

Здравствуйте, Vita! Упомянутый Вами тональный крем действительно больше недоступен в нашем ассортименте.

22.09.2014