Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Elizabete

Sveiki :) patīk jūsu veikals un ir jautājums , vai jums ir Jelgavā Catrice kosmētika ? paldies jau iepriekš :)

25.08.2014

Drogas

Elizabete, priecājamies teikt, ka Jelgavas Drogās ir Catrise kosmētika :)

26.08.2014

Lūdzu

Es ļoti ļoti ļoti ļoti ĻOTI ļoti ļoti gribu Maybelline Baby Lips! Es gribu arī Eos balzāmu.

21.08.2014

Ieva

Drogās, manuprāt, ir ērti iepirkties un patīkami, ka sortiments tiek regulāri papildināts. Man ļoti patīk! :) Bet ļoti žēl, ka daudziem tonālajiem krēmiem (arī manam favorītam L'oreal True Match) nav pieejami gaišākie toņi. Latvijā tiem būtu daudz lielāks noiets nekā tiem tumšajiem, tad kādēļ tos neiepirkt?

19.08.2014

Drogas

Ieva, mums vienmēr prieks dzirdēt uzslavas :) Jāsaka, ka tirdzniecībā pieejamos toņus tonālajiem krēmiem nosaka L'Oreal Paris, ņemot vērā Latvijas dāmu izvēli un vajadzības. Vai esat bijusi Drogas veikalos, kuri atrodas tirdzniecības centros? Tajos piedāvātie toņi ir daudz plašākā toņu paletē.

20.08.2014

Ance

Jā, lasīju citu atsauksmes - daudzi vēlas BabyLips lūpu balzāmu, cik sapratu tas tuvākajā laikā arī nebūs, bet vai ,,Drogās'' ir nopērkami ,,EOS'' lūpu balzāmi, ja nav būs? ; )

19.08.2014

Drogas

Ance, minēto balzamu ieviešama vairāku apstākļu dēļ sortimentā nav paredzēta, bet tiem ir vairākas un dažādas alternatīvas. Piemēram, pašlaik sortimentā ir lieliski jaunumi no ilgtermiņā pircēju uzticību ieguvušās Nivea un arī no tik atšķirīgās Himalaya ražotnes.

20.08.2014

Ieva Bērziņa

Labdien! Gribu pateikties, Drogu meitenem kas strada Madona. Ļoti jaukas meitenes un izpalīdzīgas. Un ļoti zinosas, smaidīgas. Ieejot Madonas Drogas uzreiz ir tāda sajūta kad Tevi gaida kā klientu. Ieejot veikala jau pasveicina meitenes ar smaidu, un piedava palīdzība un man tas ļoti patīk, kad pardevejas ir ļoti zinosas un izpalīdzīgas. Novēlu meitenem vienmer būt smaidīgam,izpalīdzīgam un laipnām, cerams kad nodosiet so ziņu, lai meitenes zin kad vienmēr ir klienti kas vēlas atgriezsties šai burvīgaja veikala. Veiksmi meitenem Madonas Drogās:)

19.08.2014

Jasmīna

Labdien! Drogās jau ir ļoti plašs piedāvājums no daudziem kosmētikas ražotājiem, bet ir daži produkti, kuri diemžēl nav pieejami un ir pieprasīti. Piem., Rimmel Wake Me Up gan tonālie krēmi, gan konsīleri, Rimmel bronzeri, Rimmel Scandaleyes Kohl zīmuļi, Bourjois Bronzing Powder, Highlighteri u.c. No matu krāsām Schwarzkopf Live Color XXL vai kādas citas krāsainās un varbūt "neparastākas" matu krāsas. Paldies par iespēju ieteikt produktus!

18.08.2014

Drogas

Labdien, Jasmīna! Kurai sievietei var būt gana kosmētikas, vai ne? :) Arī Drogas meklē un cenšas savām klientēm piedāvāt visu jaunāko, modernāko un stilīgāko, ko vien globālie kosmētikas zīmoli spēj saražot. Taču ne vienmēr šie zīmoli piedāvā šajā sadaļā ierosinātos produktus - Latvijas tirgus tiem ir pārāk mazs vai minētie produkti ir mazāk pieprasīti (mūsu dāmas tomēr ir konservatīvas un nepadodas "neparastu" matu krāsu eksperimentiem :) ). Mēs ļoti ceram, ka Drogas klientes turpinās ierosināt aizvien vairāk interesantu produktu, lai mūsu sadarbības partneri to sadzirdētu.

20.08.2014

Maruta

Kādu laiku atpakaļ ievēŗoju, ka bija pardošanā Baby Lips lūpu balzāmi, bet tikai komplektā ar skropstu tušu. Zinu, ka tas bija diezgan sen, bet ļoti gribētos iegādāties šos balzāmus atsevišķi, jo neko līdzīgu Latvijas veikalos neesmu ievērojusi. Šie lūpu produkti ir ļoti pazīstami visā pasaulē tākā es ļoti priecātos, ja tos varētu iegādāties arī piemājas Drogās nevis tikai internetā. Vēl varbūt nākotnē varētu paplašināt kosmētikas otiņu sortimentu. Piemēram, Real Techniques by Samantha Chapman vai EcoTools. Paldies :)

18.08.2014

Drogas

Maruta, minētie komplekti bija unikāls piedāvājums, diemžēl pagaidām mūsu sortimentā tos neplānojam. Esam ļoti pateicīgi par vēstulēm un ierosinājumiem. Tādā veidā varam nepārtraukti pilnveidot Drogas sortimentu atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un pieprasījumam.

19.08.2014

Linda

Sveiki! Vai drogās ir Rimmel Stay Matte Pūderis? Un vai ir Neutrogena Acne Stress Control ? Ļoti gaidu atbildi!

18.08.2014

Drogas

Labdien, Linda! Rimmel Stay Matte ir pieejams Drogas sortimentā, taču ne visur - aicinām precizēt par interesējošo veikalu. Savukārt Neutrogena Acne Stress Control nav Drogās un, cik mums zināms, arī citur Latvijā. Problemātiskas ādas kopšanai iesakām kvalitatīvos Acnacid un Australian Body Care līdzekļus, kuru sastāvā ir tējas koka ekstrakti.

20.08.2014

Liene

Vēlētos uzzināt vai tuvākajā laikā veikalos būs iespējams iegādāties nagulakas un lūpukrāsas no Tanya Burr kolekcijas?

15.08.2014

Drogas

Liene, šķiet, ka šāds zīmols Latvijā nav pārstāvēts, tādēļ nav arī Drogās. Tuvākajā laikā neesam paredzējuši to ieviest - pagaidām tas nopērkams interneta veikalos.

18.08.2014

Ieva

Paldies par atbildi! Varbūt ir iespējams ieviest sortimentā citas firmas līdzīgu produktu, par līdzīgu cenu? Diemžēl citi jūsu piedāvātie zīmoli nepiesaista, neatbilst manis noteiktajai kvalitatei un kritērijiem par labu, dabisku sastāvu, bet Facelle gēlveida intīmkopšanas līdzekļi ļoti nepatīk, jo pietiekami neputo un nepatīk konsistence, tāda kā gluma.. P.s. Ieteikums, citreiz par kādas preces izņemšanu paziņot, lai klienti, kas konkrēto produktu ir iecienījuši, varētu iepirkt vairāk vai meklētu jau laicīgi alternatīvas. Pie kam konkrētajā gadījumā, izskatījās, ka putas pazuda pēkšņi un visos veikalos, it kā speciāli tiktu izņemts no plauktiem visas uzreiz. Pretējā gadījumā būtu bijuši atlikumi vai izlikti uz izpārdošanu. Tas mans viedoklis. Tāpēc arī izbrīna, ka pat pēc īpaša pieprasījuma, šādiem izņemtajiem atlikumiem, saņēmu atbildi, ka nav nevienā veikalā un arī nekad vairs nebūs...

15.08.2014

Inga

Labdien, man ļoti patīk un lietoju Madaras kosmētiku. Bet tā kā dzīvoju Alūksnē, ne vienmēr varu no Rīgas atvest. Zinu, ka citos Drogas veikalos, jau ir parādījusies. Vai mums Alūksnē arī būs pieejams? Es saprotu, ka zema pirktspēja utt, bet varbūt cilvēki lēnām iepazītu un iepatiktos.

15.08.2014

Drogas

Inga, prieks, ka atbalstāt un mīlat vietējos ražotājus! :) Pagaidām Alūksnē Mossa produkcija nav pieejama, taču to var meklēt Cēsu, Siguldas (Vidzemes šoseja 16) Drogās, arī Limbažos un Valmierā (Rīgas iela 20). Sortiments ik pa laikam tiek ieviests aizvien jaunos veikalos, tādēļ neteiksim nekad :)

18.08.2014

Liena

Labdien! Drogas vienmeer buus mans miilaakais veikals kur pirkt kosmeetiku un tamliidziigas lietas, bet vai kaadreiz drogas veikalaa buus iespeeja iegaadaaties BABY LIPS luupu kraasu no maybelline?

14.08.2014

Drogas

Liena, Jūsu jaukos vārdus ir tik patīkami lasīt! Drogas katru mēnesi ievieš aizvien jaunus zīmolus un produktus, taču diemžēl šos gan vēl pagaidām neplānojam. Aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā.

14.08.2014

Jana

Vai jūsu produktu klāstā ir arī nagu lakas uzklāšanai kādi piederumi? Kā piemēram speciālas otiņas vai kautkas tāds?

13.08.2014

Drogas

Jana, diemžēl Drogas sortimentā nav speciālo produktu nagu lakas uzklāšanai.

18.08.2014

Silva

Būtu ļoti jauki, ja Drogas ieviestu tādu lietu kā lupa pie plauktiem, lai vieglāk būtu salasīt kas rakstīts. Kā tas notiek arī citos veikalos.

12.08.2014

Madlēna

Esmu sajūsmā par jūsu kvalitatīvo produkciju, bet pagājušajā gadā man piedāvāja iegādāties Drogas klienta karti nepajautājot pat manu vecumu un pati nezināju no cik gadiem to var aktivizēt. Tad sanāk ka loterijās varu piedalīties tikai nākamgad, kad būšu sasniegusi 18 gadu vecumu?

12.08.2014

Drogas

Drogas karti var reģistrēt un uzkrātos punktus tērēt tikai personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Līdz tam brīdim Jūs varat izmantot nereģistrētas Drogas kartes priekšrocības – pelnīt punktus un iegādāties produktus ar atlaidēm, kas tiek piedāvāti tikai Drogas kartes klientiem, bet diemžēl norēķināties ar uzkrātajiem punktiem Jūs nevarēsiet. Katras Drogas loterijas noteikumi nedaudz atšķiras, taču dalībai tajās nav vecuma ierobežojumu. Pirms reģistrēties loterijai, aicinām rūpīgi iepazīties ar pilniem loteriju noteikumiem. 

13.08.2014

Ieva

Labdien! No Drogas veikalu plauktiem negaidīti nozuda Facelle intīmās putas. Izskatās šādas: http://www.makeupbeauty.de/pflege/koerperpflege/facelle-intim-waschmousse-muss-es-immer-mousse-sein/ Tās, kas parādījās vietā - gēlveida, galīgi nepatīk. Putas bija fantastiskas. Gribēju noskaidrot vai vēl būs tieši šīs putas un kad? Dzīvoju Bauskā. Biju šobedēļ Spices Drogās, arī tur nebija. Ja nebūs vispār vairs, lūdzu dodiet ziņu, kurās Drogās ir vēl pieejamas, gribētu nopirkt pāris pudelītes uz priekšdienām. Paldies! Jauku dienu vēlot, Ieva

07.08.2014

Drogas

Sveicināti, Ieva! Jā, diemžēl zemā pieprasījuma dēļ šis produkts sortimentā vairs nav pieejams, tādēļ aicinām iepazīt citus Facelle, Lactacyd Femina, Corine de Farme un citus kopšanas līdzekļus. Diemžēl gan putiņu šiem zīmoliem nav.

08.08.2014

Ance

Sveiki! Cik euro apmēram maksā skropstu tušas? Vai par 8 euro var nopirkt sakarīgu tušu?

06.08.2014

Drogas

Ance, mūsuprāt, par 8 eiro var nopirkt labu skropstu tušu, turklāt atlaižu akciju laikā piedāvājumi ir īpaši izdevīgi :) Drogās atradīsit tušu katrai gaumei – kuplinošu, atliecošu, pagarinošu, ūdens noturīgu. Atliek vien izvēlēties!

07.08.2014

Linda

Vai Rēzeknes Drogās ir Maybelline Dream Fresh BB cream un Maybelline Dream Pure BB cream?

05.08.2014

Drogas

Linda, paldies par jautājumu. Abi minētie BB krēmi ir pieejami Rēzeknes Drogās.

06.08.2014

Tatjana

Добрый день!!!! скажите пожалуйста продаются ли у вас автозагары лосьоны Nivea,Loreal,или может каких то российских фирм например такие как экспресс для лица и тела от Floresan ,Твердое масло-автозагар Floresan,или Kolastyna если нет,скажите в будущем не появятся? спасибо за ответ!

05.08.2014

Drogas

Добрый день, Татьяна! Мы очень рады, что наши постоянные клиенты заботятся о своем здоровье и красоте, поэтому стараемся расширять ассортимент продуктов для защиты от солнца и средства для автозагара. В данный момент Drogas предлагает салфетки, молочко и спреи для автозагара от SunOzon и Garnier Ambre Solaire. Мы постоянно следим за новинками и рассматриваем предложения о продукции и других торговых марок.

06.08.2014

Liene

Vai kādreiz būs iespēja ievādāties drogu veikalos maybellime baby lips, baby skin primeri vai instant age rewind konsīleri? Un kā būtu ar colection, mua precēm un real technique otiņām?

05.08.2014

Drogas

Liene, diemžēl uzskaitītie produkti un zīmoli pašlaik nav pieejami, taču sortiments tiek papildināts ik nedēļu. Lielie kosmētikas zīmoli regulāri iepazīstina ar tirgus jaunumiem un inovācijām, tādēļ nav izslēgts, ka drīzumā kārotais būs arī Drogās. Mūsu veikalos ir plašākais skaistumkopšanas preču klāsts Latvijā – esam pārliecināti, ka kārtīgi izpētot piedāvājumu, izdosies atrast līdzvērtīgus un, iespējams, pat labākus aizvietotājus. 

07.08.2014