Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Santa

Labdien. Es ar lielāko prieku iepērkos veikalos Drogas. Bet mani neapmierina tas, ka pie kases pārdevējas katru reizi kaut ko piedāvā, kaut arī tajā brīdī ir liela atlaide. Jūtos neērti es un arī pardevēja. Manuprāt, ja klients vēlēsies vēl kaut ko iegādāties, viņš to darīs bez uzbāzīgas produkta piedāvāšanas. Tas brīžiem atgadina tirgus variantu. Šādi domā arī mani paziņas. Neuzbāzīsimies klientiem ar piepārdošanu. Jo mazāk to darīsim, jo biežāk klients iegriezīsies veikalos. Jauku dienu.

18.09.2014

Drogas

Santa, vai nav gadījies iziet no veikala un atcerēties, ka kaut kas nav nopirkts? Piedāvājot pirkumus pie kases, mūsu čaklās meitenes atgādina par ikdienā nepieciešamām precēm, kuras ātri beidzas un kurām tieši tajā brīdī ir ļoti izdevīga cena. Drogas ļoti rūpīgi strādā, lai mūsu personāla komunikācija nebūtu uzbāzīga – tas nozīmē vērot pircēja omu, viņa pirkumus. Atvainojamies Jums un Jūsu paziņām, ja esam radījuši emocionāli nekomfortablu vidi. Kvalitatīva apkalpošana ir nebeidzamas mācīšanās process un mēs tiešām cenšamies. 

19.09.2014

Margarita

Sveicināti! Vēlos uzslavēt Rēzeknes Drogas (Atbrīvošanas alejā 101) darbinieci Ingu (cerams, ka nesajaucu vārdu :) ) par viņas vienmēr laipno attieksmi un interesi pret savu darbu. Esmu diezgan biežs viesis Drogas veikalā un ja iegādājos ko jaunu no sortimenta, manā nākošajā vizītē viņa obligāti painterisējas, vai produkts patika. Rēzeknes Drogās ir dažadas darbinieces, gan laipnas, gan tādas, kuras vienkārši atcērt "nezinu" uz konkrētu jautajumu par produktu. Taču tādu atsaucību un interesi pret savu darbu redzu pirmoreiz. Jums ir ļoti paveicies ar tik atbildīgu un aizrautīgu pārdevēju!

17.09.2014

Anna Salna

Labdien! Esmu ievērojusi, ka Drogās ir daudz uztura bagātinātāji un tamlīdzīgas lietas, tad būtu priecīga ja Drogu plauktos varētu atrast laktāzi, ko šobrīd draugi Vācijā pērk tieši tādos veikalos kā Drogas.

16.09.2014

Drogas

Labdien, Anna! Drogas nodrošina ikdienā biežāk lietotās un nepieciešamākās veselības preces, kas nav medikamenti - dažādus vitamīnus, zivju eļļu, uztura bagatinātājus. Laktāze ir produkts, kas parasti ir pieejams aptiekās vai specializētos veikalos, tādēļ tuvākajā laikā Drogās nebūs pieejams. 

17.09.2014

Elizabete

Kāpēc nav baby lips un eos lūpu balzāmi. Būtu super ja būtu, savādāk jākaras augšā pa tiem interneta veikaliem.

15.09.2014

Liene Auziņa

Labdien, vai jums ir essences parastās lūpu krāsas, nevis ilgnoturīgās, bet gan parastās? Paldies jau iepriekš, Liene.

15.09.2014

Drogas

Liene, cenšoties nodrošināt, lai lūpu krāsa rotātu lūpas visas dienas garumā, essence piedāvā tikai ilgnoturīgās lūpu krāsas.

16.09.2014

Liene Kļaviņa

Sveiki. Vēlējos pajautāt, vai Drogās ir pieejami praimeri? Zinu to, ka Catrice ir, bet vai ir piemēram L'Oreal, Rimmel?

14.09.2014

Drogas

Liene, Drogas piedāvā arī L'Oreal Paris "praimerus", Rimmel gan nav.

15.09.2014

Vita

Obozaju Drogas magazin, ljublju zakupadca v njom...No k sozileniju ne vezde estj kosmetika Bourjois((

14.09.2014

Drogas

Vita, мы искренне рады, что Вы являетесь нашим клиентом! Косметика Bourjois действительно не во всех магазинах Drogas – в некоторых нет спроса, в других физически не хватает места.

15.09.2014

Liene Grauda

Sveiki! Vēlos īpaši uzteikt veikalu Krišjāņa Valdemāra iela 14. Strādāju tuvumā un bieži nākas iegriezties šajā veikalā, arī pie mājām man ir Drogas veikals, tomēr daudz labpratak naku uz šejieni un savus pusdienu pārtraukumus bieži pavadu Drogās. Šis ir vienigais man zināmais jūsu veikals kurš vienmēr ir tik kārtīgs un kurā meitenes patiesi ir zinošas un profesionālas, pie tam vienmēr smaidīgas. Uz šo veikalu nāku ka ciemiņš pie savam draudzenēm un vienmer jūtos laipni gaidīta. Paldies meitenes, ka jūs esat!

13.09.2014

Drogas

Liene, parūpēsimies, lai veikala meitenes uzzina par uzslavu un nebeidz priecēt arī turpmāk :)

15.09.2014

Aleksandra Maura

Zdravstvujte,obozaju Drogas,nooo k sozileniju perejexala v drugooj gorod ,a v etom gorode v Drogase netu mojej ljubimejwej kosmetiki Bourjois,i k sozileniju internet magazina toze netu ....

13.09.2014

Drogas

Здравствуйте, Александра! Спасибо Вам за письмо. Bourjois действительно является очень женственным брендом и радует девушек своими коллекциями, но, к сожалению, доступен не во всех магазинах Drogas. 

15.09.2014

Rebeka

Sveikas "Drogas"!! Vēlējos uzzināt vai Drogu sortimentā ir atrodams Esence komplekts??

12.09.2014

Drogas

Rebeka, mēs ar prieku atbildētu, ja precizāk norādītu, kāds tieši komplekts ir domāts - piemēram, acu ēnu, nagu kopšanas? 

15.09.2014

Laila

Liels paldies Jēkabpils Drogas darbiniecēm par jauko konsultācīju ik reizi, kad iegriežos šajā veikalā, neesmu vīlusies ne reizi! :)

11.09.2014

Drogas

Laila, arī viņas sūta Jums sveicienus! :) Un droši nāciet atkal! Mums vēl ir tik daudz jaunumu un noderīgu padomu, ko stāstīt! :) 

12.09.2014

Sigita

Labdien, Veelos ierosinaat daavanu karshu pasuutiishanu (arii apmaksu) internetaa ar iespeeju nosuutiit uz adresi piemeeram kaa daavanu. Pateicos, Sigita

11.09.2014

Drogas

Sigita, paldies par noderīgo ierosinājumu! Priecājamies, ka mūsu pircēji interesējas arvien biežāk par interneta veikalu un ir gatavi iegādāties ne vien kosmētikas, higiēnas un mājsaimniecības preces, bet, izrādās, arī dāvanu kartes! Paldies!

12.09.2014

Alesja Misa

Loti patik iepirkties Drogas tapec, ka ik pa laikam paradas loti interesantas preces, kuras gribas izmeginat un protams atlaides. kuram nevaru paiet garam. Ka ari konkursi majaslapa un laipna attieksme katra Drogas veikala. Esmu loti apmierinata ar visu!

09.09.2014

Anna Ozola

Labdien! Gada sākumā lasīju, ka Latvijas zīmols Madara pavasarī laidīs tirdzniecībā jaunu sēriju Mossa, kura būs lētāka par līdzšinējo un šos produktus varēs iegādāties veikalos Drogas. Jau nopricājos, bet par ātru - izrādās, šo produkciju piedāvā tikai lielākajās Drogās... Manuprāt Mossa produkti nav dārgāki par daļu jau Drogās esošajiem citu firmu līdziniekiem. Ļoti gribētu Mossa produkciju iegādāties arī Kuldīgas Drogās!

04.09.2014

Drogas

Labdien, Anna! Jaunā sejas kopšanas kolekcija Mossa pagaidām tiešām nav pieejama visos veikalos Drogas, tai skaitā tās nav arī Kuldīgā. Pašlaik mēs vēl tikai iepazīstinām mūsu pircējus ar šo jaunumu un vērosim kā klientiem Mossa patiks. Taču kopš ieviešanas dienas pieaug to veikalu skaits, kuros šis zīmols ir pieejams, tādēļ viss ir iespējams ... ;)

05.09.2014

Ieva

Sveiki, ;) He,he, man saradās jautājums. :) Vai Drogas plauktos kādreiz būs lielāka izvēle solārija krēmiem? ;) Num, pieņemsim Liepājā.

03.09.2014

Drogas

Ieva, arī mums gribētos, lai vasara nebeigtos.. Taču saules stari kļūst laiskāki, tādēļ smuku iedegumu arī rudenī un ziemā palīdzēs iegūt jau esošie sauļošanās kosmētikas zīmoli Caribbean, Tropiccoco un Tannymax. Pagaidām jaunus produktus neesam ieplānojuši.

04.09.2014

Krista Ozoliņa

Ļoti vēlētos lai Drogās varētu nopirkt Maybelline Baby Lips lūpu balzāmus!

01.09.2014

Ilze Feldberga

Ir ieteikums - nepieblīvēt veikalu starp plauktiem ar papildus preču groziem un stendiem, jo bieži vien,īpaši ja vairāk pircēju,ir grūti izspraukties, rodas lieks stress,ka kaut ko nenogāžu un līdz ar to iepirkšanās process kļūst nepatīkams. Šī problēma pastāv gandrīz visos Drogu veikalos, kurus esmu apmeklējusi (Rīga) ar ļoti retiem izņēmumiem. Tomēr būtu jāpadomā par pircēju ērtībām! Visādi citādi Drogas ir lielisks veikals, kurš neliek vilties. Protams,patiktu, ja preču sortimentā būtu vairāk jaunu produktu. Lai Jums veicas turpmākajā darbībā!

31.08.2014

Drogas

Labdien, Ilze! Jūsu ieteikumi ir vērtīgi un varam apliecināt, ka līdzīgus esam jau saņēmuši. Tie ir sadzirdēti un ņemti vērā – kopš gada sākuma daudzi mūsu veikali ir piedzīvojuši būtiskas izmaiņas, jo papildus izvietojumu skaits ir ticis samazināts.
Protams, mūsu veikali ir ļoti atšķirīgi gan izmērā, gan formā, tāpēc katram ir nepieciešams individuāls risinājums plašā sortimenta ērtākai izvietošanai.
Tā kā esat bijusi dažādos veikalos, nešaubāmies, ka esat pamanījusi pārmaiņas :) Attiecībā uz jaunu produktu ieviešanu mēs arī ieklausāmies pircējos un tik daudz jaunumu kā šogad nav bijis nekad agrāk. Dažos mēnešos jaunumu skaits pārsniedzis pat četrus simtus!
No visa plašā jauno produktu klāsta svarīgākos un interesantākos allaž var atrast mūsu mājas lapas sadaļā „Jaunie produkti”. 

01.09.2014

Agnese

Sveiki! Pirms kaada laika pie jums iegaadaajos kjermenja losjonu Dulgon Urea 5%, tachu peec tam vairs neesmu to redzeejusi. Sakiet, luudzu, vai kaadaa no juusu veikaliem shis produkts veel ir pieejams?

30.08.2014

Drogas

Agnese, šis losjons pamazām tiek izņemts no sortimenta, tādēļ atlikuši vien daži veikali Drogas, kur to var iegādāties - Rīgā Nīcgales ielā 2, Stūrmaņu ielā 29, Maskavas ielā 250, Avotu ielā 26. Ārpus Rīgas tas meklējams Ādažos, Līvānos un Daugavpilī.

01.09.2014

Elīna

Labdien, vai kādā no Latvijā pieejamajiem Drogu veikaliem ir nopērkama matu krāsa loreal preference, tonis 8.1.? Jo Bauskas Drogu veikalā šāda piedāvājuma nav. Paldies.

26.08.2014

Drogas

Elīna, šis tonis vairs nav pieejams nevienā veikalā Drogas. 

26.08.2014

Elizabete

Sveiki :) patīk jūsu veikals un ir jautājums , vai jums ir Jelgavā Catrice kosmētika ? paldies jau iepriekš :)

25.08.2014

Drogas

Elizabete, priecājamies teikt, ka Jelgavas Drogās ir Catrise kosmētika :)

26.08.2014