Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Maruta

Kādu laiku atpakaļ ievēŗoju, ka bija pardošanā Baby Lips lūpu balzāmi, bet tikai komplektā ar skropstu tušu. Zinu, ka tas bija diezgan sen, bet ļoti gribētos iegādāties šos balzāmus atsevišķi, jo neko līdzīgu Latvijas veikalos neesmu ievērojusi. Šie lūpu produkti ir ļoti pazīstami visā pasaulē tākā es ļoti priecātos, ja tos varētu iegādāties arī piemājas Drogās nevis tikai internetā. Vēl varbūt nākotnē varētu paplašināt kosmētikas otiņu sortimentu. Piemēram, Real Techniques by Samantha Chapman vai EcoTools. Paldies :)

18.08.2014

Drogas

Maruta, minētie komplekti bija unikāls piedāvājums, diemžēl pagaidām mūsu sortimentā tos neplānojam. Esam ļoti pateicīgi par vēstulēm un ierosinājumiem. Tādā veidā varam nepārtraukti pilnveidot Drogas sortimentu atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un pieprasījumam.

19.08.2014

Linda

Sveiki! Vai drogās ir Rimmel Stay Matte Pūderis? Un vai ir Neutrogena Acne Stress Control ? Ļoti gaidu atbildi!

18.08.2014

Drogas

Labdien, Linda! Rimmel Stay Matte ir pieejams Drogas sortimentā, taču ne visur - aicinām precizēt par interesējošo veikalu. Savukārt Neutrogena Acne Stress Control nav Drogās un, cik mums zināms, arī citur Latvijā. Problemātiskas ādas kopšanai iesakām kvalitatīvos Acnacid un Australian Body Care līdzekļus, kuru sastāvā ir tējas koka ekstrakti.

20.08.2014

Liene

Vēlētos uzzināt vai tuvākajā laikā veikalos būs iespējams iegādāties nagulakas un lūpukrāsas no Tanya Burr kolekcijas?

15.08.2014

Drogas

Liene, šķiet, ka šāds zīmols Latvijā nav pārstāvēts, tādēļ nav arī Drogās. Tuvākajā laikā neesam paredzējuši to ieviest - pagaidām tas nopērkams interneta veikalos.

18.08.2014

Ieva

Paldies par atbildi! Varbūt ir iespējams ieviest sortimentā citas firmas līdzīgu produktu, par līdzīgu cenu? Diemžēl citi jūsu piedāvātie zīmoli nepiesaista, neatbilst manis noteiktajai kvalitatei un kritērijiem par labu, dabisku sastāvu, bet Facelle gēlveida intīmkopšanas līdzekļi ļoti nepatīk, jo pietiekami neputo un nepatīk konsistence, tāda kā gluma.. P.s. Ieteikums, citreiz par kādas preces izņemšanu paziņot, lai klienti, kas konkrēto produktu ir iecienījuši, varētu iepirkt vairāk vai meklētu jau laicīgi alternatīvas. Pie kam konkrētajā gadījumā, izskatījās, ka putas pazuda pēkšņi un visos veikalos, it kā speciāli tiktu izņemts no plauktiem visas uzreiz. Pretējā gadījumā būtu bijuši atlikumi vai izlikti uz izpārdošanu. Tas mans viedoklis. Tāpēc arī izbrīna, ka pat pēc īpaša pieprasījuma, šādiem izņemtajiem atlikumiem, saņēmu atbildi, ka nav nevienā veikalā un arī nekad vairs nebūs...

15.08.2014

Inga

Labdien, man ļoti patīk un lietoju Madaras kosmētiku. Bet tā kā dzīvoju Alūksnē, ne vienmēr varu no Rīgas atvest. Zinu, ka citos Drogas veikalos, jau ir parādījusies. Vai mums Alūksnē arī būs pieejams? Es saprotu, ka zema pirktspēja utt, bet varbūt cilvēki lēnām iepazītu un iepatiktos.

15.08.2014

Drogas

Inga, prieks, ka atbalstāt un mīlat vietējos ražotājus! :) Pagaidām Alūksnē Mossa produkcija nav pieejama, taču to var meklēt Cēsu, Siguldas (Vidzemes šoseja 16) Drogās, arī Limbažos un Valmierā (Rīgas iela 20). Sortiments ik pa laikam tiek ieviests aizvien jaunos veikalos, tādēļ neteiksim nekad :)

18.08.2014

Liena

Labdien! Drogas vienmeer buus mans miilaakais veikals kur pirkt kosmeetiku un tamliidziigas lietas, bet vai kaadreiz drogas veikalaa buus iespeeja iegaadaaties BABY LIPS luupu kraasu no maybelline?

14.08.2014

Drogas

Liena, Jūsu jaukos vārdus ir tik patīkami lasīt! Drogas katru mēnesi ievieš aizvien jaunus zīmolus un produktus, taču diemžēl šos gan vēl pagaidām neplānojam. Aicinām sekot līdzi jaunumiem mūsu mājas lapā.

14.08.2014

Jana

Vai jūsu produktu klāstā ir arī nagu lakas uzklāšanai kādi piederumi? Kā piemēram speciālas otiņas vai kautkas tāds?

13.08.2014

Drogas

Jana, diemžēl Drogas sortimentā nav speciālo produktu nagu lakas uzklāšanai.

18.08.2014

Silva

Būtu ļoti jauki, ja Drogas ieviestu tādu lietu kā lupa pie plauktiem, lai vieglāk būtu salasīt kas rakstīts. Kā tas notiek arī citos veikalos.

12.08.2014

Madlēna

Esmu sajūsmā par jūsu kvalitatīvo produkciju, bet pagājušajā gadā man piedāvāja iegādāties Drogas klienta karti nepajautājot pat manu vecumu un pati nezināju no cik gadiem to var aktivizēt. Tad sanāk ka loterijās varu piedalīties tikai nākamgad, kad būšu sasniegusi 18 gadu vecumu?

12.08.2014

Drogas

Drogas karti var reģistrēt un uzkrātos punktus tērēt tikai personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Līdz tam brīdim Jūs varat izmantot nereģistrētas Drogas kartes priekšrocības – pelnīt punktus un iegādāties produktus ar atlaidēm, kas tiek piedāvāti tikai Drogas kartes klientiem, bet diemžēl norēķināties ar uzkrātajiem punktiem Jūs nevarēsiet. Katras Drogas loterijas noteikumi nedaudz atšķiras, taču dalībai tajās nav vecuma ierobežojumu. Pirms reģistrēties loterijai, aicinām rūpīgi iepazīties ar pilniem loteriju noteikumiem. 

13.08.2014

Ieva

Labdien! No Drogas veikalu plauktiem negaidīti nozuda Facelle intīmās putas. Izskatās šādas: http://www.makeupbeauty.de/pflege/koerperpflege/facelle-intim-waschmousse-muss-es-immer-mousse-sein/ Tās, kas parādījās vietā - gēlveida, galīgi nepatīk. Putas bija fantastiskas. Gribēju noskaidrot vai vēl būs tieši šīs putas un kad? Dzīvoju Bauskā. Biju šobedēļ Spices Drogās, arī tur nebija. Ja nebūs vispār vairs, lūdzu dodiet ziņu, kurās Drogās ir vēl pieejamas, gribētu nopirkt pāris pudelītes uz priekšdienām. Paldies! Jauku dienu vēlot, Ieva

07.08.2014

Drogas

Sveicināti, Ieva! Jā, diemžēl zemā pieprasījuma dēļ šis produkts sortimentā vairs nav pieejams, tādēļ aicinām iepazīt citus Facelle, Lactacyd Femina, Corine de Farme un citus kopšanas līdzekļus. Diemžēl gan putiņu šiem zīmoliem nav.

08.08.2014

Ance

Sveiki! Cik euro apmēram maksā skropstu tušas? Vai par 8 euro var nopirkt sakarīgu tušu?

06.08.2014

Drogas

Ance, mūsuprāt, par 8 eiro var nopirkt labu skropstu tušu, turklāt atlaižu akciju laikā piedāvājumi ir īpaši izdevīgi :) Drogās atradīsit tušu katrai gaumei – kuplinošu, atliecošu, pagarinošu, ūdens noturīgu. Atliek vien izvēlēties!

07.08.2014

Linda

Vai Rēzeknes Drogās ir Maybelline Dream Fresh BB cream un Maybelline Dream Pure BB cream?

05.08.2014

Drogas

Linda, paldies par jautājumu. Abi minētie BB krēmi ir pieejami Rēzeknes Drogās.

06.08.2014

Tatjana

Добрый день!!!! скажите пожалуйста продаются ли у вас автозагары лосьоны Nivea,Loreal,или может каких то российских фирм например такие как экспресс для лица и тела от Floresan ,Твердое масло-автозагар Floresan,или Kolastyna если нет,скажите в будущем не появятся? спасибо за ответ!

05.08.2014

Drogas

Добрый день, Татьяна! Мы очень рады, что наши постоянные клиенты заботятся о своем здоровье и красоте, поэтому стараемся расширять ассортимент продуктов для защиты от солнца и средства для автозагара. В данный момент Drogas предлагает салфетки, молочко и спреи для автозагара от SunOzon и Garnier Ambre Solaire. Мы постоянно следим за новинками и рассматриваем предложения о продукции и других торговых марок.

06.08.2014

Liene

Vai kādreiz būs iespēja ievādāties drogu veikalos maybellime baby lips, baby skin primeri vai instant age rewind konsīleri? Un kā būtu ar colection, mua precēm un real technique otiņām?

05.08.2014

Drogas

Liene, diemžēl uzskaitītie produkti un zīmoli pašlaik nav pieejami, taču sortiments tiek papildināts ik nedēļu. Lielie kosmētikas zīmoli regulāri iepazīstina ar tirgus jaunumiem un inovācijām, tādēļ nav izslēgts, ka drīzumā kārotais būs arī Drogās. Mūsu veikalos ir plašākais skaistumkopšanas preču klāsts Latvijā – esam pārliecināti, ka kārtīgi izpētot piedāvājumu, izdosies atrast līdzvērtīgus un, iespējams, pat labākus aizvietotājus. 

07.08.2014

Sāra K.

Būtu ļoti jauki, ja jūs Drogās ieviestu kādus jaunus zīmolus piemēram kā nyx vai elf.

04.08.2014

Sintija

Sveiki! Kādas smaržas produkcija Jums ir pieejama no Fruttini klāsta? Ir pieejama smarža banāns&kokosrieksts vai ananāss?

04.08.2014

Drogas

Sintija, diemžēl Drogas sortimentā esošajiem Fruttini līdzekļiem nav šādu smaržiņu – varam piedāvāt zemeņu, dzērveņu, persiku un citas.

05.08.2014

Spodra Jansone

Nezinu kā citās Drogās, bet Kauguros ļoti nepatīkami, ka nav iespējas daudzas preces pārbaudīt. Tās ir iepakojumā un nav iespējams atvērt. Nevar pirkt manikīra šķērītes nepārliecinoties cik asi ir to galiņi. Nevar iegādāties tonālo krēmu BB nenotestējot toņa piemērotību. Ļoti bieži pierauts ar stendiem un precēm tā, ka ejot pa šauro eju aiz muguras viss gāžas uz grīdas. Tikko esi pietupusies izvēlēties matu krāsu, atnāk meitene ar kāpnītēm un sāk kārtot augšējo plauktu. Šādās situācijās jāaiziet neiepērkoties...

02.08.2014

Drogas

Labdien, Spodra! Paldies par Jūsu atklāto viedokli, kritiku un vēlmēm. Pateicoties atsauksmēm, mēs spējam labāk izprast jautājumus, kuriem pievērst vairāk uzmanības, lai spētu Jūs nākotnē tikai un vienīgi iepriecināt. Jebkurā veikalā Drogas produktu iepriekšēja pārbaude un izmēģināšana ir atkarīga no katra produkta – ja tā ir dekoratīvā kosmētika, smaržas, tad plauktos ir pieejami testeri. Pavisam viegli aptaustīt un apskatīt var precītes, kas nav slēgtos iepakojumus.

Savukārt mūsu veikali ir dažādi un tiem jau iepriekš ir noteikta arhitektūra. Tādēļ uzdevums tiešām nav viegls – nodrošināt vienkopus, ērti un pārskatāmi vislielāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču skaitu. Bet mēs cenšamies un jau veicam izmaiņas papildus produktu izvietojumā, samazinām stendu skaitu ejās, turpinās pārplānošana.

Par Jūsu minēto situāciju ar Drogas meiteni jāatvainojas – tā tas nedrīkst būt, tādēļ aprunāsimies ar personālu. Sirsnīgi pateicamies par vēstuli un ceram, ka mūsu atbilde ir Jūs iepriecinājusi! Drogas turpinās pilnveidoties un iedvesmoties no katras saņemtās vēstules. Paldies Jums, gaidīsim arī turpmāk!

04.08.2014

Olga

Sveiki, mīļās Drogas! Jūsu veikals man jau ilgu laiku ir paticis un ceru, ka tā arī būs turpmāk. Ja uz ātru roku vajag nopirkt jebkāda veida dekoratīvo kosmētiku, zinu, ka noteikti varu paļauties uz Drogām, jo preču klāsts ir daudzpusējs- gan cenu, gan kvalitātes ziņā. Man personīgi nekad nav bijušas pretenzijas pret Jūsu produkciju, viss, ko iegādājos arī par zemām cenām izrādās atbilstošs tai, vai pat labāks. un visvairāk man patīk tās jaukās un smaidīgās pārdevējas. Viņas uzsmaida, pajautā vai nevajag palīdzēt, veikalā sajūta ir tiešām laba. Veiksmi Jums arī tālāk un vēlu Jums tikai un vienīgi visu to labāko. Ar cieņu Olga.

02.08.2014

Irina

Labdien! Gribetos uzzinat, vai ir iespeja vel kadreiz redzet Drogas 12% balinataju matiem? Matu krasas ir, bet atsevishki diemzel nav. Paldies!

31.07.2014

Drogas

Labdien, Irina! Līdzekļi matu balināšanai ar ūdeņraža pārskābes koncentrāciju 12% Drogas sortimentā nav pieejami, jo tos vairāk izmanto profesionāļi. Arī mūsu ieteikums ir uzticēt tik komplicētu uzdevumu speciālistiem. Ja matu balināšanu plānojat veikt pati, mūsu sortimentā ir līdzekļi ar 3%, 6% un 9% koncentrāciju – izvēlieties uzmanīgi, atbilstoši matu struktūrai, krāsai un vēlamajam rezultātam.

01.08.2014

Kristīne

Labdien! Gribētu zināt, kāpēc jūsu veikalos pārdodas salauzti lietussargi, vai tad pārdavēji nepārbauda preces?

31.07.2014

Drogas

Kristīne, bojātai precei veikalā nevajadzētu būt, tādēļ, lūdzu, informējiet kurā tieši veikalā Drogās iepirkāties un tieši kādu lietussargu iegādājāties. Nē, pārdevēji nepārbauda lietussargus.

01.08.2014