Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Zhanna

Sveiki! Sakiet, lūdzu, vai būs vēl nopērkams Mixa Cleansing Micellar Water ar dozatoru? Pēkšņi nevaru atrast nevienā Drogas veikalā. Paldies!

13.01.2018

Drogas

Labdien! Šis līdzeklis ir pieejams sortimentā un arī veikalos. Pašlaik Rīgā to var atrast 28 veikalos Drogas (piemēram, t/c Galerija Centrs, Audēju ielā 16, K.Barona ielā 4 un 63, Brīvības ielā 58 un 194, K.Valdemāra 14 un 145, Antonijas 9, Avotu 26, i/c Azur, t/c Rīga Plaza un citos) – pārbaudīsim, vai un kāpēc notiek kavēšanās citos veikalos. Ja interesē konkrēti veikali, lūgums uzrakstīt un pārbaudīsim pieejamību tajos.

15.01.2018

Dace Vilciņa

Neparocīga mājaslapa. Gribēju atrast cik maksā mākslīgo skropstiņu līmīte. Bet produktus un to cenu nevar apskatīties ja tiem nav akcija.

13.01.2018

Drogas

Labdien, Dace! Paldies par viedokli. Pašlaik mājas lapā tiešām netiek norādītas produktu cenas, bet mūsu plānos ir veikt lapas attīstību. Veikalos Drogas regulāri notiek atlaižu akcijas un mainās piedāvājumi, kurus bieži vien vislabāk ir apskatīt veikalā vienkopus vai mājas lapā redzamajā akcijas avīzē.

15.01.2018

Svetlana Ļeškeviča

Sveiki! Cik bieži esmu meklējusi, bet vēl ne reizi neesmu atradusi Drogas Maybelline plauktos Maybelline Master Chrome izgaismotāju. Vai kādreiz būs pārdošanā? Paldies par atbildi jau iepriekš! Visu labu!

12.01.2018

Drogas

Sveiki! Jaunus Maybelline produktus ieviešam kopā ar Maybelline, taču pagaidām tāds nav ieplānots. Nodosim ziņu, ka ir interese :)

15.01.2018

Linda Lūse

Vai Jums kādreiz būs interneta veikals?

12.01.2018

Drogas

Labdien, Linda! Kādreiz būs – šis ir viens no Drogas attīstības virzieniem :) Priecāsimies saņemt ierosinājumus, kādam tam vajadzētu būt – ar kādām iespējām un risinājumiem? Kas varētu būt noderīgi un nav citiem interneta veikaliem?

12.01.2018

Linda Lūse

Vai kādreiz būs pieejami Cussons Imperial Leather produkti?

12.01.2018

Drogas

Linda, paldies par jautājumu un ierosinājumu vienlaikus! :) Pašlaik šī zīmola līdzekļu nav un neesam plānojuši, taču papētīsim, ko tas piedāvā.

15.01.2018

Olga Kuricina

Sveiki! Sakiet lūdzu, vai kādos Drogas veikalos vēl var atrast ArtDeco Eyebrow Cream Gel 24. toni - Driftwood? Redzēju tikai testeri vienā veikalā, bet paša produkta diemžēl nebija. Paldies!

12.01.2018

Drogas

Labdien, Olga! Diemžēl šis produkts mūsu veikalos vairs nebūs. Bet labā ziņa, ka tuvākajā laikā būs kosmētikas jaunumi no Makeup Revolution un citiem zīmoliem. Varbūt tur būs jaunais mīļākais uzacu līdzeklis :)

12.01.2018

Vizma Bardina

Sveiki! Vai jums būtu pielīmējamie nadziņi meitenem no 10-12gadu vecumam? Un vēl šķidrumiņš ar kuru var noņemt viņus? Un vai jums būtu Matu krāsa 10-12 gadus meitenītēm ieteicams pūšamo un no kuram nesapinkajas mati? Paldies ❤️

12.01.2018

Drogas

Sveika! Mākslīgajiem nagiem īsti nav vecuma ierobežojuma :) Pašlaik mūsu piedāvājumā ir zīmola Depend nadziņi, taču tiem nebūs tik stipra fiksācija, lai vajadzētu speciālus līdzekļus noņemšanai. Ja tiek domātas košas matu krāsas, piemēram, roza vai zila, tad veikalos pieejamas vairākas – Colorista, Superdrug, Live, Pixie Lott. Matu pinkāšanās nav tik daudz atkarīga no līdzekļa, cik no pašu matu struktūras, to kopšanas, turklāt ziemā to ietekmē aukstais, sausais gaiss, šalles un kapuces.

12.01.2018

Marta Grīnberga

Sveiki! Sakiet lūdzu vai ir gaidāms, ka Drogas plauktos parādīsies Essence Ultime Amber Oil matu kopšanas kolekcija?

11.01.2018

Drogas

Sveika, Marta! Zīmols Essence Ultime veikalos Drogas nav pieejams vispār, attiecīgi jaunus produktus neplānojam gan.

11.01.2018

Santa

Sveiki! Vai Drogās kaut kad būs pieejams Mixa Hyalurogel anti-tightness micellar water gel?

10.01.2018

Drogas

Labdien! Jaunumi no Mixa noteikti būs, bet pagaidām precīzi nevaram pateikt, kad un kādi, tādēļ tiem vislabāk sekot līdzi sadaļā „Jaunie produkti” :)

11.01.2018

Anna

Sveiki! Cik Colorista izmazgājamās krāsas Drogās ir pieejamas? Domāju, cik toņi skaita ziņā. Un kurās Drogās ir vislielākā toņu izvēle? :) Paldies!

10.01.2018

Drogas

Anna, kopumā mūsu veikalos ir 14 Colorista Washout toņi (Pink, Dirty Pink, Hot Pink, Lilac, Purple, Blue, Turquoise, Red, Mint, Indigo, Burgundy, Yellow, Denim, Green). Visi toņi pašlaik pieejami veikalos A.Čaka ielā 53, K.Valdemāra ielā 14, Avotu ielā 26, K.Barona ielā 4, Kurzemes prospektā 1a, G.Astras ielā 2 k.2 (Dzelzavas iela 51).

10.01.2018

Monika

Labdien! Skatos loterijas rezultātus, un manīju kad tur vairākkārtīgi ir laimējis viens cilvēks ar to pašu e-pastu un pārējo. Uzskatu, ka katram cilvēkam pienākas viena balva, nav godīgi kad cits nav laimējis neko, bet viens cilvēks vairākas reizes!

08.01.2018

Drogas

Labdien, Monika! Katram dalībniekam ir iespēja piedalīties neierobežotu reižu skaitu – jo vairāk reģistrēto čeku, jo lielāka iespēja tikt pie laimesta. Izlozes notiek ar programmas palīdzību, līdz ar to iejaukšanās vai saraksta korekcijas nav iespējamas.

09.01.2018

Laura

Mana pirmā un veiksmīgā darba pieredze bija tieši Drogās, bet dzīvē mēdz gadīties visādi un no darba nācās aiziet. Kad atkārtoti vēlējos pieteikties darbā Drogās, nācās saskarties ar faktu, ka manis izvēlētajos veikalos vadītājs negrib pieņemt darbinieku uz pusslodzi. Tas mani nedaudz izbrīnīja, jo dažādos Drogas darba sludinājumos ir rakstīts, ka ir iespējams izvēlēties sev ērtāko darba laiku dažādās maiņās. Domāju, ka uzņēmums novērtētu katru jauno darbinieku, bet sanāk tā, ka mani nemaz negrib pieņemt, ja saku, ka varu strādāt tikai uz pusslodzi. Mazliet apbēdināja, bet nu labi, tāda ir dzīve un nododos jauniem meklējumiem jaunajā gadā.

08.01.2018

Drogas

Labdien, Laura! Skumji dzirdēt par šādu pieredzi. Mēs labprāt centīsimies palīdzēt un noskaidrot apstākļus konkrētajā veikalā vai piemeklēt piemērotas iespējas kādā citā. Droši zvaniet vai rakstiet: 67084839 un darbs@drogas.lv

09.01.2018

Drū

Sveiki! Kur ir pazuduši Facelle tamponi ar aplikatoru? Vai ir kādā veikalā nopērkami? Paldies!

07.01.2018

Drogas

Diemžēl šie tiešām vairs nav pārdošanā.

08.01.2018

Evita

Labdien! Vai kādā no Drogas veikaliem pārdod GOLDEN ROSE lūpukrāsas?

06.01.2018

Drogas

Labdien, Evita! Zīmola Golden Rose dekoratīvā kosmētika (lūpu krāsas un spīdumi, skropstu tušas, zīmuļi, laineri, ēnas, pūderi un tonālie krēmi u.c.) pieejami tikai Rīgā, 5 veikalos – t/p Alfa, t/c Galerija Centrs, t/c Domina, i/c Azur un Kaļķu ielā 5.

08.01.2018

Marta

Paldies pa atbildi,bet tas bija šonedēļ ,ka iegādājos tušu. Konsultantes attieksme,bija briesmīga. Veikals bija nekārtīgs. Noteikti šajā veikalā vairs neieradīšos.
03.01.2018

Marta

Labdien. Biju veikalā Rīga Tērbatas ielā 9/11. Biju nopirkusi,skropstu tušu brūnu. Bet ka aizgāju mājās,tikai pamanīju,ka tā ir brūna. Un devos atpakaļ ,uz veikalu samainīt. (PROTAMS ČEKS BIJA LĪDZI). Ka vēlējos samainīt. Konsultante -man atteicās palīdzēt. Teikdama,ja čeks ir varat iet samainīt pati un atrasts. Es biju izbrīnīta pa šādu sniegto konsultāciju. Es noteikti šajā veikalā vairs neiepirkšos.

03.01.2018

Drogas

Labdien, Marta! Paldies, ka informējāt. Šāda komunikācija nav pieklājīga, tādēļ esam jau aprunājušies ar kolektīvu, lai apkalpošana būtu tāda, kā mūsu pircēji ir raduši saņemt. Atvainojamies par radītajām neērtībām un aicinām atgriezties, lai tušu tomēr apmainītu (laikam melnu?).

03.01.2018

Līga

Laimīgu Jauno gadu!:) No kura datuma būs jaunā Essence kolekcija un, kuros veikalos Rīgā? Vai drīzumā būs kādi jaunumi no Mixa?

02.01.2018

Drogas

Līga, paldies un vēlam lielisku šo gadu! :) Jaunā Essence kolekcija Boys & Girls būs pieejama 60 veikalos janvāra beigās – februāra sākumā. Par Mixa jaunumiem neko precīzi pateikt nevaram, bet noteikti kaut kas jauns būs :)

03.01.2018

Katrīna

Labdien! Ļoti patīk Essence un Catrice lūpu un acu zīmuļi, bet regulāri apmeklējot veikalus (gandrīz katru dienu ;)), sastopos ar situāciju, ka šiem zīmuļiem nav testeru un ir atvērti visi iepakojumi. Gribētos gan izmēģināt produktus, gan pēcāk iegādāties nebojātu preci. Vai testerus nodrošina Drogas vai konkrētais zīmols? Vai par testeri var uztaisīt jau atvērto produktu, uzlīmējot tam testera uzlīmi?

02.01.2018

Drogas

Labdien, Katrīna! Jums taisnība – lielāko daļu testeru nodrošina konkrētais zīmols un parūpēsimies, lai tie būtu pieejami visu laiku. Varam arī apliecināt, ka strādājam pie jauniem risinājumiem jautājuma sakārtošanai.

03.01.2018

Astrīda

Labdien! Paldies par atbildi! Veikals, kurā veicu pirkumu atrodas tirdzn.centrā Mols. Skropstu tušu diemžēl atvēru, jo kā gan citādi būtu konstatējusi, ka tā ir brūna. Uz iepakojuma uzraksts, kas norāda krāsu ir ļoti sīkiem burtiem.

02.01.2018

Drogas

Paldies par ziņu. Noteikti izrunāsim ar personālu, cik svarīgi ir sniegt precīzu atbildi, un gaidīsim Jūs veikalā, lai noformētu naudas atgriešanu.

02.01.2018

Margarita

Sveicināti! Ar prieku ievēroju, ka veikalos Drogas parādās arvien plašāks korejiešu zīmolu kosmētisko līdzekļu klāsts. Vai pastav iespēja, ka parādīsies arī dekoratīvā kosmētika? Korejiešu brendiem pieejami tika daudzi tonālie līdzekļi gaišai sējas ādai ar "dewy finish"... Diemžēl, pie mums rietumu populāriem zīmoliem nez kāpēc visi gaišākie toņi nemaz tik gaiši nav. Turklāt, bieži vien ir ar roza apakštoni, kas der ne katrai sejas krāsai. Kā arī pārāk daudz matējošo un superstay tekstūru - ļoti ceru, ka parādīsies kaut kas gana gaišs un gaisīgs, piemērots kombinēti-sausai sejas ādai.

02.01.2018

Drogas

Margarita, sveiciens Jaunajā gadā! :) Visbiežāk katrs zīmols nodrošina toņus, kuru izvēli ne vienmēr iespējams ietekmēt, taču varam iepriecināt, ka izskatām iespējas par korejiešu kosmētiku ;)

02.01.2018