Raksti mums, kas uz sirds?

Rakstīt vēstuli
Pievienot atsauksmi:
E-pasta norādīšana nav obligāta. Aicinām to norādīt, ja vēlaties, lai ar jums sazinās.
Nosūtīt

Sintija

Sveiki! Kādas smaržas produkcija Jums ir pieejama no Fruttini klāsta? Ir pieejama smarža banāns&kokosrieksts vai ananāss?

04.08.2014

Drogas

Sintija, diemžēl Drogas sortimentā esošajiem Fruttini līdzekļiem nav šādu smaržiņu – varam piedāvāt zemeņu, dzērveņu, persiku un citas.

05.08.2014

Spodra Jansone

Nezinu kā citās Drogās, bet Kauguros ļoti nepatīkami, ka nav iespējas daudzas preces pārbaudīt. Tās ir iepakojumā un nav iespējams atvērt. Nevar pirkt manikīra šķērītes nepārliecinoties cik asi ir to galiņi. Nevar iegādāties tonālo krēmu BB nenotestējot toņa piemērotību. Ļoti bieži pierauts ar stendiem un precēm tā, ka ejot pa šauro eju aiz muguras viss gāžas uz grīdas. Tikko esi pietupusies izvēlēties matu krāsu, atnāk meitene ar kāpnītēm un sāk kārtot augšējo plauktu. Šādās situācijās jāaiziet neiepērkoties...

02.08.2014

Drogas

Labdien, Spodra! Paldies par Jūsu atklāto viedokli, kritiku un vēlmēm. Pateicoties atsauksmēm, mēs spējam labāk izprast jautājumus, kuriem pievērst vairāk uzmanības, lai spētu Jūs nākotnē tikai un vienīgi iepriecināt. Jebkurā veikalā Drogas produktu iepriekšēja pārbaude un izmēģināšana ir atkarīga no katra produkta – ja tā ir dekoratīvā kosmētika, smaržas, tad plauktos ir pieejami testeri. Pavisam viegli aptaustīt un apskatīt var precītes, kas nav slēgtos iepakojumus.

Savukārt mūsu veikali ir dažādi un tiem jau iepriekš ir noteikta arhitektūra. Tādēļ uzdevums tiešām nav viegls – nodrošināt vienkopus, ērti un pārskatāmi vislielāko skaistumkopšanas, higiēnas un mājsaimniecības preču skaitu. Bet mēs cenšamies un jau veicam izmaiņas papildus produktu izvietojumā, samazinām stendu skaitu ejās, turpinās pārplānošana.

Par Jūsu minēto situāciju ar Drogas meiteni jāatvainojas – tā tas nedrīkst būt, tādēļ aprunāsimies ar personālu. Sirsnīgi pateicamies par vēstuli un ceram, ka mūsu atbilde ir Jūs iepriecinājusi! Drogas turpinās pilnveidoties un iedvesmoties no katras saņemtās vēstules. Paldies Jums, gaidīsim arī turpmāk!

04.08.2014

Olga

Sveiki, mīļās Drogas! Jūsu veikals man jau ilgu laiku ir paticis un ceru, ka tā arī būs turpmāk. Ja uz ātru roku vajag nopirkt jebkāda veida dekoratīvo kosmētiku, zinu, ka noteikti varu paļauties uz Drogām, jo preču klāsts ir daudzpusējs- gan cenu, gan kvalitātes ziņā. Man personīgi nekad nav bijušas pretenzijas pret Jūsu produkciju, viss, ko iegādājos arī par zemām cenām izrādās atbilstošs tai, vai pat labāks. un visvairāk man patīk tās jaukās un smaidīgās pārdevējas. Viņas uzsmaida, pajautā vai nevajag palīdzēt, veikalā sajūta ir tiešām laba. Veiksmi Jums arī tālāk un vēlu Jums tikai un vienīgi visu to labāko. Ar cieņu Olga.

02.08.2014

Irina

Labdien! Gribetos uzzinat, vai ir iespeja vel kadreiz redzet Drogas 12% balinataju matiem? Matu krasas ir, bet atsevishki diemzel nav. Paldies!

31.07.2014

Drogas

Labdien, Irina! Līdzekļi matu balināšanai ar ūdeņraža pārskābes koncentrāciju 12% Drogas sortimentā nav pieejami, jo tos vairāk izmanto profesionāļi. Arī mūsu ieteikums ir uzticēt tik komplicētu uzdevumu speciālistiem. Ja matu balināšanu plānojat veikt pati, mūsu sortimentā ir līdzekļi ar 3%, 6% un 9% koncentrāciju – izvēlieties uzmanīgi, atbilstoši matu struktūrai, krāsai un vēlamajam rezultātam.

01.08.2014

Kristīne

Labdien! Gribētu zināt, kāpēc jūsu veikalos pārdodas salauzti lietussargi, vai tad pārdavēji nepārbauda preces?

31.07.2014

Drogas

Kristīne, bojātai precei veikalā nevajadzētu būt, tādēļ, lūdzu, informējiet kurā tieši veikalā Drogās iepirkāties un tieši kādu lietussargu iegādājāties. Nē, pārdevēji nepārbauda lietussargus.

01.08.2014

Jūlija

Labdien! Sakiet lūdzu kad Drogas būs piejejāmas Green Mama produkti?

31.07.2014

Drogas

Labdien, Jūlija! Šis zīmols kādreiz ir bijis mūsu sortimentā, taču zemā pieprasījuma dēļ tā izplatīšana tika pārtraukta. Diemžēl tuvākajā laikā tā atjaunošana nav paredzēta, tādēļ iesakām izmēģināt līdzekļus, ko piedāvā zīmoli Planeta Organics, Natura Siberica. Ļoti ceram, ka mūsu plašajā produktu sortimentā Jūs viegli atradīsiet līdzvērtīgus produktus.

01.08.2014

Sāra

Cik bieži essences stendos tiek mainītas trend edition kolekcijas?

31.07.2014

Drogas

Sāra, tās tiek mainītas katru 2-3 mēnesi.

01.09.2014

Aļona M.

Sveiki. Gribetu depilacijas kremu, iznemot Veet. Man ieteikushi kaut kadu tubinju gaishu ar zilu uzrakstu, vai tads jums eksiste? Nosaukamu nezinu.

30.07.2014

Drogas

Aļona, mēs varētu nosaukt ap 50 dažādu produktu depilācijai – karsti un auksti vaski, krēmi un želejas, uzpūšamas putiņas, depilācijas strēmeles sejai, ķermenim un īpaši jutīgām ķermeņa zonām, depilācijas aparāti un vēl, un vēl… Daži no iecienītākajiem zīmoliem ir Isana, Eveline, Drammrock, Kruidvat, Superdrug Wax, Geomar, Velvetic, Nair. Pēc minētā apraksta ir grūti noteikt konkrētu zīmolu, taču visdrošāk ir doties uz veikalu, lai konsultētos ar pārdevējām-konsultantēm. Viņas palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotu līdzekli, ņemot vērā Jūsu ādas jutību un vajadzības. Atliek tikai izvēlēties! :)

01.08.2014

bugsy

Labdien! Kurš ir lielākais Drogas Rīgā, ar plašāko preču sortimentu?

30.07.2014

Drogas

Visplašākie un sortimenta ziņā visbagātākie veikali atrodas tirdzniecības centros Alfa, Origo, Galerija Centrs, arī Spice, Mols un pilsētas centrā – K.Barona ielā 4.

31.07.2014

Alise

Labdien! Tiešām paldies, ka veikali ir pieejami visā Latvijā, un produkcija arī apmierina. Tomēr šo to vēl vēlos - vai būs pieejama Wet n wild dekoratīvā kosmētika? Un, pievienojos pārējām, es arī vēlos EOS lūpu balzāmu. Veiksmīgu dienu :)

29.07.2014

Drogas

Alise, paldies par jaukajiem vārdiem. Mums tiešām ir prieks censties būt par katras Latvijas sievietes mīļāko veikalu, kur pieejams viss, ko sirds kāro! Minētos zīmolus to ražotāji pagaidām mums nepiedāvā, taču esam ļoti pateicīgi par vēstulēm un ierosinājumiem. Tādā veidā varam nepārtraukti pilnveidot Drogas sortimentu atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un pieprasījumam.

31.07.2014

Mari

Labdien! Lūdzu paskaidrojiet, pēc kāda principa jūs sadalāt Essence un Catrice zīmolu limitētās kolekcijas pa veikaliem? Dzīvoju Rēzeknē, pilsētā ir 2 Drogas veikali. Ar Catrice šogad pie mums jau iet labāk - katrā no veikaliem ir citādāka kolekcija. Tāču ar Essence viss ir daudz skumjāk - abos veikalos vienādas kolekcijas, kuras oficiālajā Essence Lv mājaslapā ir atzīmētas kā aprīļa. Vai jūs, lūdzu,varētu vismaz vienā no veikaliem atvest jauno jūlija kolekciju? Citādi rodas sajūta, ka dažreiz atvedat pārdot to, kas pāri palicis no Rīgas veikaliem.

29.07.2014

Drogas

Mari, katrās Drogās ir atšķirīgs sortiments, kas tiek veidots rūpīgi pētot pieprasījumu, populārākos zīmolus un klientu vajadzības. Kā jau minējāt, pēc klientu pieprasījuma plašāks kļuvis Catrise produktu klāsts. Savukārt essence kolekcijas tiek mainītas, kā tikko esošās tiek iztirgotas.

01.08.2014

Krišs

Kāpēc Rīgā tik daudz Drogas veikalu? Uz katra soļa, jomajo! Agrāk Barona 63 bija foršs sporta prechu veikals ''100 % sports'', kur par normalaam cenām varēja sporta inventāru nopirkt, un apģērbu. Vai tad nevar divas pieturas ar tramvaju pabraukt, lai to lūpu krāsu nopirktu??? Ej bogu, Drogas veikali 5 minūšu gājienā viens no otra...

28.07.2014

Drogas

Krišs, pieprasījums diktē piedāvājumu. Drogām gan nav zināms, kāpēc bankrotēja minētais veikals, taču mēs skaidri zinām, cik cilvēku dzīvo Rīgā un ka katrs no viņiem vēlas iepirkties pēc iespējas ērtāk un ātrāk. Bet rūpes par pircēju komfortu ir mūsu prioritāte.
Turklāt ir patīkami priecēt acis, skatoties uz mūsu skaistajām sievietēm :)

30.07.2014

Dina

Sveiki! :) Sakiet lūdzu, vai kādā no Valmieras Drogas veikaliem ir pieejams Rimmel Wake Me Up konsīleris? Vai arī Rimmel Kate Moss lūpukrāsas.? Esmu izmēģinājusi šīs firmas produktus, un man viņi ļoti patika - kvalitatīvi un ne pārāk dārgi. Tāpēc būtu jauki, ja arī šos varētu iegādāties Drogās.

28.07.2014

Drogas

Sveicināti, Dina! Diemžēl Valmieras veikalos nav pieejami Rimmel produkti. Varam ieteikt izmēģināt Maybelline konsīleri. 

29.07.2014

Marite

Labdien! Kāpēc Drogas sortimentā nav Bold veļas mazgāšanas līdzekļa!? Paldies! Lai visiem jauka un izdevusies diena! :)

27.07.2014

Drogas

Labdien, Mārīte! Šo zīmolu ražotājs nepiedāvā tirdzniecībai Latvijā. Taču Drogas lepojas ar visplašāko mājsaimniecības un sadzīves preču, tai skaitā veļas mazgāšanas līdzekļu klāstu – Persil, Domol, Tide, Bonux, Perwoll, Woolite un vēl daudziem citiem. Drogas dāmas šobrīd visvairāk priecājas par ļoti ērtajām veļas mazgāšanas kapsulām :)

28.07.2014

Svetlana Z

Labrīt! Kad būs pieejams Loreal Magic Nude Liquid Powder ?

26.07.2014

Drogas

Svetlana, paldies par jautājumu un ierosinājumu vienlaikus. Diemžēl pagaidām ražotājs to nepiedāvā Drogas sortimentā, taču centīsimies ņemt to vērā, domājot par sortimenta paplašināšanu.

28.07.2014

Anna Ludza

Labdien! Runājot par GARNIER micelāro ūdeni gribu piebilst - šīs produkts šogad izvirzīts uz Cosmo Beauty Awards 2014 prēmiju Kazahstānā, kā zināms aziātu sievietes kopj sevi daudz labāk par eiropietēm, un viņas ir novērtējušas GARNIER micelāro ūdeni ļoti augsti. Parasti jaunumi nāk no rietumiem, bet šoreiz mēs esam tie atpalikušie...Es vēl ceru, ka Drogas tomēr ies laikmetam līdzi.

25.07.2014

Anete Atvare

MaXfactor nagu laku izvēle (krāsu ziņā) vienmēr ir bijusi švaka, bet tagad tās esot "izņemtas no apgrozības". Vai tas ir uz laiku vai pavisam? Vienīgās nagu lakas, ko vispār te pērku un tās pašas pazūd. Paldies

25.07.2014

Drogas

Anete, šīs ir tiešām skumjas ziņas košu nadziņu cienītājām :( Diemžēl zemā pieprasījuma dēļ jaunajos Max Factor kosmētikas stendos dažu nagu laku vairs nebūs. Taču katrā veikalā sortiments ir atšķirīgs un meklētais lakas veids varētu būt pieejams. Un vēl mums ir labas ziņas – Max Factor laidis klajā Max Factor Gel Shine Lacquer, kura uz nadziņa turēsies līdz pat 7 dienām! Izmantojiet iepazīšanās atlaidi!

28.07.2014

Lelde

Paldies par atbildi! Ņemot vērā, ka ar zobu suku 'tiekos' vismaz divas reizes dienā, man ir svarīgi, lai tā arī labi izskatās. Jordan "Individual", manuprāt, ir vienīgās zobu sukas ar patīkamu un interesantu dizainu, bet mazā "galviņa" priekš vīrieša ir par mazu. Ļoti ceru, ka sortimentā atgriezīsies arī L izmēra "galviņas", citādi būs jāpasūta pašiem. Uz citām zobu sukām diez vai pāriesim. Paldies un veiksmi :)

24.07.2014

Kate

Labdien, sākiet, lūdzu, vai kādā no DROGAS veikaliem ir iespējams nopirkt ESSENCE GEL NAILS AT HOME komplektu? Paldies!

23.07.2014

Drogas

Kate, komplektā diemžēl nē, taču visus sērijā ietilpstošos produktus var nopirkt atsevišķi – meklējiet visos veikalos Drogas.

25.07.2014

Lelde

Ļoti žēl, ka vairs nav atrodamas Jordan "Individual" zobu burstes. Pēdējos mēnešus vairs pieejamas tikai dažas ar mazo galviņu. Vai jūs tās vairs neiepērkat?

22.07.2014

Drogas

Labdien, Lelde! No sortimenta ir izņemta Jordan Individual zobu suka ar lielo „galviņu”, taču vēl ir pieejama ar mazāku un, iespējams, ērtāku „galviņu” – tā labāk aizsniedz tālākos zobus. Veikali Drogas piedāvā visplašāko mutes dobuma higiēnas produktu klāstu, tai skaitā visdažādākās zobu birstes. Sortimentā ir vairāk nekā 20 dažādu veidu zobu sukas – gan pieaugušajiem, gan bērniem, ar dažādas cietības sariņiem, ar mēles tīrītājiem un elektriskās, arī protēžu kopšanai un pat balinošas. Par krāsu dažādību nerunājot :)

23.07.2014